khiddy 2009 jan. 12. - 19:47:49
(71/111)
Az elöbb lemaradt,hogy a nagy kedvencem Kyra Sedgwick sajnos nem nyert, tudom megkapta már 2007-ben, de hát az ember a kedvenceivel mindig elfogult.....
lokista 2009 jan. 12. - 19:43:25
(70/111)
A Vicky Christina Barcelona szerintem nagyon jó film, de abban egyetértünk, hogy nem vígjáték.

Nem tudjátok véletlenül, honnan tudnám letölteni a díjátadást teljes egészében? Sajnos nincs HBO-m.
khiddy 2009 jan. 12. - 19:43:09
(69/111)
Sziasztok!

Kate duplázása engem nem lepett meg.Eddig számtalan jelölésbõl alig kapott díjat, nem lehetett tovább mellõzni.Az oscar is kijárna már neki de én azt mondom idén sem sikerül.A golden globeon megkapott mindent ott semmit sem fog.Mindenki azt mondja ez az oscar elõszobája de mindig vannak meglepetések (2002-ben Nicole Kidman gyõzelmét szinte biztosra vették a Moulen Rouge-ért aztán mégsem...)és ez idén is így lesz.Meggyõzõdésem hogy ezek egyike Kate Winslet eredménytelensége lesz. A tegnap este után kiváncsi leszek az Oscar jelölésekre....valamiért azt érzem lesznek akik nagyot buknak és lesznek akik nagy meglepetésre bekerülnek.....
nihilke 2009 jan. 12. - 19:00:29 Előzmény sipka
(68/111)
képzelem, milyen lehetetett a többi, ha a legjobb vígjáték a Vicky Cristina Barcelona lett...ritka unalmas film volt. hétvégén láttam, de egy árva poénra nem emlékszem, már ha egyáltalán volt benne.
bree-gee 2009 jan. 12. - 10:13:42
(67/111)
"Legjobb nõi fõszerep Tv-sorozatban (dráma): Anna Paquin (True Blood)" ?????
Ez most komoly? Na ne már!
Ilyen mezõnyben?-->
Legjobb nõi fõszereplõ – Dráma kategória
Sally Field – Testvérek
Mariska Hargitay – Esküdt ellenségek
January Jones – Mad Men - Reklámõrültek
Anna Paquin – True Blood
Kyra Sedgwick – A fõnök

Végignéztem a True Blood-ot, de pont, hogy az õ játékát találtam a legidegesítõbbnek.
Sally Field meg szuper volt a Testvérekben!
Brrr! Ezen kiakadtam.
bree-gee 2009 jan. 12. - 10:08:10
(66/111)
Hmmm. A John Adams tarolt rendesen. Az elsõ részt láttam, de valahogy nem éreztem késztetést, hogy folytassam. Azért lehet, hogy ráveszem magam, most már csak azért is.
Zempy 2009 jan. 12. - 09:23:44
(65/111)
Majd' elfelejtettem: akit érdekelnek az idei Arany Málna várományosai, klikk ide :-P


http://premierfilm.hu/film010110274813_arany_malna-dij_2009_a_jeloltek.html
Zempy 2009 jan. 12. - 09:22:20
(64/111)
A díjazottak többsége szerintem várható volt....

Kate Winslet duplázott, hát ezt nem hittem volna! Van valaki, aki valaha is egyszerre gyõzött két kategóriában? Ha most nem nyer Oscart, akkor esküszöm, valamiféle lázadást robbantok ki az Akadémia ellen :-)
Ledgert sem gondoltam volna, hogy megszavazzák, Chris Nolan szépen beszélt róla.
Meryl Streep-et sajnálom kicsit, aki mindig remek, és általában mindig csak jelölik :(
Úgy néz ki, a Milliomos megállíthatatlan, bár én bevallom, hogy a trailer alapján egyáltalán nem hidaltam le tõle. Majd meglátom...


http://www.origo.hu/filmklub/blog/dijak/20090111-a-66-golden-globedijatado-filmes-nyertesei.html
pirosaranyka 2009 jan. 12. - 08:52:05
(63/111)
az idei Golden Globe oromei:

- Tom Hanks es Paul Giamatti Magyarorszagrol,Budapestrol es a magyar emberekrol mondott kedves szavai.most kulonosen jo erzes volt magyarnak lenni.
- Gabriel Byrne dija :)
- a Mad Men dija

Mickey Rourke lehet,hogy megerdemelte az elismerest,de a botranyt megsporolhatta volna maganak.bár ez nem szokatlan tole;azonos volt onmagaval.:)

es akkor egy kis nõi pletyi.:)

hogy letezik,hogy ket olyan attraktiv embernek,mint Demi Moore es Bruce Willis,ilyen randa lanya van?? a mama ezerszer jobban nez ki még mindig.
Pierce Brosnan elott le a kalappal,hogy a vilag egyik legszebb ferfiemberekent allhatatosan kitart a felesege mellett,aki ugye kinez,ahogy kinez...vall nelkuli ruhat egy ilyen testalkatu nõnek pedig tobb,mint hiba felvenni.

a rettenetesen neztek ki kategoria gyoztesei nalam: Elizabeth Moss,Jennifer Lopez,Maggie Gyllenhaal,Shirley MacLaine,a Califorgias Hank lanyat alakito csajszi,Laura Dern,Sigourney Weaver (vajon hallott mar arrol a hihetetlenul innovativ talalmanyrol,hogy melltarto?),Rene Zellweger (mitol csunyult vajon igy meg?)

vegul a dicseretek.:)

- a legszebb ruhat es a legszexibb frizurat viselo holgy Drew Barrymore
- Kate Winslet nagyon elegans volt
- az indiai szineszno elkepesztoen gyonyoru
- a legtokeletesebb alakot viselo:) holgyek: Salma Hayek es az a szurke,elol hasitott ruhaju 'Gossip Girl' lany
- a leglenyugozobb ekszer a legbájosabb arcu,legszebb szemu szinesznon volt,Amy Adams-en
- Debra Messing csinos volt,de akinek ilyen szepseges haja van,annak azt nem lenne szabad lofarokba kenyszeriteni
- Olivia Wilde abban a halvanylila álomban káprázatosan mutatott

Angelina ruhaja nagy csalodas volt...

Sting-et en ferfikent eddig nem sokra tartottam,de ma nagyon dögösen nezett ki.ennyit tesz egy szexi szakall es némi hajfesték.:)

sajnos az en nagy favoritom Melissa George nem nyert,de majd talan maskor...

most pedig megyek megnezem mit irt "más" a GG-rol.;)
norton15 2009 jan. 12. - 07:44:02
(62/111)
A Slumdog Millionare pedig tarolt. Most már tényleg meg kéne nézni.:) És gyõzött a Mad Men. Ledger gyõzelme kissé furcsa, de oké, ez belefér.
sipka 2009 jan. 12. - 05:03:24
(61/111)
S íme, a 2009-es Golden Globe díjátadás végeredménye:

Legjobb film (dráma): Slumdog Millionaire

Legjobb férfi fõszereplõ (dráma): Mickey Rourke (The Wrestler)

Legjobb nõi fõszereplõ (dráma): Kate Winslet (A szabadság útjai)

Legjobb film (musical/vígjáték): Vicky Cristina Barcelona

Legjobb férfi fõszereplõ (musical/vígjáték): Colin Farrell (Erõszakik)

Legjobb nõi fõszereplõ (musical/vígjáték): Sally Hawkins (Happy-Go-Lucky)

Legjobb férfi mellékszereplõ: Heath Ledger (A sötét lovag)

Legjobb nõi mellékszereplõ: Kate Winslet (A felolvasó)

Legjobb rendezõ: Danny Boyle (Slumdog Millionaire)

Legjobb forgatókönyv: Slumdog Millionaire (Simon Beaufoy)

Legjobb betétdal: The Wrestler ("The Wrestler")

Legjobb eredeti filmzene: Slumdog Millionaire (A. R. Rahman)

Legjobb animációs film: Wall-e

Legjobb idegen nyelvû film: Libanoni keringõ

Legjobb Tv-sorozat (dráma): Mad Men - Reklámõrültek

Legjobb férfi fõszerep Tv-sorozatban (dráma): Gabryel Byrne (In Treatment)

Legjobb nõi fõszerep Tv-sorozatban (dráma): Anna Paquin (True Blood)

Legjobb Tv-sorozat (musical/vígjáték): 30 rock

Legjobb férfi fõszereplõ Tv-sorozatban (musical/vígjáték): Alex Baldwin (30 rock)

Legjobb nõi fõszereplõ Tv-sorozatban (musical/vígjáték): Tina Fey (30 rock)

Legjobb mini-sorozat, vagy Tv film: John Adams

Legjobb férfi fõszereplõ mini-sorozatban, vagy Tv filmben: Paul Giamatti (John Adams)

Legjobb nõi fõszereplõ mini-sorozatban, vagy Tv filmben: Laura Linney (John Adams)

Legjobb férfi mellékszereplõ Tv-sorozatban, mini-sorozatban, vagy Tv filmben: Tom Wilkinson (John Adams)

Legjobb nõi mellékszereplõ Tv-sorozatban, mini-sorozatban, vagy Tv filmben: Laura Dern (Újraszámlálás)

UI: Kate Winslet kétszer is nyert!!!! Ez azért nem semmi :)
Obránszky Ármin 2009 jan. 12. - 03:01:16
(60/111)
Éreztem, h Byrne fog nyerni... Micsoda pofátlanság elsõre rögtön meg is kapni a Globe-ot! :-)
Azért gratula!
David191 2009 jan. 12. - 02:26:33
(59/111)
Rachel Griffiths nem kapta meg a Globe-ot, lefekudtem...
Irjatok ha Sally Field nyert.
Dani1717 2009 jan. 11. - 23:42:39
(58/111)
köszi engem érdekelne
Pingveen 2009 jan. 11. - 23:36:34
(57/111)
Gondolom ki leszek moderálva, de azért próbáljuk meg:
greghouse
pont
try
pont
hu
booocsi *-* csak jót akarok :D
Pingveen 2009 jan. 11. - 23:26:36
(56/111)
egyébként meg hajrá House <3
Pingveen 2009 jan. 11. - 23:26:00
(55/111)
Hellbello!

LiveBlogging (Élõ Blogos közvetítés) folyik majd kettõtõl egy oldalon, de mivel nem lehet hirdetni, ezért szólok, hogy ha érdekel a cím, írjatok nekem privát üzenetet! :)

Üdvözlet:)
David191 2009 jan. 11. - 22:15:48
(54/111)
Nagyjabol egyet ertek de a legjobb dramanak a "Slumdog Milioner"-t valasztanam.
Valaki nezi a Globe-okat sorozatotk miatt?

Rachel Griffiths (Brothers & Sisters )
Sally Field ((Brothers & Sisters )
Michael C. Hall (Dexter)
a kedvenceim, remelem nyernek!
Zempy 2009 jan. 11. - 22:09:35
(53/111)
Szerintem a drámai nyertes mindenképp a milliomos lesz, a színészekkel kábé egyetértek, de aztán tudja fene. Kate Winslet fõszereplõként is gyõzhet, mindegy, milyen módon, csak nyerjen valamit! :) Az animációs gyõztesre én már csak a trailer láttán bármit feltettem volna. :)

Remélem idén is korrekt módon döntöttek az ítészek, ami az Amerikai Filmakadémiából egyre inkább hiányzik. Bosszantja is õket rendesen, hogy a Golden Globe nemcsak megelõzi idõben az Oscar-ceremóniát, de sokkal lazább és kellemesebb is a légköre. :-P
sipka 2009 jan. 11. - 20:52:52
(52/111)
Hamár szóba kerültek az esély-latolgatások, akkor én is leírnám a választottjaimat a legfõbb kategóriákban. (Kíváncsi vagyok melyik fog beteljesülni közölük :)

Legjobb dráma: Frost/Nixon
Legjobb musical/vígjáték: Erõszakik
Legjobb férfi fõszereplõ (dráma): Mickey Rourke (The Wrestler)
Legjobb nõi fõszereplõ (dráma): Meryl Streep (Kétely)
Legjobb férfi fõszereplõ (vígjáték): James Franco (Ananász Expressz)
Legjobb nõi fõszereplõ (vígjáték): Sally Hawkins (Happy-Go-Lucky)
Legjobb férfi mellékszereplõ: Heath Ledger (A sötét lovag)
Legjobb nõi mellékszereplõ: Kate Winslet (A felolvasó)
Legjobb rendezõ: Danny Boyle (Slumdog Millionaire)
Legjobb forgatókönyv: Slumdog Millionaire
Legjobb betétdal: The Wrestler
Legjobb eredeti filmzene: Benjamin Button különös élete
Legjobb animációs film: Wall-e

UI: Bár ezen tippjeim közül a legvalószínûtlenebb a "Frost/Nixon" nyerése, de azért én nagyon drukkolok neki :) Frank Langella hangja baromi jó :D