10/10
Babucica 2010 ápr. 30. - 16:06:41 10/10
(535/655)
én másodjáras nézve is Perozzának adtam volna. MIndketten aranyosak és tehetségesek, de Petr. jobban megérdemelte volna sztem.:(
Tilda36 2010 ápr. 29. - 20:59:41
(534/655)
Tényleg õ nyert!:-)
kabala 2010 ápr. 29. - 17:18:55
(533/655)
Tényleg? Pedig én már láttam is és meg mertem volna esküdni, hogy a Petrosa nyert! Bakker...
10/10
Papp Sándorné 2010 ápr. 29. - 14:24:40 10/10
(532/655)
Kedves Fórumtársak!
Nem tudtam megnézni a 48. részt. Ki gyõzött? Köszönöm a választ!
10/10
Sunshine Baby 2010 ápr. 21. - 15:42:20 10/10
(531/655)
Én majdnem az összes évadot láttam, nagyon szerettem, most is nézem néha (másodszor). A 3. évad nekem pont kimaradt, de így, hogy tudom, ki nyerte, már nem olyan izgalmas. Persze, azért megnéztem volna, de duplán lemaradtan:)
Amúgy a mûsor magyar változata nagyon nem jött be.....
mina81 2010 ápr. 12. - 18:23:47
(530/655)
Rock nyerte a harmadikat.
barbolya 2010 ápr. 12. - 08:48:37
(529/655)
Valaki írja meg légyszi ki nyerte a 3. évadot! Köszönöm
Tilda36 2010 ápr. 08. - 18:32:47
(528/655)
Igazad van.
Nézd inkább a konyha ördögét a paprikán.:-)
10/10
ildiko90 2010 ápr. 05. - 14:38:48 10/10 Előzmény lindababa
(527/655)
Kirõl szeretnél képet?
lindababa 2010 ápr. 05. - 13:13:40 Előzmény lindababa
(526/655)
Még mindig imádom ezt a hapit, de azért nem dolgoznék a keze alatt.
lindababa 2010 márc. 24. - 18:07:34
(525/655)
Ja, elég érdekes faszi, de én azért bírom, mert úgy tûnik, igazságos. Nagynéném szerint csúnya, nekem bejönne.:) Az elõzõ gyõztesrõl nem tud valaki képet feltenni? Kíváncsi lennék rá.
lindababa 2010 márc. 24. - 18:04:33 Előzmény barbolya
(524/655)
Nem tegnap volt, amikor ketten voltak? Én is vártam ma a döntõt.:(
barbolya 2010 márc. 23. - 06:42:05
(523/655)
Segítség! Tegnap nem tudtam nézni, ki esett ki? (Lehet, hogy ma se látom.) Köszönöm
angim 2010 márc. 22. - 16:38:20
(522/655)
ja, és még arról megfeledkeztem, hogy valóban magaddal cseszel ki, ha szociális vagy a másikkal ... mert pl. amikor én dolgoztam abban a bizonyos gyorskajáldában, jóval utánam jöttek újoncok, és persze minden új dolgozó a hússütésnél kezdi, és fokozatosan megy a kruplira, aztán a többi mirelitre, stb, míg végül kimehet kasszásnak. lalalaa .. nem is ez a lényeg, hanem az, hogy volt egy kiscsaj, akit én tanítottam be, mert annyira be volt f.sva az ismeretlentõl. segítettem neki, hogy mit hogyan kell, hogy könnyebben boldoguljon, és mégis õt helyezték nagyobb pozícóra, amit még el is néztem volna, de olyan hangot engedett meg magának velem szemben, mintha neki köszönhetném a munkámat, hogy még ott dolgozhatok. és mily' érdekes, hogy rögtön szenilissé vált, hogy valaha segítettem neki, mert én voltam az egyetlen, aki foglalkozott vele. amint erõre kapott, elõszeretettel beszélt meg röhögött a hátam mögött rólam a többiekkel, amikor olyan alkalom volt. legszívesebben jól behúztam volna neki egyet. én eléggé humánus vagyok, a konyhai meló nem nekem való .. ez egyértelmû. és a szoc. viselkedés sem helytálló egy ilyen pörgõs munkában .. :P hát ez van.
angim 2010 márc. 22. - 16:09:35
(521/655)
na, ha azt gordon ramsay látta volna a salátabárban! a minimum, ha felrobban a feje! :)) olyan s.ggberúgás történt volna, hogy ihaj ... nagyon ellenszenves a stílusa, de azért tényleg szükséges, fõleg az ilyen suhancok miatt, és higgyétek el, akad belõlük bõven. neki legalább van mire ordibálni és gorombán igazítani a társaságot, még ha úgy tûnik, hogy semmi joga hozzá ... õ egy ilyen csernus-havas képzõdmény :)))) nagyon kész :) az tuti, hogy én az elsõ percben elbõgném magam .. nem lennék olyan tökös, mint azok a versenyzõk. engem 5 perc alatt kicsinálna :D egy pillanati nem dolgoznék ezzel az emberrel :)) KIZÁRT!
angim 2010 márc. 22. - 16:00:24
(520/655)
ja, és képzeljétek el, hogy anyukám dolgozott egy étteremben (sokban 20 év alatt), egy salátabárban. és volt ott egy akkor még 23 éves kis s.gg, aki szakácsnak merte hívni magát, és vele együtt a többiek is a kaja környékén a konyhában bagóztak feltett, piszkos lábbal a tiszta tányérok között. nem szóltam semmit, mert gyerek voltam, nem dolgoztam ott. de ha az én éttermem lett volna, tudjátok mikor engedtem volna meg ezt! a kirúgás a minimum. ha most is lenne éttermem, most sem engedném, mert ez evidens. úgyhogy, gyerekek .. tényleg csak óvatosan az éttermekkel! tényleg csak olyan helyen érdemes zabálni, aminek több csillaga van, mint az égboltnak. drága, tudom. habár ... fõleg a magyaroknál mindig nagy a visszaélés. konyhába csak akkor mennék megint dolgozni, ha tényleg az lenne a legutolsó.
angim 2010 márc. 22. - 15:52:25
(519/655)
igazad van, tényleg vicces .... :)

én is dolgoztam gyorsétteremben, és én is rácsodálkoztam még az elején, hogy mennyire mû az egész, és mennyire nem akarják, hogy a kajának nevezett izé kárba menjen, ha véletlenül leesik a földre, ahol mindenki járkál a piszkos cipõjével ......... na, ez viszont már nem vicces! tényleg stresszes és rohangálás tömkelege az egész. aki dolgozott már konyhán, annak ez nem újdonság. rekord idõ alatt kell megcsinálni eladható minõségben, és ez volt az, ami igazán az agyamra ment, mert állandó volt a késés, és még akkor sem lehet behozni, ha 100 keze lenne az embernek, és örökké le van hordva, és ordibálás megy, fõleg egy olyan embertõl, aki egyébként az irodában terpeszkedik egésznap 8 általánossal a háta mögött .......

szóval, az ilyen gyorskajáldában talán a fagyi és a saláta mondható ehetõnek és valódinak, meg talán a buci. az üdítõ szirupból van, és mégis márkanevet adnak hozzá, ami elég nagy átbaszás az étterem részérõl. a krumpli nem igazi krumpli, hanem egyszerû szója. a hús szõrszál vékony, és annyi tartósító van benne, hogy csoda, hogy az ember nem esik össze az elsõ falat lenyelése után (egyébként a csirkehús tényleg valódi, és az finom is, bár igaz, hogy én is összeismertettem véletlenül a padlóval egy párat :P ). ha csúcsidõ van, és másodpercenként vannak rendelések, kapkodni kell, meg kell sütni minden 5 perces mirelitet fele annyi idõ alatt, ami konkrétan lehetetlen, és akkor indul be a fennt említett stressz. nagyon-nagyon sokszor akartam elhúzni onnan a legnagyobb forgalom kellõs közepén, mert egyszerûen kibírni nem lehet. akkor nem is beszélve a seggnyalásról azon emberek részérõl, akik pont emiatt maradnak ott, mert eladják magukat a "fõnöknek".

amikor elõször láttam ezt a mûsort, hát egész végig annyira kigúvadt a szemem, hogy konkrétan mûkönnyet kellett csepegtetni :)))) egyszerûen nézni is rossz! azonnal eszembe juttatja az "aranyidõket", és még a nagyon tisztes távolból is abban a konyhában érzem magam. pedig egyszerûen csak nézem a mûsort. ennek ellenére meg szoktam nézni, mert nagyon érdekes és közben próbálok nem stresszt érezni. ha nagyon olyan a szitu, egyszerûen elkapcsolok, majd vissza. lehet, hogy a módszer jó, de nekem nagyon erõs túlzás és drasztikus! most mire jó személyeskedni? ... de õszintén. azt gondolja a konyhafõnök, hogy egy lebüdöskurvadagadttehénézéstõl jobb lesz idegileg? ... értem én a lényeget, de szerintem a fõzésnek ehhez semmi köze ... persze, tudom én, hogy ez több mint egy fõzõcskézõs mûsor. a konyha ördöge sorozat szerintem sokkal jobb. kellemesebb hangulat, tényleg nem elõre megtervezettt izé. nagyon sokat lehet belõle tanulni, és tényleg kergetõ, mert így sok titok derül ki azokról a helyekrõl, amik étterem címén léteznek. nagyon hasznos volt ez a "realitisó" megalkotása. kiváncsi vagyok azért, hogy a south park mikor fogja gordont kifigurázni :)))))))))

szóval ... azért jó látni, hogy gordon a minõsgére megy, és éárdemes pénzt áldozni rá! minden fris, dekoratív, egyéni, ötletes. bár az, hogy laktató, az már kevésbé :P pl. egy nagy tányéron kis rák megfûszerezve, és a levelek, meg egyéb dekorcuccok terítik be az egész tányért, hogy teltebb hatása legyen, és ezért kifizetsz X-ezer forintot minimum.
Tilda36 2010 márc. 18. - 18:37:38
(518/655)
A pokol konyhájában tényleg elengedi magát, ami hosszú távon már ellenszenves, viszont a konyha ördögében nagyon bírom a stílusát, sokkal visszafogottabb, humorosabb és a családját is állandó szereplõvé teszi.

(Egyébként a pokol konyhája amerikai megrendelésre készült, kénytelen volt állandóan káromkodni és ordítozni!)
barbara88 2010 márc. 18. - 18:03:55
(517/655)
csúcs a pasi stilus.Én szeretem.
Tilda36 2010 febr. 27. - 11:19:57 Előzmény ildiko90
(516/655)
Azért borzasztó stresszes lehet ilyen iramban fõzni, ráadásul semmit nem elfelejteni és még Gordon sértegetéseit is elviselni. Én biztos nem bírnám az iramot, de végülis ez egy verseny!