FEB1 2007 júl. 23. - 07:48:54
(2/42)
Nem is tudtam, hogy van harmadik es negyedik resz.
Mar nezek is utana :)
Ha mar szoba hoztad az Alient: Az elso reszben ott sem volt tul sok akcio jelenet, nem ugy, mint a folytatasaban.
sipka 2007 júl. 22. - 20:05:44
(1/42)
Ez az egyik kedvenc horror teremtmény amit nagyon kedvelek, Freedy Kruger, Jason Voorhees, Pumpkinhead, az Alien, és Michael Myers mellett. (Húhh lehet hogy az összes horror karaktert felírtam?) Mondjuk szerintem nagyon elrontották ennek a "Gyerekjáték"-nak a folytatásait! Az elsõ még rendben volt (mondjuk elég kevés olyan jelenet volt, ahol akcióban láthattuk Chucky-t, de gondolom az akkori, technikai fejlettlenség miatt.) A második volt szerintem a legjobb, és Chucky hangja ebben a részben volt a legmegfelelõbb. A harmadik részben a hangja olyan volt mintha egy, rekedt bluesénekest alakítana. (Már amennyire én emlékszem :) De az a rész még türhetõ volt. A negyedik inkább egy paródiára emlékeztetett. DE AZ ÖTÖDIK RÉSZ EGY AKKORA NAGY MARHASÁG VOLT!!! (Mondjuk ha belegondolunk, mindegyik egy marhasság, de azok legalább jó értelembe vett marhaságok.) Ez a film annyira elrontotta a Chucky karakter imázsát, hogy rossz volt nézni! Én az ötödik részét senkinek sem ajánlom megtekintésre! Viszont a jelen fórumtéma címét a "Gyerekjáték 2." részét a retro horror kedvelõknek ajánlom.