Castia 2014 jún. 24. - 11:00:10
(2813/2913)
Én nagyjából egyetértek, sajnos. Ugyan nekem úgy tûnt, a 9. évadban több jó rész volt, mint a 8.-ban, de több mélypont is akadt, sõt talán az egész sorozat két legrosszabb epizódja is ebben az évadban volt. Az egyik Garcia "sötét múltja", ami ráadásul több ponton ellentmondott korábbi részeknek, a másik meg amikor Morgan a pszichiátrián utólag meséli el az esetet egy nõvel. Az a nõ annyira rosszul játszott, hogy már az elejétõl kezdve hiteltelen volt az egész. A legtöbbször 1-2 nappal az amerikai vetítés után megnézem az aktuális részt, még magyar felirat nélkül, de ezt majdnem félbehagytam, annyira rossz volt.
A JJ-Cruz szálat se szerettem, bár Cruz legalább késõbb alig szerepelt. Prentisst és még néhány régi szereplõt jó volt viszontlátni a 200-asban, ezért még a sztori hiányosságait is elnéztem, mindenesetre nem volt annyira emlékezetes, mint annak idején a 100-as. A finálé se sikerült igazán ütõsre sajnos, az utolsó elõtti résznél meg is lepõdtem, hogy ebbõl dupla részt csináltak. Volt néhány izgalmas pillanat, de a sztorit tekintve inkább csak egy a sok közül.

Ha sikerülne összehozni egy olyan 10. évadot, amiben legfeljebb kisebb hullámvölgyek vannak, akkor szépen búcsúzhatna a sorozat. Hiányoznának, de sokkal több már nincs benne, és én se szeretném látni, ahogy egy helyben toporognak, míg végül teljesen kifullad az egész.

SPOILER

Blake karaktere végül két évadot húzott ki, nem sok vizet zavarva. A végén kicsit erõltették a kapcsolatát Reiddel, de valójában nem érzõdött, hogy sikerült volna beilleszkednie a csapatba. Korábban is írtam már valami hasonlót, hogy az se tûnik fel, ha ott van, meg az se, ha nincs. Ha jól tudom még nincs döntés a pótlásáról, az is lehet, hogy maradnak hatan, ami szerintem a legjobb megoldás (kivéve, ha visszajönne Prentiss, de erre gondolom nem sok esély van).

/SPOILER
goodboy 2014 jún. 23. - 18:30:00
(2812/2913)
Elnézve a 9.-dik évadot kissé csalódás nekem, talán két rész volt ami tetszett benne a többi annyira nem. Úgy érzem kezdi magát kifutni a sorozat, tudom, hogy ezzel most sokan nem fognak egyetérteni, de gondolkozzunk reálisan. Tény addig biztos lesznek új évadok amíg hozza a nézettséget. Csak nehogy az legyen ami sok sorozatnál elõfordul, ismétlõdõ sztorik és ami a legrosszabb átcsap önmaga paródiává. Inkább méltó befejezés, mint csúfos vég, ne így emlékezzen a z ember a kedvenc sorozatára. Sajnos jártam már így.
10/10
mimi169 2014 máj. 11. - 21:06:59 10/10 Előzmény mengyan
(2811/2913)
Tényleg rettenetesen sovány lett.
mengyan 2014 ápr. 30. - 20:37:15
(2810/2913)
Semmi vész, csak a jobb oldali szõke csajban nem ismertem fel JJ-t. Mintha sokat fogyott volna. Amúgy a menedzsere állandóan a szívbajt hozza rám, mert mindig Õ írja alá legutoljára az új évadot.
mengyan 2014 ápr. 10. - 17:02:02
(2809/2913)
JJ hova lett? Ugye nem ment el Õ is?
vino-et-veritas 2014 ápr. 02. - 19:54:37 Előzmény bogar555@gmail.com
(2808/2913)
Itt érdemes még nézelõdni....

http://nezzsorozatokat.info
bogar555@gmail.com 2014 ápr. 02. - 14:29:01
(2807/2913)
Szia. eltudnád nekem küldeni valahogy az elsõ nyolc évadot. Nagyon kéne, imádom ezt a sorozatot.
10/10
waterson 2014 márc. 17. - 07:38:26 10/10
(2806/2913)
Valaki esetleg nem tudja hol tudnám megnézni az elsõ évadot? Mivel én viszonylag késõbb kezdtem el nézni és azt már sehol sem adják. Elõre is köszönöm.
mengyan 2014 márc. 09. - 16:49:39
(2805/2913)
Nem tudja valaki, hogy mikor kezdi az AXN az új évadot? Tavaly május 1-én kezdték, elõtte többnyire áprilisban (csak az elsõ 3 évad ment más idõben, de akkor még talán nyári töltelék sorozat volt), viszont mindig volt még legalább 4-5 rész hátra amerikában, amikor itthon elkezdték. Most meg már csak 5 részt van kint, de még semmi hír az itthoniról, és nem is néz ki úgy, hogy 1 hónapon belül kezdeni akarnak.
zsu_zsanna 2014 márc. 09. - 08:23:09
(2804/2913)
Szia!segítenél?Én is nézném gy.e. indavideón.nem lelem:)7.évadot találok leginkább.Köszi
Charlie Sheen 2014 jan. 26. - 11:37:45 Előzmény tcsbp07
(2803/2913)
Érdekes, hogy ez a baromi jó sorozat, ami megjegyzem az egyik kedvencem, konkrétan úgy a 4. és 7. évad között élte a fénykorát, majd most mikor már Prentiss sincs a sorozatban, egyre jobban érzem, hogy nem tudnak mit kitalálni az írók. Egyre jobban hajaznak a story-k régebbi történetekre, vagy azokat folytatják valamilyen új szálon, a másik meg, hogy a sorozat vészesen elkezdett egyre brutálisabb lenni! Ez egyáltalán nem baj sõt! Ettõl még jobb is csak félek ,hogy már tényleg ötlet, élményhiányban szenvednek a forgatások elõtt, de ez remélem nem fog szeretett sorozatom vesztébe kerülni!
tcsbp07 2014 jan. 24. - 17:22:22
(2802/2913)
Ez a magyar ertéel- nyolcadik után hatodik évad.
Háménem az elsõt akkor, napi kettõvel, reklám nélkül :-)
pescara 2013 dec. 16. - 23:13:28 Előzmény szabyy
(2801/2913)
Volt mar olyan! De kesobb elkaptak!:-))
Christian27 2013 nov. 18. - 00:44:02
(2800/2913)
a Sötétség Herceg elsõ részének végén mondja Morgan & Prentiss hogy a kislány akkor marad életbe ha nem mutat félelmet talán ezért viselkedett úgy
Castia 2013 nov. 09. - 10:40:37
(2799/2913)
Úgy látszik csak kicsit panaszkodni kellett, mert most belekezdtek a Coolon a 6. évadba. :) Így végre leadták egymás után a két Sötétség hercege epizódot is.
Ezt már sokszor akartam írni: csak nekem furcsa az ebben szereplõ kislány, Ellie? Elõször is - SPOILER - a szeme láttára megerõszakolják a nagynénjét, megölik az apját, õt magát meg elrabolja a tettes. Már amikor együtt furikáznak is furcsa, hogy nem fél tõle, nincs kétségbeesve, sõt szinte beszólogat az apja gyilkosának, és gúnyosan mosolyog, ha valami nem sikerül neki. Aztán amikor kiszabadul, és már nem is tudom, Morgan vagy JJ átöleli, hatalmas könnyeket hullat, de az arca mozdulatlan. Erre mondják, hogy krokodilkönnyek, nincs mögöttük érzelem. Pár rész múlva amikor újra felbukkan, manipulálja és érzelmileg zsarolja Morgant, nem is kispályás módon. Az anyja felbukkanásakor is csap egy látványos hisztit, hogy kierõszakolja amit akar - Morgannel maradni -, csak amikor látja hogy nem jön össze, akkor "bocsát meg", szintén krokodilkönnyekkel. Én végig azt hittem, már amikor elõször láttam ezeket az epizódokat is, hogy valaki végül kimondja: ez a kislány kõkemény szociopata. De nem tudom eldönteni, hogy az õt alakító lány rossz színésznõ, és azért ennyire hamisak az érzelmei; vagy éppen hogy jó, és pont ezt kérték tõle. Érdekes szál lenne, ha egyszer visszatérne mint elkövetõ. (Tudom, még mindig elég fiatal, de az a fiú, aki lenyomta a repülõgép részeit a testvére torkán se volt idõsebb.)
10/10
mimi169 2013 okt. 26. - 22:18:10 10/10 Előzmény szabyy
(2798/2913)
Parancsolj. Ebben a részben nem kapják el: VI./9. rész
szabyy 2013 okt. 25. - 19:38:04
(2797/2913)
Lesz valaha egy olyan rész amiben nem kapják el a gyilkost vagy mást kapnak el helyette? Annyira unalmas már, hogy mindig elkapják õket :))
mengyan 2013 okt. 17. - 22:09:47
(2796/2913)
Szintén. Prentiss sokkal karakteresebb volt, de Paget Brewster is. A CSI:NY-ba az utolsó évadban jött csajra emlékeztet, csak még azt is alulmúlja kicsit. Pedig amikor a börtönben meglátogatott valami orvost, és jól kiosztotta ("Magával ellentétben én még Doktor vagyok!"), akkor azt gondoltam, hogy lesz itt valami. :-) Volt két hét kódolatlan AXN, és apám meg is kérdezte, hogy a "Gyilkos elmékbõl az új csaj melyik csí-ben (Szellõ István után szabadon :D ) szerepel az AXN-en?" Mondom, semelyikben, de van egy nagyon hasonló a New York-i utolsó évadában. Egyébként a csere csak az NCIS-nél jött be: Caitlin Todd -> Ziva David! Hát szenzációs a chile-i csaj, de Pikali Gerda is jól átadja a karakterét. Amikor Tony magyar hangját lecserélték Damuról Schmied Zoltánra, hát agyon lett b*va az összes poén!
goodboy 2013 okt. 11. - 17:14:39
(2795/2913)
megnéztem a 8.-dik évad utolsó részét és kicsit csalódott vagyok, ütõsebb részt vártam a végére. Igaz az egész 8.-dik évadot nézve egy kicsit csalódás, pedig az elsõ részek után még azt írtam ígéretesnek tûnik, aztán valahol a közepe felé kezdett esni a részek színvonala. Valaki az írta sok volt a töltelék sztori, és igaza van, ezért vártam legalább az utolsó részre a katarzist, de elmaradt. Remélem a 9.-dik évad jobb lesz, nekem ez az évad volt az egyik leggyengébb a 6.-dik évad után.
Kitimi 2013 okt. 10. - 20:02:19
(2794/2913)
Nekem is hasonlóak az érzéseim Blake-kel kapcsolatban. Amikor bejelentették, hogy új ember érkezik Emily helyére, már akkor is teljesen értetlenül álltam az egész helyzet elõtt. Szerintem tökéletesen mûködött volna a csapat 6 fõvel is. Bár várakozásaimmal ellentétben volt néhány pozitív megvillanása a karakternek, de egyáltalán nem rázna meg, ha kiírnák.

Paget visszatérésének annyira örülök. Erre a pillanatra várok 1,5 éve és olyan jó lenne, ha nem csak egy részre szólna. Ahogy olvasgattam szinte kivétel nélkül ezt gondolja mindenki.