Rahel 2008 szept. 20. - 14:06:02 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(23/103)
"ez aza film amelynek aleirása az alábbi:
"mindig meg akarom nézni az elejétõl fogva -d e csak a végére érek oda" :)"
-Ez a film az, ami a remény legerõsebb generátora!!
-Hisz várjuk, hátha jobb lesz, tehát vágyunk a szebb jövõre!!:DDD

"Jópár hatásvadász jelenet van, az tény."
-Hát igen!
-Az idegeimet valóban próbár tette!!:DD

"Bár én nem értem, a fenti kilátó mitõl lett tüzes katlan és szétrobbant kõviskó?
(a cápák is tudnak már kezelni C4-et? :)"
-Lehet, hogy nem csak a cápák estek át gén manipuláción, hanem a rendezõ is!!:DD

"és mitõl van tûz a víz tetején???"
-Gondolom az az olaj égett, ami a tropára ment helikopterbõl szivárgott ki!!

"Susan és Janice ütõs :)"
-Te csak a két pina-vera miatt nézted a filmet????:DDDD

"Nem értem minek kellett Susannak levetköznie a cápa elõtt, de nem volt rossz :))))"
-Ha nem csak azt a "gyönyörû nõt" bámultad volna, akkor azt is észre vetted volna, hogy ez a bájos perszóna a cápát árammal nyírta ki, és mivel a víz az elektromosságot vezeti(egy vetélkedõben is volt!)akkor már meg is van a megoldás, hogy a ruháira miért kellett felállnia!!
-Ráadásul még ronda is volt!

"(hisz a víz amúgy is elérte a formás lábait)"
-Legalább megmosta, mert bizti büdös volt!!:DDDDDD

"Repetát kérek! :DDD"
-Casper Van Dien-t kérem!!!!!!!!!!!:DDDDDD
AvatáR Gil Maerth 2008 szept. 17. - 10:53:30
(22/103)
ez aza film amelynek aleirása az alábbi:
"mindig meg akarom nézni az elejétõl fogva -d e csak a végére érek oda" :)

Jópár hatásvadász jelenet van, az tény.
Bár én nem értem, a fenti kilátó mitõl lett tüzes katlan és szétrobbant kõviskó?
(a cápák is tudnak már kezelni C4-et? :)

és mitõl van tûz a víz tetején???

Susan és Janice ütõs :)
Nem értem minek kellett Susannak levetköznie a cápa elõtt, de nem volt rossz :))))
(hisz a víz amúgy is elérte a formás lábait)
Repetát kérek! :DDD
ceia 2008 szept. 16. - 22:51:08
(21/103)
Tipikusan olyan film, ami a bemutatókban sokkal jobbnak (és másnak) tûnik, mint amilyen. Kicsit uncsi már az állati szörny téma: kígyók, cápák, pókok, krokodilok.. de egyszer megnézhetõ.
PEva11 2008 szept. 16. - 22:04:17
(20/103)
A szakács a legjobb:)
Ha megfigyeled Tom sztem minden jelenetben elesik, vagy elcsúszik. Kivétel persze amikor vízben van:P
Szabibéby22 2008 szept. 16. - 21:41:00
(19/103)
Szeretem ezt a filmet, jó párszor láttam már, de még mindig tudok izgulni!!! :) Tom Jane pedig... hát igen... :):):) Imádom!!!! :)
Troll520 2008 szept. 16. - 19:04:20
(18/103)
szegény cápa hogy néz ki....
bebiii 2008 szept. 16. - 18:40:36
(17/103)
hogy én ezen mennyit röhögtem... nincs ebben semmi katasztrófa. ez egy vígjáték. az a szakács... az ember várja h valami meghatót mondoj erre recept...de lefárasztott.de ma megint lesz úgyh én odaragadok.
offtopic
Ginevier 2008 szept. 16. - 16:32:37
(16/103)
Uh hát öszintén elég gagyi film de a poénok jók benne..Végén:
Carter & Dudley. C a vízbe logatja a lábát...
D: -Biztos, hogy csak 3 cápa volt?
C. ki alábat a vízbõl...
bourne 2008 szept. 16. - 11:04:00
(15/103)
szerintem totál gagyi a film, de én imádom ... annyira gáz h már inkább jó ... és mindig izgulok ... :)))))
5/10
Felgolos 2008 szept. 16. - 09:21:37 5/10
(14/103)
Mikor elõször láttam nagyon tetszett, de mára inkább csak egy közepes film. (az is csak azért, mert LL Cool J. megint adja magát).
offtopic
Humpy 2008 júl. 27. - 11:07:10
(13/103)
Te félnótás, legalább az OFFTOPIC gombot nyomd meg, ha csak reklámozni akarsz!!
afcajax 2008 júl. 27. - 11:02:57
(12/103)
Ezek a cápák sztem sokkal gagyibbak mint a több mint 20 évvel ezelötti gumicápa.Nem minden a technika.
kaizer chiefs 2008 júl. 04. - 09:33:39
(11/103)
Gagyi cápás baromság híresebb színészekkel és normálisabb látvánnyal, de inkább Spielberg filmet válasszátok sokadjára is.
Anyiyta 2008 júl. 03. - 20:06:35
(10/103)
A történet az jó, mert tudjuk, hogy a cápák azok csak 3 dolgot csinálnak életükben:esznek, alszanak úsznak. Meg eléggé hülyék, ami mozog a vízben azt kajának nézik. És a film pont az ellenkezõje.feltuningolják a cápák agyát, ettõl felismerik a fegyvert, meg sokkal intelligensebbek lesznek. Szerintem jó film. Párszor meg lehet nézni 7/10
sipka 2007 aug. 13. - 12:48:34
(9/103)
Én sem veszem komolyan a "Cápa" címû filmet, csak arra akartam célozni hogy a Spielberges film sokkal realisztikusabb, mint a "Háborgó mélység" :) Amúgy azt hiszem hogy az emlitett "Titanic" méretû cápa a "Gyilkos cápák 3: Az õslények tengere" címû filmben volt. De ez sem 100% mivel régen láttam azt a bizonyos alkotást. (De azért az sem Titanic méretû volt, inkább csak egy közepes méretû anyahajó :D
sipka 2007 aug. 12. - 17:02:07
(8/103)
Hát volt benne elég sok, logikátlan, illetve viccesnek ható jelenet. Például amikor a cápa odavágja azt a muksót az üveghez, amire az elkezd repedni. (már mint az üveg :) A többiek meg csak állnak és 10 másodpercen keresztül nézik, ahogy egyre jobban terjed a repedés az üvegfalon. A normális ember már rég futna sírva, hogy: "Úristen, megfogok dögleni!! Mindjárt beszakad ez a szar!!!!!!!!! NEEEEEEEEEE!!!". De ezek meg mit csinálnak?: Ott állnak, közben azt mondják hogy:"menjünk mert mindjárt beszakad az üveg és eláraszt minket a víz!! S közben meg hátra fele togyognak, mint akiknek semmi félelem érzetük nem lenne! Meg van még rengeteg ehhez hasonló jelenet, de ettõl függetlenül tetszett a film. (Mivel ezt nem kell véresen komolyan venni, mint a Steven Spielberges "Cápa" címû filmet.) Ez azért készült hogy szórakoztasson, olyan hülyességekkel, mint a szakács poénjai, vagy a hatalmas, gondolkodó cápa, ami akkora mint egy kisebb bálna :) (Mert bizony készült már olyan B kategóriájú film is ahol a cápa akkora volt mint a Titanic :)
kevinspéci 2007 aug. 12. - 15:31:26
(7/103)
Ja, bakter, a kis retek pont úgy nézett ki, mint Krisztof Lámber - tehetség nélkül... :)
vanessa 2007 aug. 12. - 00:16:56
(6/103)
Jo volt megint látni, nekem most is tetszett, bár egy kicsit eröltetett volt, azért, jo volt!:)
Alternat 2007 aug. 11. - 11:07:51
(5/103)
Tényleg jó film, nekem is tetszett. Mostmár csak arra leszek kiváncsi, hogy az rtl mely részeket kívánja kivágni a filmbõl. Nem õk lennének, ha nem darabolnák meg vagy 5 helyen.
kevinspéci 2007 aug. 07. - 10:32:52
(4/103)
Te kis mimóza. :)
Ja, brutál volt. Pedig Dzsexn kibszott már eszesebb fickókkal is ennél a csökött halnál. :)