Téma: Hancock

4/10
bouba 2008 szept. 01. - 16:01:00 4/10
(170/350)
Gondoltam most nézek egy könnyebb filmet...
Az eleje nekem is tetszett(mikor állandóan tele volt:))),viszont az utolsó 30 perc nagyon gagyi lett ,így aztán 4/10
1/10
nyenye 2008 aug. 25. - 19:27:46 1/10
(169/350)
Ezt a filmet Will Smith-el és egy kis látványal akarják eladni.Aki nem látta még a filmet az ne nézze meg,szörnyen rossz!Még az elsõ 30 perc nem is lenne annyira rossz(Persze ha Will Smith nem álna ellen még a fizika törvényeinek is)De utána egyszerûen nem szól semmirõl...A Story egy "0".Én a látvány miatt adtam volna a filmnek 5 pontot de mivel látom,hogy ez a film erössen túl van értékelve így csak 1 pontot kap tölem(És még lelkiismeret furdalásom sincs).
Lery 2008 aug. 24. - 15:03:59 Előzmény K.Lilla
(168/350)
legjobb?
valamelyik este átjöhetsz hozzám megnézni pár filmet ha gondolod, szivesen kimûvellek
:D
hErO 2008 aug. 23. - 09:33:59 Előzmény K.Lilla
(167/350)
Ha már ennyire szereted a nem happyendes hanem annál eszményibb zárást akkor a figyelmedbe ajánlom a Sötét Lovag c alkotást. Sztem meg közel sem minden idõk legjob filmje, fõleg h az alapsztori már elég gyengus...
Mindenesetre Will Smith nagyon jól alakít, respect neki:))
10/10
K.Lilla 2008 aug. 20. - 18:10:59 10/10
(166/350)
Ez minden idõk LEGJOBB filmje!!
Nagyon jó! Fõleg a vége hogy happyand van de mégse!!
Imádomezt a filmet és megnézném mégegyszer!!
1/10
CsengoZoli 2008 aug. 17. - 17:12:02 1/10 Előzmény Lery
(165/350)
Te egy igazi nyomozó vagy! :) Igen ezért regisztráltam,de ha megengeded lehet más filmekhez is hozzászólok majd!
Tudod mindenki úgy kezdi,hogy regisztrál, aztán hozzászól egy filmhez.
Ez persze nem zárja ki,hogy késõbb hozzászól egy másikhoz,majd egy harmadikhoz stb. stb. :)
Jaj,ne is mondd, hallottam a filmrõl amit említesz,de egy denevér embertõl csak természetes, hogy repül.
És bár az új részt még nem láttam, a régieknek volt kerettörténete, jó volt benne a színészek alakítása és sok más egyéb apróság tette élvezhetõvé, amelyekkel Hancock-ban nem találkoztam.
Will S. igen gyenge volt, sok filmben tetszett,de ez az alakítása nagyon nem...
Lery 2008 aug. 17. - 09:27:43
(164/350)
Ebben a mûfajban jó, természetesen eszembe se jutna újra megnézni. Egyébként látom, hogy csak ennek a filmnek a fikázása miatt regisztráltál be, hát nagyon megére :) Azt is kiszúrtam, hogy felháborított az a jelenet, amikor a fõhõs feldob egy autót egy "felhõkarcoló" (ami egyébként a Capitol Records) tetejére. Hát igen, ez tényleg iszonyú volt. De képzeld mit hallottam. Most elkezdtek vetíteni nálunk is valami filmet, ami egy fiktív városban játszódik, ahol nagy a bûnözés, és egy fickó kitalálja, hogy denevérnek öltözve fog repkedni mindenütt, és leszámol a gonosztevõkkel. Hihetetlen, hogy mik vannak.
1/10
CsengoZoli 2008 aug. 16. - 23:05:33 1/10
(163/350)
Ha erre azt mondod jó film, akkor kizárt! :)
Lery 2008 aug. 16. - 22:16:58 Előzmény CsengoZoli
(162/350)
"Majd, ha látsz egy jó filmet,más lesz a véleményed."

Háát barátocskám, eléggé rossz patakban horgászol. :)
1/10
CsengoZoli 2008 aug. 16. - 17:57:25 1/10 Előzmény Lery
(161/350)
Azért fikázzák amiket te is írtál: "Nem egy Fellini!", "a vége béna lett" (szerintem az eleje is)
És például sokan nem aszerint értékelik a filmeket, hogy ha az "Iron Man is benne van a TOP 250-ben"-akkor ez azt jelenti,hogy ez is jó, az "ebben a mûfajban"-dolog sem állja meg a helyét szerintem,mert ebben a mûfajban is lehet jót csinálni, az meg,hogy "az akciójelenetek viccesek és látványosak"-hát... különösebben nem érdekel,nem ettõl lesz jó egy film, szerintem.
Röviden ennyi.
Majd, ha látsz egy jó filmet,más lesz a véleményed.
A kritikusok fikázására visszautalva pedig csak annyit,hogy természetesen õk általában jobban értenek hozzá, hisz ezer és egy dolog van egy filmen amit objektiven meg lehet ítélni, és általában ezek az emberek értenek hozzá.
Ettõl még sokaknak tetszhet egy rossz film.
Hogy egy egyszerû példával éljek a hamburger is nagyon sokaknak izlik,annak ellenére,hogy egy hulladék kaja, de aki hamburgeren nõtt fel,az sose fogja megtudni miért szeretik egyesek a húslevest vagy a töltött káposztát :P
Jóétvágyat :)
Lery 2008 aug. 16. - 00:13:41
(160/350)
Sokszor nagyon nem értem az emberek hozzáállását a filmekkel kapcsolatban, ezis egy ilyen eset... Töbnyire fikázzák, imdb-n és rotten-en is kimondottan rossz értékelést kapott. PEDIG: Will Smith szerintem vicces benne, mint ahogyan az egész film az, fõleg az eleje, amíg a hõsünk tényleg egy tahó. az ötlet szerintem kimondottan király, ahogyan az összes akciójelenet kellõképpen vicces és látványos. én nem mondom, hogy ez egy nagy film. nem egy Fellini. :) de ebben a mûfajban?? amikor az Iron Man benne van a top250-ben??? hát ez szerintem LEGALÁBB olyan jó...

szóval nem értem, hogy a többség miért nem kedveli. még ha a vége kicsit béna is lett, ennek ellenére ez egy SZÓRAKOZTATÓ film. a valóság inkább az lehet, hogy az emberek olyan szinten félnek mindentõl, ami egy kicsit is új, hogy még ezt az antiszuperhõs karaktert sem votlak képesek feldolgozni:(
végül annyit, hogy az akciójelenetek szerintem átlagon felülien jól voltak kidolgozva, meg merem kockáztani, hogy technikailg az egyik legjobb városrombolós jelenetekkel teli film.
7/10
Les 2008 aug. 15. - 20:13:40 7/10
(159/350)
Nem volt rossz a film. Élveztem.
zee944 2008 aug. 15. - 18:10:41
(158/350)
Jajj, ne erõltesd ezt a "egy kritikus jobban el tudja dönteni"-vonalat. Egyrészt nem tudja, másrészt nem is tudná.
Dantes 2008 aug. 15. - 13:10:18
(157/350)
Jó, végül is ezek vannak benne...csak szarul XD
Dantes 2008 aug. 14. - 20:37:37
(156/350)
Hát akkor mihez hasonlítsam? Mulkor megnéztem a Vasembert, semmi de semmi extra benne, sima szuperhero-s film..mégis jobb lett.
Aztán itt az Új Batman...nos, ezt még nem láttam...de valahogy így kellhet ebben a témában filmet csinálni.

De is lenne baj, hogy szar a Hancock...de lehetett vgolna jó is.

Sajnálom azokat a filmeket amikben volt lehetõség mégis szar lett
Dantes 2008 aug. 14. - 19:11:52
(155/350)
Nem ez a baj...ez a film nem volt rendesen megcsinálva. Jó istenek és? Valamit bõvebben? Ez így egy nulla, volt benne lehetõség, de nem lett jó.

A történetben vannak dolgok amiket nem dolgoztak ki rendesen, emelett se elég vicces se elég izgalmas nem lett.
Dantes 2008 aug. 14. - 17:24:16
(154/350)
Nem, baj...akkor is zagyvaság. Lehetett volna egy jó film is de ez a marhaság..ha együtt vannak halandók lesznek..áhhh
Azért mondjuk jó lett volna tudni mféle istenek teremtették õket...vagy ilyesmi, de áh...semmi konkrétum..csak zagyvaság.
10/10
blackman 2008 aug. 14. - 17:02:05 10/10
(153/350)
SPOILER

Persze néha összekeveredtek egymással,merthát ugye egymásnak teremtették õket,és vonzzák egymást ha akarják ha nem,meg voltak ugye bizonyos ösztöneik,de mindig rájöttek,hogy ha együtt maradnak,akkor elillan az erejük és sebezhetõvé válnak. Ez ilyen se vele,se nélküle kapcsolat.
Dantes 2008 aug. 14. - 16:52:25
(152/350)
hÁt dehogynem..krisztus elõtt 4-ben is együtt voltak ,meg 1500 akármenyiben...most akkor hogy volt hol együtt voltak hol nem? Tiszta Barátok közt...zagyva volt ez így, akkor is.
Dantes 2008 aug. 14. - 14:51:31
(151/350)
Ja kifelejetttem...az az idegesítõ kisgyerek benne, a hátborzongató magyar szinkron hanggal...fúúú de irritált