Téma: Hancock

Dantes 2008 aug. 14. - 14:50:24
(150/350)
Hát megnéztem. Nem lett túl jó. Sajnos, az összes poént láttuk már a bemutatótban. Így , ami miatt ez a film más lett volnam int a többi az az elsõ fele, és hogy egy alkesz szuperhõs...de ezt már láttuk sajnos a bemutatóban..szóval ez így nem volt jó.

Hoztott egy kis izgalamat, amikor kiderül a hû de nagy titok, róla meg a nõrõl. Amúgy mi akart ez lenni? Árász és Pallasz Athéné? Én arra tippeltem elõször..istenek, testvérek...a nõ erõsebb..de áh...nem ezt hozták ki belõle. Kár pedig, eredetibb lett volan egy néger Árész mint ez így.

Na de most komolyan...áh...ha egy pár..akkor meg halnak? Akkor hogy a nyavajába éltek sok évszázadig együtt? Nem kellet volna meghalnuk? Hisz ha együtt vannak..de áh..mit törõdtnek ezzel a készítõk...kapunk egy félig--meddig magyarazatot, oszt jónapot!

Legalább a vége egy kicsit izgalmas lett, persze kiszámítható volt ez is.

Lehetett volna ez egy jó film...de nem lett. 10/5 maximum
10/10
Kettyi 2008 aug. 14. - 08:07:03 10/10
(149/350)
vele született!!!õ egy isten!a csaj mondja el!
10/10
Kettyi 2008 aug. 13. - 22:46:36 10/10
(148/350)
elmondták!így született!!!kb 2-3ezer éves!
Bökesz 2008 aug. 13. - 22:24:24
(147/350)
Hát szerintem ez egy marhajó film...nem tudok rá mást mondani. Jó szereplõk, príma akciójelenetek, ötletes poénok, és a dráma a végén. Ez kell egy jó filmhez szerintem, ami arra született hogy szórakozást nyújtson a hétköznapokon megfáradt embereknek. Sosem értettem, hogy miért kell mindig ennyire lehúzni egy filmet. Kritikát írni nagyon könnyû, nem õk dolgoztak a filmen, nem õk fektettek bele annyi pénzt. Jó nemaz, megértem, hogy az embereknek nem egyforma izlésük van, de ez h 10bõl 2 pont...na de kérem... már maga Will Smith megér kapásból 4et. :P szerintem nincs ezzel a filmmel semmi baj, én személyszerint végigbõlgtem a végét, de aki nem ilyesfajta filmet akar nézni, egyszerüen ne nézze meg.És amúgy szerintem a Trailer is tökjó volt.Nem lõttek le minden nagy részt a filmbõl. Ennyi. Mindenesetre látom azért, hogy sokaknak tetszett a film, nálam 10bõl 10pont.
leopard26 2008 aug. 12. - 11:39:41
(146/350)
azt nem mondanám hogy unalmas,inkább kavarcos szerintem
cirmoska.nz 2008 aug. 12. - 10:04:31
(145/350)
Kurva unalmas film!
1/10
Tonertop 2008 aug. 12. - 09:54:01 1/10 Előzmény CsengoZoli
(144/350)
Abszolút egyetértek CsengoZolival. Gagyi az egész. A sztorija nagyon rossz, Will Smith szerintem nem ebbe a filmbe való és nem is alakít túl jól. Látványra meg manapság szinte minden film ilyen szintû, úgyhogy attól sem voltam elájulva. (Ha valakinek nem lényeg más, csak a látvány, akkor nézze meg a Wanted-ed) Ráadásul a látvány egy nagyon gyengye kerettörténettel párosul, úgyhogy igazából mikor nézed már abszolút nem érdekel a látvány.... Poénból 1-2 van. Azok sem olyan nagyok. Mikor elõször kezdtük el nézni 10 perc után kivettem. Aztán pár nap múlva erõt gyûjtöttem és megnéztem. De kár volt... Szerintem ez a film kb. 10-bõl 2 pont.
9/10
beo71 2008 aug. 09. - 17:08:11 9/10
(143/350)
Érdekes szuperhõs mozi,ami kicsit másképpen mutatja meg a sérthetetlen embereket.Jópofa humorral,látványos akciókkal szórakoztat 9/10 mivel az átlag szuperhõs filmekbõl azért kiemelkedik (nekem speciel sokkal jobban tetszett,hogy,ha már a szuperhõs emberi oldalát akarják megmutatni,akkor itt legalább humoros és átélhetõ míg a Pókember 1. 9/10 és Pókember 2. 9/10-ben annyi az emberi oldal ,hogy a fõhõs töketlenkedik,ami idegesítõ,ezért is nem lett egyik sem tízes. A Pókember 3.-ban 10/10 már megjelent a humor s bár a kritikák porba tapossák,nekem mégis az a kedvencem mivel az a szerencsétlen Tobey Maguire is cool volt benne,aki egyébként nagyon rossz választás volt).Én azért megyek moziba a szuperhõs filmekre,mert tökéletes,vagány fõhõst akarok látni,aki mindenkit elintéz,akiket én meg sem mernék közelíteni,de ha már emberi szuperhõst kell látnom az olyan legyen,mint Hancock.
Adrosz 2008 aug. 09. - 00:30:06
(142/350)
Most néztem meg a filmet magyar szinkronnal (bár nem tom milyen a mozikban), és hálát adok az Istennek hogy nem adtam ki pénzt rá hanem letöltöttem torrentrõl...Ezt a filmet komolyan gondolták? "Ha még egyszer bunkónak hívsz..." ilyen még a Vissza a jövõbe címû trilógiában még elment, de nem csak ez húzott fel, hanem hogy az egésznek nincs egy követhetõ érdekes története, ami élvezhetõvé tenné...Itt van Hancock a csöves aki felkel egy padról azt felszáll a francba a befejezés meg (spoiler on) szerintem egyiküknek meg kellett volna halnia, vagy a nõnek vagy Hancock-nak (spoiler off) Szóval az egész egy gyorsan összeállított, összekapkodott sz*r pont.
1/10
CsengoZoli 2008 aug. 08. - 22:57:43 1/10 Előzmény throwdown
(141/350)
Tudod az a baj,hogy pl. mi is ez alapján a fórum alapján választottuk ezt a filmet!
8.2-t kapott a 10-bõl, ezért bátorkodtam róla rosszat írni.
Az ilyen filmekre,max a számítógépes játékokon felnõtt 10 éves emberkék adnak 10-et és nézik meg 2-szer.
Olyanok akik életükben nem láttak FILMET.
Ugyanis, ha életükben 1-et láttak volna, akkor nem az alapján ítélnék meg, hogy mennyire látványos, mennyi benne a robbanás, lövöldözés.
Ez a film egy kommersz sz.rnak se jó.
Nem vártam tõle semmit,csak egy délutáni szórakozást,de ez max olyanoknak tetszik,akik röhögnek az arcba tortát csapó embereken, ,hogy az milyen marha vicces.
Hát ez a film is ilyen egyszerû.
Van akiknek ez is elég belátom,de én nem ajánlom :)
bogica46 2008 aug. 08. - 11:34:56
(140/350)
Szerintem is nagyon jó film! Én tök másra számítottam és kellemesen csalódtam. Will Smith állati jó benne!:)
7/10
Bayern1104 2008 aug. 07. - 01:35:18 7/10
(139/350)
Nem volt rossz, de a végére sztem az ember megõrült már ezektõl a mondatoktól: ,,Call me an asshole one more time'' Miért kellett ilyen sokszor belerakni? na mindegy
10/10
throwdown 2008 aug. 06. - 00:14:13 10/10
(138/350)
Elolvastam pár ember okoskodását ezzel a filmmel kapcsolatban és ismételten felbosszantottam magam azon, hogy miért akar egy számomra teljesen ismeretlen ember lebeszélni arról, ami engem érdekel... Hihetetlennek hangzik, de minden ember más, és minden embernek más tetszik/nem tetszik. Szerintem ez egy rohadt jó film, 2 szer néztem eddig meg és azthiszem még sort fogok rá keríteni, nem egy alkalommal. Véleményt lehet róla mondani, az oké, de amikor már átesnek a véleményalkotó ûberkritikusok a ló tuloldalára és a szapuláson kívül nem hajtanak mást, az azért kicsit sok...
9/10
kovzol 2008 aug. 05. - 19:27:58 9/10
(137/350)
***SPOILER***
Kicsit Bad Boys (Will Smith és a szokásos humorbombák), kicsit Die Hard (alkesz "hõs" éppúgy, mint Bruce Willis), kicsit Hegylakó (öröklét), kicsit Halálos fegyver (Mel Gibson lepukkant "lakása"), kicsit X-men (extra képességek, amik idõnként gyengülnek).
***SPOILER VÉGE***
Lassan indult, de a végére felpörgött. Összességében egyszer meg lehet nézni, másodszor viszont csak fanatikus Will Smith rajongóknak ajánlom. :-)
Nekem tetszett, de még egyszer ennyiért nem nézem meg. :-D
beryll 2008 aug. 05. - 18:59:29
(136/350)
uncsiiiiiiiiiii és Will Smith-tõl ez kevés...
8/10
Huánka 2008 aug. 04. - 00:11:56 8/10
(135/350)
Fontos hogy mindenkinek legyen saját véleménye.Végülis ezért van ez az oldal részben.Nekem személy szerint tetszett de mégis kb. a film közepétõl valahogy vmi hiányzott.összeségében 8/10
bamboo 2008 aug. 01. - 21:13:54
(134/350)
Hol is kezdjem.... Will Smith miatt beültem erre a filmre, illetve az elõzetes vonzó volt, laza vígjátékot képzeltem el ezzel az alapsztorival h piás lecsuszott szuperhõs. Sokkal többet vártam ettõl a filmtõl. A jó poénokat kb kilõtték az elõzetesben, ez a drámainak tûnõ szerelemháromszög meg nemtetszett. Ja, és az engem k**vára idegesít, hogy mért kell minden uj filmet lealacsonyitani, el**szni a gyenge szinkronnal. Alapból ez a film (16)-os, mert azt megértem h a wall-e meg a hasonló gyerekfilmek kapnak szinkront, de azt nem h.... mind1, visszatérve a filmre, sztem gyenge volt.
Csingilingke 2008 júl. 31. - 17:27:20
(133/350)
szigorúan tiltólistás film!!!
1/10
CsengoZoli 2008 júl. 31. - 17:16:19 1/10
(132/350)
1/10
CsengoZoli 2008 júl. 31. - 09:19:24 1/10
(131/350)
Ez a film is! :)
Viccet félretéve nem a mûfajjal volt gondunk, a szuperhõsökkel nincs problémám.
De ez a film egy katasztrófa...
De ízlések és pofonok. (szerintem borzasztó,zéró,nulla,zagyva,sz.r,f.s, gagyi ,8 éves kor felett már nem ajánlom! :)