Téma: Hancock

sipka 2008 ápr. 25. - 19:02:01
(10/350)
Újabb trailer érkezett!! :P

UI: Amúgy ez a 2008-as év átütõ erejû lesz (a bemutatásra váró filmeket figyelembe véve). :)

www.youtube.com/watch?v=R1yaJ0zDl-o
sipka 2008 márc. 28. - 15:38:24
(9/350)
A harmadik (s utolsó) fotón pedig egy gyerek látható, amint Hancock-kal próbál kommunikálni...
Mondjuk nem csodálom, hogy nehezen találják meg a közös hangot, mivel két olyan ember próbál beszélgetésbe elegyedni, akik igencsak különböznek egymástól (életkor, társadalmi ranglétra, bõrszín, eltérõ egyéniség és érdeklõdési kör stb. :)
sipka 2008 márc. 28. - 15:26:42
(8/350)
Ezen a képen pedig szintén Will látható (vagyis Hancock), aki éppen....UGRIK?! ESETLEG REPÜL?! Hát nem igazán tudnám megmondani..
Lehet, hogy elfogyasztott egy "Red Bull"-t :)
sipka 2008 márc. 28. - 15:20:56
(7/350)
Újabb képek kerültek föl az internetre!! :)

Ezen a fotón, Will (a számitógépes technika segítségével) egy 600 kg-os kocsit emel fel, úgy kb. 60 fokos szögben :)

UI: Egyszer én is megemeltem egy autót.. (Mondjuk az egy kispolski volt...) :DD
zaharaz 2008 febr. 03. - 13:05:14
(6/350)
nagyon jó a trailer, sztem rohadt jó film lesz :) szuperhõs már nem lehet rossz, kivéve a superman visszatér-t az sz-r :P
sipka 2008 jan. 28. - 15:47:06
(5/350)
A második képen: Will egy nagyon "COOL" szemüveget visel :)

Amúgy errõl a fotóról, nekem egy Marvel szuperhõs juttot az eszembe: "Penge".
Hát nem tisztára olyan a kinézete?! :)
sipka 2008 jan. 28. - 15:36:34
(4/350)
S íme két fotó a "Hancock" nevezetû akció-vígjátékból!!!
Az elsõn képen: Will, egy testhez simuló, egyfajta "szuperhõs"-öknek való jelmezt visel.
(Húúúú.. Ez aztán mindenhol szoríthat :)
koviktor 2008 jan. 09. - 21:14:00
(3/350)
Hatalmas!!! :) Eszméletlen a srác és amit csinál. Évente 1 film, de az mint nagyon ott van. Minden elismerésem... Ki gondolta, hogy ez lesz a kis Fresh Price-bõl. :)
8/10
kobax 2008 jan. 07. - 22:44:14 8/10
(2/350)
Megnéztem a trailert (köszi érte sipka)!

Elég durvának, morbidnak, állatnak stb. tûnik. Már a trailert is végigröhögtem.

Nálunk mikor mutatják be? (Ahogy elnéztem a trailert, vszinû nyár végén..)
sipka 2007 dec. 31. - 13:43:46
(1/350)
Will Smith legújabb filmje!!!! :) Hát ezt a produktumot sokkal jobban várom, mint még régebben a "Legenda vagyok" címû filmjét!! Ez egy akció-fantasy-vígjáték mûfajú alkotás, amelyben Will egy totál laza szuperhõs szerûséget formál meg, aki tisztára úgy nézki, mint egy büdös csöves :) S még Charlize Theron is játszik benne!! Szóval magasak az elvárásaim a "movie"-val kapcsolatosan...
Annak meg kifejezetten örülök, hogy Will "A boldogság nyomában" és a "Legenda vagyok" címû depressziós érzetû alkotások után, ismét elvállalt egy derûsebb filmet..

Fel is rakom ennek a 2008-as filmnek a plakátját!!! :) Hát nem tudom, hogy ki-mit gondol, de szerintem eme filmje után simán fõszerepet vállalhatna egy zenész életét feldolgozó alkotásba... Ez a zenész pedig nem lenne más, mint: LENNY KRAVITZ!!! :DDD HÁT TISZTÁRA OLYAN A BÚRÁJA!!!! :DDD VAGY NEM?!! :DD Na mindegy :) Csak megemlitettem.. :)

Amúgy már felraktak egy trailert a filmrõl, amelyet most megpróbálok belinkelni (ha mégsem sikerülne, akkor a youtube-ba be kell írni, hogy "Hancock trailer".. De azért remélhetõleg sikerülni fog :) :

www.youtube.com/watch?v=rZQQgvhn4jg