Bosco 2007 aug. 30. - 12:31:34
(122/402)
Egy sorozatot sem kedveltem ennyire mint a Harmadik Mûszakot...nagyon szeretem benne, hogy (sok filmel ellentétben) nagyon földhöz ragadt, s télleg a napi gondokról szól!
A színészek pedig...nem is lehetett volna jobban összeválogatni Õket, nagyon kedvelem azokat akik az elsõ évadtól kezdve benne vannak, Sully, Ty, Bosco, Yokas, stb... Gondolom többen felfedezték, hogy Skipp Sudduth (Eredeti nevén: Robert Lee Sudduth) és a hatodik évad egyik részében szereplõ Brian O'Niel (ha jól írtam a nevét) a Minus Ted együttes alapító tagjai, s egész jó számaik vannak! Persze kinek mien igényei vannak...Viszont nagyon nem örültem neki, hogy az utolsó pár részben más volt a szinkron hangja Sully-nak...valahol olvastam, hogy külföldre ment az eddigi magyarhang, asszem Koncz István...

Én most újra kezdtem az egészet elõlrõl nézni...most járok a 2. évad 3-4. részénél.

Minden jót Nektek!
devsas 2007 aug. 30. - 12:22:10
(121/402)
Az 1. évad teljes szinkronnal és a 6. teljes évad fenn van az ncore torrent oldalon. A többit én se tudom hogy hol lehet fenn teljes évadokban.
konok 2007 aug. 29. - 21:21:07
(120/402)
Helo,

Bosco köszönöm a segítséget !!! Megnézem az oldalt feltétlenül. Te mennyi ideje nézted a sorozatot. és mi a véleményed a sorozatról, szereplõkrõl ?
Bosco 2007 aug. 29. - 16:13:00
(119/402)
Sziasztok!

konok, az elsõ és a hatodik évszakot az ingyen sorozatok nevû oldalról leszedheted...az 5.-et a BIT GATE oldalról...a 2. 3. 4. évadot pedig csak szinkron nélkül a mininova oldalról szedheted le! Ha valaki mégis tudna új oldalról ahol már szinkronosan is megvan annak én is megköszönném ha megosztaná velünk!

Chabi, a Hooverphonic zenéjét honnan szedted le? Léci áruld el...
konok 2007 aug. 29. - 14:35:00
(118/402)
tudna vki segíteni,h honnan lehet megszerezni a teljes sorozatot, mert találtam 1 oldalt de ott nem találtam meg a vásárlást. köszi
Lilu 2007 aug. 29. - 13:35:49
(117/402)
Jaj de kár, hogy vége! Annyira jó sorozat volt. Viszont tényleg nagyon klassz utolsó részt csináltak neki. Nagyon megható volt. Sajnáltam Cruzt :(((
lucifer21 2007 aug. 29. - 13:03:15
(116/402)
Hát én megkönnyeztem bevallom õszintén. A végén mikor elmondták ki hova kerül, mikor búcsúztak és mikor Sully elmondta, hgy kivel mi lett.
ez egy nagyon jó sorozat volt.
gzs: sajnos ez a leges legutolsó rész volt!
Cruz sírjára a volt társa vitt virágot, Doki pedig bekattant, mert azt hitte be akarják zárni az "õrsöt" és rálõtt az új fõnökre. Sully hozta ki, utána diliházba került.
jroland 2007 aug. 29. - 11:47:53
(115/402)
Nem hiszem, hogy szabad itt más oldalt belinkelni. De olvastam, hogy sok ember szeretné a 6. évadot mégegyszer megnézni, mert ugyanúgy hozzánõtt a szívükhöz a sorozat, mint az én szívemhez. Akik újra szeretnék látni a 6. epizódot magyarul, azok írják be a Google-be: Sorozatok Ingyen! Az elsõ találatra kell rákattintani, itt a Harmadik Mûszakon kívül van még millió sorozat. Amúgy tényleg ingyenes!
10/10
tundeey 2007 aug. 29. - 11:24:27 10/10
(114/402)
gzs, ez volt a 6.évad, ha itt a porton a 3.mûszak fõoldalán vagy akkor oda is az van kiírva, h a VI. évfolyam ismetetõje. szóval sajna ez volt az utolsó évad.
shope 2007 aug. 29. - 10:42:58
(113/402)
nagyon kár hogy vége let :(
nagyon meg szertem a sorozatot pedig csak az utolso évadot láttam és a szívembe nõttek a szerteplök is
és nagyon szép volt a befejezés madj nem elsírtam magam rajta
VTECTHS 2007 aug. 29. - 09:53:40
(112/402)
Annyira sajnálom, hogy vége lett. A szökés után a 2.kedvenc sorozatom volt. Az elsõ néhány részt nem láttam, amikor nagyon késõn adták, de utána 1-2 rész kivételével az összeset láttam.Az utolsó évad nagyon izgalmasra sikeredett, ez elõtti részek viszont nagyon egykaptafára mentek a többi hasonló sorozattal, de én úgyis szerettem. A vége nagyon megható volt.
Akár ez is lehetet volna a fim vége: http://www.youtube.com/watch?v=yWxVN1p8rfQ
kisciccca 2007 aug. 29. - 02:34:25
(111/402)
Jajjj,de kár,hogy vége lett!:(
Ez egy jó sorozat volt,hétköznapi emberek,hétköznapi problémák,semmi flanc...
Bár régebben is nézegettem belõle részeket,(amikor még Doki is benne volt,meg a tûzoltók)azok nem tetszettek ennyire,mint az utolsó évad.
Dokival egyébként tényleg mi lett???
Mert arról lemaradtam...:(
A végét én is majdnem megkönnyeztem,a szívemhez nõttek a szereplõk :)
Remélem majd még ismétlik!
jroland 2007 aug. 29. - 01:38:03
(110/402)
Sajnos néha pár részt kihagytam a sorozatból. Nagy hírtelen lett vége, úgy értem hogy egyik percben még sétál be Cruz a banda helyére, a másik percben viszont már robbanik minden, mert pont akkor nem figyeltem a TV-re, amikor robbantott Cruz. Csak Bosco meglepõdött fejét láttam, azt gondoltam hogy Cruz kijött az épületbõl, és úgy robbantott. Ezt az utolsó részt mégegyszer megnézném szívesen. Nagyon meghatott, amikor láttam hogy az 55-ös körzetet felszámolják, és a kapitányság vezetõje mindenkinek mondja, hogy ki, merre, hogyan tovább. Kishíján én is majdnem megkönnyeztem, mert nagyon a szívemhez nõtt ez a sorozat. Szerintem az összes hasonló, vagy ilyen témûjú sorozat közül a Harmadik Mûszak vitte a pálmát. Kicsit váratlanul ért a befejezés, de nagyon szép volt, soha nem felejtem. Tetszett, ahogy elmondták kivel mi történt, és hova került. A szám is nagyon szép, ami a végén szólt. Úgy gondolom a film készítõi méltó befejezéssel tettek pontot az I-re. Mint ahogy egyszer mindennek, ennek is vége lett. "Goodbye to Camelot".
gzs 2007 aug. 29. - 00:54:12
(109/402)
a rózsát Cruz ex-partnere vitte,aki mindig féltette.
gzs 2007 aug. 29. - 00:53:08
(108/402)
Kérdésem az hogy ez nem a 4. évad volt..? , mert http://www.imdb.com/title/tt0197182/ itt azt irják hoyg 6 van.
Vagyis lesz még 2, de akkor miért így fejezik be..?
Meadow 2007 aug. 29. - 00:21:12
(107/402)
na ezt én is szeretném megtudni ki vitte a rózsákat a sírhoz??
köszi a dal címet Chabi!)
nj 2007 aug. 28. - 23:39:06
(106/402)
Lemaradtam egy pillanatról: ki vitt minden nap egy szál rózsát Cruz sírjára?
És honnan töltitek le az összes részt?
Köszi
10/10
tundeey 2007 aug. 28. - 23:18:23 10/10
(105/402)
Nagyon, d nagyon tetszett az utolsó rész, bár nekem is voltak részek, amelyek kimaradtak az életembõl, de szerencsére nem túl sok :-)Nekem Bosco volt a kedvencem, majd a mostani részekben, pedig Finney, akit szerencsére pénteken egy új sorozatban láthatok. Amit a házasságról mondott azon jót mosolyogtam, fõleg miután kiderült, h végül õ is megházasodott....és ahogy Carlos megkérte Holly kezét..na az sem volt semmi:-)...szerintem ennek a sorozatnak egy tökéletes befejezést álmodtak meg és valósítottak meg.
chabi 2007 aug. 28. - 23:08:53
(104/402)
Na emberek én tettem fel a kérdést, de még elalvás elõtt meg akartam még egyszer hallgatni, mert most olyan hangulatban vagyok.
Tehát... (dobpergés)

Hooverphonic- Battersea

1998 - Blue Wonder Power Milk albumukon van rajta. Minden jót, jó éjszakát emberek!
10/10
kirby 2007 aug. 28. - 22:50:17 10/10
(103/402)
Hát igen, fõleg a végére lett nagyon király! Csak szuperlatívuszokban tudnék én is beszélni a sorozatról, de hogy megtörjem a kesergést: sajna egy vagy két évadot kihagytam (amikor hülye idõpontokban adták), úgyhogy nem tudom, hogy "Doki" miért került elmegyógyba, lelõtt valakit, mert mintha az elõzetesbõl ez jött volna le...
Ja és a számcímet ki kell derítenünk emberek!:-)