M4RT!N! 2010 aug. 14. - 22:51:42
(13/973)
XD,oksa.
twillight 2010 aug. 14. - 10:35:51 Előzmény M4RT!N!
(12/973)
Mert:
- ugyebár 3 címszereplõ van
- Redcliff csaja drogos alkoholista ami rosszpont
- "Ron" állítólag irígy az összes többi stábtagra, mert nem kap annyi felkérést, ami rossz pont
- Hermijóne viszont villantott, ami celebkörökben jópont.
Hát ezért ;)
Zsákos ember 2010 aug. 14. - 00:55:29
(11/973)
Van egy olyan érzésem,hogy David Yates "rendezõ" nem hazudtolja meg magát és hozza a formáját ezért befejezõ rész is szépen el lesz cseszve ! :(
Már maga a sorozat a Tûz serlege óta összecsapott adaptációk csoportjában van.
Flóra97 2010 aug. 13. - 22:20:15 Előzmény Liliom3
(10/973)
Én tavaly voltam az éjféli premieren, nagyon jó volt :)
Nagyon figyeltem a mozik weboldalát (http://palacecinemas.hu ; http://cinemacity.hu),
és amikor megjelent, hogy lehet jegyet foglalni, egybõl fölhívtam a mozit, és lefoglaltam
a két leghátsó középsõ széket, vagyis a két legjobb helyet, mert én voltam az elsõ foglaló.
Azért fontos, hogy hamar foglalj, mert ha IMAX-ben nézed, akkor hatalmas a vászon, és
és elölrõl nem lehet jól látni. De most úgy láttam, itt a nagy Twilight-õrületben, hogy
elõbb lehetett személyesen a mozikban lefoglalni a jegyet, és csak késõbb engedtk telefonon,
amikor már a jobbak elkeltek.
Sok sikert a jegyfoglaláshoz :)
M4RT!N! 2010 aug. 07. - 22:46:01
(9/973)
Itt a szereposztásban,mért került hermione az 1,helyre?
CrucioIsAwesome 2010 júl. 31. - 23:24:53
(8/973)
A Harry Potter 6 szánalmas volt. De az elõzetes bejött. Beülök a filmre, miután elolvastam,h nem csak 20 percig lesz 3D-s.
Amúgy a könyv tényleg elég jó lett :)
Liliom3 2010 júl. 31. - 19:24:14
(7/973)
Nem tudjátook hogyan lehet jegyet szerezni a premierrjére?
10/10
orsii. 2010 júl. 30. - 18:38:02 10/10
(6/973)
valószínûleg csak egy látványterv, de mégis mi az a lángoló roxfort a film fõképén??nagyon remélem, h a kastélyt nem "gyújtják" úgy föl a filmben, mint a félvér hercegben az odút:/ teljesen felesleges még pár kitalált szenzáció hajhász momentum.
monnci 2010 júl. 28. - 18:50:55
(5/973)
ma láttam az elõzetesét a moziban. lehet, hogy mégsem lesz olyan szörnyû, mint amilyennek gondoltam?
bár az elõzeteseknek az a lényege, hogy jó színben tüntesse fel a filmet.
mindenesetre most elkezdtem várni a bemutatót, de ki kell bírnom novemberig.:S
Sipilka 2010 júl. 26. - 15:09:37
(4/973)
Hali!
Már az elõzetesekbõl is tökéletesen látszik, hogy átírták, illetve vannak dolgok, amelyeket módosítottak.
**SPOILER**
Ilyen a végsõ csata, itt nyilván a helyszínre gondolok és magára a cselekményre(egyszerûen visszarepül Voldemort átka, nincs nagy jelenet!!) és az a rész is más, amikor Voldemort megkérdezi Harryt, hogy Miért élsz?, ez, ha jól emlékszem nem szerepel a könyvben. **SPOILER VÉGE**
Amúgy nincs gondom azzal, hogy ha módosítanak, ha nem megy az élvezhetõség és érthetõség rovására (lásd Félvér Herceg).
Nagyon várom már én is!!! :D
10/10
LaciG 2010 júl. 21. - 15:34:28 10/10 Előzmény monnci
(3/973)
Azért is fogják két részbe leadni, hogy normálisan meg tudják filmesíteni. Ebbõl a részbõl szerintem nem lehet semmit kihagyni, és változtatni se lehet rajta.
monnci 2010 júl. 18. - 09:37:41
(2/973)
könyvben kétszer is kiolvastam, és állítom, hogy ez az egyik legjobb része a Harry Potter szériának.
**SPOILER (aki még nem olvasta)**
J. K. Rowling talán itt mutatja meg legjobban, hogy mennyire jól le tudja írni Harry érzéseit. ezt leginkább az 'újra a rengetegben' címû fejezetben láthatjuk, mikor Harry tudatosul azzal, hogy csak akkor gyõzheti le Voldemortot, ha megöleti magát vele. ezután önszántából, búcsú nélkül indul el mondhatjuk úgy hogy a halálba..ez nagyon megrendítõ, és tényleg, ahogy leírja az írónõ, hogy mi jár akkor Harry fejében, egyszerûen tökéletes. nekem ez egy tökéletes könyv. ahogy az elõzõ hat rész szálait összevarrta, az valami elképesztõ.
**SPOILER VÉGE**
de úgyérzem a film picit illúzióromboló lesz mint minden egyes résznél.
amúgy azért lesz két részes, hogy több legyen a bevétel.;)
szibag 2010 júl. 18. - 05:46:11
(1/973)
Már várom hogy lássam, csak azt nem értem hogy miért két részbe kell leadni.