bourne 2008 aug. 26. - 17:54:21
(326/626)
akkor Te majd áztatod a kádban magad én meg a tóban ... legalább nem veszünk össze a fürdõn :))))

várj, mert be kell ütemezzem a határidõnaplómba a dolgot ... elõször is ma este még meg kell mentsem a világot a vámpírtoktól meg a vérfarkasoktól ...

de nincsen sok cuccom, tehát ha holnapra kialszom magam rendesen, akkor indulhatunk :)))))))))
bourne 2008 aug. 26. - 17:29:20
(325/626)
én azért annyira nem izgatnám a nagy víz miatt ... legalább lenne miben áztatni a lábam :)))))

ja ja ... én is azt mondom, h pont nem érdkelt az a két vagy mennyi év köztük, csak legyenek már együtt végre és legyen minden rendben ... :))))
bourne 2008 aug. 26. - 17:12:38
(324/626)
:)))) de hát az a ház valami mesés dolog ... ahogy ott van a fa a közepén ... meg h majdnem teljesen üveg ...
azért ha azt mondanák, h holnap költözzek be, biztosan nem zavarnának a festéknyomok a bejárón, amit a kutyus hagyott ott :)))))
bourne 2008 aug. 26. - 16:23:02
(323/626)
én sem értettem ezt a csúszásos dolgot, de teljesen mindegy ... egy idõ után már nem is akartam és csak azért szurkoltam, h minnél többet mutassanak a házból és végre összejöjjenek :)))
babidori 2008 aug. 26. - 13:51:26
(322/626)
én ezt a filmet egyáltalán nem értem... kérem, valaki magyarázza el. nem értem mi ez a két év eltolódás. hogy tudtak egyáltalán találkozni a film közepe fele, amikor a férfi nem is abban az idõben él? áhh, totál bonyolult
Cordelia 2008 aug. 23. - 15:35:19 Előzmény farzso
(321/626)
Nézzétek meg a szüleiddel a Terminált. Az is nagyon kellemes film, mindenféle dirr-durr nélkül.
Kattrin 2008 aug. 18. - 22:43:17
(320/626)
Nekem is nagyon tetszett, moziban láttam, az egész film jó, és a happy end is tetszik, pedig nem szoktam odalenni a boldog végû filmekért. Az a legjobb, mikor elülteti a fát a férfi az épülõ lakópark elõtt, aztán mutatják, ahogy kinõ. :)
9/10
farzso 2008 aug. 18. - 21:35:52
(319/626)
Én néhány hónappal láttam elõször ezt a filmet a szüleimmel. Nagyon tetszett, ötletes volt ez az idõsíkos dolog. Elõször voltak benne zavaros dolgok, de aztán sikerült nagyjából megértenem. A színészek hozták a formájukat, az alkotókra sem lehet panasz. Örülök, hogy láthattam, ha két év késéssel is. Sajnos nem igen tudok eljutni moziba, így sokszor az akkoriban vetített népszerû alkotásokat sem bírom megnézni, legfeljebb pár évvel késõbb a tévében vagy kölcsönzõi DVD-n. Igaz, azt szoktam hallani, ha új film kerül a mozikba, és az újságokból, Internetrõl a sztorijukról is megtudok egyet mást. A legtöbbjük azonban nem igen kelti fel az érdeklõdésemet, így nem is tudakozódom felõlük. Ezzel a filmmel is így volt, még szinte azt se tudtam róla, hogy van. Aztán mikor nemrég láttam, egyszerre rájöttem mirõl is maradtam le, és mintegy pótlásként végigolvastam az itteni hozzászólásokat (ezt is mostanában szoktam rá :-)).Örülök, hogy még annyian rokonszenveznek ezzel a filmmel. Amúgy édesanyámnak is tetszett, aki amúgy is szereti az ilyen könnyed,romantikus filmeket. Egyszer panaszolta is nekem, hogy sajnos azamerikaikak ma már nemigen tudnak olyan filmeket készíteni, mint régen (lásd Forest Gump, Esõember). Hát, lehet hogy igaza van, mert a könnyedebb amerikai filmek egyre ritkábbak, és kezdik átvenni helyüket az akciófilmek, thrillerek, horrorfilmek, meg az ostoba vígjátékok. Hát ebbõl a szempontból A ház a tónál valóban gyöngyszem! Még sok ilyen filmet!
emerald 2008 aug. 17. - 14:09:59
(318/626)
Nagyon tetszett ez a film. 3szor néztem meg kis túlzással egymás után, és mindig felfedeztem benne valami "újat", amitõl csak mégjobban megtetszett. Az a fajta film, ami után jár az agyad. Baromi szépen megcsinálták, a ház már-már álomvilágba illõ, tele van érzelmekkel, valódi értékekrõl szól, de persze semmi sem lehet egyszerû:) Ennél többet nem tud adni egy film! Számomra teljesen új volt a történet, meglepõ és nem tudtam levenni róla a szemem. (arra gondolok h kimenni közben nasiért, megállítani vagy egy percet is elmulasztani belõle esélytelen!)És, számomra nagyon fontos, h Sandra Bullockot végre egy jó filmben láttam viszont. A zenét is nagyon eltalálták hozzá.
Eper006 2008 aug. 17. - 13:40:13
(317/626)
Érdekes
10/10
Les 2008 aug. 07. - 14:49:36 10/10
(316/626)
Gyönyörû film, szép és érdekes történetével.
10/10
10/10
Ghyzmo 2008 aug. 07. - 14:46:58 10/10
(315/626)
Imádom ezt a filmet,bárki bármit is mond.már nem egyszer megnéztem és még vagy százszor meg tudnám nézni.sajnos én is olyan helyzetben vagyok,mint a két fõszereplõ,na nem azért mert a szerelmem és köztem 2 év van,mint a filmben,hanem azért mert nagyon messze lakunk egymástól...:( én magyarországon,õ pedig egyiptomban...:( yay...talán ezért is szerettem meg ennyire ezt a filmet.:)mondjuk van egy-két dolog,amin bosszankodtam már párszor.mi az,hogy nem tudnak összehozni egy találkát?!a csajszi tudja,hogy hogy hívják a pasit,miért nem keresi meg az õ idejében?!Alex csak emlékezne rá...Meg miért van az,hogy Kate nem emlékszik arra,hogy csókolózott Alex-szel,amikor a volt pasija igen?!nah,mindegy,ennek ellenére is imádom.szóval csak ajánlani tudom!=]
bocska,hogy ennyit írtam:)
10/10
Laci911 2008 júl. 06. - 17:10:17 10/10
(314/626)
Sajnos, sok korombeli nem tudja értékelni az igazi értékeket! Régen más volt, sajnos manapság megváltozott a fiatalok értékrendje. :-(
10/10
offtopic
Ezüstliliom 2008 júl. 06. - 01:32:06 10/10
(313/626)
Gondolom, Te pont a kisebbséghez tartozol, akikre nem érvényesek az imént írtak. Örülök neki.:) De ha körülnézel a Veled egykorúak között, nem így látod?
10/10
offtopic
Ezüstliliom 2008 júl. 06. - 01:29:15 10/10
(312/626)
Nem ítélkeztem, tudom, hogy vannak kivételek, de a hozzászólása után azért jobban megérted, miért írt ilyeneket, ha szem elõtt tartod a korát és a nemét. A fiatal srácok igen nagy százaléka reagál így a megható, érzelmekkel teli filmekre. Egy másikuktól idézek: "Szerelmes levél??? Fúúúj!":)
10/10
Laci911 2008 júl. 06. - 01:17:36 10/10
(311/626)
Az, hogy 17 éves fiú, rögtön nem azt jelenti, hogy nem érdeklik az érzelmek, stb.
Szerintem mindenki más, lehet, hogy valaki 55 éves és nagy hülyeségeket ír, míg közbe egy pl. 15 éves srác pedig csodálatos írásokkal kápráztat el minket!

Ne ítélkezzünk a kor és nem alapján!

(EGYTÉRTEK VELED, RÁ FOG JÖNNI, MILYEN FONTOSAK AZ ÉRZELMEK...!)
10/10
Laci911 2008 júl. 06. - 01:14:12 10/10
(310/626)
Az, h. Arany Málna-díjas, nekem semit se jelent, még annyit se!
Imádom Sandrát, remek színészmõ, tehetséges!
Ez a film pedig nagyon szép, én kétszer váltottam rá jegyet
a moziban!:-)
A Megérzést sem kell kigúnyolni, ha nem tetszik, akkor ne nézd!
Ha véleményed van, akkor kultúráltan fogalmazd meg!
Üdv és Minden jót!
10/10
Ezüstliliom 2008 júl. 06. - 00:53:37 10/10
(309/626)
Ühüm. Jól gondoltam. 17 éves fiú... Így már nem csodálkozom a véleményeden.:) Kívánom, hogy késõbb rájöjj: az érzelmek is fontosak az életben.
adribaby7 2008 júl. 05. - 23:04:30
(308/626)
Nagyon-nagyon-nagyon jóóó,nekem nagyon bejönnek az ilyen filmek,amik után az ember napokig gondolkodik,hogy mi lett volna,ha... Újra meg újra átgondolja a történteket,mi mikor is volt? Ha már itt tartunk,vajon ki adta a Jack nevet a kutyának?Ez olyan "a tyúk vagy a tojás volt elõbb?" dolog. Nem kell ezt a filmet mindenkinek megnéznie,akik a csöpögõs romantikus filmeket szeretik,azoknak nem fog tetszeni.Akik szeretik az elgondolkodtató történeteket,amik kicsit átlépik a realitásokat,azoknak ajánlom.
Nina1634 2008 jún. 19. - 00:16:02
(307/626)
Igen!! A hangulata...ezt a szót kerestem!Köszi Android666X :) Nem tudom...engem minden film le tud kötni.Az ilyen kis "15 Ft-os" filmektõl kezdve egészen az ehhez hasonló filmekig.A hangulata...van benne valami más.Komolyan, én nem vagyok ilyen, hogy ennyire de nagyon elvarázsolna egy film, de ez...Legszívesebben kiírnám mindenhova,hogy NÉZZÉTEK MEG EMBEREK!!!:D De nem teszem. :$ Ezért csak szerényen ajánlom Mindenkinek! :)