6/10
kazama90 2014 jan. 29. - 14:15:19 6/10 Előzmény Owl
(135/175)
ez egy mocskosul rossz film,nem tudom hogy lehet 7.1.pont imdb-n.
1/10
Owl 2013 dec. 26. - 13:59:03 1/10
(134/175)
Felesleges megideologizálni ezt a foskupacot. Ez nem horror, és nem túl vicces, hogy vígjáték legyen. A tipikus horror vígjáték a Hullajó c. mûalkotás, de EZ MI VOLT? Kliséhalmaz paródia? Céltalan, értelmetlen az egész film. Innen onnan összeollózott ismert jeleneteket és szereplõket láthatunk. Azon kéne nevetnem, hogy a klisékbõl van összerakva egy rossz történet? Sci-fi szerû energiafal és egyebek? Szerintem azért volt a legerõsebb a füvezõs karakter, mert az egész stáb be volt állva és õ volt a példaképük. Digitális környezetszennyezés a javából.
buddyisrael 2013 nov. 26. - 21:06:30
(133/175)
valóban nem vette magát komolyan a film(ideig-óráig.de szerintem akkor is gyenge.lehet, hogy csak parodizálni akart, de nem csinálta jól.eleinte még szétröhögtem magam, de aztán hatalmasat zuhant a film színvonala és valami rettenetesen rossz dolgok következtek. :D az elsõ fele olyan, mint egy paródia aztán mintha egyik percrõl a másikra komolyra fordult volna.
Babi néni 2013 nov. 25. - 12:16:00 Előzmény MovieCritic
(132/175)
Ahhoz képest alaposan lehúztad, pedig zseniális a maga nemében.
Babi néni 2013 nov. 25. - 12:14:59 Előzmény unbekannt24
(131/175)
wtf?:DDDDDDDDDDDDDDDD
Babi néni 2013 nov. 25. - 12:13:24
(130/175)
Hú szerintem nagyon állat volt:D

SPOILER
Érezhetõen paródia jellege volt a filmnek, ügyesen figurázta ki a fiatalok bemennek a kihalt erdõ közepébe és egyesével meghalnak.
Sajnos cseppet sem volt félelmetes, ezt nagyon sajnálom, lehetett volna egy picit kevésbé komolytalan.
Az ötlet viszont sziporkázó volt.
SPOILER vége

10/10
:)
1/10
puding140 2013 okt. 19. - 13:46:11 1/10
(129/175)
soha életemben nem láttam ennél rosszabb filmet
10/10
kisgyoriz 2013 okt. 08. - 20:56:30 10/10
(128/175)
Az elmúlt évek egyik leginkább közönségmegosztó horrorfilmje. Vajon nekünk hogy tetszett?:)
Kattints és olvasd el!

http://zorkaszerint.blogspot.hu/2013/10/haz-az-erdo-melyen-kritika.html

https://www.facebook.com/pages/Szerint%C3%BCnk-a-filmes-blog/391210817673343?ref=hl
Statham20 2013 szept. 01. - 19:06:12
(127/175)
Én nem nézek bele ilyen mélyen, hogy mi is a lényege és nem állok neki fejtegetni. Azért nézek egy filmet, hogy lekössön, szórakoztasson, élvezzem és a végén azt mondhassam, ezt megérte megnézni, talán máskor is megfogom. Kit érdekel a mondanivalója, vagy hogy mekkora hatalmas módon parodizálja ki a horrorokat meg miegymás... Ez egy hitvány, gánya, semmitmondó marhaság. Se nem nevettünk rajta, se nem féltünk, és végképp nem kötött le. Jót nem tudnék róla mondani. Gagyin indult, gagyin folytatódott és ugyan olyan módon is fejezõdött be. Mondhatnám érdekesnek is a végét, de maradok a gányánál. Horrornak nem horror, paródiának nem vicces, egy keszekusza katyvasz agybaj. Szerintem kicsit kezd elmenni az emberek értékrendje, már bocs. Senkit sem szeretnék sértegetni vagy minõsíteni, távol álljon tõlem, csak furcsállom miféle hulladékokat magasztalnak fel manapság... Egyáltalán nem kell belelátni többet, mint ami és megmagyarázni sem. Sz@r volt, ahogy volt. :)
1/10
6/10
MovieCritic 2013 aug. 25. - 12:58:30 6/10
(126/175)
Ezt a filmet egy bizonyos intelligencia film felett szabadna csak megtekinteni, mert a hozzászólásokból jól látszik, hogy nem feltétlenül értette meg mindenki a film lényegét, ugyanis ez egy tribute és egyben szatíra is egyben.

Aki nem értette a film lényegét, annak elmondom:
A sok sablonkaraktert nem véletlenül használták, ugyanis õk szerves részei ennek a szatírának.
Azért etetik vérrel a "szörnyet", mert anélkül nem tud élni, jelen esetben a "szörny" a nézõ, a horrorfilmek nézõinek vér kell, anélkül nem tudják elképzelni a nézõk a horrorfilmeket.
Mikor mondják, hogy az olaszoknak már elbuktak, az azt jelenti, hogy az olasz horror filmek buktak el.
Ezután mondják, hogy a japánok még játékban vannak, igen, mivel a japánok maradtak az amerikaiak mellett egyedül talpon "minõségi" horrorkészítésben.

SPOILER

A végén mindenki meghal. Amerika horrorkészítése is elbukott.
Az sem véletlen, hogy Sigourney Weaver magyarázza el a film végén, hogy mi is történt pontosan.


Sokan nem értették meg a filmet, kicsit vicces így a hozzászólásokat olvasni, de valószínûleg ez azért van, mert még kevés filmet láttak, fõleg ebben a kategóriában :)
unbekannt24 2013 aug. 03. - 17:12:15
(125/175)
Az eleje jól indult, de a vége olyan befejezetlen maradt.. most vagy menekültek volna meg, vagy láttuk volna, hogy mi lett a világgal...
3/10
Qux 2013 júl. 14. - 01:22:46 3/10
(124/175)
Üdv mindenkinek! Ez a film ténylegesen két részre osztja a nézõket! Bár, az hogy kinek mi tetszik és mi nem az szubjektív! Nekem határozottan nem tetszett, de ennek ellenére nem nézem le azokat, akiknek tetszett. Sõt, õket is megtudom érteni! Nekem annyi a problémám a filmmel, hogy nagyon gyenge (szerintem)! A poénok olyan erõtlenek és olcsók, hogy akár egy gagyi horror film is lehetne, a paródia szándéka nélkül. Szerény véleményem szerint, az ötlet (a klisék paródiája,) nagyon jó, akár egy jó filmet is lehetett volna alkotni belõle. Legnagyobb szív fájdalmamra ez lett.
10/10
Morticia83 2013 júl. 07. - 05:36:21 10/10
(123/175)
Azt hiszem azok fanyalognak erre a filmre, akik azt várták tõle, aminek az elsõ fél órában tûnik: szokványos gagyi tini horrornak. Aztán utána jön a lényeg, amikor kiderül, hogy nagyon nem az.
Nekem nagyon tetszett, már csak azért is, mert nem tudtam, hogy mirõl fog szólni, így kellemes meglepetés volt, amikor kezdett körvonalazódni, hogy milyen kreatívan, ügyesen, kifinomultan és meglepõ módon figurázzák ki a szokványos horrorfilmeket. Bár az elején már kezdtem sejteni, hogy nem lehet ez olyan sz*r, amikor feltûnt Richard Jenkins. Õ nagyon a szívemhez nõtt a Sírhant Mûvek óta.
10/10
(kár volt kihagyni itt a porton a szereplõgárdából Sigourney Weaver-t)
vrihard 2013 jún. 22. - 16:30:52
(122/175)
Szirmai röviden kifejtette, hogy ennek a filmnek a lényege az, hogy mekkora irgalmatlan baromságokkal lehet elmenni ebben a mûfajban, mármint a hentelõs-horroban. Az összes ilyen filmet rendkívül eredményesen parodizálja ki, megnéztem és tényleg így van. Tehát akik ócsárolják, azok nem értették meg a lényegét, vagy már annyira hozzászoktak ehhez az igénytelenséghez, hogy nem látják a fától az erdõt. Brilliáns, amikor eléri azt a pontot, amikor már arra gondolsz, hogy ennél nagyobb hülyeség már nem lehet... és mégis. Ezt nem több filmbõl rakták össze, hanem azoknak a mocskosságoknak a bohózata.
Metalherceg 2013 jún. 02. - 09:50:52
(121/175)
Még amikor rátaláltam azt sem tudtam mi ez a "zs" kategóriás, horrornak nem nevezhetõ sablonokba burkolt vígjáték és film+horror mezsgyéjén lavírozó viccáradat... A feléig sem bírtam, mert minden jelenetét láttam már más, kisebb-nagyobb filmalkotásokban, tehát unalmas volt ötlettelenségét illetõen nagyon. És rettenetesen bugyuta!
Késõbb amikor leinformáltam (mert már benne volt a plázamozibuzik legnyaldosottabb divatcikkei között!) azt vettem észre, hogy mindenki az egekig magasztalja ezt a trágyakupacot. Elõször csak szimplán hülyének néztem õket, de aztán mikor számomra ízlésvilágukat és rálátásukat tekintve értékes emberek is ajnározni kezdték, elhatároztam hogy végignézem.
Na ezt nagyon megbántam, ugyanis leírhatatlanul nevetséges, felfoghatatlanul igénytelen és béna jelenetekben hemzsegõ, ezer filmötletbõl összegyúrt giccses és módfelett szánalmas, idegesítõ banánért folytatott majomkodás az egész!
Akinek tetszik az önnön magát minõsíti ezzel.
Ajánlani tudom nekik a Supershark c. filmeposzt, amely történetét tekintve sokkal eredetibb, megvalósítást illetõen hasonló szinten álló és élvezhetõségben is abszolút hozzá fogható. Még tán annyival jobb is, hogy ott tényleg meg tudnak nevettetni az abszurd jelenetek félresikerült (vagy tán éppen szándékosan így megalkotott) fantázia-komédia hatásai.
7/10
jerome86 2013 márc. 17. - 12:41:08 7/10
(120/175)
Nem egy befosatós horror, de azért tetszett. Egy újabb fajta horrormegközelítéssel gazdagodtam :) Bár több filmbõl lettek összevágva az ötletek, de jól ki lett találva a történet.

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER



Végig azt hittem ez csak valami beteg valóságshow, aztán kiderült hogy az isteneknek kellenek az áldozatok. Erre nem igazán számítottam, de így jártunk és ha úgy nézzük ez egy katasztrófa film is egyben, mert a végén vége lett a világunknak.
greed 2013 márc. 15. - 14:30:00 Előzmény szaszka0520
(119/175)
Nem olyan rossz film nem a legjobb de nekem tetszett. Felüdülés volt a tv-ben leadott film ismétlések helyett, ennek a filmnek pont az a lényege, hogy kigúnyolja a horror filmek sablonjait amit szerintem elég jól megtesz, nem sok filmet láttam ami sablon zombis film + rengeteg szörny van benne már csak ezért is tetszik. Egyszerûen ez egy párszor megnézendõ film és kész semmi több én nem is vártam többet tõle.
6/10
szaszka0520 2013 márc. 06. - 15:51:21 6/10 Előzmény Strategist
(118/175)
Azt a 7,2 pontot én nem értem, mire fel kapta, mert nem nagy durranás a film. De mintha az imdb-n olyan szakértõk lennének, ahol akadnak, akik majdnem minden filmre 1 pontot adnak - hát ott sem lehetnek túlnyomó részben "szakértõk". Nyilván azért 6 pontos itt a film, mert ezen az oldalon talán többen vannak azok, akik nem ájultak el a filmtõl. Az már más kérdés, ki miként fogalmazza meg a negatív kommentjét.
Strategist 2013 márc. 04. - 00:08:33
(117/175)
Zseniálisan kifigurázzák benne a horror mûfaját.

Egyébként IMDb-n 7 és 8 pont között mozog ez a film, itt pedig éppen, hogy csak eléri a 6 pontot.
Ti aztán durva nagy szakértõk vagytok, úgy látom.
10/10
peti2006 2013 márc. 03. - 12:56:52 10/10
(116/175)
Azt hiszem ez a tavalyi év legjobb filmje (nemcsak horrorból). Ha ez nem eredeti történet, akkor semmi sem az. Utoljára a Rekviem egy álom után, 2x megnéztem 2 nap alatt. És a vége....