4/10
ondok 2007 dec. 21. - 21:00:53 4/10
(11/211)
" Ez szól taxikban, üzletekben és éttermekben: a megújult Petõfi Rádió ma az egyetlen közszolgálati csatorna, amely népszerûségre tett szert."
noshát ez olyan igazi bulváros kereskedelmiTv-s sommás megállapítás.
mert hát mit jelent hogy szól a taxikban stb. Semmit, illetve azt hogy eggyel több limonádé háttéradó lett.
Ugyanakkor a régi értékes mûsorokat likvidálták, pedig nemcsak háttérzenét hallgató fiatalokat kell egy közrádiónak kiszolgálni.Én pl.rendszeresen hallgattama régi éjszakai mûsorokat, a kabarét, ami neves színészekkel színvonalas szórakozást nyújtott.Most ezeket tönkretették.Azóta én és gondolom nem egyedül, véletlenül sem hallgatom a közrádiót. Ennyit errõl, az meg külön megér egy misét, hogy ilyen egyoldalúan felkonferálni egy dolgot,azt veti fel az emberben ,hogy vagy ennyire limonádé az egész Rtl klub stáb, vagy érdekeltek a témában.
Proci 2007 dec. 20. - 21:43:11
(10/211)
nem szabad elfeledkezünk arról, hogy a tv csak hirt közvetit. Nincs más hatásköre..információt ad, ki hazugsággal vakitja a parasztot, ki feltárja ezeket. Ekként álljunk ehhez is. Nem intézkedõ szerv.
10/10
Ancsa80 2007 nov. 16. - 00:46:18 10/10
(9/211)
Hallottátok a nov. 15.-i adásban a polgármestert???
A gyomrom kifordult tõle!!!
GUSZTUSTALAN!!!!
KGyula77 2007 okt. 04. - 12:55:17 Előzmény peti637
(8/211)
Üdv. A probléma az hogy a problémákkal nem foglalkoznak, illetve mire odajutnak hogy érdemben cselekedjenek, az akár ember életekbe kerülhet, ez nem játék, van aki nem tudja megoldani a saját problémáit, mivel nincs rá lehetõsége..vagy pont az új "reformok" végett elesett a lehetõségtõl hogy segitséget kapjon, a problémákat nem szemlélni kell, hanem megoldani.. Ez az esetek nagyon nagy részében Nem oldható meg a mostani helyzetben, állami segítség nélkül. Itt jön közbe pl a kórházi várólista, egy gerinc mütétre miért kell pl. akár 2.5(!) évet várnia a betegnek, ha emiatt sem dolgozni, sem eltartani nem tudja magát, illetve a családját, persze akkor ne beszéljünk ugye a fájdalmakról, ami napi sziten szinte elviselhetetlen, agyon tömik gyógyszerekkel, ami egészségtelen, és egy idõ után szinte hatástalan, mert ugye müteni kellene, de a kórháznak nincs rá kerete, na ez a jelenlegi helyzet engem irritál, és a jó izlésem tiltakozik ellene, igy egyfajta passzív euthanázia ami történik.
Ez az Én szemszögem a problémákról.
pnora 2007 szept. 20. - 21:18:41
(7/211)
Außer Haus :P
peti637 2007 febr. 01. - 11:30:20 Előzmény borsikaa
(6/211)
Nem az a baj hogy feltárja a problémákat, hanem az, hogy demagóg, cinikus, és nem objektív! Megkérdeznek néhány panaszost, és egy államtitkárt vagy minisztert. Ellenpéldát soha nem mutatnak be, mert akkor nem ütne akkorát a mûsor. Pedig az eddig bemutatott témák mindegyikében tudok ellenpéldákat a saját, vagy ismerõseim életébõl!
borsikaa 2007 jan. 26. - 13:16:29 Előzmény peti637
(5/211)
Nem tudom mért baj az, ha néhány témát körüljárnak, néhány problémát felderítenek és ezt megosztják velünk is és néhány politikussal is. A problémák szõnyeg alá söprése jobb mint a "panaszkodás"? Na ez az igazi nagy baja az országnak!
Marvin02 2006 dec. 07. - 23:56:57
(4/211)
Lehet csak én vagyok ezzel így, de egy olyan mûsor kéne, ami rendesen beint a sztároknak, politikusoknak, nem csak panaszkodik, rá is mutat a megoldásra. Ezt Amerikában úgy hívják, South Park. Nálunk ezt kabaréban kéne megvalósítani, többen is nézik, jobban is ütne. Most van ez a Mi kérünk elnézést! Nem elég merész, visszafogott, de a nézõknek ez is elég, a Kádár-rendszer után ez merésznek is mondható. Bár lassan 20 éve annak, itt az ideje már, h. a médián keresztül intelligens módon minden nemkívánatos személy képébe mondják az igazságot, akár szemtõl szemben is. Persze ehhez elõbb kéne egy csatorna, amely bevállalja.
peti637 2006 dec. 07. - 23:42:31
(3/211)
Ez egy igazi magyaros mûsor! Panaszkodni orrba szájba! Ez kell a parasztnak! Gratulálok...
krinya 2006 ápr. 23. - 22:24:14
(2/211)
Helló! A 20-i adásban,az utolsó téma a romákról szólt, a zene ami közben szólt nagyon tetszik, de sajnos nem tudom az elõadót. Ha esetleg van valaki, aki tudja, kérem, írja le. Köszi!
x-tro 2006 ápr. 09. - 09:46:39
(1/211)
téged meg az rtl klub fizet, mi? :))