sipka 2008 máj. 16. - 21:37:23
(9/209)
Hát én sem tudok sokat a film történetérõl :(
Eddig annyi derült ki róla, hogy az emberiséget a pokol kezdi fenyegetni, így a Paranormális Nyomozóiroda munkatársai (Hellboy és többiek), ezúttal (a képen is látható) Nuada herceg és Wink nevû troll ellen veszik fel a harcot, hogy megóvják a földet...
Nagyjából ennyi információval rendelkezem.....sajnos :)
PEva11 2008 máj. 16. - 21:34:26
(8/209)
Ron Perlman nagyon jól játszotta Hellboy-t. Teljesen illik rá a szerep. Mégis nagyon megdöbbentem, amikor megtudtam, hogy õ van a maszk mögött. Láttam korábban pár filmjét, de azokban annyira más jellemeket formált meg. Most nem az eleve különleges lényére gondolok, hanem az ironikus, fekete humorára, és persze az érzelmi vonalra. Pl.: nagyon megható volt az elsõ rész végén a csók jelenet.
Várom már a következõ részt:)
sipka 2008 máj. 16. - 20:55:06
(7/209)
Egy újabb plakát érkezet!!! :P

(Pffff.. Mindig ezt az unalmas sablon szöveget írom, amikor beszúrok egy eddig be nem mutatott posztert :S Lehet, hogy valami mást kénne kitalálnom eme kép prezentálására:

"Itt egy JPG formátumú fájl, amit most eléttek tárnék!! :P"
vagy
"Éppen tegnap után tették közé ezt a szórakoztatási célzattal elkészített képregényadaptáció egyik reklámhordozóját, amelyet most hihetetlen kedvességgel és öszinte áhitattal szeretnék megcsodáltatni a fórumozók közösségével!!! :P"
vagy
"Hellosztok emberek,beszúrnék egy képet,
Azon oknál fogva, hogy örüljetek szépen!!"

Hát még van néhány ötletem, de nem akarom túlságosan hosszúra nyújtani ezt a hozzászólást :)

UI: Igazán jöhetne már ez a film!!!!! :S
sipka 2008 ápr. 19. - 18:20:30
(6/209)
Itt egy újabb plakát a "Hellboy 2." részébõl!!!

UI: Szerintem sirály lett!! :P
Ratos 2008 ápr. 14. - 08:00:32
(5/209)
Már alig várom.Az elsõ rész tetszett.Remálem ez is lesz olyan jó.
A merkur66 által felsorolt filmekhez Guillermo Del Toro-nak semmi köze.De azok is jó filmek.
MEN 2008 ápr. 10. - 21:51:38
(4/209)
TV.com

2008.JÚLIUS 24-TÕL A MOZIKBAN!

TV.com
merkur66 2008 márc. 14. - 11:21:13
(3/209)
Én is majd paslót fogtam, hogyegy ilyen filmet (ráadásul egy ilyen rendezõ filmjét akinek a Csillagkaput, a Hazafit, a Függetlenség napját, meg a Godzillát is köszönhetjük)Etyeken forgatják. Vannak még csodák.
10/10
Semprini 2008 febr. 12. - 23:06:36 10/10
(2/209)
Mi az, hogy lesz!? Teljes egészében nálunk forgatták! Nézd meg az elsõ rész topikját! :-)
Wale 2008 febr. 12. - 22:57:38
(1/209)
Nocsak.. nem is tudtam, hogy a Pokolfajzatnak lesz folytatása. Az egy az nagyon tetszett, remélem a kettõ is jó lesz, bár a folytatások általában nem tudják megközelíteni az elsõ részt.. pláne a képregény adaptációknál.
Na, de majd nemsokára kiderül! Addig is édekfeszítve várom a folytatást! :)