Téma: Herkules

10/10
Sz22 2007 nov. 19. - 22:18:37 10/10
(92/292)
De ezen a hétvégén ismét lesz a Herkules:-)! Már alig várom:)! Egyébként ha a viasat nem tart két hét szünetet, akkor a Herkjövõhéttõl már a második évadnál tarthatna.
Na mindegy... A lényeg, hogy vasárnap újra mûsoron!
angellany 2007 nov. 13. - 20:33:53
(91/292)
Egyetértek veled!!De ezen a héten is lesz ez a kézi vagy mi!!
10/10
Sz22 2007 nov. 12. - 19:37:01 10/10
(90/292)
Az én kedvenc mellékszereplõm Salmoneus (elnézést ha nem így írják), de ezenkívül szeretem még: Aphroditét, Atalantát, Nemesis-t, valamint a "tolvajok királyát" Autolikuszt is:)
merkur66 2007 nov. 12. - 19:14:57
(89/292)
Én mindkettõjüket szeretem. Együtt az igazi a sorozat, jól kiegészítik egymást. Igaz vannak olyan részek, amik elég hihetetlenek pl. mikor a mi világunkban játszódik a sztori, de ezeken is szétröhögi magát az ember, na meg mikor Herk táncol az egyik részben. És ki a kedvenc mellékszereplõtök? Nekem a tolvajok fejedelme. (az igazi neve most nem jut eszembe).
angellany 2007 nov. 12. - 17:15:59
(88/292)
Hát nem is tudom..)))Bár nekem a vicces és szexy az egy személyre utal!!
angellany 2007 nov. 09. - 10:09:05 Előzmény Sz22
(87/292)
Juj,muris helyzetek,hát tudnék mesélni.Apám az RTL II-ön (az a rész volt amikor Hercules herceg)és a nõk szüreteltek szõlõt,Io ott dobolt vagy mit csinált és azt mondta aki hamarabb végére ér a szõlõsornak kap egy csókot tõle.Io kiszúrt egy szõke csajt és mellete dobolt biztata,de az a szõke csaj utolsó volt.Megfordult és 1 kövér barna hajú csaj úgy megszorittoa,h majd megfulladt szegény és csókot kapot tõle.Meg amikor taposták a szõlõt az a dagadt csaj felkapta Iot és Ionak is taposnia kellet a szõlõt,de Io tisztára kivolt.Majd csak azt muttaták,h Io elbújt abban a mustos izzében amit tapostak.Tisztára kékes színû volt,szörnyû ahogy kinézett(nagyon vicces volt).Herc az télleg jó dolgokat talál kipl az elsõ rész elején amikor a kocsmában verekedtek,mielõtt haza ment volna a halott családjához.
10/10
Sz22 2007 nov. 07. - 18:26:52 10/10
(86/292)
Hát én mindkettõjüket szeretem:)!
Ioleszt mert vicces, pl. abban a részben amikor egy villám csap le és látja a jövõt:-)) hát az nagyon vicces sztem:). Na meg ahogy a nõkkel bánik:-) olyan aranyos és néha muris helyzetekbe is kerül.
Herket pedig azért, mert mindig gyõz:-)mindig jó ötletei vannak:)) stb...
Az egész sorozat remek:), remélem minden részét leadják.
angellany 2007 nov. 07. - 18:05:06
(85/292)
Kinek ki a kedvence??Hercules vs.Iolaus
angellany 2007 nov. 07. - 18:01:31
(84/292)
Sorry,de ez olyan cuki nem tudtam khagyni,h be ne rakjam!Összesen 5 évad van a Hercbõl??
angellany 2007 nov. 07. - 17:59:12
(83/292)
Köszi,ari vagy!Láttom sok Herc örült van itt..))) Ez milyen?Mind2-en rajta vannak!
10/10
Sz22 2007 nov. 06. - 22:13:19 10/10
(82/292)
Köszi megkaptam,**moderálva**A felhasználó nevére kattintva megtalálható a Privát üzenet küldése.**
10/10
Sz22 2007 nov. 06. - 19:04:00 10/10
(81/292)
Sziasztok!

Végre sikerült regisztrálnom:)!
Nekem a Herkules a kedvenc filmsorozatom, szinte az összes rész megvan:),imádom benne a két fõszereplõt és persze a jó szinkront is:).
Engem is dühít, h. a viasat három hétig szünetelteti:(, tényleg csak a jó sorozatoknál csinálják ezt a hosszú kimaradást...
Végül már csak egy kérdés:), nincs meg valakinek a Herkules és a tûzkör c. nagyfilm?
Bocsánat, ha kicsit hosszú voltam.
Üdv mindenkinek.
angellany 2007 nov. 06. - 17:39:32
(80/292)
Tiszta dilisek!!Hát ez van nem tudunk sajnos mást csinálni.Elég szomorú,hogy mindig a Xéna és a Herc marad el!!Felháborító!!Nemelég 1 csatornának játszania?Köszi,utána néztem már..)).Jah jut eszembe beregiztem a Mui oldalára(Iolausina)néven!
10/10
Perdikkas 2007 nov. 05. - 17:34:31 10/10
(79/292)
A kézilabdát régebben szerettem is, nem rajongtam, de azért néztem...ilyenkor persze hajlamos az ember megutálni, de valójában nem a sport tehet róla, hanem a Viasat...meg persze minden TV-csatorna, mert anno a TV2 sem bánt jobban ezekkel a sorozatokkal. Ha valami mûsornak el kellett maradnia, akkor az biztos, hogy mindig a Xena és a Hercules volt, így volt ez régen is, meg úgy látszik, most is:-((( Ezért utálom úgy ahogy van, az összes magyar TV csatornát...de sajna más nincs, úgyhogy ezt kell szeretni. Persze lehetne nézni a németet is, de németül nem tudok..a másik meg az, hogy azt hiszem, csak sima német RTL-em van, mintha RTL II-õm nem is lenne:-(((

Persze, 3 hét...nézd meg a port.hu keresõjében, de a legjobb , ha a Viasat honlapján is megnézed, nov.18-án vasárnap du.-án is kézilabda BL...úgyogy csak nov.25-én lesz megint...Persze azt már mondanom sem kell, hogy megint nem sorrendben, hanem összevissza. Ezt soha nem tudtam és nem is fogom megérteni, hogy mi a fenének jó az, a mûsorszerkesztõknek, ha össze-vissza keverik a részeket???
10/10
Perdikkas 2007 nov. 05. - 17:28:01 10/10 Előzmény merkur66
(78/292)
Wow, köszi az infót merkur66, nem tudtam, hogy Ioles is mitológiai alak volt. Azt hittem, hogy csak Rob Taperték találták ki a figurát. Sõt, a wikipedián úgy írták, hogy segített Herculesnek pl. a Hidra ellen is:-)

Ahogy olvastam viszont a wikipedián, a klasszikus korban elterjedt Hercules és Iolaus kapcsolatának az a fajta magyarázata, mint amit sajnos a Xenánál is tapasztalhatunk subtext téren:-( Ez annyira undorító, de sajnos jellemzõ is az ókorra. Viszont annak örülök, hogy Rob Taperték a Herculest nem vitték el abba az irányba, éppen elég volt az is, hogy a Xenánál volt egy pár ilyen félreérthetõ jelenet, amibe sokan sokfélét szeretnek belemagyarázni:-( ebbõl eredt aztán a subtext is:-(

Egyébként Iolesre visszatérve, nekem nagyon tetszik a sorozat elején, ahogy Iolesnek talán némi komplexusa van, kevesebbnek érzi magát Herculesnél, és ezért mindenáron bizonyítani akar. Az elsõ szezonban nagyon sok részben kijön ez...Sõt rá is játszanak amikor találkoznak egyszerû emberekkel...Hercet persze mindenki ismeri hírbõl, de Iolesnek még a hírét sem hallotta senki, sokszor azt sem hiszik el neki, hogy egyáltalán ismeri Herculest, azt hiszik, csak felvág...Szal ezt nagyon jól megírták. Sokszor rá is fázik erre a bizonyítási kényszerre(lásd: az elsõ részt, mikor kõvé válik), de aztán van, amikor Hercules nélkül is kimászik a pácból, pl. a 7. részben, amikor Iolest a büszkesége miatt ítélték volna halálra az istenek...de persze a végén csak happy end lett:-)
angellany 2007 nov. 05. - 17:10:58
(77/292)
Ez a kép tényleg ritkaságnak számit!3 hétig???????,Anyámmmmmmmmmmmm,ez dúrva,én nem bírom ki.Hisz ez éltet engem a sok stresztõl.2 oldali kézilabda undorom van..)).Jövö héten még lesz Hercules meg Xéna nem?De ácsi az RTL II-ön nem lesz vizilabda izzé,ilyenkor szeressem a németeket!!
10/10
Perdikkas 2007 nov. 05. - 17:05:36 10/10
(76/292)
Nekem azok a részek is nagyon tetszenek, amikben csak Herc szerepel...nem vagyok Michael Hurst-rajongó, bár tény, hogy én is csípem a karakterét, nagyon mókásak együtt, de azért külön, csak Herculest is szívesen megnézem, azok a részek is nagyon jók szoktak lenni...Most viszont majd' 3 hétig mind a kettõjüket hiányolnunk kell a képernyõrõl...a kézilabda miatt:-(

A mostani részben nekem csak az volt a különös, hogy késõbb,amikor már Kevin Smith alakjában jelent meg Ares:-) akkor olyan szépen elverte Herc Arest, most meg teljesen feleslegesen használta az öklét, meg se moccant!?

Itt egy kép...csak Sorbóról...viszont szintén egy ritka felvétel, mert karddal a kezében láthatjuk, méghozzá, nem is eggyel, hanem kettõvel:-)
angellany 2007 nov. 01. - 15:23:02
(75/292)
Vendéglátás?Én is azt tanulom...))) mondták nekünk is ,hogy le lehet tenni csak ahhoz kell egy szakma nálunk.Nagyon nehéz?Am szívesen a képeket és vasárnap nézd a viasatot mert Iolaus tuti,hogy benne lesz!!!
angellany 2007 okt. 30. - 12:16:09
(74/292)
Ezt csak úgy..))
angellany 2007 okt. 30. - 12:15:26
(73/292)
Szegénykém!Milyen vizsgák?Egy.2 Io kép hátha jobban megy az a vizsga,én szoritok neked!