Téma: Herkules

10/10
Perdikkas 2008 jan. 20. - 23:13:37 10/10
(112/292)
Igen, a mai rész is nagyon jó volt. Azok után, hogy a Viasat telefonos ügyfélszolgálata nem sok jóval biztatott, kifejezetten kellemes meglepetés volt, hogy leadták. Azt viszont nem tudjuk meg, hogy maguktól jutott eszükbe, vagy azért, mert írtam nekik(sztem ez utóbbi).

Azért vadásztam különösen erre az epizódra, mert ugye Autolycus-nak ez volt a belépõje, és mindig a gyûjtemény értékes darabjai azok a részek, ahol egy állandó szereplõ elõször felbukkan:-))
Ioles is jópofa volt...jó sok trükköt ismer, mindenféle vadásztrükköt, meg keleti trükköket:-)
10/10
Perdikkas 2008 jan. 20. - 23:03:43 10/10
(111/292)
"Szerintem inkább örüljünk neki hogy egyáltalán leagyák a részeket.
Mert ha továbra is reklamálnak a müsor miat a végén ezért szüntetik be a sorozatot."

Ez is egy hozzáállás...be lehet húzni fület-farkat és örülni már annak is, ha egy kis cafatot odadobnak a nézõnek.
Nekem más a véleményem. Azért van a honlapjukon az a ki..szott elérhetõség(e-mail, telefon), hogy eljuttassuk hozzájuk a nézõi vissazjelzéseket. Ha csak a dicséretet és s...nyalást szeretik olvasni, akkor az egész nem ér semmit sem.
A TV-s munkatársak pedig azért kapják a fizetésüket, hogy végezzék a munkájukat, és [b:32f49346c9]jól[/b:32f49346c9] végezzék a munkájukat, mert ennyi erõvel akár én is csinálhatnám!
Az pedig kifejezetten felháborító, hogy egyes TV-csatornák arra sem veszik a fáradságot, hogy válaszoljanak az e-mail-ekre(pl. Viasat, m1), szerencsére van kivétel is, mert pl. a Duna TV eddig még mindig válaszolt, és régen a TV2 is...

Ha nem értesz egyet, sajnálom, nekem ez a véleményem.Pont.

"És tölcsd le az internetrõl. "

Khm...jó ötlet, akkor ezek szerint már azt is meg tudod mondani, hogy honnan lehet letölteni a 2. szériától kezdve. Mert a jan.14.i hsz.-odban még nem tudtad. Jó lenne akkor, ha elárulnád, mert erre én is kíváncsi vagyok, és lehetõleg ne meghívós site-ot mondjál, mert nem mindenkinek van meghívója.
10/10
Perdikkas 2008 jan. 20. - 22:49:39 10/10
(110/292)
**moderálva**A felhasználó nevére kattintva megtalálható a Privát üzenet küldése.**

csak annyit kell beírni a Google-ba, hogy "sorozatok"(kb. az 1. helyen hozza az oldalt).

Ezen, mint mondtam, csak az 1. évad van fennt. És nem is valószínû, hogy a közeljövõben a többi évad felkerül. Legalábbis a forumukban azt írták, hogy attól még ha vki a Viastaról fel is venné DVD-felvevõvel a többi évadot is, attól még nem raknák fel az oldalra...

A többi évadot sztem max. vmelyik meghívós oldalról tudnád letölteni magyar nyelven, de ott se hiszem hogy sok rész lenne fenn, mert arról már hallottam volna.

"HOL LEHET MEGVENNI A DVD VÁLTOZATOT????????? "

Azt hiszem erre a kérdésre szokták azt mondani, hogy a Google a barátod...Nézz utána és látod, hogy Mo.-on nem jelent meg,...ha külföldrõl akarsz, az egyszerû.
10/10
Sz22 2008 jan. 20. - 16:03:03 10/10
(109/292)
Sziasztok:)!

Ez a mai rész nagyon-nagyon szuper volt, azért is jöttem, h. itt megköszönjem a viasat-nak (akár olvassák, akár nem). Nagyon köszönjük, hogy leadták a várva-várt részt:)))
Rátérve az epizódra: nekem tetszett mindhárom próba:), sztem ötletesek voltak. Örülök, h. végül Iolesznek sikerült megmenekülnie:-).
Kíváncsian várom a következõ részt:)!
Dymoon 2008 jan. 19. - 11:12:14
(108/292)
angellany 2008 jan. 18. - 19:55:15
(107/292)
Most néztem,h azt a címet írták ki amit múltkor adtak le,hülyék!Sikitok a viasat székházánál mostmár!!Tolvajok királya állitolag nagyon jó!Iolausnak probákat kell kiálnia.Azon gondolkozok,h nem kénne e a tv2-nek írni,h adja le a Herculest újból!Amúgy is nemrég volt egy Hercules nevû film!Mit gondoltok?Fogjunk már össze.Nah?Megyek írni a viasatra én is mindjárt!
10/10
Perdikkas 2008 jan. 14. - 15:48:27 10/10
(106/292)
Egyébként nekem is tetszett a mostani rész. Jó volt Kevin Smith-et is látni, ezúttal nem Aresként, ráadásul a végén õ is besegített Herculesnek.
A csapdák is ötletesek voltak...Herculesnek eddig se volt túl sok dolga a nõkkel, de ha az a bizonyos hegyes vmi eltalálta volna, akkor komoly gondjai lettek volna:-))
10/10
Perdikkas 2008 jan. 14. - 15:45:03 10/10
(105/292)
Na, az van, amit vártam. Hiába küldtem e-mailt a Viasatnak, választ természetesen nem kaptam. Nem tudom, hányan küldtetek még nekik e-mailt/vagy telefonáltatok be, de én mindenesetre nem jártam sikerrel(mondjuk nem is számítottam rá). Egyébként 2 címen is lehet próbálkozni, aki felment a honlapjukra, biztosan látta. Egyszer van olyan, hogy "Kapcsolat"-"Üzenet"("Ha kérdésed, véleményed van, küldd el nekünk itt).Én ide írtam.
Aztán van olyan, hogy szintén a "Kapcsolat" fül alatt a Viasat3 fülnél meg van adva egy külön e-mail cím: info@viasat.hu Erre is lehet küldeni. Itt egyébként meg van adva a telefonszámuk is, amit most nemrég hívtam fel, úgyhogy szóban is közöltem a panaszunkat, hogy nem adták le a II./1. részt, holott dec. 23-án az ajánlóban még mutatták...Itt már persze kénytelenek voltak válaszolni, de azt mondták, hogy ne nagyon számítsunk rá, hogy leadják. Magyarázott vmit, hogy "Lehet, hogy megsérült a felvétel, és ezért nem tudják leadni...". Én mondtam, hogy nekem erõs a gyanúm, hogy nem errõl van szó, hanem egyszerûen csak elfelejtették(a szokásos). Mondták, hogy ez van, már nem tudnak mit tenni, mert 1 hónapra elõre kiküldik a kazettát, és ha most nem adták le, akkor már nem valószínû...Mondtam a telefonosnak, hogy "Nem lehet odaszólni nekik, hogy adják le vagy nézzenek utána, hogy tényleg megsérült-e a kópia?" Válasz: [b:fba13de2fa]"Nem, mert sok a munkájuk, meg nem is szeretik, ha szólnak nekik."[/b:fba13de2fa]. Persze, szegényeknek sok a munkájuk, ha rájuk szólnak, azt meg nem szeretik. Ez olyan tipukus ügyintézõi magatartás! Szóval ennyit a Viasz@rról.

Azért még Ti is írhatnátok és telefonálhatnátok, hátha úgy lenne, hogy ha többen reklamálnak, akkor ér is vmit...
10/10
Sz22 2008 jan. 13. - 22:12:02 10/10
(104/292)
Jó volt a mai rész is, de könyörgöm mi lesz a II. évad elsõ részével? Egyébként a jövõhéten is jó rész lesz, feltéve ha azt fogják adni...
angellany 2008 jan. 10. - 18:02:38
(103/292)
Ne is mondjátok tiszta ideg voltam!Az olyan jó rész lehetett.Iolausos szóval fõleg,ez a Viasat meg kikergetet a szobából egy idõre.Nagyon mérges voltam,adják le az elsõ részt jövö héten!!!!!
10/10
Perdikkas 2008 jan. 07. - 17:18:28 10/10
(102/292)
Egyébként a mostani rész sem volt rossz, csak annyi volt a hiba, hogy most Ioles nem szerepelt, helyette Szalmonella volt Herc társa. Kicsit fura volt ezúttal is, hogy belevitték a modern kori fogalmakat, de mondjuk ezen már nem lehet annyira meglepõdni:-) Hercnek egy kaszinó(!!!) tulajdonosait kellett megleckéztetnie:-) Persze néha a magyar fordítók visznek bele ilyen anakronisztikus elemeket. Az 1. évad 12. részében, mikor Xénáék elkapják Salmoneust,akkor pl. csak a magyar változatban van az, amit Salmoneus mond, hogy van olcsó ukrán, meg vietnámi nemtudommilye.Az eredeti angolban ez nem szerepel. A tegnapi részben is az eredeti angol Gambling Palace-t mondjuk lehet éppen kaszinónak is fordítani, de talán jobban hangzott volna ehhez a korszakhoz a szimpla "játékbarlang".
Bár én nem vagyok annyira ellenére a Herculesben az anakronizmusnak, hiszen az alkotók is gyakran keverték a korszakokat benne, és ez is csak viccesebbé teszi az egészet.
10/10
Perdikkas 2008 jan. 07. - 17:06:23 10/10
(101/292)
Nem hiszem, hogy bárkit is megsértettél volna a véleményeddel, hiszen nagyon finoman merted csak kimondani, hogy jó lenne, ha sorban adnák:-)Ezen biztosan nem fog megsértõdni senki.LOL Arra mondjuk viszonylag kevés az esély, hogy vki a Viasattól olvaná az itteni hsz.-okat(ha mégis, akkor jó lenne, ha cselekedne!!!), ezért szerintem célszerûbb lenne, ha közvetlenül feléjük jeleznéd Te is az észrevételed. Én már tegnap este megtettem, írtam nekik egy eléggé határozott véleményt(elsõ felindulásból, de azért nem volt durva hangvételû). Menj fel a honlapjukra, ott van egy olyan, hogy "Kapcsolat". majd "Üzenet". Én oda írtam, meg kell adni az e-mail címedet. Mondjuk választ ne nagyon remélj, hiszen a kritikákat általában nem viselik túl jól az emberkék, fõleg akkor nem, ha jogosak...de azért ha többen is írnak, hátha észbekapnak és most vasárnap visszatérnek az 1. részhez.
10/10
Sz22 2008 jan. 07. - 11:49:28 10/10
(100/292)
Akkor ezek szerint túl optimistán álltam a viasat-hoz:(:(, azt hittem végre rendesen adják a részeket, de ezek szerint nem... Én a tegnapit nem láttam, úgyhogy csak innen értesültem.
Lehet, h. azok, akik most látják elõször a sorozatot õket talán nem zavarja ez az össze-visszaság, (bár ahogy haladnak a részek úgyis kiderül h. nem jól adták le)azonban akik már nem elõször nézik, azokat igen. Úgyhogy innen üzenem a mûsor szerkesztõinek, hogy jó lenne sorrendben adni az epizódokat.
Elõre is köszönet:).
Ez az én véleményem, elnézést ha valakit megsértettem.
10/10
Perdikkas 2008 jan. 06. - 19:24:54 10/10
(99/292)
Az az érzésem, hogy a Viasatnál már megint kavartak egy kicsit! A mai rész a 2. évad 2. része volt. A jövõ heti bejátszásban pedig a 3. részt mutatták. Ha ez így lesz, akkor nagyon úgy néz ki, hogy a "hosszú" ünnepi idõszak alatt szépen elfelejtkeztek az elsõ részrõl. Pedig a karácsony elõtti utolsó adásban még azt mutatták, hogy a 2. szezon 1. részével kezdik az új évet...Hát ennyit errõl a csatornáról...meg úgy általában mindenrõl amit a magyarok csinálnak. NEm szívesen mondom ezt, de sajnos ez van. Érdemes megnézni pl. a Mo.-on megjelent DVD-kiadásokat...rengeteg az igénytelen kiadás, elgépelt, bosszantó DVD-borítók, hülye félrefordítások stb.(ebbõl a szempontból érdemes böngészgetni az xpress.hu-t. Tényleg ennyire nehéz odafigyelni vmire ebben az országban??? (-egy költõi kérdés)

Ezért még írok a Viasatnak, de nem biztos, hogy lesz is eredménye. Sajnos sok más sorozatnál elõfordult már, hogy a Viasat bizony "kifelejtette" vmelyik részt. A Herculesnél azért is fájlalom ezt, mert a mai részben lett volna Autolycus elsõ bemutatkozó szereplése:-(((
10/10
Sz22 2007 dec. 26. - 12:11:51 10/10 Előzmény Perdikkas
(98/292)
Nem hiszem, h. elfelejtik, mert a mûsor szerint jövõhét vasárnap 14.00-kor folytatják:))!
angellany 2007 dec. 18. - 19:03:17
(97/292)
Hú,köszi az infokat!!Akkor megnézem azt ismert nem mindig jut idõm a Xénára!Szerencsére az RTL II-ön mutatják minden vasárnap hiába lesz szilveszter meg karácsony elõtt!Ilyenkor szeretem a németeket!Naon jó volt az elõzetese a második évadnak hihi!Milyen kis ügyes volt Iolaus!
10/10
Perdikkas 2007 dec. 16. - 17:57:03 10/10
(96/292)
Nagyon remélem is, hogy ha már mutatták az elõzetest, akkor valóban elkezdik majd a 2. évadot jövõre, és nem felejtik el a 2 hét alatt.
A Xenát is érdemes nézni. Jövõ héten, a Prometheusban, Hercules és Ioles is vendégszerepel majd:-)
10/10
Sz22 2007 dec. 16. - 14:58:57 10/10
(95/292)
Sztem az mindenképpen jó jel, hogy leadták a következõ rész tartalmát:), ebbõl én azt szûröm le, hogy a II. évadot is leadják:). Na és persze remélem a többit is.
Ez a mai rész nagyon jó volt, nekem az egyik kedvencem:)!
angellany 2007 dec. 14. - 20:34:20
(94/292)
Hahó mi van itt mindenkivel?Vajon leadják a többi évadot is a viasat3-on?Vasárnap az elsõ évad utolsó része lesz!
angellany 2007 dec. 03. - 15:32:36
(93/292)
hehe jó kis kép!bakker én hülye tegnap úgy bele merültem az oldalam szerkesztésébe,h nem néztem meg a Herculest..))))pont a Xénás rész volt,azt szerettem angolul láttam.Jövö héten Iolaus benne lesz?Asszem még 2 rész van hátra az elsõ szériából.Ez már mind Xénás lesz.