Pemp 2006 jún. 26. - 21:27:24
(163/743)
Sziasztok! Sztem ez a sorozat viszont nagyon jó! Engem a családom megpróbált hitben nevelni(fõként a nagymamám),de nemigazán jött be nekem ez a vasárnapi templombajárás és az igazat +valva a mai napig se vok teljes hívõ. Na vissza a sorihoz: Sztem azér jó,mer egy "átlagos" család napjait mutatja be és igaz,h nem mindenkivel esik meg mindennap ugyanaz ami velük de ezeknélkül a csavarok nélkül mien lenne a sorozat? Amúgy az elözõ hozzászóloknak és persze mindenkinek üzenem,h igaz,h Anny és a Erick mindent egy kicsit jobban tud a gyerekeiknél, de gondoljatok bele a ti szüleitk mienek, amikor megmondják,h mit csinál: érvelnek a saját állításuk mellett és azt hiszik nekik van igazuk,ami általában késõbb beis bizonyosodik. Na röviden és tömören ennyi a véleményem& mindenkinak ajánlom ezt a sorozatot, mer fix,h 1* az életében õis belekerül az egyik szituba amit ebben a 7. mennyországban látott :D
lilcso 2006 jún. 26. - 17:08:57
(162/743)
teljesen igazad van, 1x-1x amikor látom én is végig azt kívánom, h bárcsak leütné már vki... :)
de egyébként sztem nem lenne rossz, ha nem lennének ennyire begyöpösödve ebbe a nagy istenimádatba... lehet, h csak azért mondom ezt, mert egyáltalán nem hiszek ebben, de van olyan ismerõsöm, aki vallásos meg rendeszeresen jár templomba és õ is azt mondta, h ez már túlzás...
de egyébként én azon csodálkozom, h amerikába ennyire vallásos mindenki? a sorozatban legalábbis nincs olyan ember, aki nem az...
mameha 2006 jún. 26. - 16:47:21
(161/743)
ÁH! Bár adá az ég!!
Ti hogy bírjátok? Most néztem bele, és nem bírtam tovább 2 percnél! mit képzel magáról a pap? vegye már észre magát! k*rvára senki nem kérte meg (fõleg Lucy nem) h avatkozzon bele a dolgába. mi a nyavajáért kell mindig mindent jobban tudnia!? azt hiszi h õ az atya úr isten, és mindenbe bele dugja az orrát! grrrr! ÜSSÉK MÁR LE!!! a pap felesége is azt hiszi, neki mindig minderrõl tudnia kell! a papoknál ez valami általános kényszer képzet?
FredT 2006 jún. 24. - 16:52:53
(160/743)
Aaron Spelling, a sorozat Executive Producere pénteken agyvérzés következtében elhunyt 83 évesen.
Lehet, hogy így veszélybe kerül a 11. évad?
Rodapitekusz 2006 jún. 23. - 18:24:24 Előzmény an-chaa
(159/743)
Köszönöm an-chaa!
szetti 2006 jún. 22. - 13:47:54
(158/743)
Sziasztok!Én nagyon szeretem ezt a sorozatot!Már a legelejétõl nézem!És már elég sok évad volt. Szerintem érdekes a sorozat .
an-chaa 2006 jún. 22. - 09:04:05
(157/743)
De méér veszi el Simon azt a .... Rose-t???!! :-(....
Izabell 2006 jún. 20. - 13:57:07
(156/743)
Sziasztok!
Én is régóta nézem, olykor tartok 1-2 nap mennyországmentes napot, de amúgy nagyon szeretem. Számomra soha semmi nem lapos benne, mert életszerûnek érzem.
Mondjuk, azon én is elgondolkodtam, vajon mindig mindent meg kell-e beszélni.

A házasság elõtti szexrõl elég komoly dolgokat írtak pro és kontra, és abszolút megértem ezt az álláspontot is, ami a filmben van, és nem is furcsa. Az átlag amerikai pl. sokkal szigorúbban van fogva fiatalon, mint itthon. Nekünk, tiniként szerintem arany életünk van és volt az amerikaiak mellett (mondom, átlag, kertvárosi), a barátnõm, aki ott élt, pl. 21 éves kora elõtt semmi buliba nem mehetett szülõi engedély, vagy kíséret nélkül.
Számomra a figyelem, amivel kíséri Eric+Annie a gyerekeket, nagyon tetszik, olykor túlzó, ugyanakkor abszolút tisztelik a gyerekeik egyéniségét. El tudják engedni. Nagy erõ, ha van melletted egy ilyen család.
Ami nem tetszik: Lucy magatartása, fellépése, fõleg, mióta van a babája. Jobb szeretném, ha õ is önállóbban látná a dolgait, s nem rátámaszkodna folyton valakire.
FredT 2006 jún. 20. - 08:32:37
(155/743)
De forgatják tovább! Õsszel kezdõdik a 11. évad az USA-ban.
myrcy 2006 jún. 19. - 09:59:55
(154/743)
Sziasztok!
Nos a sorozatról annyit, hogy sztem már kinõtte magát....tényleg, azért elég sok évadot leforgattak és kifogytak az ötletekbõl (ha jól megfigyelitek kb 2 téma ismétlõdik folyamatosan - terhesség, házasság, terhesség, házasság és néha Mary baromságai)
Én kb a legelejétõl néztem és Lucy házasságáig nagyon tetszett....most viszont már elég gááázos, fõõleg Simon. Moondjuk ha jól tudom, a szereplõgárdából nagyon sokan ott akarták hagyni a sorozatot, és csak gázsiemelés miatt maradtak (pl Annie), de volt olyan is, aki betegség miatt távozott (Matt)--> de õ nem akarta elhagyni a sorit...

de nemsokára vége, azt hiszem, már nem forgatják tovább....
lilcso 2006 jún. 17. - 16:34:01
(153/743)
hát most nem azért, de meg tudom érteni ha ilyet mondott, mert ha vki nem hisz ezekben a dolgokban ENNYIRE, akkor elég idegesítõ lehet ezeket a mondatokat kinyögni miközben magában röhög vagy egyáltalán nem is tudja magát beleélni...
anitana 2006 jún. 17. - 11:18:17
(152/743)
De én úgy tudtam a 10. évadban szerepel Jessica!! vagy neeem?
FredT 2006 jún. 16. - 08:09:41
(151/743)
Nem közvetlenül ezért rúgták ki, de ez is közrejátszott.
Jessica Biel kapott annak idején egy-két mozifilmes ajánlatot, de mivel a sorozat szerzõdés kötötte a Hetedik mennyországhoz, nem igazán tudta volna eljátaszni a felkínált szerepeket. Ezért nagyon berágott az egész stábra. (Szegény azt hitte, hogy ezentúl mindig hatalmas moziszerepeket fog kapni :) Tévedett!!!)
Volt egy záradék a szerzõdésben, miszerint ha fõiskolára jelentkezik és felveszik, otthagyhatja a sorozatot. Így beíratkozott egy fõsuliba, de hamar kibukott onnan is. :)

Amúgy tett olyan nyilatkozatot is, hogy legszívesebben kinyírná az általa megformált Mary karakterét és az egész család hatalmas gáz!

Röviden ennyi a sztori...
an-chaa 2006 jún. 14. - 20:08:02
(150/743)
Bocsi,FredT!:S..azt hittem,hogy a sorozatbéli korokra gondoltál....:P...egyébként szerintetek?...Ruthy és Martin esélyesek?:))
lilcso 2006 jún. 14. - 16:37:14
(149/743)
hi
összesen 3 részt láttam a 8. évadból közte volt a valentin napos is hááát elég szörnyû élmény volt néhány embertõl... :S
mindenesetre nekem elég volt az a 3 rész, mert nekem úgy tûnt, h egy csöpppet szájbarágós... vagy csak én nem vok hozzászokva, h mindig mindent megbeszél egy család? de úgy értem mindent... vmi reklámban volt még régebben, h azon siránkoztak a szülõk, h nem beszélgetnek eleget... és akkor hazajöttek a gyerekek a suliból és leültek beszélgetni... nem is az a baj benne, h beszélgetnek, hanem h mindenrõl... sztem mindenkinek vannak magányügyei amik senkire nem tartoznak vagy pedig nem akarja senkivel megosztani, erre ezel meg mindent meg akarnak beszélni egymással.... kicsit fárasztó...
de vannak benne poén részek...
mondjuk azt sem értem, h miért lobbiznak annyira a házasságkötés utáni szex mellett.... nézzék meg mi lett a maryvel :))))
ja egyébként én vmi jasmit olvastam az imdbn, h a jessica bielt azért rúgták ki a sorozatból, mert vmi fotózást elvállalt, gondolom nem volt minden testrésén ruha...:)
babacica87 2006 jún. 13. - 22:31:32
(148/743)
Hát ezen meglepõdtem h a való életben ennyi idõsek a színészek...a legmeglepõbb az volt számomra h Lucy idõsebb mint Mary... emléxem a sorozat elején Mary évekkel idõsebbnek nézett ki Lucynál... elolvastam az elkövetkezendõ részek tartalmát és valószínûnek tartom h Mary már egyáltalán nem fog szerepelni a sorozatban... ha ti is kiváncsiak vagytok a köv.részek tartalmára akkor nézzétek meg itt: <a target="_blank" href="http://gportal.hu/portal/7th-heaven-heaven/" title="http://gportal.hu/portal/7th-heaven-heaven/">gportal.hu</a>
FredT 2006 jún. 13. - 08:04:01
(147/743)
Csakhogy tisztázzuk ki hány éves:
Az Eric-et alakító színész 59 éves, Annie 55, Matt 32 (!!!), Simon 21, Mary 24, Lucy 25 (!!!), Ruthie 16, az ikrek 7, Kevin 31, Martin pedig valójában 19 (mint én).

Ismétlem nem a sorozatban, hanem a való életben.
FredT 2006 jún. 13. - 07:55:23 Előzmény HCsilla
(146/743)
Határozottan jó ötlet lett volna, ha az elõadásmódra adtak volna. Pl.: Kevint nem kellett volna hagyni "énekelni". Nagyon dúrva volt! Eric-nek és Ruthie-nak szép énekhangjuk van, de ezekkel a dalokkal nem tudtak érvényesülni. Ezen kívül rosszul voltak beépítve a dalok az epizódokba.
Azt pedig kicsit abszúrdnak tartottam, hogy az ikrek ilyen régi dalokat "énekeljenek". Komolyan mondom, hogy nem veszik észre, hogy néha olyan dolgokat adnak az ikrek vagy a tinik "szájába", hogy azokon sokszor még egy értelmes, felnõtt embernek sem könnyû elmélkednie. (az ilyen borzasztóan zavar)
FredT 2006 jún. 13. - 07:47:35 Előzmény Lasagne
(145/743)
Határozottan ellaposodott. (Nekem ez már a 6. évad végén feltûnt.) A 8. évad majdnemhogy kiváltotta belõlem azt, hogy otthagyjam a sorit. Szinte soha sem volt épkézláb téma, amit kivesézhetnek. Azért a 9. évad határozottan jobb, de ez a sorozat már soha sem lesz a régi. Már elõre félek a 11. évadtól! Vagy legalább engedhettek volna a felkérésnek, hogy változtassanak az epizódok stílusán. Így szerintem már csak lerágott csont. Remélem legalább a befejezés lesz frappáns.

Én is bírnám, ha Ruthie és Martin "összejönne", de nem hiszem, hogy ez bekövetkezik. Ugyanis Martin új barátnõje terhes lesz, valószínûleg a fiú lesz az apuka. És Ruthie sem tudja majd eldönteni, hogy bátyóként vagy pasiként tekintsen rá.
an-chaa 2006 jún. 12. - 16:25:45
(144/743)
Szerintetek összejön majd Martin és Ruthy???:P..néha nagyon sejtetõ részletei vanna a sorinak:DÉn mondjuk nagyon örülnék neki,sztem baromira összeillenek,meg sztem ez még nem egy lejátszott meccs náluk:))..nah de most mentem....kezdõdik a 195.rész:))