zuzan 2010 máj. 29. - 19:41:46
(543/743)
meg tudod rendelni az amazonról. szerintem letölteni már nem lehet sehonnan.
Jenny007 2010 máj. 29. - 14:27:05 Előzmény kzsuzsi_880701
(542/743)
szerintem csak az elsõ évad van meg a többi nem nagyon.én is kerestem már.
kzsuzsi_880701 2010 máj. 17. - 13:29:18
(541/743)
Sziasztok!
Valaki nem tudja, hogy honnét lehetne megszerezni az évadokat??? Nekem megvan az egész elsõ, a másodikból 11rész és a 10. évad. Olyan jó lenne a többi is!!!
Szeretem nagyon a sorozatot és alig bírom ki, hogy ne nézzem, de hát nincs több....:(
Köszike a segítséget! :)
Jenny007 2010 ápr. 23. - 14:29:10 Előzmény nikato
(540/743)
egyetértek,én is nagyon szerettem a sorit,de ez a konzervatív légkör sok volt.a könyökömön jött ki a nagy féltés.emlékszem mikor még a legelején Lucy videózott egy fiúval Eric mindig megzavarta õket meg leskelõdött.Maryt alig engedték el randikra mert hogy "nem ismerjük a fiút". a 18 éves Mattnek is templomba kellett járnia és beszámolni hogy kivel mit csinált.Simontól 18 éves korában megkérdezte az anyja, hogy mit csinált a barátnõjével a szobában...szóval engem is sokszor idegesített ez a középkori gondolkodás.
9/10
nikato 2010 ápr. 19. - 23:16:24 9/10
(539/743)
Ebben a sorozatban az volt a legnagyobb kicseszés, h: 1. "szent" család, de Lucy 19 évesen már szült, 2. Matt gyorsan megnõsült. Egyébként kissé tényleg nyálas, ne értsetek félre, ettõl függetlenül nagy rajongója vagyok a szériának!! De azért pár dolog idegesíthet, nem?:)
tarjana17 2010 ápr. 04. - 17:56:58
(538/743)
Bocsánat Kinkirk õ Lucy férje nem?
tarjana17 2010 ápr. 04. - 17:54:31 Előzmény angyalka85
(537/743)
Kinkurk
tarjana17 2010 ápr. 04. - 17:52:01
(536/743)
ah Ruthir külselze egyszerüen tökéletes ,ohh....ha én is ugz néyhetnék ki
9/10
nikato 2010 márc. 20. - 20:26:15 9/10
(535/743)
De jó lenne, ha leadnák! De hétköznap du., mint régen. Ahelyett a hülye Joshi helyett jobb lenne! Nekem am. az nem tetszett benne, h. Ruthie külseje teljesen eltér a család többi tagjáétól. Apám akárhányszor bejött mindig azt mondta, h. ezt a lányt örökbe fogadták.:)
10/10
demeterbarbi 2010 márc. 20. - 19:10:45 10/10 Előzmény Icurami
(534/743)
nekem is
angyalka85 2010 márc. 11. - 13:15:39 Előzmény Icurami
(533/743)
kevin? ... milyen kevin?
Icurami 2010 márc. 09. - 17:55:12
(532/743)
Én is örülnék ha ujra leadná a Tv2 de ne az elejétõl mert elég hosszu és a vége sztem érdekesebb volt mint amikor még kicsik voltak ..

Nekem a Kevines részek a kedvencek ..:)
angyalka85 2010 márc. 09. - 15:30:36
(531/743)
ja, és a hsz-em elsõ bekezdése vonatkozott a tiédhez :)))) a többi általánosság.
angyalka85 2010 márc. 09. - 15:16:30
(530/743)
én úgy gondolom, hogy nagyon tanulságos kis sorozatnak indult ... tényleg érdemes volt nézni, és tanulni az élethelyzetekbõl, nagyon inspiráló :))

de az utolsó évadokban nagyon elvadult az egész. semmi köze nem volt már az alaphoz. mary elkallódott, simon is össze-vissza szekszelt csajokkal, ruthie egy szókimondó kis p... lett. ami nem is lenne baj, de ... :/ nekem akkor se jött be. matt is állandóan csajozott, sosem lehetett tudni, hogy tényleg szekszelt-e, és persze úgy házasodott egy csajjal, akivel még aznap találkozott elõször. szóval .. a mondanivalója már régesrég elkallódott. egy ilyen rémrendes család light-nak minõsíteném.

az, hogy az apuka erõltette a házasságot, az csak akkor erõltetés, ha úgy fogjuk fel. ez örök vita marad az emberek között, hogy istennek akarunk megfelelni a szeksszel kapcsolatban, de ugyanakkor mégsem vagyunk fából ...... :/ ha érzõ embereknek teremtett mindjájunkat (tele hormonokkal), miért tesz ki minket ellentmondásos szitukba? olvastam számos könyvet ezzel kapcsolatban, és értem én, hogy hosszútávon mindenképp a türelem éri meg. de mikor ott vagy a szituban, és érzõdik az az ellenállhatatlan vonzódás, hát vazze ... most adjak neki egy sallert, amikor én is ugyanúgy érzek, mint a másik? a bizalom és a tisztelet rettentõen fontos dolog (alap pillér!), és a döntéseinken múlik, hogy hogyan érjük el. a szekszet isten találta ki, ez egy szent kötelék két ember között (és nem csoportosan, és nem minden héten mással). ha egy kapcsolatban (és most nem házasságról beszélünk) túlsúlyban van a szenvedély, az elõbb-utóbb kiég, értéktelenné válik aztán ennyi volt a kapcsolat. nem marad más, csak az unalommá vált napi rutin. és akkor mivel is töltöttük az idõt? szekszeléssel. de valójában a lelkiszeksszel nem törõdünk. pont ez az, amiért elõjön a tiszteletlenség, és a velejáró önzõség: a barátnõm már 8. hónapban van, szekszelni nem tudunk, és ez az õ hibája, nekem meg kell a szeksz, mert férfi vagyok, sajnálom. (most csak mondtam valamit), vagy éppen a nõnek (vagy a palinak) nincs kedve a lepedõt gyûrni, mert csak egy ölelésre vágyik, akkor a másik félrõl sérül az ego, hogy ezt a párja hogy gondolja, amikor ezek fontos szükségletek. ekkor jöhet egy kiadós veszekedés, súrlódás. ha eleve tisztelettel teli a kapcsolat házasság elõtt, meg fogjuk tudni, hogy mit is várhatunk el a másiktól hosszútávon. persze az is nagyon fontos, hogy lakva ismerik meg egymást a párok. ez is teljesen rendjén van, hogy elõjönnek a másik idióta szokásai, amik idegesítõek, de ha annyira szoros a kapcsolat, akkor nem lehet idegesítõ a másik apróságai, hiszen az is õ. ha istennel élsz, akkor ezeket feszültségeket egyszerûbben át lehet hidalni, mert máskülönben az önzõség és az önfejûség megint fõszerepet kap, ha az alapok hiányoznak. szóval .. el lehet gondolkozni :)))))))

szerezzétek meg ezt a filmet, hogy: tûzálló házasság (amerikai, feliratos). ez a címe, és egy fiatal házaspárról szól, akik az egójuk és egymástól sajnált tiszteletlen, önzõ viselkedésben élnek egymással, bár inkább egymás mellett. elég hosszú film, de egyértelmûen megéri megnézni! a nézõ azonosulni tud a szereplõkkel, és nagyon megható a vége. ez nem egy "hálivudi lámúr sztori" meseszerû csöpögõs elemekkel, hanem nagyonis valóságtartalmú, és pont ettõl hiteles. :)))

ha lelkileg szorosan ott vagytok egymásnak, akkor a külsõségek húszadrangúak ... ezt kell buzgón keresni, mielõtt kötnéd az életed valakivel. de ez mind-mind felfogás és elv kérdése, illetve fontossági sorrend és kellõ intelligencia. egy egészséges önszeretet, hogy mit tudsz és mersz engedsz magadnak és másnak. nem szabad magadnak hazudnod, hogy szeretem azt a srácot/csajt, de mégis bunkó és vele maradok, mert szeretem (azaz úgysem vagyok elég jó senkinek, nem kezdek elõrõl mindent és inkább becsukom a szemem). ez nem helyes! tiszteld magadat annyira, hogy õszintén rátalálj a párodra, aki kiegészít, és akkor felesleges dolgoktól szabadítod magad és kerülsz ki mindent, ami csak kínlódás lenne. egy a lényeg: megtanulni isten által szeretni. ha ezt az ember felismeri, akkor nincs megállás. az ember egymaga erre képtelen, mert ahhoz túl önzõ, túlságosan maga körül forog az élete.

bocsi a hosszú kommentért, de ezt most jól esett kiírni :)))))
10/10
pgabor02 2010 febr. 17. - 13:38:41 10/10 Előzmény wolf2
(529/743)
Hello!

Én is írtam a TV2-nek! Írjatok ti is, reméljük ismét leadják a teljes sorozatot.

Üdv!
9/10
tia:) 2009 aug. 18. - 19:50:35 9/10
(528/743)
írtam én is nekik, remélem használ és tényleg leadják. :)
bár most sikerült megszereznem az 1. évadot magyarul (remélem késõbb meglesz a többi is) de azért nagyon remélem hogy leadják. :)
10/10
Krisztian159 2009 aug. 01. - 21:04:12 10/10 Előzmény wolf2
(527/743)
Sziasztok!
Valamelyik éven én valahova ide a fórumba vagy a szerkesztõségnek(Port) írtam és akkor le is adták. Remélem újra elindul.
Nagyon jó sorozat.
Írjatok ti is a TV2-nek
wolf2 2009 júl. 22. - 13:10:22 Előzmény Noncika
(526/743)
Sziasztok!
Ha szeretnétek, hogy megismételjék ezt a sorozatot,
írjatok a kozonsegszolgalat@tv2.hu címre.Én így tettem.
Noncika 2009 júl. 09. - 15:21:33
(525/743)
Nagyon szerettem ezt a sorozatot. Cuki volt a sok gyerek és hát alapból jól volt kitalálva az egész. Magyarországon kiadták DVD-n? (Lehet, hogy már kérdezték, de most nem szeretnék 600 hsz.-t elolvasni.)
monnci 2009 jún. 25. - 19:03:27
(524/743)
Egyik kedvenc sorozatom.:)
a történet is jó, meg a szereplõk is. ennél nem kell több. és nem egy témánál ragadtak le, hanem mindig új dolgokat hoztak föl a sorozatban.
de picit idegesítõ a vége felé, hogy mindent olyan lelkizõsen meg kell beszélni.
ja, és az utolsó évadok már nem voltak olyan jók, mint az elsõk. sztem.