barbi_112 2011 nov. 15. - 19:48:44
(703/743)
Ja és ami még eszembe jutott: ugye a Tiszteletes meg Annie mindig a "ne szexelj" témát mondogatják. Persze tudom õk a házasság elõtti szexet akarják elkerülni, de ahhoz képest hogy milyen vallásosak, elég gyakran, feltûnõen egymásnak esnek. Milyen már, hogy a buszban is? :D Ráadásul úgy hogy a gyerekeik is mindig tudták, hogy éppen mikor és hol...
barbi_112 2011 nov. 15. - 19:26:12
(702/743)
Igen, Martin szerelmi élete elég kidolgozatlan volt mindig. Igazán soha sem tudta kivel akar lenni. De Sandy is mindig mással járt...Õk ebben az évadban már teljesen feleslegesek voltak.
barbi_112 2011 nov. 15. - 19:22:49
(701/743)
Tényleg semmi értelme nem volt ennek a mai résznek. Eleve nem értem miért a sorozat egyik évadának a közepébe tettek bele ilyen összefoglalást. Mert ha mondjuk a 10. évad végére tesznek be ilyen áttekintést, akkor azt mondom oké, lezárás, de a 8. évadba...? Meg én a 11. évad végérõl hiányoltam egy összefoglalást, vagy valami lezárást. Habár a "7th Heaven" busz név, kiírva nagybetûkkel valamennyire az volt meg az a pár fénykép is. Nekem amúgy tetszenek az olyan lezárások ahol visszaemlékeznek, akár régi képekkel, akár régi jelenetekkel, vagy ilyen volt, ilyen lett pillanatokkal. Na de ezt mondjuk ellõtték a 10. évad végén.

Na mindegy, most végignéztem az összes részt (már ami nem volt unalmas) de egy darabig nem akarom majd látni azt hiszem. Max az elsõ pár évadot, azok még jók voltak. Azokban az évadokban voltak jópofa, humoros dolgok is, meg valahogy amikben Matt benne volt, azok szórakoztatóbbak voltak. Valamennyire életszerûbb is volt az eleje. Tényleg most jut eszembe, mi lett a fekete lelkész családdal? Eleinte majdnem minden részben benne voltak, aztán eltûntek.
8/10
napraforgó 2011 nov. 15. - 18:50:44 8/10 Előzmény barbi_112
(700/743)
Martin életét nem tudták lerendezni az írók. Idõnként Sandyvel, meg a fiával képzeli el a jövõjét - néhányszor meg is kérte a kezét. Máskor meg más lányok után érdeklõdik, legyen az Jane, vagy akár Ruthie. Szóval abszolút nem érett a házasságra, de még egy stabil párkapcsolatra sem. Bár szerinte inkább a forgatókönyvírók voltak szerencsétlenek....
sZAbIkAAA 2011 nov. 15. - 18:32:29
(699/743)
Ez a záróepizód? Vmelyik 8.évadbeli rész ismétlése? V ezt most csak a story rakta be v tényleg ez a vége? Mindenesetre ez a 11.évad felesleges volt,egyetlen pozitívum Jane :)
8/10
napraforgó 2011 nov. 15. - 18:23:37 8/10
(698/743)
De hogy jön ez ide?
Tegnap Ruthie még 16 éves volt, de a fél év kihagyás után (Skócia) nemhogy lemaradt volna egy évvel, de fél év alatt kettõt elvégzett és gyakorlatilag leérettségizett, egy évvel korábban, mint kellett volna. Most meg nézzük az 5 évvel idõsebb bátyjának a fõiskolai felvételire készült élet-filmjét???! Minek?
Tegnap már szépen beszálltak a "buszba", tervezték, hogy útba ejtik Simont, mert most végez... csodás. Akkor minek is jön ide Simon régi története?
8/10
napraforgó 2011 nov. 15. - 18:17:40 8/10
(697/743)
Hú de meg vagyunk nevelve!
P@nk@ 2011 nov. 15. - 18:16:59
(696/743)
Nincsen, nem is lehet benne, ez még a fõsuli elõtti összefoglaló - nem is nézem, mert már (bocs, hogy ezt mondom, de)hánynék tõle :P
8/10
napraforgó 2011 nov. 15. - 18:14:21 8/10
(695/743)
Na ez az a rész, amit nem kellett volna leadni...

Mi ez a Simon's story? Benne lesz vajon a Rose-sztori, meg a többi csaj is?
Mert Simon kollégista élete nem is állt másból, csak a csajokból...
P@nk@ 2011 nov. 15. - 17:46:32
(694/743)
És mára beraknak zárórésznek egy olyat, ami 4 azaz négy évvel ezelõtt játszódik????
Ez mi már könyörgöm?!?!
Áhhh .... ahogy haladt elõre a sorozat, minden évaddal egyre rosszabb lett.
Örülök, hogy végre vége.
8/10
napraforgó 2011 nov. 15. - 16:51:47 8/10 Előzmény barbi_112
(693/743)
Olyan jelképes volt a vége. Gyertek szálljatok be a "busz"-ba, menjünk együtt, hû de szép, hû de jó. Ne hozzatok magatokkal semmi fölöslegest, csak, ami tényleg fontos....

Ruthie nem választhatta Martint, mert a vallásos felfogás szerint neki a gyermeke anyjával kellett maradnia... Ha eddig nem, hát majd eztán beleszeret és rájön, hogy õ az igazi (brrr).

Kérjetek, és adatik... mondja az ige. A tiszteletes az életet kérte, ahogy a néger pofa ajánlotta, és magadatott neki. Aztán jött a néger pofa, hogy õ majd "vezeti" a "busz"-t. Aztán beszállt a buszba, de a tiszteletes ült be a vezetõülésre.... - holott korábban azt mondta, hogy senki nem ért a busz vezetéséhez, csak Annie.

A végén ez a sok szimbólum..... hajj-hajj....
Épp ideje volt, hogy vége legyen.
barbi_112 2011 nov. 14. - 21:21:15
(692/743)
Ez az utolsó rész pont olyan volt mint az évad. Rossz, unalmas. Helyeske volt a vége meg a "mindenki 3 dolgot vihet" de kb erre élezõdött ki az egész, meg hogy vagy 15-en befészkeltek a buszba. Ez is túlzás volt.

Ruthie meg egy h*lye volt, hogy nem Martint választotta. Mennyire oda volt érte, és a tetoválás miatt úgy döntött T-Bone számára az igazi. Csodálom hogy Martin nem szállt fel a buszra, pedig õ fõbb szereplõ mint Mac mondjuk.
Ezt az évadot kár volt megcsinálniuk, jobb lezárás volt az elõzõ évad vége.
8/10
napraforgó 2011 nov. 14. - 17:37:23 8/10
(691/743)
Viszont rögtön utána kezdõdik a Szelek szárnyán címû kanadai sorozat, Kevin Sullivan produkció. Az 1930-as években játszódik egy kanadai kisvárosban. Kedves, szórakoztató, ugyanakkor nem szirupos családtörténet. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a Kevin Sullivan filmeket.
Jenny007 2011 nov. 14. - 13:37:45 Előzmény nikato
(690/743)
Egyetértek. Én ezért untam meg kb a 9. évadnál.Már azt is utáltam,hogy Robbiet befogadták, aztán meg Martint most meg ezt a 3 gyereket...A Camden család valami modern hajléktalanszálló? Meg a szülõk mindig mindenbe belepofáznak,mindenrõl tudni akarnak és mindent meg kell beszélni testületileg.Az eredeti felállásból már csak a szülõk, Lucy és Ruthie maradt.
8/10
napraforgó 2011 nov. 10. - 14:46:55 8/10
(689/743)
Ráadásul azt se zárták le rendesen, hogy George, Camden ezredesék nevelt fia elvette Jane-t, aztán meg elvált tõle. Hogy is volt ez? Az ezredes odautazott - az ok Camden tiszteletes szívbaja volt, de a nevelt fiacskájuk házassága is. Azt hittem, ebbõl is kihoznak valamit - pl. hogy miért is házasodtak össze, miért is akarnak elválni, stb., hol a csudában van George, miért is nem nyilatkozott az egészrõl, stb.

Most elveszünk Ruthi tetkójában, a fiú-ügyeiben, stb.
Lucy meg éppoly idétlen, ostoba, mint az elmúlt 10-20 részben. Felnõhetne végre.
Lóarcú Sandy és Martin is rém unalmas már.
9/10
nikato 2011 nov. 09. - 22:17:08 9/10
(688/743)
Az elõzõ pár hozzászólás annyira igaz! Ma bele néztem, Mack olvasta fel a leckéjét vagy ilyesmi, hát majdnem behaltam az unalomtól, na katt el. De a többi rész is pocsék. Az is irritál, h mindenki náluk lakik, már szinte szálloda lettek.
agarik 2011 nov. 09. - 20:35:59
(687/743)
A Fûrész 2-ben jól el is bánnak Lucy-vel.
barbi_112 2011 nov. 09. - 18:32:08
(686/743)
Én ezt az évadot nem láttam még, de nagyon pocsék lett...Illetve inkább unalmas. Szerintem elárul mindent, hogy az utóbbi 2-3 résznél, az elsõ reklámig nézem, és utána lekapcsolom a tv-t.
Na de kíváncsian várom mi lesz a vége.
8/10
napraforgó 2011 nov. 09. - 07:47:34 8/10
(685/743)
A kis Savannah meg kb. 2 éves, de még a lábán nem láttuk közlekedni, állandóan cipelik. Még a lakáson belül is karon ülve hurcibálják. Miért? Csoda, hogy még nem sorvadt el a lába.
8/10
napraforgó 2011 nov. 09. - 07:45:04 8/10 Előzmény P@nni
(684/743)
Lucy is elég idétlen. Nem úgy néz ki, mint egy felnõtt és pláne nem olyan, amilyennek az ember egy lelkészt képzel. Csodálom, hogy Kevinnek van hozzá türelme.

Egyáltalán, az egész családnak nem mindennapi gyakorlata a hit, a vallás gyakorlása, ez csak olyan "vasárnapi idõtöltés". (pl. nem is imádkoznak étkezés elõtt, ahogy egy rendes vallásos családban szokás - legalábbis az amerikai filmekben)

Zavar az is, hogy szinte az egész a különbözõ Camden gyerek, meg a hozzájuk csapódó többi fiatal párkapcsolati kérdéseire van kihegyezve. Ha meg épp nem, akkor valami tanmesét látunk pl. a nyomorgó afrikaiakról.