Dorka1 2006 febr. 02. - 13:28:43 Előzmény birolacisenior
(23/743)
birolacisenior!
Ha nem is kezdik el újra vetíteni valószínû, hogy meg fog jelenni dvd-n. Az Egyesült Államokban állítólag úgy kapkodják mint a cukrot.
Dorka1 2006 febr. 02. - 13:25:46
(22/743)
Kedves Panadol!
Szerintem tévedsz. Láttad már Bõvér Szálló c. filmet? Ha nem, elárulom hogy az egyik fõszereplõ Barry Watson ( Matt). A filmben õt és két társát kirúgják a fiúkoleszból, és kénytelenek a szemben lévõ lánykoleszban lakni. Csakhogy ehhez ugyebár el kell hitetniük mindenkivel, hogy õk csajok, tehát lábat gyantáznak meg minden... Szóval szerintem inkább errõl a filmrõl van szó.
timpajo 2006 febr. 02. - 12:05:08
(21/743)
De akik már nézik azok már jobb emberek mind akik a hülye Mónika és Balázs showt nézik.Akik viszont ezt a sorozatot nézik valószínûleg azért nézik, mert szeretnének így élni vagy már így is élnek vagy haladnak afelé, hogy így éljenek mint a Camden család.Én nagyon szeretnék majd egy ilyen családod kialakítani magam körül.Persze van amivel én sem értek mindig eggyet.
timpajo 2006 febr. 02. - 11:56:58
(20/743)
Szerintem is nagyon jó ez a sorozat.Nagyon sok mindent lehet belõle tanulni,nekem tetszik a szülõk viselkedése is ,néha mondjuk túlzásba viszik a randikkal való hozzászólásukat,de különben jó fej szülõk.Vannak még ilyen jó sorozatok csak az a baj,hogy nem vetítik õket le mégegyszer ilyen pl. A farm ahol élünk , ez is egy családi sorozat ez régebben az rtl klubbon ment amit már nem is nézek mert a Mónika és a Balázs showt adják azt meg nézze aki olyan mint azok akik oda bemennek és lejáratják magukat.Én a családi sorozatokra szavazok Élej a HETEDIK MENNYORSZÁG!
anitana 2006 febr. 01. - 17:44:56
(19/743)
Az téyleg hülye dolog hogy megtiltják h ki kivel járjon, de az h simán beleszólnak az még nem feltétlenül. És sztem ez nemcsak a keresztényeknél van így. Amúgy a 666-osnak csak annyit h nem lehetne valami más név???????,,
panadol 2006 febr. 01. - 17:38:33
(18/743)
Rájöttem valamire... a mai (február 1-i) Bocsáss meg címû epizódban Matt és Robbie régi barátnõje moziba mentek. Kijövet onnan ez a párbeszéd történt:
Robbie régi barátnõje: Hogy tetszett a film?
Matt: Amíg a férfi nem kezdte a lábát gyantázni, tetszett.
Robbie r. b. : Miért? Szeretem az olyan pasikat, akik megértik a nõket.
Ezt az epizódot elsõnek 2001-ben vetítették le. Melyik film lehetett az? A "Mi kell a nõnek"-re gyanakodtam, mert abban Mel Gibson ugyancsak gyantázta a lábát ebben a produkcióban. A filmet 2000-ben készítették, a magyarországi bemutató 2001-ben, az amerikai természetesen elõbb, vagyis nagyon valószínû, hogy az elõbb említett alkotást nézték meg a moziban a Hetedik Mennyország szereplõi.

Érdekes, nem?
moferi 2006 jan. 31. - 12:52:09
(17/743)
Kedves 666,

nem kell furcsálni, hogy a szülõk beleszólnak, hogy a gyermek kivel "jár", kivel nem. Tudni illik õk keresztény család. Ha nem ezt tennék nem volnának keresztény szülõk.

A Máté 5/13-ban ezt olvashatjuk: Ti (keresztények) vagytok a földnek savai; ha pedig a só megízetlenül, mivel sózzák meg? nem jó azután semmire, hanem hogy kidobják és eltapossák az emberek.

A szülõ felelõsségel tartozik gyermekéért. A társválasztás is teljesen más náluk, mint a világban. Persze ez elsõ hallásra visszataszítja az embert a kereszténységtõl, én is így voltam ezzel. Ma már irigylem azokat akik ebben a szellemben váltak felnõtté, és egyet is értek vele.
666 2006 jan. 29. - 13:20:03
(16/743)
Nem sok részt láttam, de van pár dolog, ami nekem elég fura, pl. hogy a szülõk megtiltják, hogy a lányuk azzal a fiúval járjon, aki nekik nem szimpi!! Nem összeházasodni akarnak, akkor meg miért aggódnak ennyire??? A vértõl csöpögõ sorozatokhoz meg annyit, hogy általában nem a gyilkosokról szól a sztori, hanem azokról a zsarukról akik egész életükben ezeket az õrülteket hajkurászák, és minket igyekeznek megvédeni...
Vica 2006 jan. 26. - 09:53:12
(15/743)
Ez tényleg egy családcentrikus sori.Eleinte nem szerettem,de amióta nézem,tök jó.Ha csak azok hasonlóan élnének így,akik nézik,máris jobb lenne a világ,de ez sajna úgysem lehetséges.
Shoshana 2006 jan. 25. - 13:47:51
(14/743)
Talán ez az elsõ olyan sorozat, ami nemcsak igazán életszagú, hanem kifejezetten építõ. Ettõl a (képzeletbeli) családtól csak tanulni lehet. Azt sugározza: "Emberek! Így is lehet élni! Nem muszáj folyton bántani egymást! Létezik lelkiismeret, létezik jóság és szeretet!"
Több ilyen sorozatra lenne szükség a sok egymást megcsalós, keresztbetevõs, öldöklõs, erkölcsromboló hülyeség helyett. Végre valakiknek kinyílt a csipájuk, hogy a társadalmat igenis tanítani, formálni kell, nem pedig folyton hergelni a sok polgárpukkasztással. Lassan ott tartunk, hogy a teljesen normális dolgok számítanak kirívónak.
Szóval, szuper sorozat!!! :D
Pussz mindenkinek.
Simpli 2006 jan. 25. - 08:22:54
(13/743)
Sziasztok!!!!

Hogy õszinte legyek én az elsõ résztõl kezdve nézem a sorozatot és nagyon megszerettem.Szerintem nagyon király!!!
eszti 2006 jan. 23. - 13:58:18
(12/743)
nem vetítik újra szerintem
eszti 2006 jan. 22. - 11:04:21
(11/743)
KIRÁLY!!!!!!!
birolacisenior 2006 jan. 20. - 07:48:02
(10/743)

helohelo

igzándiból én kérdeznék ,

vajon elkezdik-e majd újra vetíteni, hogy felvegyem magunknak ??????????????????

üdv
birolacisenior
zsozso 2006 jan. 12. - 07:53:41
(9/743)
sziasztok
A nevem Zsófi!
szeretem a hetedik mennyországot mert az elöttem levönek igaza van hogy nem az a téma hogy ki kinek a szeretõje(hát igen ez a dél-amerikaiaknál menõ)végül is azok között is van kedvencem.De a hetedik mennyország a más az mindenrõl szól ami az életben is megtörténhet(jó vannak olyan dolgok amibe beletudnék kötni mert hülyeség)De nem az van hogy ,,jaj miért csalod ezzel meg azzal"
Na jó csak ennyit akartam


Syd 2006 jan. 11. - 09:02:01
(8/743)
Szerintem az egyik legjobb sorozat, amit az évek során láttam. Kellemes, kedves, és arról szól, aminek a legfontosabbnak kellene lenni mindenki életében: a szeretetrõl, a családról.
Végre egy olyan sorozat, ami nem csöpög a vértõl, ahol nem az a középpont, hogy ki kinek a szeretõje / dél-amerikai sorozatok többsége/. Jól esik délutánonként leülni és megnézni az epizódokat.
Szuszu 2006 jan. 09. - 18:50:10
(7/743)
Sziasztok!
Szuszu vagyok. Idádom a Hetedik Mennyországot, minden epizódját megnézem.
dyaa 2006 jan. 06. - 16:20:41
(6/743)
haly dia vaok nagyon szeretem a sorozatot nekem a Jessica Biel és a Beverly Mitchell a kedvenceim
kjudit 2006 jan. 06. - 15:12:19
(5/743)
ÉN NEKEM NAGYON TETSZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÁR AZ ELEJÉTÕL NÉZEM ÉS NAGYON KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
eszti 2006 jan. 02. - 18:05:48
(4/743)
KIRÁLY SOROZAT!!!!!!!!!!!!!
ÜDV