Téma: Heti hetes

4/10
offtopic
meszag 2008 nov. 10. - 14:44:12 4/10
(1187/14087)
Jól van, azaz mégse. Neked írtam azt a hsz-t.
1/10
offtopic
totya4 2008 nov. 10. - 14:34:25 1/10
(1186/14087)
"Nem tudom, milyen sûrûn jársz át a Felvidékre, de ezek szerint nagyon ritkán - vagy még soha nem is voltál!"

Hát, logikád csõdöt mondott mert bizony szoktam oda járni. Tehát ezek szerint én mesélhetnék neked.

"Barátaimtól tudom, hogy ezek az egyenruhás, gárdás látogatások egyáltalán nem könnyítik meg a határon túli magyarok életét"

A focidrukkerek között voltak egyenruhások is? Nem vettem észre. Ja te most másról beszélsz! Arról a megemlékezésrõl amit jó elõre bejelentettek a rendõrségen mégis megakadályozták? Az egy másik történet.

"a nem vetted volna észre, nem is a dunaszerdahelyi afférról van szó, hanem a felesleges zászló-égetésrõl"

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal ilyen mszp gondolkodásmóddal (gondolkodás nélküli gondolkodás), tudni kell mi volt elõbb a tyúk, avagy a tojás. Ha valakit sérelem ér, az nyilván reagálni fog valahogyan. Nem szép dolog egy ország zászlaját elégetni, ezzel maximálisan egyetértek, de ez egy reakció volt a brutalitásra, mégpedig olyan reakció, ahol nem mellesleg egyetlen emberen egyetlen karcolás nem esett.

"P.S: ez nem egy politikai fórum, tehát talán te is használhatnád az "offtopic" gombot!"

A hetihetes maga a politika, hiszen színészek adják elõ az mszp féle propagandát. A mûsorban elhangzottak megvitatása meg érdekes ha offtopik lenne.
offtopic
Gabriella54 2008 nov. 10. - 14:30:49
(1185/14087)
Teljesen igazad van - egyszerûen elítélendõ, legyen az bármilyen országé!
offtopic
Gabriella54 2008 nov. 10. - 14:02:52
(1184/14087)
Nem tudom, milyen sûrûn jársz át a Felvidékre, de ezek szerint nagyon ritkán - vagy még soha nem is voltál! Barátaimtól tudom, hogy ezek az egyenruhás, gárdás látogatások egyáltalán nem könnyítik meg a határon túli magyarok életét. Elég bajuk van amúgy is, nem kell még az is, hogy ilyen húzásokkal szítsák a feszültséget.
Nem a szlovák rendõrség szennyesét akarom tisztára mosni, sem a Hedvig-affért elsimítani (nem is tisztem!) de ha nem vetted volna észre, nem is a dunaszerdahelyi afférról van szó, hanem a felesleges zászló-égetésrõl! Vajon egy magyarnak hogy esne, ha pl. Rómában, az ottani magyar nagykövetség elõtt égetnék el a zászlónkat? Arról nem beszélve, hogy az olasz rendõrség idõben közbelépne!

P.S: ez nem egy politikai fórum, tehát talán te is használhatnád az "offtopic" gombot!
1/10
totya4 2008 nov. 10. - 13:26:45 1/10
(1183/14087)
"Legyünk kicsit kritikusabbak magunkal, és vizsgáljuk meg , hogy kerülhettük volna el ezt a verekedést."

Azt hiszem itt be is lehet fejezni, mert láthatóan fogalmad sincs a történtekrõl, vagy nem ismered jól a nyelvet. Iszonyatos különbség van ugyanis a verés, és a verekedés között. Még ha verekedés lett volna is, akkor sem lenne igazságos hogy az egyik be van öltözve nyakig védõfelszerelésbe, fegyvere van, például vasbot, míg a másiknak semmi.

Hogy mi történt arról még videófelvétel is van, szemtanuk vallomása, tehát ennél több infót már csak akkor kaphatnál ha ott lettél volna és téged is ütnek. Szóval rendõrnyomozónak ne tanulj ki. Maga az mszp kormány is magyarázatot kér a történtekért.

Egyébként érdekes, de úgy vettem észre mióta kirúgták farkasházyt a rádiótól, azóta azon kevés adás amibe belenézek abból úgy derül ki mintha be-be szólna a kormánynak. :) Mondjuk az más kérdés hogy hogy kerül egy beszédhibás ember pont a rádióba... ilyen alapon lehetnének tolószékes vak rendõrök is... :)
zee944 2008 nov. 10. - 11:58:21
(1182/14087)
Nem neked válaszolt pozsizsuzsi.
zee944 2008 nov. 10. - 11:57:52
(1181/14087)
Tényleg nem erre a hozzászólásra gondoltam, de ez sem gyûlöletkeltõ. A mûsor ellenben valóban az, mert nem vélemények közlése, hanem agymosás, pártpropaganda.
8/10
pozsizsuzsi 2008 nov. 10. - 11:51:51 8/10
(1180/14087)
Nem lapoztál vissza eléggé. Erre reagált:
1/10
totya4 2008 nov. 10. - 11:37:06 1/10
(1179/14087)
Te tulajdonképpen nekem válaszoltál? Mert nem igazán látok összefüggést a hozzászólásom és a te válaszod között :)
4/10
offtopic
meszag 2008 nov. 10. - 11:19:12 4/10
(1178/14087)
Ne legyél már elefánt a prcelán boltban. Mit akarnál most tenni? Lerohanni Szlovákiát? Türelem, és diplomácia kell. Nyugi.
4/10
offtopic
meszag 2008 nov. 10. - 11:16:34 4/10
(1177/14087)
MIért érzed propaganda mûsornak???? :D
4/10
offtopic
meszag 2008 nov. 10. - 11:15:01 4/10
(1176/14087)
:QQQQQQQQQ. Na de uraim! Egyébként nekem is csipi a szemem, hogy hová lett egyesek humorérzéke, hogy még ezen a mûsoron is igyekeznek utálkozni. Aaaaaaaaaaah!
offtopic
zee944 2008 nov. 10. - 11:09:32
(1175/14087)
Látom, ragad rád a mûsorból, Dantes.

Te, a nagy demokrata, odaáig vagy egy MSZP-SZDSZ propagandamûsorét, és betiltanád a gyûlöletkeltõ fórumozókat, mint írtad, bár a gyûlöletkeltõ éppen inkább a te hozzászólásod. Gratulálok.
Dantes 2008 nov. 10. - 11:00:27
(1174/14087)
Ne gyere koroddal...az úgy semmit nem jelent....de ha te ezzel bírsz fel vágni...egészségedre.

Minden esetre én már 14 évesen is tudtam hogy ez egy demokrácia, és hogy attól még hogy egy TV mûsor nem tetszik nem lehet betiltani.

Hát igen...nekem 14 évesen is több eszem volt.
1/10
totya4 2008 nov. 10. - 10:55:01 1/10
(1173/14087)
"a határon túl élõ magyaroknak ártunk ezzel a provokációval"

Ez a vélemény ebben az mszp propagandamûsorban is elhangzott. Akkor kérdezek tõled valamit, Hedvig futballhuligán volt-e? Azok a munkások akiket sza@@á püföltek egy kocsmában mert magyarul beszéltek futballhuligánok voltak-e? Aki magyarul beszél és beszólnak neki ezért az utcán, az futballhuligán lesz-e automatikusan? A felvételeket lehetett látni amik az esetrõl készültek, a slovan szurkolók pirotechnikai eszközöket is dobáltak a rendõrök közé, mégsem mentek agyonverni õket. Sõt ahogyan szemtanuk elmondták, a rendõrök direkt provokálták a magyar szurkolókat azzal hogy lassan sétáltak fel s alá a a szektoruk alatt, hátha valaki nekikdob valamit ami okot ad az õrjöngésre. Viszont nem jött be, a magyarok valahogy a meccsre koncentráltak. Ekkor jött az hogy teljesen váratlanul berontottak és püföltek mindenkit. Az nem vitás hogy a szlovákok érzékenységét sértheti a nagymagyarországi zászló, de mint látható ezt könnyen tudták orvosolni, mert pár napra rá elfogadtak egy törvényt melyben betiltották hazai versenyeken idegen országok lobogóit, szóval ez nem volt indok tömeges magyarverésre.
1/10
totya4 2008 nov. 10. - 10:43:20 1/10
(1172/14087)
Nem feltétlenül logikus egy nálad 2x olyan idõs embert kis hülyének nevezni, és ha olvasni megtanultál volna általánosban akkor olvashattad volna hogy nem vagyok fidesz szavazó és orbánt sem csípem különösebben. Persze az õ kormányzásukról véleményed se nagyon lehet lévén 14 éveske voltál akkoriban :)
Dantes 2008 nov. 10. - 09:00:06
(1171/14087)
Érdekes. Akárhányszor benézek ide, valaki mindig a Heti hetest szidja? Nem kéne be tiltani ezeket a gyúlöletkeltõ fórumozókat?

Te kis hülye...hallotál már a szólás szabadságról? Vagy nem bíród már kihúzni a fejed Orbán vezér seggébõl?
offtopic
Gabriella54 2008 nov. 10. - 03:15:45
(1170/14087)
Valahol szerintem az a baj, hogy még mindig nem tudjuk túltenni magunkat azon, ami 80 éve történt! Tudom, hogy baromi sz@r ügy, de ha más módszerekkel nem tudjuk visszaállítani a Trianon elõtti határokat, így végképp nem fog menni. Szerinted akik busszal átmentek akár Dunaszerdahelyre, akár máshová és randalíroztak, foglalkoztak azzal, hogy mit hagynak maguk mögött? A goj motorosok között van egy-két ismerõsöm. Õk sem igazán baloldali érzelmeikrõl híresek, de nem balhéznak, hanem teszik azt, ami szerintük (és nagyrészt szerintem is) tisztességes. Nem ellenérzéseket szítanak, hanem felhajtás, rendbontás nélkül emlékeztetnek arra, hogy ennek a kis nemzetnek össze kéne fognia. Így is lehetne - de ez nem hír és ezzel nem lehet az újságok címlapjára és a híradóba kerülni!
offtopic
Gabriella54 2008 nov. 10. - 02:02:10
(1169/14087)
Hogy melyik párt mit mond - vagy gondol, mert a kettõ nagyon sokszor nem ugyanaz! -, sajnos már alapvetõen hidegen hagy! Az viszont nem, hogy a határon túl élõ magyaroknak ártunk ezzel a provokációval! Révkomáromban pl. senkinek sincs baja a másikkal, a kutyát sem érdekli, hogy az eladónõ a boltban esetleg törve beszél magyarul vagy szlovákul, barátságban élnek nem egymás mellett, hanem együtt. De a politika az õ mindennapjaikat is megfertõzi és abban nagyon sok igazság van, hogy a magyarok átmennek hõzöngeni, utána pedig szépen visszasétálnak vagy visszaautóznak az Erzsébet-hídon. De a révkomáromi magyarok ott fognak élni és dolgozni - legalább azoknak ne tartsunk be, akik a határon túl élnek!
1/10
totya4 2008 nov. 10. - 00:32:04 1/10
(1168/14087)
"minden bizonnyal te betiltanád"

Nem mondtam ilyet, ne képzelõdj. Azt mondtam hogy ezzel ellentétes tartalmú médiumokat minden eszközzel be akarnak tiltani, tehát hol itt az igazság? A saját igazságunk folyhat a csövön, de a másé nem?

"Hiszen ,nem azt gondolják amit hallani akarsz"

Melléültél a lónak, ugyanis nem vagyok fidesz szavazó. De egyszerûen a gyomrom felfordul hogy minden adásban õket szidják. Ez a mûsor nagyon egyértelmûen mszp propagandamûsor.

"Minden véleményt betiltani amivel nem értünk egyet"

Ezt az mszp csinálja, ld a kuruc.info-ra tett betiltási kísérletek tömkelegét. Az adófizetõk pénzébõl akarják korlátozni az adófizetõk információhoz való hozzájutását.

"Megérteni egy olyan embert akivel amúgy is egyetértesz, az nem nagy dolog. Meg kell tanulnod neked is nekem is , elfogadni azt ,h más ember gondolata , akivel nem értek egyet, legalább olyan fontos mint az enyém."

Itt nem gondolatokról van szó, hanem a fidesz folyamatos gyalázásáról, és ezt egy olyan párt mondja ami talán a legtöbb kárt okozta az országnak.
Továbbá én még egy olyan (földi sugárzású) mûsort nem tudok ahol ennyi teret kapna egy párt hogy propagandatevékenységet folytathasson (humornak álcázva), magyarán pont ez a mûsor így válik egyeduralkodóvá "egypártrendszerré" ha jobban tetszik, hiszen egy van belõle, eszed nem eszed - nincs más!

"Te szívesen élnél egy olyan országban ,ahol 100% szavaz a vezérre?"

És te szívesen nézel olyan mûsort ahol 100% nyalja a vezér se@@ét? Mert ezek szerint igen. Ugyanaz.

A mai mûsort csak azért néztem mert kíváncsi voltam mit mondanak a Szerdahelyen történt brutális magyarverésrõl. Nem kellett csalódnom, hozták az mszp formájukat. Még a hírt is volt pofájuk úgy bevezetni hogy a fidesz mit reagált a történtekre, ez már szá-nal-mas.