Téma: Heti hetes

9/10
ondok 2009 febr. 09. - 00:46:50 9/10
(2087/14087)
Örömmel üdvözöllek itt a fikázók között,sajnos nem mindenki csügg az Echo és Hír Tv emlõin,úgyhogy nem lehet mindenki olyan felvilágosult,hogy egybõl átlássa ,hogy mennyi ember halála szárad pl a Heti hetes lelkén:)
9/10
ondok 2009 febr. 09. - 00:44:28 9/10
(2086/14087)
Még valami,maga arendõrségi szóvivõ mondta ,hogy a miskolci kapitány megállapítása semmi mérvadó statisztikára nem támaszkodik,max egy helyi perifériális jelenség.Én még hozzáteszem ,hogy a kapitány beállítódását leplezi le ,különösen annak fényében ,hogy a végkövetkeztetése az ,hogy "a cigányokkal nem lehet együtt élni." Akkor mi a teendõ ? Internálás vagy mi ? Ezt neki különösen nem szabadna mondani ,hiszen neki kéne megoldani ,hogy együtt lehessen velük élni pl.
Én simán leváltottam volna ,mert egy alkalmatlan ember.
budagyöngy 2009 febr. 09. - 00:41:22
(2085/14087)
Szegények! Sajnálni tudlak benneteket! Ti még itt tartotok, hogy ezt a szennyes mûsort nézitek? Vitatkoztok, hogy kinek van igaza? Ez nem is kérdés ma már! Bár aki ilyen és hasonló mûsorokkal múlatja idejét, nem csodálom! Kérdés, hogy ki és kik okozták és okozzák szép hazánkban a bajt? Aki tisztán és világosan akar látni, csakis a Hír tv.t és az Echo tévét nézze, és a Lánchíd rádiót hallgassa! Innen megtudja az igazságot, ami lehet, hogy egyeseknek fáj. Szegény Gyurcsány, napi több mint 235 ezer forintot felél, és nem tudott egy fillért sem megtakarítani. Ne kezdjünk neki gyüjtést tartani? Szóval ezen gondolkozzatok el és a többi kimondhatatlanul is sok csaláson, mutyizáson, lopáson stb. amit az MSZP-SZDSZ mûvel. Hány ember halála szárad a lelkükön, belegondoltatok?! Vagy nem is tudtok róla?
9/10
ondok 2009 febr. 09. - 00:37:37 9/10
(2084/14087)
Ha a viselkedésüknek szól ,akkor miért hangoztatják ,hogy az elkövetõ cigány?Mi következik ebbõl,mit lehet az ilyen nyilatkozatokkal elérni?Miért nem azt emelik ki ,hogy az elkövetõk mind munkanélküliek ,munkakerülök stb,miért azt hogy cigányok?
9/10
ondok 2009 febr. 09. - 00:31:19 9/10
(2083/14087)
Azt hol írom én ,hogy szarban vannak a szlovákok? meg ,amikkel még kiforgatod az érveimet amiket nem tudsz megcáfolni,amikkel én árnyalom a helyzetet és rámutatok a fidesz hazugságaira?Tudod ez olyan jobboldali stílus,amit én már nagyon unok,és amit Te itt folyamatosan elkövetsz ,amikor nem tudsz semmi értelmeset írni.Nade az a jó ,hogy itt van nekünk ez az észosztó legokosabb csengõ,aki mint bevallotta teljesen középen álló,abszolút tárgyilagos semelyik oldalhoz nem húz.Mindenki láthatja ,aki nem vak.Úgyhogy részemrõl lezártam,mert falra értelmes ember nem hány borsót.Ugyanúgy röhögök rajtatok ,mint Jáksó ,amikor a leveleket felolvassa,azokét ,akik politikai propagandafórumnak tekintenek egy nagyon jó szórakoztató mûsort.Azokon meg még jobban röhögök ,aki álszent módon állítják ,hogy szeretik amûsort ,de valójában mást sem csinálnak csak politikailag kötözködnek fikázzák a "szeretett mûsorukat".
CsengoZoli 2009 febr. 09. - 00:16:02
(2082/14087)
Ja bocs, a népszavazásról még annyit,hogy még mindig nem értem mi a bajotok vele.
Nem döntöttek eleget nélkülünk, helyettünk?
Na,majd visszatérünk rá,ha a fidesz éra alatt lesz népszavazási kezdeményezés.
Hogy akkor mennyire lesztek ellene :)
Én akkor is támogatni fogom :)
atti1974 2009 febr. 09. - 00:12:45
(2081/14087)
Sziasztok!
Nem minden alkalommal nézem a mûsort,de most különösen kíváncsi voltam a Miskolci rendõrkapitánnyal történtek kommentálására.Sajnos meg kell állapítsam,hogy most is csak a mellébeszélés ment,és nincs megoldás az egyre katasztrófálisabb méreteket öltõ,a cigányság által elkövetett bûncselekmények visszaszorítására.Röhej meghurcolni egy olyan embert,aki a legkompetensebb a témában,és csak statisztikai adatokat,tényeket közölt.Föl kéne már fogni a rasszistázóknak,hogy a tisztességes emberek felháborodása nem a cigányság származásának,hanem a viselkedésüknek szól.
CsengoZoli 2009 febr. 09. - 00:11:13
(2080/14087)
Hát igen,jó nagy sz*rban vannak most a Szlovákok, mert az euró miatt fele annyira sem érinti õket a gazdasági válság.
Szörnyû lehet!
MI meg tök jól állunk igazad van!
Errõl is a fidesz tehet!
Ja,nem!
Errõl nem! :P
9/10
ondok 2009 febr. 09. - 00:08:24 9/10
(2079/14087)
na persze ,mert a népszavazást is az MSZP kezdeményezte ugyebár?,meg az MSZP nem szavazza meg a szükséges reformtörvényeket?Ezekrõl bizony ki más tehetne mint a Fidesz?Joggal kérsz elnézést aközgazdászoktól ,mert hogy ilyen butaságot el kell olvasniuk,hogy a szlovákok 10 évvel elõrébb tartanának:)Mondok egy meglepõt ,nem kéne az euró bevezetését elmisztifikálni ,és azoknak lobogtatni ,akik még az Únión kívüli életet is el tudták képzelni,ugyebár még az Úniós csatlakozáshoz való népszavazáskor is feltûnõen érdektelenségre biztatták híveiket.Dehát miben nem kétszínû a Fidesz ? Node ha gazdaságilag nézzük:világhírû magyar közgazdászok óvtak az euró túl gyors beveztésétõl nem is olyan régen,mert annak nemcsak elõnyei ,hanem hátrányai is lettek volna.Pl a szlovákok az euró bevezetésével jókora versenyhátrányba kerültek pillanatnyilag,mert az exportjuk igencsak megdrágult azokéhoz képest ,akiknél még nincs euró.Úgyhogy ezek nem olyan egyszerû dolgok ,csak azoknak ,akik kajálják a Fidesz hülyítését.
Aztán van még egy rossz hírem ,ebben a nehéz helyzetben is csaknem teljesen megfelel Magyarország a mastrichti kritériumoknak ,az infláció 3 alatt lesz ,a hiány szintén,úgyhogy bár tudjuk ,hogy emiatt szomorúak az ellenzék szekerét tolók ,dehát mégsincs itt a teljes csõd ,világvége stb.
CsengoZoli 2009 febr. 08. - 23:51:21
(2078/14087)
Ja és utólag is elnézést kérek minden közgazdásztól :)
CsengoZoli 2009 febr. 08. - 23:50:01
(2077/14087)
Ezek sajna mszp rigmusok "nem kéne hülyíteni a népet ,hogy bezzeg ha mi lennénk ,akkor még 14. havi nyugdíj" stb. ezekkel nem lehet mit kezdeni.
Igen a Szlovákok elmentek mellettünk,nemtom feltûnt-e,hogy bevezették az eurót,amit nálunk kb 10év múlva fognak!
Ami röviden annyit jelent,hogy a gazdaságuk kb 10évvel van elõrébb a miénknél.
Persze mindenki látja mit kéne, szerinted!
Csakhát hiába látják,mégse ezt akarják,ez derült ki abból a sze.ét népszavazásból,amirõl az a fránya fidesz tehet.
A lényeg mindig ugyanaz,hiába van hatalmon az MSZP, mindenrõl a fidesz tehet :)
9/10
ondok 2009 febr. 08. - 23:45:47 9/10
(2076/14087)
ezek sajna Fidesz rigmusok"elsõkbõl utolsók" stb.ezekkel egy közgazdász nem tud mit kezdeni,mert nem számszerûsíthetõ,blöff.A szlovákok elmentek volna mellettünk? A 17 százalékos munkanélküliségükkel ,a szociális háló megnyírbálásával ? Nyilván van olyan mutató ,amiben jobbak.Csakhát akkor itt sem népszavazásokat kéne tartani ,hanem megcsinálni ,amit mindenki lát ,hogy kell. meg kéne szavazni a 2/3-os törvényeket ,hogy végre pl fel lehessen számolni a többszázezres önkormányzati léhûtõt.nem kéne hülyíteni a népet ,hogy bezzeg ha mi lennénk ,akkor még 14. havi nyugdíj,adócsökkentés lenne,és a gazdaság is virágozna.mert hülye ,aki nem látja ,hogy ez jóval nagyobb hazugság mint az állítólagos beismert öszödi,és nincs más célja mint demagógiával megkaparintani a hatalmat.
CsengoZoli 2009 febr. 08. - 23:37:11
(2075/14087)
A mûsorról annyit,hogy jóvolt, bár a képviselõk vagyonbevallását elég "érdekesen" kommentálták.
Ami fõleg a Hajóstól volt meglepõ.
Viszont a Bajor egyre szimpibb, õ volt az egyetlen,aki ezt is úgy kommentálta,hogy na ácsi...
CsengoZoli 2009 febr. 08. - 23:35:08
(2074/14087)
Világválság 1 éve sincs...
Próbáljunk meg emlékezni az elõtte lévõ dolgokta, akkor is, ha már 60 fölött vagyunk!
Feri maximum a gazdasági növekedést dolgozta le.
Ha a környezõ országokat vesszük, elsõkbõl sereghajtók lettünk, már a válság elõtt!!!
A Szlovákok -akik 100évvel voltak lemaradva tõlünk- úgy elmentek mellettünk,mint a gyorsvonat.
Csehek detto és természetesen Románia is le fog hagyni minket,ez csak idõ kérdése.
Ne beszéljünk mellé a világválsággal, senki sem azt kéri számon Gy-on,hogy azóta mi van...
9/10
ondok 2009 febr. 08. - 23:20:42 9/10
(2073/14087)
Apropo megint szellemes volt a mûsor,bár az ivádi polgármester egy kicsit hosszú volt.hajós õstehetség ,de a visszapillantó tükröt rosszul mondta,mert mi van ha két kicsit lejebb szerelt tükrû villamos találkozik? hajdú steve is rosszul mondta ,mert itt mindenki elõször nem jobbra ,hanem épp hogy balra néz.:)
9/10
ondok 2009 febr. 08. - 23:16:24 9/10
(2072/14087)
Hát eja! Hogy 2002-ben jobb helyzetben voltunk mint ma,dehát sajna ez a Gyurcsány csinált egy világválságot.Osztán 1998-ban meg jobb helyzetben voltunk mint 2002-ben köszönhetõen az aranyos Bokrosnak,akit akkoriban még jobban szidtak mint ma Gyurcsányt.Maga volt a sátán.Aztán ebben ajó helyzetben ,ráadásul egy prosperáló nemzetközi környezetben az aranyos Fidesz nem csinált egy kanyi reformot ,egy kanyi méter utat ,semmit.És ez a gonosz Gyurcsány a 2006-os 9%-os költségvetési hiányt(GDP%)ledolgozta mára 3% alá egy válság körülményei között.Hát ezek a tények bion.
CsengoZoli 2009 febr. 08. - 23:05:57
(2071/14087)
Ígyvan, a tények makacs dolgok és észre kéne már venni,hogy ez nem Ferirõl szól vagy Viktorról.
Ha Orbán csinálta volna ugyanezt õt is a fenébe kívánnám (valószínûleg,akkor veletek együtt) :)
1/10
offtopic
baviki 2009 febr. 08. - 22:34:50 1/10
(2070/14087)
Bion, bion!!! A tények azok tények!! M.o. helyzete 2002-ben és most! Ezek a kemény tények, amit a maszopósok bizony nem akarnak elismerni, hogy ez kinek köszönhetõ! Még mindig Orbánt hibáztatjátok!

"...érdekes ,hogy akiket nem sikerült átvernie ,azok mennyire fel vannak háborodva..."

Abszolúte nem zavarna, ha a maszopot, meg a szödöszöt juttatta volna ilyen lezüllött állapotba! De sajnos, egész M.O.-ot!
A tények bion tények!!!
9/10
offtopic
ondok 2009 febr. 08. - 21:59:12 9/10 Előzmény baviki
(2069/14087)
Köszi ,hogy így képviseled az érdekeinket,hogy nekünk mit kellett volna mondani,akiket átvert Gyurcsány.Azért az érdekes ,hogy akiket nem sikerült átvernie ,azok mennyire fel vannak háborodva.Nem lehet ,hogy azért ,mert csak az alkalmat lesik ,hogy éppen mibe lehetne belekötni ,milyen sárt lehetne rádobálni? Tedd a kezedre a szíved,hogy Ti egy picinkét eleve elfogultak vagytok ,ezért aztán bizony mi nem is hiszünk nektek juszt se,amikor mindenért az aranyos Gyurcsányt okoljátok.Mi szeretünk a tényekbõl kiindulni és nem a hülye fidesznyik propagandából.Bion.
1/10
offtopic
baviki 2009 febr. 08. - 20:02:34 1/10
(2068/14087)
Én küldök egyet :

Gyurcsány látogatóban Erzsébet királynõnél. Beszélgetés közben megkérdi:
- Felség, hogyan tud irányítani ilyen hatalmas birodalmat?
- Egyszerû, okos emberekkel kell magam körülvenni. Figyeljen! – mondja. S felhívja Tony Blairt, s megkérdi tõle :
- Tony, ki az, ha az apád fia, de nem a testvéred?
- Hát én! – válaszolja T. Blair.
- Látja uram – fordul Gyurcsányhoz. – Mondom, hogy okosak a körülöttem lévõ emberek!
No, Gyurcsány tanul a példából, hazaérve, õ is szeretné kipróbálni embereit, milyen okosak. Találkozik Veres Jánossal, fel is teszi neki a kérdést :
- Jani, ki az, ha az apád fia, de nem a testvéred?
Jani gondolkodik, s egy nap halasztást kér a válaszadásra. Meg is kapja, de még aznap találkozik a parlament folyosóján Varga Mihállyal, gondolja, felteszi neki a fõnöke által feltett kérdést:
- Te Misi, ki az, ha az apád fia, de nem a testvéred?
- Hát én! – válaszolja Varga Mihály.
Másnap boldogan keresi fel fõnökét, s lelkesen mondja neki:
- Ferikém, tudom a választ! Hát Varga Mihályról van szó!
- Mi az, te teljesen hülye vagy? Tony Blairrõl van szó!!!