Téma: Heti hetes

9/10
ondok 2009 márc. 20. - 22:18:29 9/10
(2867/14087)
Ja ,mert én egy pillanatig sem vagyok hajlandó deffenzívába vonulni csak azért mert valakik fölényeskedve óbégatnak,én biza akkor is kimondom az igazat ,ha ettõl vértolulást kapnak az agymosott drukkerek.
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 20. - 22:15:04 Előzmény issti1
(2866/14087)
Ha nem tetszik a tükörkép, nem a tükröt kell összetörni! :))
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 20. - 22:10:56
(2865/14087)
Istinek, meg Csengõnek, meg mittoménkinek a mániája, hogy állandóan azon vannak, hogy téged kipellengérezzenek. Ez az utolsó mentsváruk, amikor ezredszerre is elismétlik a hülyeségeiket. Csak megpróbáltam az õ szempontjukból érzékeltetni, hogy eléggé kilóg náluk a lóláb azzal, hogy itt mindenki agymosott, meg ehhez hasonlók.
9/10
ondok 2009 márc. 20. - 21:55:46 9/10 Előzmény Moldávia bánata
(2864/14087)
Te már megint abba ahibába esel mint a média ,hogy egyenlõségjelet teszel oda ,ahol nincs.Mert hol írtam én olyan hülyeségeket ,mint itt egyes jobbosok ,kérdem én.Ne vonuljunk deffenzívába csak azért ,mert két kézzel szórják a sarat : meg kell mondani ,hogy ez ezért meg ezért hülyeség ,ez pedig igaz.
9/10
ondok 2009 márc. 20. - 21:51:17 9/10 Előzmény budagyöngy
(2863/14087)
jujj csak nehogy annyira megvilágosodjak mint Te:)Jó neked ,hogy feleslegesnek láttad a kordonokat a csupa jószándékú ,tiszteségesen ünnepelni akaró intelligens állampolgárral szemben.Biztos csak véletlenül rejtették el elõzõ nap a Molotov koktélokat ,meg a tojásokat is piknikelni vitték rántottának :)Nyisd ki szemed vedd észre ,hogy Gyurcsány egy nemes igaz ember,egy nagykaliberû politikus ,akitõl Orbán reszket.Õ az ,akit az elsõ perctõl kezdve mondvacsinált ürügyekkel mocskolnak,rágalmaznak ,de õ áll a vártán ,mint egy hõs vértanú.És Orbán tudja ,hogy egyedül õ az ellenfele ,aki útját tudja állni annak ,hogy megkaparintsa a hatalmat és tovább gyarapítsa tokaji nagybirtokát és svábhegyi luxusvilláját a szerény képviselõi fizetésbõl.
budagyöngy 2009 márc. 20. - 17:57:15
(2862/14087)
Azért inkább ne petézz le, és távolról sem vagyok baloldali.
budagyöngy 2009 márc. 20. - 17:55:01
(2861/14087)
Nem, nem tõled vettem, ez csak eszembe jutott miközben írtam. De valóban ez jellemzõ rájuk. Nekik nem számít a többség.
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 20. - 16:23:51 1/10
(2860/14087)
No téged meg ki kérdezett, ember?
Ha önazonossági kérdéseim lennének, sem adnék arra, amit mondasz- igy meg különösen nem..- úgyhogy fölöslegesen ne fáraszd magad!
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 20. - 13:06:42
(2859/14087)
"Na figyelj ide jóember: humorom is, toleranciám is van - nem is kevés." Hát, ez a mondat már önmagában vicces, humornak felfogható, bár tényleg a gyengébbik fajtából. Bár mindenesetre nagyfokú szerénységtudatról tanúskodik! Utoljára ilyet a fidesz mezõgazdasági minisztériuma felõl tapasztaltam.
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 20. - 13:01:43
(2858/14087)
Aszondja "nem érzed át mások nyomorát, nehézségeit, akik nagyon rosszúl élnek önhibájukon kívül. Titeket nem hat meg mások szenvedése." Hát, mindjárt lepetézek! jóhogy nem már mindjárt valami baloldali jótét léleknek nem állítod be magad! Téged nem érdekel más, csak a gyûlölködés, meg hogy Ovi legyen ismét a vezérlõ csillag. Te (ti) vajon miben vagy (vagytok) különb(ek), mint mondjuk ondok? Ha már mindenképpen személyeket emlegetsz.

De egyébként is! Szerinted érdemes foglalkozni a véleményeddel bármilyen szinten is, amikor olyanokat jelentesz ki szinte alaptételként, hogy a Fiatal Demagógok Szövetségének országlása idején választási csalás volt? Meg hogy szavazócédulákat égettek? Ezt is Ádertõl hallottad, aki annak idején kijelentette, hogy ha Medgyessyék kerülnek hatalomra, akkor amnesztiát kapnak a rabok?
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 20. - 12:46:28 4/10
(2857/14087)
"Utána Orbán Viktorék a lehetõ legtöbbet megették, amire idejükbõl tellett." - mondjuk, ez biztos elírás, de ha Te ezt komolyan hiszed, nagy a baj....
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 20. - 11:44:46 1/10
(2856/14087)
Ez jó, én két éve próbálom ondok fejébe verni ezt az "autópályás hasonlatot" - de nem veszi tudomásul, h. õ és pajtijai (szerencsére drámaian megcsappantak) a forgalommal szembe száguldoznak..
Én már feladtam: de ugye nem tõlem csórtad az ötletet? ;o))
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 20. - 11:32:09 4/10
(2855/14087)
:QQQ, na most meg ördögüzéssel próbálkozol?
budagyöngy 2009 márc. 20. - 11:30:36 Előzmény ondok
(2854/14087)
Szegény ondok, és többiek!
Sajnállak benneteket! Tudom, hogy kínodban kacagsz, már te is látod, kezded látni, hogy mi a helyzet!
Nem kell ahhoz tömegpszihózis, hogy az emberek szellemileg tisztán lássanak és végre felébredjenek. Ébredj fel te is! A 91% sem gyõz meg? Tudod, ha már ennyi ember egyet akar, és nem kényszerbõl, hanem saját akaratából, az már jelent valamit! Ez olyan, mint az egyszeri ember, aki autójával szembe ment a forgalomban, villogtak, dudáltak rá, de õ azt gondolta, hogy a többiek mennek rossz irányba, egyedül õ megy jó úton. Buta fejjel nem gondolta, hogy rossz irányba megy. Te és többiek, így vagytok, szembe mentek a többség akaratával, mint az Mszp-Szdsz, nem jobbítani akarnak, hanem az ország kirablása, kifosztása, eladósítása a céljuk. Ez a probléma, hogy ti még asszisztáltok is ehhez, mert egyetérteket vele. Jársz egyáltalán emberek közé? Nem látod az elégedetlenséget? Vedd le magadról a rózsaszín szemüveget, mert te és ti vagytok a pszihózis alatt, titeket szugerálnak. Ti még a saját szemeteknek és fületeknek sem hisztek. Csak amit az u.n. "pszihologusaitok" mondanak. Sokat nem tudok tenni érted, ugy látszik te még jól élsz, nem érzed át mások nyomorát, nehézségeit, akik nagyon rosszúl élnek önhibájukon kívül. Titeket nem hat meg mások szenvedése. Nagyon jól tudod kiknek a hibájából. Akiket ti most még annnyira védtek! Nem látod a nyugdijasok, a betegek és családosok helyzetét? Van gyermeked? Sajnos Bokros annak idején elindídtotta az országot a lejtõn lefelé! Utána Orbán Viktorék a lehetõ legtöbbet megették, amire idejükbõl tellett. Tudjuk, hogy a 2002-es választás csalás volt, elégették a szavazó cédulákat, nem mertek szembesülni a valósággal. Szégyen-gyalázat. Sajnos Orbán Viktoréknak rettenetes ellenzékük volt, ugye az Mszp-Szdsz részérõl, mindig és mindenben akadályozták õket, ott tettek keresztbe ahol csak tudtak.
A múltkori írásodra még annyit, hogy úgy látom nagyon ismered a Komm. kiálltv.-t /sajnálatos módon/, bár a Bibliát ismernéd így! De nagyon tévedsz, én soha nem olvastam, nem is vagyok rá kíváncsi, nem is idéznék belõle. Bizonyára nem felejtetted el, milyen véleménnyel vagyok a komcsikról. Nem veszed észre, hogy 7 év alatt, mióta szeretett vezéreid vezetik országunkat, csak romlik és romlik a helyzet. Úgy gondolod, hogy ez is Orbán V. és a Fidesz hibája. Látod, ez nagyon szomorú, hogy a valóságot nem látod, nem akarod látni. Egyedül Orbán Viktorék alatt volt gazdasági fellendülés, adósság csökkentés, elsõk között voltunk, most hol vagyunk? Ezt nem lehet a külsõ válságra fogni! Itt nálunk a válságot ez a kormány okozta. 7 év óta a nemzeti ünnepeinken nem lehet tisztességesen megemlékezni! Szégyen! Dúl a megfélemlítés, az emberek terrorban tartása, megverése. Egyedül a Fidesz megemlékezés volt tiszta, képmutatás mentes, félelem nélküli, békés. Újabban a cumisüvegtõl is félnek bátor minisztereink! Háromszoros kordon! Ha én megvagyok gyõzõdve, hogy jót teszek, szeretem az embereket, akkor nem félek tõlük, nem bújkálok a rendõrkordon mögé, mint Gy.F.,te egy ilyen gyáva, megalkuvó, hazug ember mellé állsz! Kívánom, hogy tisztuljon meg a te szellemed és persze az övé is, attól a sötétségtõl ami benned van, és láss tisztán!
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 20. - 10:53:28 1/10
(2853/14087)
Na figyelj ide jóember: humorom is, toleranciám is van - nem is kevés.
De most eljutottál arra a pontra a személyeskedés mezején, amihez máshol kell partnereket keresned.
A magam részérõl nem kivánok érvek helyett személyeskedõ-másikat becsmérlõ "eszmecserében" partner lenni- se neked, se másnak: ez nem az az Európa, ahová tartozni szeretnék, ez az az Európa, amibõl eljöttem -ide már nincs visszaút, barátom: vedd fel az új ritmust..
NEm megyünk vissza- ha a látszat néha ezt is diktálná: ne bizd el magad: ez a korszak lezárult!


Nyugodj le szépen, vedd elõ a jobbik énedet és porold le intelligenciádat:

..ha ez meglesz, magadtól is elszégyelled magad!

Ha pedig érveid nincsenek, inkább hallgass!
CsengoZoli 2009 márc. 20. - 10:14:04
(2852/14087)
Najó,nem magyarázom érted te :)
Semmi gond,megértem.
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 20. - 10:12:36 4/10
(2851/14087)
Itt vagyok! NEm látsz?
CsengoZoli 2009 márc. 20. - 10:12:01
(2850/14087)
Aha,hát ennyit rólad :P
Amikor kellemetlen helyzetbe kerülnél,akkor elmenekülsz.
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 20. - 10:09:09 4/10
(2849/14087)
Ja csakez, erre már válaszoltam. :) Nekem ilyen nincs. Elmondtam a vélenyem. Ami privát az meg privát
CsengoZoli 2009 márc. 20. - 10:07:47
(2848/14087)
Aránytévesztés ügyében mi a véleményed magadról?