Téma: Heti hetes

4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 20. - 09:24:23 4/10
(2827/14087)
Azt hittem másra gondolsz megfosztás gyanánt. Nekem is ez a bajom egyébként, mint irtam is.
CsengoZoli 2009 márc. 20. - 09:21:32
(2826/14087)
"Nem a kormány egyedüli vétke a 7 év csõdje, hanem mindannyiunké a maga szintjén."

Naaaa, ne legyünk szentimentálisak :) Ne hárítsuk már az emberekre, a döntések felülrõ jönnek,a dolgok sosem fognak lentrõl változni. A társadalom csak reagál az eseményekre, ha elveszik a fizetése felét akkor adót csal,ennyi.

"Vikikéd most vagy csak parasztvakít, és akkor nyugodtabb lennék, de sztem õ el is hiszi amit mond és akkor van vége. :("

Nyugodj meg,nem hiszi õ sem,nem lesz vége semminek,nyugalom,"semmi pánik béjbi" :)

"tudod, mi nyomasztja legjobban? A Fidesz rettenetes nagy adóssága..." ebbe nem látunk bele ne állítsunk fel összeesküvés elméleteket, ne tudja már terinéni a Kiss József utcából,hogy mi nyomasztja a fidesz... :) (bocsánat minden Terinénitõl)

"Másrészt amitõl tartok nála, az a kompenzálási kényszere"

Ki nem kompenzál? :) Nyugalom, Fletónál pszichóbb nem lesz!
Na remélem sikerült téged megnyugtatnom,semmi baj meszag.
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 20. - 09:20:02 4/10
(2825/14087)
Hogyhogyhogy?
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 20. - 09:11:13 4/10
(2824/14087)
"És nyugalom, senki sem hiszi,hogy Orbán majd fél év alatt kirángatja az országot a kakiból"- tudod szivem nagyon remélem, hogy senki se hiszi.
Nem a kormány egyedüli vétke a 7 év csõdje, hanem mindannyiunké a maga szintjén. Fel kéne ébredni. De addig mig ezek finomkodtak mindenkivel sajnos, addig Vikikéd most vagy csak parasztvakít, és akkor nyugodtabb lennék, de sztem õ el is hiszi amit mond és akkor van vége. :(
Ne hidd, hogy szent, tudod, mi nyomasztja legjobban? A Fidesz rettenetes nagy adóssága, amit, mivel a párt finanszirozás se lett rendbetéce tudod ki fog fizetni?

Másrészt amitõl tartok nála, az a kompenzálási kényszere, aminek már tanui lehettünk. Nem véletlenül figurázták ki. Azt értsd meg végre, hogy egyik se lehetne fenékig tejfel, nem azt várom, és én nem most kezdtem el picsogni, hogy rossz felé megyünk. Semmi bajom nincs a jobboldali értékrenddel, de az nem Viki! :D
CsengoZoli 2009 márc. 20. - 09:09:05
(2823/14087)
Hát nézd, van egy szûk kör akikbõl válogatni lehet,most ép a jobboldal lesz az "ÚJ"
Megjegyzem amennyire újak kellenének,ahoz forradalom kéne... :P
CsengoZoli 2009 márc. 20. - 09:00:20
(2822/14087)
Látom ismét visszatér az érvelés,hogy majd csalódunk Orbánban.
Ezt az egyet szoktam tõled olvasni.
Nos egyrészt ez egy hipotézis,mert majd meglátjuk, másrészt meg aki mindig ugyanezt hozza fel az mit vár az ellenzéktõl?
Az õ dolguk mindenhol a világon,hogy kritizálja a kormányt!
Ilyenkor jön,hogy O. hataloméhes csak az kell neki.
Nos ez biztos így van ,de Feri legalább annyira hataloméhes,ha azt vesszük,hogy ennyi hiba és hazugság után még mindig ragaszkodik a székéhez!
Ki-ki döntse el melyik hataloméhesebb.
Azonkívül mit vártok Orbántól?
Idáig szaharba sem vették,most meg álljon ki és mondja meg mi a megoldás?
Azt meg már csak zárójelesen jegyzem meg,hogy nyílván még nincs náluk a kassza,nem látnak bele mindenbe, nem is igen tudnának konkrétumokat mondani és nem is akarnak, nyelesse le a keserû pirulát az aki a betegséget okozta!
És nyugalom, senki sem hiszi,hogy Orbán majd fél év alatt kirángatja az országot a kakiból.
Sõt biztos visszafelé fog mutogatni, valljuk be jogosan,mert ilyen rossz helyzetben még senki sem adta át az országot.
De, ami fontos,hogy a mostaniak 7 éve vannak hatalmon, eredmény? Csõd!
Nem csak a világválság miatt, az öszödi beszédben hosszan részletezi,hogy ekkora böszmeséget nem csinált még kormány!
Lehet vitatkozni,hogy a fidesz alatt kinek volt köszönhetõ a gazdasági növekedés stb,de egy biztos, õk egy gazdaságila átlagosan normálisan mûködõ országot adtak át.
Mi lett ebbõl 7 év alatt? Egy kalap kaki.
Lehet utálni a fideszt,de lássuk be a 7 év alatt csak az MSZP volt kormányon,valami közük csak van ehez a kialakult helyzethez.
Orbánnal a lényeg a változás!
Ezek a mostaniak leszerepeltek. Már így is túl sok lehetõséget kaptak arra,hogy bizonyítsák alkalmatlanságukat, jöjjenek az újak, akikkel lehetõség nyílik a változásra.
Hogy milyen sikerrel azt majd meglátjuk,ha van eszünk közösen drukkolunk nekik,mert a mi országunkról van szó.
(én így voltam Gyurcsánnyal is, megadtam neki az esélyt)
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 20. - 08:43:26 4/10
(2821/14087)
Mert a népszavazás eredménye erre kötelezte, triviális nem? aaaa
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 20. - 08:24:10 4/10 Előzmény issti1
(2820/14087)
Édes szivem! Már több, mint egy éve próbálunk beszélgetni, de nem figyelsz, csak hisztizel, és komcsizol. A kérdéseket kikerülöd, elõhúzol mindig valami ide nem illõt a múltból. :), és mivel egyszer megsértettek Téged, nem vagy képes reálisan látni.
Régóta mondom, engem a múlt nem, most aztán meg igazán nem érdekel. Az igazat nem fogjuk megtudni soha, jól megalkudtak rajta „nagyjaink” légy nyugodt. Néha elõvesznek egy ügyet, de csak zsarolás céljából, aztán elül a vihar a biliben.
Írtam már eleget Neked, hogy kivel, mi a bajom. Hogy most min bosszankodok? Azon, hogy a politikai taktikázást most sem tudja abbahagyni egyik fél sem. Vikike azért, mert teljesen fel akarja örölni a baloldalt, ha az ország bele döglik is, már nem kell a szakértõ se, a baloldal meg még mindig a túlzott óvatos, szociáliskodásában nem tesz már semmit, pedig muszáj lenne. Jövõ tavaszig még elmegyünk valahogy, de ennek kib**zott nagy ára lesz. Nem érdekel, hogy ki teszi meg, hogy ezzel a gyermeteg társadalommal lenyeleti a békát, csak tegye már. Az élettõl nem jár semmi, az osztogatásnak meg elõbb meg kellett volna teremteni az alapját. Aki meg ebben a hazában a nyugati életszinvonalat akarta elérni 20 év alatt, az vagy csaló, vagy ügyeskedõ, vagy úgy jár mint a többség, menthetlenül eladósodik. :( Ezt emlegettem úgy, hogy aki rossz összehasonlítási alapot választ magának, az csak rosszakat álmodik. Mi sajnos nem álltunk meg az álmoknál, légvárat épített sok ember. Összedöl.
Igaz kellett hozzá a sok pénzügyi zseni a bankok élén, és a politika terén, becstelenül etetni az orruknál tovább nem látókat, de ez van.
CsengoZoli 2009 márc. 20. - 08:23:31
(2819/14087)
Látom már harmadik alkalommal térsz vissza ehez a házaspárhoz, sajnos nem is igen tudom kik õk, mindenesetre egy "kössz"-el tartozom nekik :)
Abban az idõben egyébként minden nap a magánbiztosítókról lehetett hallani.
Ezek után nem kell nagy kombinációs készség ahoz,hogy rájöjjünk akik a reformokat bevezetõ kormány ellen szavaztak,azok a további reformlépések ellen szavaztak.
Egyébként,ha szerinted nem így van,akkor miért lépett vissza az MSZP, miért nincsenek ma magánbiztosítók?
Nem azért,mert ebbõl a népszavazásból világosan kiderül,hogy ha lenne egy másik a magánbiztosítókról,akkor azt is simán elbuknák?
10/10
kgyuri0 2009 márc. 20. - 02:41:48 10/10 Előzmény baviki
(2818/14087)
Olyan jó, hogy "hozzátetted", Bavikikikém!

De azért: te meg mibõl gondolod, hogy bárki azt gondolta, hogy „a tõkések a befektetett tõke többszörösét nem szeretnék kivenni”? Szerintem ezt sem Kókáék sem Gyurcsányék nem gondolták, ahogy elnézem õket egyik család sem annyira zokni.
De még ha tizszer annyi hasznot szednének is ki, akkor is több jutna és jobb a biztosítottaknak, pl. neked! Csak ez neked tök mindegy, mert úgy látszik, neked egy dolog a fontos az irigység: már elõre egy elképzelt gaz népnyúzó tõkés hasznát elõre elirigyled, mert aljas politikai szándékkal teljesen fölhergeltek észveszejtésig lelkiismeretlen gazemberek!

Azzal a nagyon hatásosnak vélt költõi képpel, mit akartál kifejezni, hogy „Õk fél kézzel adnak/beetetnek, aztán sok kézzel harácsolnak/aratnak!”?
Egy jó( belevaló) horgász ugyanolyan lelkesen etet be, mint halászik!
„halászik” kispajtás! És nem „arat”! – Mert a „beetetéshez” az tartozik. Ha össze nem illõ fogalmakkal akarsz operálni, akkor csak a tehetetlen, primitív dühödet demonstrálod, semmi mást, és a hasonlat nem segíti a mondanivalód alátámasztását!
A halaknak különben is mindegy, hogy hány kézzel történik a beetetés.
„Sok” kéz helyett én két kezet írtam volna, mert ha hiszed, ha nem , drágaságom: még a mocskos népnyúzó tõkéseknek is pont két kezük van eredetileg, de még a gaz komcsiknak is, nem fogod elhinni, de nem kisebb embernek mint a NemzetMiniszterelnökének is pont annyi van! Azám!
Kár a szóért! Sztem te már ahhoz öreg vagy, hogy tanujjál.
10/10
kgyuri0 2009 márc. 20. - 02:13:27 10/10
(2817/14087)
Jajjaj!

Nem "Tolika", hanem "Zolika"!
10/10
kgyuri0 2009 márc. 20. - 02:11:47 10/10 Előzmény CsengoZoli
(2816/14087)
Tolika!

Nyögve nyelõs érvelésedben magad sem hiszel: egy árva szóval nem említették a 3 NEM-es népszavazáskor a biztosítókat: a kormányt leszavazták de ez nem a biztosítóra vonatkozott, arra akkor senki se gondolt, tán még te se, ezt a mániát azóta dolgoztad ki nmagadnak.
Pont ezért akart a dege házaspár újabb népszavazást kiprovokálni. Ez napnál világosabb, úgy hogy még neked is kiveri a szemed.
Nem az volt a kérdésem, hogy a tapló házaspár sikerrel járt-e a biztosító ellenes görcsükben, hanem azt, hogy akkor ezek szerint te is szellemi toprongynak tartod-e õket, mit én, csak hozzám képest más okból.
10/10
kgyuri0 2009 márc. 20. - 02:03:26 10/10 Előzmény issti1
(2815/14087)
Rajtad közelrõl megfigyelhetõ a tekintélyelvûség teljes anatómiája:

Ha valaki szellemileg elég zokni, ahhoz, hogy önálllóan képtelen legyen megoldani feladatokat, képtelen legyen kérdéseknek, kihívásoknak megfelelni, az mágikus „amuletként”, fölsõbb instanciákhoz folyamodik: Alkotmánybírósághoz: hát ha az elég zápult agyú; moderátorhoz: hátha az kimoderálja a vitapartner hozzászólásának a velejét, stb!
Csórikám, hát nehéz gyerekkorod volt? Önállóan gondolkodni nem tanultál meg?!
10/10
kgyuri0 2009 márc. 20. - 01:51:59 10/10 Előzmény issti1
(2814/14087)
issti1, édes fiam!

Én a helyedben inkább fáradságot vettem volna, pláne ilyen késõi órán, amikor az ember már fáradtság vétel nélkül is fáradt.
De amit írsz az arról gyõz meg, nem csak írni nem tudsz de olvasni sem!
Ki az a Surján, olvastál róla valamit?
Oszd meg velünk nagy tudásod! Óh, fafej!
10/10
kgyuri0 2009 márc. 20. - 01:46:13 10/10 Előzmény issti1
(2813/14087)
isti1 fiam!

A féreg Torgyán óta, aki álliberális férgekrõl értekezett a legvisszataszítóbb legtaplóbb bunkóság ha egy csökött agyú fogyatékos értelmû nyomoronc, aki φingani se tud a liberalizmusról, leálliberálisoz valakit.

Melleslg "bagázs" vagy te, meg a családod.
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 23:32:50 1/10
(2812/14087)
A plafon nálatok alá van dúcolva? Többszörösen?

Akkor jó!

..azért mégegyszer ellenõrizd le!!!
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 23:29:49 1/10
(2811/14087)
Ha "ami ingyen van nincs értéke", akkor menj ki USÁba, és neaggyisten halj meg, mert nem terjed ki a biztositásod egy életmentõ mûtétre!

És tiltakozz két kézzel, az ingyen életmentés ellen:
"az nem kell, meg akarok halniii!!!" ...vagy "Cascot akarok kötni, cascot akarok..."
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 23:22:35 1/10
(2810/14087)
Háát, van benne valami: aki még mindig kitart a még maradék, le nem csukott,de összevissza fejetlenül kapkodó és hazudozó "politikusok" csoportja mellett, annak tök fölösleges bármit:

aki nem hiszi amit lát- nem hisz a szemének, az a te/én szádnak sem fog..
..és semmi másnak: igy marad, örökre, ÁMEN!
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 23:18:39 1/10
(2809/14087)
Vettem a fáradtságot és elolvastam:


Tehát akkor Ferike azért demokrata, mert a Surján azt mondta, h. Járai(és az "orbán rezsim"-amelynek egyébként tizedannyi legitimációs problémája nem volt mint jelenlegi "demokratáinknak" /nevezetesen semennyi/) nem hagyta h. ez a szegény ballib kormány véghezvigye nagy reformjait (azt a nagy nullát!) -de õk mégse nem távolitottak el senkit!
Még az Orbánt sem!

Aha, mostmár ezt is értem, köszi!
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 19. - 23:11:29 1/10
(2808/14087)
Érdekes jelenségre lettem figyelmes: annak dacára, h. saját kutatásotok eredménye sz. ti balosok(ketten a gyurkával- meg a többi maradék 5%) sokkalta intelligensebbek vagytok, mint a jobboldali szimpatizánsok..

.. mért van az, hogy mégis ti juttok el odáig az eszmecserében, amikor már **kimoderálás** lesz hihetetlen emelkedett eszmefuttatásaitok eredménye?

Valami itt nem stimmel!
Töke van a menyasszonynak? ;o)