Téma: Heti hetes

1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 21. - 13:08:11 1/10
(2907/14087)
Mégegy roszz hir: a "nagyvezér" lemondó bezsédében -burkoltan- elismerte, hogy ezt a lépést rég meg kellett volna lépnie "Õszöd óta halogatta" - a gyáva szemét!

Mért nem lehet az ilyet felkötni?!
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 21. - 13:02:39 1/10
(2906/14087)
Viccnek nem rossz -csak már kicsit unalmas.. ;o)
1/10
offtopic
issti1 2009 márc. 21. - 13:01:39 1/10
(2905/14087)
Köszi, ezt akartam hallani, végre elismerted Kádárista voltaod: köszi az õszinteséget! ;o)

Egyébként olyan szó nincs, h."apszihódnak" Esetleg olyan, h. a pszihódnak -kerüljük már az ilyen csúnya slendriánságokat, eftársak..

És a végére egy rossz hir: A HÕS MÁRTIR VEZÉR ELVÉRZETT! BÉKE PORAIRA, ÁMEN!
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 21. - 12:43:21
(2904/14087)
Most olvasom, hogy Bajnai és Kiss Péter a legesélyesebb.
Illetve így, hogy Feri távozik, ismét lehet MSZP-SZDSZ koalíció.
Érdekes...
budagyöngy 2009 márc. 21. - 12:38:45
(2903/14087)
Azt azért ugye magad sem hiszed, amit leírtál, hogy a Fidesz rosszabb állapotban adta át az országot, ahogy azt Hornéktól átvették, és ebben minden közgazdász egyetért? Elõször is nem minden közgazdász ért egyet vele, pl. én sem, bár engem nem kérdeztek. De megmondhatom neked, hogy az országot Horntól nagyon rossz állapotban vették át, és mikor átadták Medgyessyéknél még nem volt üres az államkassza, nem úgy, mint most. Sõt hitel, hitel hátán. Ez akkor nem volt titok, nem emlékszel, M.P. még mondta is, hogy folytatnak mindent, csak jobban. Amibõl nem lett semmi, azonkívül, hogy elfolyt minden pénz az üvegzsebekbe. Nagyon-nagyon elfogult vagy. Sajnálom, mondthatsz, írhatsz bármit, téged a valós tények nem érdekelnek. Mindenki elõtt világos, mi történt és történik az országban, téged ez nem érdekel. Hány Mszp, Szdsz-es politikusról derültek ki simlis dolgok, és most dutyiban vannak? Egyre többrõl. Vagy te ezt el sem hiszed? Õk mind becsületes emberek? Csak úgy,mint fõnökük Gy.F., gondolom, az õ példája lebeg a szemük elõtt, ha õ büntetlenül megteheti, megtehette, akkor õk is. Nomentana, Fittelina. De azért az érdekelni fog, mit fogsz írogatni, mikor kormányváltás lesz, és minden a lehetõ legjobban /mármint a körülményekhez képest/ fog alakulni, szépen rendbe teszik az országot. Bár nagyon nehéz dolguk lesz, az biztos. Egy országot, amit kifosztottak, kiraboltak, fillérekért elkótyavetéltek, nagyon nehéz lesz rendbe rakni. De sikerülni fog, egyszer már sikerült, Hornék után. Tudom, mert aki jót akar, azt a JóIsten megáldja. Figyelni fogom, mit fogsz akkor írni?! Akkor is azt fogod mondani, amit most?
8/10
pozsizsuzsi 2009 márc. 21. - 12:36:00 8/10
(2902/14087)
Ki tudja mi telepedik bele.
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 21. - 12:31:43
(2901/14087)
Én meg javasolnám, hogy térj észhez!
Kemény munka lenne, de megérné!
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 21. - 12:27:54
(2900/14087)
Csak képzeled! A helyzet sokkal egyértelmûbb, mint gondolnád! :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 21. - 12:26:09
(2899/14087)
Na, a pártok bizonyíthatnak, ha megtalálják Feri utódját, akkor új miniszterelnükünk lehet. De ahogy a mai fideszt ismerem, hatalomban tartja Ferkót. Mert ismét jönnke majd, hogy jajjj, itt csak az elõrhozott választás jöhet szóba! Az SZDSZ meg az MDF részérõl talán elképzelhetõ a változtatás szándéka, de amúgy pedig vicc ez az egész!
9/10
ondok 2009 márc. 21. - 12:23:16 9/10
(2898/14087)
Ezeket te érted is ,amiket belinkegetsz? vagy csak bizonyos mennyiségû propagandáért adják oda a fizetést?
9/10
ondok 2009 márc. 21. - 12:16:06 9/10
(2897/14087)
Hát ez az ,hogy normális embernek ,aki nem alkalmaz kettõs mércét a Fidesz hazudozása,politizálása szemet kiszúró populizmusa tényleg vicc.meg az is ,hogy Te letagadod ,hogy milyen komolyan bizonygatták ,és milyen központi kérdés volt a 14. havi nyugdíj.
Ami meg a kettõs mércét illeti ,az tévedés,hiszen a 14. havi nyugdíj pl többszáz milliárdba került volna,A Fidesz igéretei jócskán meghaladták Gyurcsányét.Amin meg Te lovagolsz ,hogy volt e szó szerint említve a vizitdíj az tényleg mellékes ,hiszen arra válaszolj ,hogy akár van ,akár nincs igaz e ,hogy amivel Orbán riogatott a 300000 Ft -os mandulamûtét nem hazugság lett volna e? És gyurcsány érdemben ezt cáfolta .Na ez aszõrszálhasogatás egyirányban más irányban meg szerecsenmosdatást csinálsz ,és még Te papolsz akettõs mércérõl?
De szerintem fejezzük is be ,mert láttam ,hogy amúltkor Kgyuri is teljesen hiába érvelt neked.
9/10
ondok 2009 márc. 21. - 12:03:41 9/10
(2896/14087)
No lám ,ez édes ,hogy a14. havi nyugdíj az csak vicc volt Orbántól:))Vannak még itt tárgyilagos emberek:)
9/10
ondok 2009 márc. 21. - 11:56:26 9/10
(2895/14087)
Szépeket írsz csak kár ,hogy azt senki nem vitatta.remélem nem rám célzol ,hogy én valakiket ki akarnék rekeszteni atársalgásból?Viszont velem szemben folyik egy hangulatkeltés ,ami megalapozatlan ,és amit egyesek úgy látom bevettek ,mert szeretnek egyszerûen gondolkodni.Vagy tulajdonképpen õk is elfogultak és szeretnék az ellenvéleményt dehonesztálni.Úgyhogy oda címezd ezen meglátásodat az elvakult kirakesztõkrõl.
9/10
ondok 2009 márc. 21. - 11:50:43 9/10
(2894/14087)
A feritõl hallottunk programot ,ami változott többször is ,ugyanúgy mint az úniós szakértõk elõrejelzései,ez egy válságban természetes.A 80 és 91%-ot a Medián nem" bedobta ",hanem mérte.és cak arra jó példa ,hogy atömeghangulat az szart se jelent,mert mindenki emlékszik ,hohgy Bokros volt a sátán ,még a kabaréban is.Aztán ma meg a szoborállítás irányába tartunk.
9/10
ondok 2009 márc. 21. - 11:46:59 9/10
(2893/14087)
Kicsit nézz utána a tényeknek ,mert a 14. havi nyugdíjat még ma sem tagadta le Orbán.Az ingyenbenzin a munkábajárásra vonatkozott,a reformokat bizony gyurcsány emlegette a választási kampányban.És gyurcsány azt mndta ,hogy ne hazudjon Orbán ,mert az egészségügy nem lesz "fizetõs",azaz a biztosítottnak nem lesz 300000Ft a mandulamûtét,nem kerül többe mint eddig.És ez igaz is lett volna ,nem hinném ,hogy kitért volna vizitdíjautomatára,ami persze részletkérdés,és azok kötnek bele ,akik már a zsavazást is újra akarták számolni.
9/10
ondok 2009 márc. 21. - 10:42:56 9/10
(2892/14087)
Nagyon lerágott csont ez a 2006ban elhazudták ,meg öszödi beszéd stb.Elõször is már aválasztás elött mondta Gyurcsány ,hogy reformokra lesz szükség.Hogy nem volt teljesen konkrét egy olyan ellenféllel szemben ,aki szintén ismerte az adatokat ,hiszen szajkózta is,akik a Kánaánt igérték(14,havi nyugdíj ,ingyen benzin szb),az nem csoda ,mert az politikai öngyilkosság lett volna.utána meg már ne menjünk bele egy retorikai túlzásoktól hemzsegõ sunyin lehallgatott beszédbe .az arra volt jó ,hogy kiragadva az összefüggésekbõl az eredetileg is Fidesz szavazók kezébe adjon egy fegyvert.Hogy lehessen folytatni a regnáló kormány lejáratását a hatalom megzerzése érdekében.
A szomorú történeted a gyárbezárosokról meg az egész világon lezajlott.Ameruikában ,Angliában még jobban.Honnan tudod ,hogyha a Fideszt érte volna a válság ,nem lett volna e korábban már államcsõd?A regnálásuk alatt a páratlanul elõnyös gazdasági konjuktúrában semmit nem tettek ,sõt rosszabb állapotban adták át az országot mint ahogy Horntól átvették .ebben minden közgazdász egyetért.Szidhatjuk ajelenlegi kormányt ,nyilván hibázott is ,nade ugyanúgy mint afociban apolitikában is van még lejjebb.ezt majd valószínû megtapasztalod ,és akkor majd rájössz ,hogy igazam volt.
9/10
ondok 2009 márc. 21. - 10:20:16 9/10
(2891/14087)
Moldova ,akármit mond ,nagyon is normális ,ha nincs is mindenben igaza,már megint bevettél egy szlogent ,amivel elintézed a bonyolultabb dolgokat.Erre épít a Fidesz ,hogy az emberek nem gondolkodnak ,csak reggeli készítés közben fél füllelodafigyelve, bekajálják a papagájszövegeket.
9/10
ondok 2009 márc. 21. - 10:17:27 9/10
(2890/14087)
Azt írod: szerintem"minden, amit a bal mond, szentírás és amit jobb mond, az szemét?"Én ilyet nem írtam soha,úgyhogy csak ismételni tudom magam ,hogy mindig konkrétan ,egyedileg mérlegeld ,hogy ki mit ír és abban van e igazság ill nincs.Ha ezt megtetted ,akkor várom azt a konkrétumot ,amiben én elfogult voltam ,ahol nem volt igazam.Köszi.Ja ,és alpjában elfogulatlannak tartom magam,ha sokszor a provokátoroknak ,agymosottaknak karikírozva élesen is válaszolok.Erzért aztán ha ,ahogy Moldávia is észrevette a jobbos kommandó ugyanolyan módszerekkel él velem szemben ,mintahogy mindenért ,az idõjárásért, is Gyurcsányt teszi feklelõssé,csak azok veszik ezt be ,akik azt is beveszik.
Gondolkodjál már el pl a Medián legutóbbi felmérésén,hogy mélyponton van annak megítélése ,hogy az országban rossz irányba mennek adolgok.mert azt írják ,hogy míg a Bokros csomag idején az emberek 80%-a ,ma a 91% szerint mennek rossz irányba adolgok.És ez nekem elég ,mert a történelem igazolta ,hogy akkor is tévedtek az emberek ,mert éppen hogy akkor mentek jó irányba adolgok ,és ma is tévednek az emberek.Majd akkor mennek rossz irányba a dolgok ,ha a Fidesz fog kormányozni ,és ezt azért tudom megelõlegezni ,hiszen halvány fingjuk sincs ,hogy mit kéne csinálni.Ha lenne ,elárulnák .
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 21. - 10:08:15 4/10
(2889/14087)
Édesem, ez azért süket duma, mert mi már elõbb elkezdtünk aggódni azon, hogy ez a felelõtlenség oda vezet. ...
1/10
issti1 2009 márc. 21. - 10:06:30 1/10
(2888/14087)
Igen, valszinûleg 7 év múlva már az ÁLLAMCSÕD is csak egy szép emlék lesz! :o))))))))))

..most kinomban röhögök, remélem érzed?! ;o)