Téma: Heti hetes

4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 22. - 20:36:09 4/10
(2987/14087)
Nem szégyelem, a válság miatt szerintem a sdaját országodban, és országodért is van aggódni valód.
1/10
offtopic
baviki 2009 márc. 22. - 20:33:58 1/10
(2986/14087)
"Kérdeztem már, hogy Téged, mint külföldit, mit érdekel ennyire behatóan az ország?" Ezt érvnek szántad?

Ez a megjegyzésed tipikusan gyurcsányi/kádári, okosabb maradtál volna, ha fel sem tetted volna!
Kádár alatt a magyarság 80-90 %-a nem tudott a külhoni magyarokról, Gyurcsány meg felhívta a magyarokat, hogy dec.5-én ne szavazzanak a kettõs állampolgárságra, mert jön a nem tudom hány millió betelepülõ román/romániai magyar! ( Megj.: Kínaiakat kell az országba telepíteni!!!)

De ha már feltetted, válaszolok rá, bízva, hátha megérted!

Az önhibájukon a határokon túlra szakadt magyarok szeretnének büszkén nézni M.o.-ra, s példát állítani az ott élõ "államalkotó" nemzet tagjai elé, s büszkén mondani, nézzétek meg M.o.-ot, milyen jól mennek ott a dolgok! Sajnos, ez csak illúzió 4-5 éve! Hova jutott M.o. 2002 óta? Akkor még M.o. volt a minta a posztkommunista országok közt! (Akkor az eurozónát Medgyesy 2007-re tervezte)
Úgyhogy a feltett kérdésedért inkább szégyelhetnéd magad, s bocsánatot illene kérned (habár Gyurcsány sem tette meg) nem tõlem, hanem a külhoni magyaroktól!
9/10
offtopic
ondok 2009 márc. 22. - 20:16:24 9/10
(2985/14087)
Figyu tényleg talán erõs voltam,bocs ,nade te meg párját ritkitóan naív ,és elfogult:Tippelhetek ,hogy az a hetilap mondjuk a Demokrata volt? Namost ha minden ilyen szennyorgánumban írtak miatt a kormány bíróságra rohangászna ,akkor mikor dolgozna ?így is épp eléggé gátolja a munkát a hazaszeretõ ellenzék.A Kellert is ismételgeted ,pedig megkaptad arra is alogikus magyarázatod ,akkor meg csodálod ,hogy néha erõsebben fogalmaznak .A végén én se írok neked semmit ,ugyanúgy,ahogy többen .
1/10
offtopic
baviki 2009 márc. 22. - 20:09:04 1/10
(2984/14087)
Látod, itt a további sértegetés, ahelyett, hogy próbálnál érvelni!
Én azt nem az Echo-tvben láttam, hanem olvastam egy hetilapban, meg elolvastam az interneten is! Ajánlom neked is, s próbáld keresni benne a "véletlen" egybeeséseket!
Ha nem volna benne valami, a kormány már régen bíróságra adta volna becsületsértésért (nem tudok róla, hogy megtette)! A ballibes adók ezt meg sem említették, de az Indonéziai utázást meg nem tagadták.
Amúgy miért nem érvényes ugyanez az általatok felvetett zagyvaságokra, amit ti Orbán és társaival kapcsolatban mondotok? Ahogy írtam, Keller elvtárs semmi bizonyítékot nem talált!
Gondolom, te is már bizonyára betöltötted 7. évedet, bizonyára tudsz érveket is felhozni, s nem csak sértegetéseket!!!
9/10
ondok 2009 márc. 22. - 20:03:16 9/10
(2983/14087)
Szerinted szerintem meg Tony Blairnak ,Sárközynek Bushnak van igaza ,akik tisztelik ,és sok esetben hallgattak rá ,partnernek kezelik,míg Orbánt ha fogadják is (ritkán) inkább vállon veregetik.Gyurcsányt az idõ igazolni fogja ugyanúgy ,ahogy Bokrost is ,bár maga volt a sátán,Gyurcsány soha nem volt megélhetési politikus ,e többiek 90%-ával szemben ,egy tehetséges nagyformátumú ember,aki szemtõl szemben bármikor péppé vetri a nagy vezért .Kérdem én ,ha olyan hazudós volt stb ,akkor miért nem állt ki vele vitázni Orbán ,hogy a fejére olvassa gazságait.Megmondom: mert alulmaradt volna ,és mai napig reszket tõle.
1/10
baviki 2009 márc. 22. - 19:55:27 1/10
(2982/14087)
Na végre valami, amiben egyetértünk: a népbutító média (én az rtlclub, tv2 primitív mûsoraira, meg ritkán az m1 adókra gondolok).

Ami meg a:
"hatalomért reszketõ ember" elegánsan lemondott" - nem mondott le, hanem ezt az idõhúzásos taktikát választotta. Az is elõfordulhatna, hogy nem találnának helyette embert, s akkor maradna. No, ez lenne a legrosszabb verzió M.o.-ra nézve!
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 22. - 19:52:53 4/10
(2981/14087)
nincs pénz, sok az eltartott, kevés a befizetõ. Ezzel együtt vizsgálgasd tovább, meg a tõkehiányt addd hozzá
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 22. - 19:50:57 4/10
(2980/14087)
nahát, ezen sirunk jónéhány éve, úgy hogy most semmi újat nem mondtál
9/10
ondok 2009 márc. 22. - 19:49:25 9/10
(2979/14087)
Igaza van Kgyurinak,mert nem fogod fel ,amit írnak,ha mindenki becsületesen fizeti az adót ,akkor is rossz lesz az állami egészségügy ,ugyanúgy ,ahogy ninûcs jó szocializmus ,pedig sokan megpróbálták reformálni.Az is érdekes ,hogy ajobbosok harsognak az államszerepének növeléséért ,amikor minden normális országban õk a magántulajdonon alapuló piagcgazdaság mellett vannak.Ez már önmagában bizonyítja ,hogy a magyar jobboldal ,egy populista konglomerátum,egy ártalmas nosztalgiákat élesztgetõ hatlomért reszketõ bagázs.
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 22. - 19:46:39 4/10
(2978/14087)
Nyugi, most is muszáj lesz. Persze nem mindegy, hogy, és mennyi idõ alatt lépnek az urak, de a válság kikényszeriti a változást. A polgárok meg majd megértik, vagy csak megélik.
1/10
baviki 2009 márc. 22. - 19:45:06 1/10
(2977/14087)
"Az állami finanszírozású mint tapasztaljuk rossz."

Te mirõl is beszélsz? Állami finanszírozású? Nem értem, az állam mibõl adja? Nem a bérek adójának egy része megy az egészségügyi kiadásokra? Csak abban kéne rendet csinálni, hogy azt mindenki fezesse, s aki nem fizet, annak az alapellátáson kívül ne járjon semmi! S az alapellátás költségeit meg be kéne hajtani (már akin lehet)!
9/10
ondok 2009 márc. 22. - 19:44:41 9/10
(2976/14087)
Ja és persze ,hogy valaki Indonéziában jár ,az nem jelenti azt hogy 900 milliárd lopott pénzt fektet be ott.Nóóómális??!!
9/10
ondok 2009 márc. 22. - 19:41:33 9/10
(2975/14087)
Elõ afarbát ,elõ a bizonyítékot arra a sok hülyeségre ,amit írtál!!
Neked nem tünt fel ,hogy Hornra is ráfogták ,hogy emberek fogait rugdosta ki ,de érdekes módon nem jelentkezett senki ,hogy õ volt az áldozat.Vagy hogy Keller (ha már említed)igen sok bizonyítékot produkált afideszesek lenyúlásaira ,de a pártkatona Polt ,akit nem véletlenül ültettek az idejekorán zsarolással eltávolított Györgyi helyére ,ezeket mind elsikálta,az nem azt jelenti ,hogy nem volt bizonyíték .A te eseteidre meg nincs ,azok rágalmak.
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 22. - 19:41:13 4/10
(2974/14087)
Ez az ország nem lezüllött, hanem nem nõtt fel. Sokaknak f**gjuk nincs róla, mi zajlik itt. A politikusaink is csak tanulják a szakmát. Kérdeztem már, hogy Téged, mint külföldit, mit érdekel ennyire behatóan az ország?
A baj a megosztottság, és túl politizáltság.
Ki-ki beállítottsága, sorsa szerint szidja a rendszert, van akinek a politika a hobbija. Egészségtelen mértékben megy ez nálunk, de most aztán még többen hiszik, hogy meg kell szólalniuk, de párbeszéd helyett totális iszap birkózás formájában. Bár mondjuk inkább itt, mint a téren.
Ahelyett, hogy a polgárok, civil szervezeteken keresztül befolyásolnák a politikát, itt a civil szervezeteket is a politika hozta létre..... Nonszensz.
Olyan sokan tudják érteni amit olvasnak, csak a politika nem errõl szól. :)
9/10
ondok 2009 márc. 22. - 19:36:38 9/10
(2973/14087)
Hát én meg azt mondom ,hogy igaz ,hogy nincs frakciójuk ,de a sok tudós politólogussal szemben azt állítom ,hogy az MDF 10% felett lesz már az úniós választáson is ,ugyanis a politikája pillanatnyilag hiteles,amit mond az igaz ,és ha a többség hülye is ,azért ezt sokan látják.
Édes volt kben ,hogy a Medián kutatása szerint óriási mélyponton van az ország helyzetét értékelõ közvélemény .Azt mondják ,hogy míg a Bokros alatt 80 % szerint mentek a dolgok rossz irányba ,addig ma 91% szerint.Namost ugyebár az akkori 80 % nagyot tévedett ,hiszen Bokros alatt pont hogy jó irányba mentek adolgok.:)
1/10
baviki 2009 márc. 22. - 19:36:18 1/10
(2972/14087)
Ember, vedd már észre, ha tényekre kell válaszolniuk, válaszok helyett jönnek az
AGYMOSOTT, FIDESZNYIK, FIZETETT BÉRTOLLNOK, AGITPROP, BEGYÖPÖSÖDÖTT, STB.
kifejezések. A pszichiártiával kapcsolatosakat ne is mondjam...
9/10
ondok 2009 márc. 22. - 19:29:50 9/10
(2971/14087)
kedvesem ,attól még ,hogy Hans Haag külföldön tartózkodik ,nem hülye ,és egy ilyen Echo Tv-s zagyvalékot amit összefüggéstelenül leírtál ,és aminek a végkonklúziója az ,hogy Indonéziába menekítette Gyurcsány az ország pénzét ,és természetesen mint afféle sátán tönkretette egész Magyarországot ,nem veszi be.Én csak sajnállak ,hogy tipikus példája vagy az agymosásnak.Kgyuri szerint 7 éves szinten ,nade én nem akarlak bántani, szerintem lehetsz te több is.
4/10
offtopic
meszag 2009 márc. 22. - 19:28:32 4/10
(2970/14087)
Hát igen. De mit vársz a médiától? Képzetlen emberek tömkelege, és ebben az orzságban is a rossz hir a hir.
Az meg, hogy mi lesz, majd meglátjuk...
Én most a MDF-en csodálkoztam. Azt hittem értem, de nem értem, igaz már nincs is ilyen frakció....
1/10
baviki 2009 márc. 22. - 19:24:54 1/10 Előzmény HansHaag
(2969/14087)
Ha már egyesúlyozni szeretnél, akkor most várnám tõled a Gyurcsány és ploitikus-társai „csíntevéseivel“ kapcsolatos véleményed. Mert Orbán és barátaival kapcsolatban leírtál pár dolgot!
Ezeket vizsgálta 2002-tõl Keller elvtárs Kapolyi Lászlón keresztül valami magánnyomozókkal (közpénzügyi államtitkári fizetéssel – hány éven keresztül kapta e szép fizetést? És mennyi ment a magánnyomozóknak?)! Nagyon eredményesen vizsgálódtak!

Már többször megkérdeztem ballibes társaidtól, mit tudnak az indonéziai állami befektetésekrõl, ami kb. akkora összeg volt, mint az akkori államadósság (900 milliárd). Csak emlékeztetõül: Gyurcsány-Kóka egy vállalkozói társasággal teljesen titkosan Indonéziában járt (ami késõbb természetesen kiderült!). Nézd meg : Hogyan lopta ki Indonéziába Gyurcsány a magyar adófizetõk pénzét ...

Esteleg azt is elvárnám tõled, próbáld objektíven értékelni a mai helyzetet, ki a felelõs M.o. teljes lezüllesztéséért? Csak azt ne mondd, hogy mindkét oldal!
9/10
ondok 2009 márc. 22. - 19:23:24 9/10
(2968/14087)
Ez az igazi szomorúságom,hogy nem is a gazdasági bajok a legnagyobb problémája ennek az országnak ,hanem apolgárai mentális állapota ,agyi felfogóképessége.mert ha az utóbbi meglenne ,akkor itt bármi lehetne hosszabb távon akár Svájc is .de amíg agyilag nem nõ fel az ország ,nincs remény.Ebben persze szerepe van anéphülyítést hatásosan végzõ médiumoknak is ,amelyek kimerítik ahazaárulás kategóriáját.Egy példa tegnap:Olvasom reggel az INdexet ,hogy bezzeg Gyurcsány most nem fogy bizalmi szavazást kérni a kongresszuson ,mert biztos lenne a bukása.jól kiragozták ,hogy mennyire utálja pedig mindenki ,az egész ország stb.
Erre egy óra múlva lekapták ,ugyanis ez a "hatalomért reszketõ ember" elegánsan lemondott.Meggyõzõdésem persze ,hogy nála alkalmasabbat nem talál az MSZP,nadehát sebaj jöjjön a Grippenes Orbán ,az kell a magyarnak.!!