Téma: Heti hetes

4/10
offtopic
meszag 2009 jún. 17. - 10:55:56 4/10
(5987/14087)
Na állj már le a sárdobálással,meg a felelõsség áthárítással. :) Én nem részesültem semmiféle osztogatásból, sem kedvezménybõl. Csak már két ée dumálom, hogynem kell megenni a bankok sugallta maszlagot, hogy fogyassz, mert ha nem, nem is vagy ember. Akkor ki itt a hibás???
1/10
offtopic
issti1 2009 jún. 17. - 10:35:49 1/10
(5986/14087)
A dilettáns kifejezés kiválló, csak rosszul vetted át: ezt azokra szoktuk mondani, akik -kitartó támogatásotokkal- morális-anyagi tönkretétel szélére tették az országot.

..ezek után a másik oldalt ledilettánsozni - ne nevettesd már ki magad: ezt még a Lendvaielftrsné, vagy a Gusztusospeti sem vállalná be -ennyire ne vessük el a sulykot --még a végén ki leszel mosolyogva...
1/10
offtopic
issti1 2009 jún. 17. - 10:33:04 1/10
(5985/14087)
Ti ástátok -megbizottjaitokkal- ezt a hatalmas nagy kakihegyet, ami ebbõl az országból lett 6-7év alatt: attól hogy nem vagytok hajlandók tudomásul venni, még igy van: és tessék kevéssé csodálkozni, ha az általános nemzeti gyûlölet választottjaitokon keresztül rajtatok is lecsapódik - csak azt kapjátok, amit érdemeltek..

..illetve dehogyis: Magyarországon vagyunk, a korlátozott felelõsség országában - szép csöndben majd úgyis mindent megúsztok! ..örülhetsz!
4/10
offtopic
meszag 2009 jún. 17. - 10:08:17 4/10
(5984/14087)
Amit programként eddig kiszivárogtattak egyáltalán, az alapján mondhatom. Majd ha elárulják mit akarnak tenni, revideálom a véleményem, adddig nincs min vitázni. Tény.
1/10
tiborz007 2009 jún. 17. - 08:10:05 1/10
(5983/14087)
Szerinted a fidesz dilettáns? Mi lenne, ha gondolkodnál
4/10
offtopic
meszag 2009 jún. 17. - 06:43:57 4/10 Előzmény issti1
(5982/14087)
Mennyivel lesz jobb Neked, ha a fidesz karöltve a jobbikkal dilettáns módon felfordítja az országot?
4/10
offtopic
meszag 2009 jún. 17. - 06:22:52 4/10 Előzmény issti1
(5981/14087)
:DDD, hát mindegy, legalább valami jóérzést váltottam ki belõled, és kösz.
Én nem ástam semmit Neked, mindenki a maga sorsát irányítgatja, bár most a valóság, - amire voltam bátor figyelmeztetn többször - erõsen befolyásolja az életünk.
1/10
offtopic
issti1 2009 jún. 16. - 22:47:49 1/10
(5980/14087)
A remény hal meg utóljára, ugye?

...hát nektek már csak ez maradt..de ez is igen halvány, s e csöpp remény sem sokáig tart már ki.

Leglább hátha én mégis eltûnök - erre legalább még esély is van... többi álmotokra szemernyi sem! :o)))
1/10
offtopic
issti1 2009 jún. 16. - 21:57:52 1/10 Előzmény kgyuri0
(5979/14087)
Hát ha nõ lennék, valszinûleg alaposan kezdene nedvesedni a bugyim az elégtétel hatására...de elélvezni majd csak akkor fogok, ha végéhez ér ez a ti kutyakomédiátok - Feritek már helyére került: lassan minden kegyeltetek bekerül a megilletõ helyre ...az öblitõvizzel a csatornába!
No az lesz majd a szép nap: s már nincs is messze!!;o))
1/10
offtopic
issti1 2009 jún. 16. - 21:53:13 1/10 Előzmény meszag
(5978/14087)
Majd megsajnállak..egyszer, talán ..már nem mintha megérdemelnéd, csak saját olthatatlan humánumom okán..

Csak várd ki az idejét: kerüljetek már be mind abba a biz. pöcegödörbe, amit nekünk ástatok itt az elmúlt jópár évben...
1/10
offtopic
issti1 2009 jún. 16. - 21:50:18 1/10
(5977/14087)
Nem tudom mit tudsz és fõleg mit képzelsz rólam, de magam részérõl független, kommunista-ellenes demokrata hazafi volnék - most pl LMP-re szavaztam -s még véletlen sem az általad sugallt, és dögunalmas "jobboldalra".

Ami meg azt illeti, kitmit gyûlölködök, s ezzel kinek ártok, hát ez sem izgat, a lényeg egy: gyûlülöm a komcsikat-klienseiket és jellemtelen kései kollaboránsaikat...nem politikai, hanem alapvetõ erkölcsi alapon!
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 16. - 15:14:47
(5976/14087)
Az, hogy feltûnnek ilyen Isti-szerû bohócképzõdmények, sajnos eléggé fura, mert az ilyen tudású és felfogású alakokból még van vagy 14 darab ebben az országban, sajnos egyikõjük az õ személyben pont itt kötött ki.
Viszont! Ezekkel nem szabad foglalkozni! Csak és kizárólag olyan szakemberek tehetik ezt meg, akik azt is tudják, mikor kell muszájkabátot alkalmazni, s megírni a beutalót mondjuk a Naposvölgy Szanatóriumba.
Az ilyen alakok a Medgyessy-kormánynak köszönhetõen valamicskét értegetnek az internetecskéhez a Sulinet-programnak köszönhetõen (mikor is tömegek jutottak nagy kedvezménnyel számítógéphez, különösképpen az iskolák, de sok magánszemély is, s azóta alapvetõ változás történt a magyarországi e-információs felhasználásban is), s akkor most itt elszabadulnak, mindenféle kontroll nélkül, holott azelõtt azt se tudták, mi fán terem az egész, s a kukacot is csak úgy ismerték mint a halak kifogására alkalmas csonti...
Hát igen, a forradalom felfalja gyermekeit!
10/10
kgyuri0 2009 jún. 16. - 14:56:44 10/10
(5975/14087)
Szakember?

Úgy érted: fideszológus?
10/10
kgyuri0 2009 jún. 16. - 14:51:16 10/10 Előzmény Moldávia bánata
(5974/14087)
A cégvezetõzés a Fidesz szómágiájának szép darabja, arra szolgál, hogy irigységet, elitellenességet, kapitalizmusellenességet sugalljon és terjesszen. Továbbá álvicces, áljólértesült panel, hogy a hallgatóban kedvezõ kép formálódjon a beszélõrõl.
Tudatosan átgondolt, tanult reklámszakemberek, kisgoebelsek által végiggondolt süketelés. (vö. "bankárkormány")
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 16. - 13:15:34 Előzmény meszag
(5973/14087)
Meszi, vannak dolgok, amivel érdemes foglalkozni, s vannak dolgok, amelyekkel nem.
Agyalágyultakkal csak akkor, ha szakember vagy! :)
offtopic
Heathcliff 2009 jún. 16. - 02:08:56
(5972/14087)
Igen, igazad van. Mert egyrészt nem mindenki kezd akkor hinni, ha valami nagyon rossz történik vele. Másrészt nem minden kétségbeesés vezet hithez.
Pl. az ismerõsömnek az anyja öngyilkos lett. Aztán egyszer találkozott valakivel, aki elmesélte, hogy már a torkát akarta elvágni, kezében volt a kés, amikor úgy érezte, valami nem engedi cselekedni. Ettõl fogva hitt Istenben. Ismerõsömnek ez rosszul esett - az õ anyját miért nem állította meg senki? De ez a saját élményét akkor sem teszi valószerûtlenebbé.
Akivel nem történik meg, azzal nem történik meg. Ezt nem lehet ráerõszakolni vagy belenevelni senkibe. De mindenki kipróbálhatja, egyébként. Semmibe sem kerül (az elsõ forduló easy rider :)) (Na jó - szóval utána már ára van, de ha addigra be vagy "lõve" és rászoktál, akkor mindent megér). Ennél visszataszítóbban nem is lehetne elõadni. :)
Szóval befogom.
offtopic
Heathcliff 2009 jún. 16. - 00:56:56
(5971/14087)
Olvasás közben azt hittem, hogy ezzel
a. arra lyukadsz ki, hogy hiszel Istenben :D
b. rámutatsz a sárkányok létének igazolhatóságára.
Szóval kicsit elkanyarodtál a befejezéssel, de sebaj.
Egyébként, amit ezzel próbálsz alátámasztani, az nem egészen helytálló. Ui. szerezhetsz rá bizonyítékot - ha mersz. Különben a legtöbb ember csak végsõ szükségében meri megpróbálni. Pl. van egy haverom, akinek az (akkori) barátnõje váratlanul nagyon súlyos beteg lett. Félt, és hogy ezt enyhítse, imádkozni kezdett. A barátnõje meggyógyult, de nem csak ez gyõzte meg - hanem hogy ima közben olyasmit élt át, amit soha. De az érzés nem kézzel fogható. Azóta soha nem élte át újra, mégsem bír elszakadni tõle, soha nem bírná megkérdõjelezni és hallucinációnak tartani. Noha a világon mindent megkritizál és mindennel elégedetlen, utálja a keresztény egyházakat, sõt magát sem nevezi kereszténynek - de halálbiztos abban, amit átélt.
Sajnos a legtöbbször nagyon elkeseredett állapotban esik meg ilyesmi. Egy kicsit olyan ez, mint az Ember tragédiájának vége: Ádám minden reménye elvesztésével, a végpusztulás víziója láttán felkiált, és az Úr azt feleli: bízzál.
És Ádám bízni kezd, noha semmi oka rá. (Jó, ez már nem Madách szövege).
offtopic
Heathcliff 2009 jún. 15. - 23:59:48
(5970/14087)
Néhány történész azt állítja, hogy néhány esetben igaza volt. Lehet. Ettõl még a hadjárata zusammen ostobaság volt.
(Ugyanúgy, mint a másik oldalon. "A nemzetközi helyzet fokozódik." "Na és Bástya elvtárs? Õt már nem is akarja megölni senki? Hát Bástya elvtárs szart se ér?"...)
Ha ezt teljes egészében igaznak látod, akkor nyilván hiszel a többi összeesküvés-elméletben is.
Bûnbakokat keresni és gyártani egész szórakoztató. Az ilyen szövegekkel mindig óriási népszerûségre lehet szert tenni és könnyû tömeghisztériát okozni. Ha eszedbe jutnak példák, hát nem véletlenül.
Legszélsõségesebb példája ezeknek az ökofasiszták (Manson is azzá vált, vagy erre épült a 12 majom) - szerintük az egész emberiség bûnös a bolygó elpusztításában, ezért ki kell irtani. Vagy ilyen az, hogy minden muszlim potenciális terrorista, tehát jogos az ellenük irányuló erõszak.
Több példát nem sorolok, nyilvánvalóak....
4/10
offtopic
meszag 2009 jún. 15. - 23:53:10 4/10
(5969/14087)
Jó kezdet (rímekbe szedve. :) ) után megint visszaestél....
A másik, teljesen félre vagy tájékozódva szívem, nem ideges vagyok, max elkeseredett.
Miért kellene idegesnek lennem?

A bukták szeressük, van egy jó receptem, ha kéred. :D
1/10
offtopic
issti1 2009 jún. 15. - 23:07:58 1/10
(5968/14087)
Ha láttad volna, még 1-2 hónapja is micsoda vehemenciával védték-ajnározták gyurcsánszkit, a "nagy formátumú, csak Deák f-hez mérhetõen nagy politikust"..

Most meg csak kérdezd meg bármelyiküktõl, hogy Ferivel mi van, hová lett a kárpátok e nagy géniusza?
---csak figyeld azt a kinos-hosszú hallgatást, amit erre kapsz válaszul!

Nos hát ennyit érnek szavaik-elveik: igy vitázz itt! :o))))))