Téma: Heti hetes

CsengoZoli 2009 nov. 03. - 19:39:59
(7407/14087)
Hogy szakmailag alkalmatlannak találták,majd 4 év után minõsíthetetlennek ítélték a munkáját az nem hasonlítható össze azzal a hírrel, hogy a titkárnõjével kufircolt.
Egyik szakmai, a másik max erkölcsi kérdés, utóbbi meg kit érdekel ebben az országban? :)
CsengoZoli 2009 nov. 03. - 19:37:31
(7406/14087)
Te vagy komolytalan ha ilyeneket írsz.
Hol lehet összehasonlítani egy újságot ami hetente egyszer, max pár ezer példányban jelenik meg és -egy szük keményen jobbos réteg vásárolja- egy kereskedelmi tv híradójával,amit minden nap, kb. 2 millióan néznek?
A másik kereskedelmit meg mondjuk másfél millióan.
Ezt e kettõt hogy lehet összehasonlítani?
A hírekrõl beszélünk,nem a Fábryról.
A heti hetest is nézik annyian és ott végig politikáról van szó,de mondom ebbe ne menjünk bele,mert a végén kiderül a Stahl is direkte narancstortát süt és nem vöröskáposztát.
Szóval az általad említett demokrata asszem hetilap. Vagy havi nemtom.
De ha heti akkorse összehasonlítható egy RTL-el vagy egy Tv2-vel ahol reggel,délben,este híradó van! (tudod erre célzott Ferkó is :)
Igen valóban az MTV egy darabig biztos nem volt balos.
Az ATV meg a upc hálozatán fogható,azaz az egész országban, több,mint egymillió háztartásban.
offtopic
Moldávia bánata 2009 nov. 03. - 19:36:11
(7405/14087)
"Félreértés ne essék nekem aztán tökmindegy,hogy az MSZP kit állít majd miniszterelnök jelöltnek." - Ez kulcsmondat, Zolikám! Kulcsmondat! ;)

Ragozhatod akármeddig, már csak azt kellene felhozni, hogy egyébként a titkárnõjével csalta meg a feleségét, és akkor teljes lenne a paletta! Bár errõl csak a Blikk cikkezett, de nem gondolom, hogy a Magyar Nemzet nagyon lemaradt volna mögötte. :) Úgyhogy továbbra sem értem, miért ne lenne megfelelõ arra, hogy Orbánnal szemben tisztességesen veszítsen. Politikusként nem bukott meg, ha minden igaz, aztán hogy mi róla a nemzetközi vélemény. Háááááát, ott is politikusok vannak. :)
10/10
Rahel 2009 nov. 03. - 19:32:38 10/10 Előzmény CsengoZoli
(7404/14087)
-"Leírtam,hogy nem a válságról írok,hanem az elõtte lévõ idõszakról,amirõl Ferenc is beszélt az idézetben."
Ok!
-Mr. Bajusz olyan feltételeket teremtett az Orbánéknak, hogy csak élniük kellett volna vele, és 4-es metrónk is lenne azóta!!
-Varga Misi meg olyan frankó hozzáértõ, hogy még egy költségvetést sem sikerült neki összehozni!
-Adót csökkentünk majd!!
-Jön Orbán a Világmegmentõ programjával!
-Na de basszus, egy olyan országban ezt nem lehet megcsinálni, ahol nincs elég befektetõ, aki az így kiesõ pénzeket pótólná!!
-Az állampénze az a te pénzed is, és ha kevesebbet fizetsz, akkor behalsz a kevés fizetésed miatt is!!!


-"A liberális banki piacról annyit,hogy Orbán még véletlenül sem azt akarja amit te írtál,hanem bizonyos fokú banki szabályozást.
Ez egyébként nem az õ találmánya, a világban majd mindenhol sokkal keményebben szabályozzák a bankokat,mint nálunk."

-Most elárulom, hogy a mi országunk azoknak az országoknak az egyike, ahol tényleg nagyon szigorú szabályok kötik a bankokat, és ha csak fele ennyire lett volna az amcsik, vagy pl. a franciák bankrendszere szigorú, akkor nem kerültek volna oda ahova!!

-És ezt az is bizonyítja, hogy a Bankok a válság ellenére is haszonnal zártak!

-Orbán pedig azt akarja amit én leírtam, és bár ez egy létezõ forma, csak éppen nem egy demokratikus országban!:P
offtopic
Moldávia bánata 2009 nov. 03. - 19:29:59
(7403/14087)
Magyarország már csak ilyen, Deutsch tompika 3 és fél évet + államvizsgát hozott be fél év alatt. Okos, ügyes fiú õ! :)
CsengoZoli 2009 nov. 03. - 19:29:17
(7402/14087)
Direkt tettem hozzá,hogy szerintem,ez az én magánvéleményem.
Az viszont több,mint ciki,amit gyarmatlakó is írt,hogy energiaügyi biztos akart lenni és a meghallgatás után hazaküldték.
Ez szerinted nem "égés"?
Vagy,hogy a The Economist,ami egy elég mérvadó lap,azt írja róla,hogy semmit sem csinált,mig az EU-ban volt?
Félreértés ne essék nekem aztán tökmindegy,hogy az MSZP kit állít majd miniszterelnök jelöltnek.
Csak azt mondom,hogy Kovács az utóbbi idõben szerintem eléggé lejáratta magát,ezekrõl sok helyen szó volt itthon is.
Persze a baloldali médiaszennyben :P annyira nem eröltették a témát.
Én mindössze annyit mondok,hogy szerintem nem õt fogják jelölni.
Valószínû Nofri is az említettekre célzott.
Most ne keverjük ide a fideszt meg Orbánt (tuom,hogy mindenrõl õ tehet), Kovácsról beszélünk :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 nov. 03. - 19:28:31 Előzmény CsengoZoli
(7401/14087)
Ez megint ilyen légbõl kapott megállapítás, a dolgok végtelen leegyszerûsítése. Az mtv Orbánék alatt is minden volt, csak objektív nem (hogy a Kondor Katalin uralta közrádióról már ne is beszéljek), az MDF alatt pedig pl. a Parabola szentségtelen átalakításába, vagy a Törvénytelen szocializmus címû "dokumentummûsor" mondanivalójába pedig már belegondolni sem érdemes… Ezt századannyian olvassák, amazt kétszer annyian nézik stb. Honnan vannak ezek a szenzációa adatok? Meg ez az ATV? Hányan nézik, hányan tudják fogni? Többen, mint az RTL-en Fábry propagandamûsornak is beillõ showját? (Tudod, ahol egy darab szót nem szólnak a fideszrõl.)
Kissé komolyabban kellene venni a kérdést, nem pedig elintézni ilyen lózungokkal, mert azt én is tudok. Hehe. :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 nov. 03. - 19:20:55 Előzmény CsengoZoli
(7400/14087)
Ha neked az nem meghatározó, hogy valaki külügyminiszter volt (bár "nem túl jó", mert talán Martonyi biztos jobb volt, csak kérdés, ez miben nyilvánul meg), vagy éppen egy vezetõ párt elnöke, akkor nem tudom, mi kell ahhoz, hogy meghatározónak tituláld. (És igen, ez majdnem ugyanaz, mintha azt mondanám: hírneve van!) A szakértelem persze más kérdés, de itt nem arról van szó, hogy adóminiszter lenne a magyar kormányban. Politikusnak pedig egyáltalán nem sikertelen. Még a 2002-es választások elõtt néhány nappal döngölte a sárba a pártelnöki vitán azt a besúgógyereket, a Pokornyt. A közvéleménykutatók nagy hirtelenjében nem is tudták lemérni a változást, ezért hát maradt a hídfoglalás a hívek részérõl mint autentikus reakció! :) Meg az, hogy egy párt nem közvéleménykutatásokat, hanem választásokat akar nyerni van legalább olyan jó mondóka, mint a három szoba, négy kerék. Amúgy meg végtelenül szar duma ez az adóbiztosi blamázs, egy miniszterelnök-jelölti pozícióhoz tényleg nem feltétel, hogy valaki adószakértõ legyen, de ez nem is lényeges, mert mindannyian tudjuk, hogy fideszéknek akár Jézus Krisztus is lehetne a miniszterelnök, az sem felelne meg, mert nem beszél magyarul, s különben is kollaborál Pilátussal! :) Jobbikéknak pedig bõven elég lenne, hogy az apja meg az anyja a palesztinok vérét kiszívó zsidó! :)
CsengoZoli 2009 nov. 03. - 18:59:38
(7399/14087)
Nekem a lélek a fontos,nem a testy!
Ezt örökre jágyezd meg!
(ja,azt a telefont is te vetted neki :)
4/10
offtopic
meszag 2009 nov. 03. - 18:59:29 4/10
(7398/14087)
Nem igaz
beo71 2009 nov. 03. - 18:45:39
(7397/14087)
Csengõ Zoli elkaplak,az Aranka elhagyott,átvert,megcsalt pedig én szeretem!A szubkot is én fizettem,vettem neki tepsiszettet meg a telefonja is az en telefonom mer azt es én vettem neki,de õ kisajtolt,mert csak egy turkálóban dolgozik.
Mondd meg az Arankának ne kapcsolja ki a telefonját,mert unom,hogy állandóan azt mondja:petromumen aca se szan!
Nofri 2009 nov. 03. - 18:43:14
(7396/14087)
Adó-és vámügyi biztosként bizonyította hozzánemértését óriási sikerrel.
Felejtsük õt el.
CsengoZoli 2009 nov. 03. - 18:41:46
(7395/14087)
Ezeket a lapokat amiket felsoroltál század annyian nem olvassák,mint a baloldal által uralt MTV-t (idáig), Tv2-t, RTL-t, ATV-t
Ezek a mérvadó médiák, nem lehet õket egy demokratával összehasonlítani.
Most, 20 évvel a gengszterváltás után ezek ellenpólusaként van egy Hír tv és egy itt-ott fogható Echo.
Akárhogy nézem ez még mindig tulsúly,de hossz évekig totálisan semmi más nem volt csak baloldali tv.
CsengoZoli 2009 nov. 03. - 18:38:36
(7394/14087)
De milyen hírneve van?
Külügyminiszterként mondjuk szerintem nem volt túl jó.
Aztán az Eu parlamentbõl szóltak,hogy ennek az embernek fingja nincs arról amiért itt akar ülni.
Már nem is emléxem milyen téma volt. Tán adó.
Most meg beválasztotta a The Economist azok közé akik semmit sem tettek míg az EU parlamentben ültek.
http://www.origo.hu/itthon/20091006-kovacs-laszlo-es-az-economist-altal-kozolt-kritika.html
Értem én,hogy áldozat kell,de vele szabályosan ciki kiállni.
offtopic
Moldávia bánata 2009 nov. 03. - 18:24:47
(7393/14087)
Mi az, hogy nem merik? Ideális választás, Zotyókám! ;) Ilyet kell bevállalni egy ilyen egyértelmû bukás elõtt, mivel van neve, van hírneve, s bárkit le tud dumálni a színrõl! ;)
offtopic
Moldávia bánata 2009 nov. 03. - 18:22:44
(7392/14087)
Pff, hát ez egy igen érdekes körbemagyarázása a dolgoknak! :) Orbán már kétszer bukott akkorát, mint az ólajtó. Kiváncsi vagyok, akkor mivel magyarázták azt, hogy õ marad az "egy a tábor, egy a zászló" geg élén. Ja, igen, persze. A másik oldal. A szemét liberlbolsik, a csaló kommunisták! Elcsalták a választásokat! A két választási vereség miatt aztán volt ám felelõs, csak éppen a vezérlõ tábornok úr nem! Még olyat is olvastam 3 éve, hogy nem kell Orbán bukásáról olvasni, hiszen a két forduló között a miniszterelnök-jelölt Bod Péter Ákos volt. Vicc ez az egész. Az indexen mondjuk Szily írásai, vagy a mértéktartónak gondolt fn.hu-n megjelenõ cikkek is mindenrõl tanúskodnak, csak baloldali médiatúlsúlyról nem. Nemzetõr, Demokrata, Heti válasz; et cetera, et cetera.
CsengoZoli 2009 nov. 03. - 18:22:37
(7391/14087)
Áh,Kovács?
Nem merik :P
Nofri 2009 nov. 03. - 18:22:13
(7390/14087)
Beszerzek egy maréknyit.:))
offtopic
Moldávia bánata 2009 nov. 03. - 18:16:07
(7389/14087)
Hát, akkor nagyon rosszul fogsz aludni. Javaslom a Xanaxot. :)
CsengoZoli 2009 nov. 03. - 18:05:58
(7388/14087)
Szugessziója na :P