Téma: Heti hetes

10/10
Rahel 2010 febr. 25. - 18:24:33 10/10 Előzmény filiszteus
(10507/14087)
-Na most ugye nem mindegy, hogy fi..g a gatyába vagy hangyák a gatyába, mert az Orbán minden egyes bukásánál megindultak azok a bizonyos vörös hangyák, és ezért nem képes még mindig a tö..n nyugiban ülve maradni!!:PPP
-Picit szánalmas!!:))
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 25. - 18:13:28 10/10 Előzmény filiszteus
(10506/14087)
Ja,még csak annyit, hogy azért mert a kezdetekben SzDSz szimpatizáns voltál, attól még miért ne lehetnél elfogult ellenük?
Egy pár szakít egymással, az wegyáltalán nem garantálja az elgfogulatlanságukat, sõt.

Nem azért mondom, tudom ez jelentéktelen, de ebben jól látható a jobboldali (termmészetellenes) gondolkodás. Igazán elmeditálhatnál ezen, kiváncsi lennék, mit gondolsz errõl a nyilvánvalóságról.
10/10
kgyuri0 2010 febr. 25. - 18:08:04 10/10
(10505/14087)
Ma, kedves Bolza!

Akkor várhatom a bocsánatkérésed?
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 25. - 18:07:03 10/10 Előzmény filiszteus
(10504/14087)
Kedves filiszteus!

Abban igazad van, hogy nem fogjuk egymást meggyõzni,nem akarom ismételni magam.

Én bizony úgy emlékszem, hogy DIfiával az volt, hogy DI kiment Amerikába meglátogatni, s alatta, vagy utána a MagyarNemzet címû ficeszes újság különbözõ rágalmakat kezdett terjeszteni. Az volt az elgondolás, hogy mint volt orbán-miniszter az mdf frakció beülteti a ficeszesekhez. Ekkor DI beintett nekik. Én így mlékszem. Ezek szerint áll a régi vicc: Valakinek ellopják a kabátját, akkor a ficeszesek és a holdudvar, a mai magyar értelmiség s*gnyaló része valamint még filiszteus polgártárs eltetjeszti, hogy õ az, aki kabátlopás-ügybe keveredett.
Ezt ne csináld, ez nem tisztességes!
A világ, a valóság egyszerûen nem úgy van berendezve, az események összefügésrendszere nem felel meg annak, amit a Ficesz OV vezetésével elvár: ezt hívják voluntarizmusnak: Akarják , hogy a dolgok ne úgy legyenek,ahogy vannak,de ezért tenni kéne(esetleg nem tenni: pl. DI-t nem zsarolni)) õk viszont csak AKARJÁK. Pedig nagy akarásnak nyögés lesz a vége!

Azt, hogy alkalmasnak képzeled magad sok pénzért az ellenkezõjét fújni annak, amit gondolsz, meglep.
Persze ilyen típusú vádaskodások esetén szoktam azt képzelni az illetõ jobbos vitéz magából indul ki.
Ezek szerint ebben is van egy rakás igazság. Akárhogy is, azért ebben is tévedsz, ahogy a szerelmet nem lehet mgjátszani, a politikai meggyõzõdést sem, legalább is igen kétes utánzat minõségben. Szóval bárhogy megzsarolnának, amit a baloldal érdekében produkálnál, arról messzire üvöltene az izzadmányos igyekezet, õszintétlenség. Ezt semDI sem DJ tevékenységérõl nem lehet elmondani.
A zsarolásügyben pedig az a helyzet, hogy DI figyelemr méltó lelkierõrõl s állhatatosságról tett tanúságot, mert NEM HAGYTA MAGÁT ZSAROLNI a Ficesztõl.
Mellesleg ugyanez elmondható „zöldben” DJ-rõl, akit HankisÁ&BayerZs pedofiliával próbált megrágalmazni(milyen jellemzõ undorító jobbos ötlet, jó, hogy nem mindjárt apagyilkossággal! Piha! Ficeszes gengszter tempó)
Lényeg: ez a zsarolás dolog is pont az ellenkezõképpen értendõ, mint be akarjátok állítani.

Néha, amikor ideírok erre a fórumra, és elgondolkozom közben, hát ámulok: Nem félitek az Istent?
Persze, tudom, ez csak egy szimbólum számotokra. A térdeplõ OV-nak is. Fõleg neki, fõleg miatta.
zampano 2010 febr. 25. - 12:41:45
(10503/14087)
Lángelmék az mdf soraiban:

http://www.youtube.com/watch?v=r8O7W7OFe5E
offtopic
filiszteus 2010 febr. 25. - 12:18:19
(10502/14087)
Izgalmas témát boncolgattok. Az MSZ(m)P talán ezen a vonalon
talál kitörési lehetõséget. Házmestery Attila kvalitásai állítólag jók ilyen téren. Világ proletárjai, ne tartsátok vissza!
10/10
Rahel 2010 febr. 25. - 11:50:47 10/10
(10501/14087)
-Akkor mégis elmarad az elsõ nemzetközi fi..g fesztivál??:(((
-Bár talán ez mégsem olyan nagy baj, mert az Orbán még csak egy szóra sem érdemes meghívott mûvész lett volna, aki így az est színvonalát is csak rontotta volna!!:))
offtopic
filiszteus 2010 febr. 25. - 10:29:58
(10500/14087)
Kedves Gyuri!
Nem fogjuk egymást meggyõzni, az már egyszer biztos. Jobbra-balra tolódás? Ha egy svéd szabadelvû a szociáldemokraták vagy a konzervatívok felé tolódik, abban az égvilágon semmi elvtelenség nincs. Ugyanis a svéd baloldal mögött nem áll 40 évi véres diktatúra. Hornékkal összeállni, az számomra kimeríti a táplálkozószervbõl emésztõszerv gyártását. Ezt nekem senki nem fogja tudni mással, mint feneketlen hataloméhséggel megmagyarázni.
El kell ezzel kapcsolatban áruljak egy titkot: 90-ben én is az SZDSZ-re szavaztam, tehát nem az elfogultság beszél belõlem.
Adjál Kérinek egy kis idõt és nagyon tetszetõs magyarázatokat fog adni a pálfordulására, még Debreczenit is le fogja pipálni.
Dávid Ibolya gengszter módszereit tisztességes politizálásnak nevezed? Elfogadja a gyûlölt Orbántól a miniszteri széket, de mikor alászáll OV csillaga, kapásból hátbadöfi és hirtelen rájön, hogy õ tulajdonképpen középen áll? Amit a párton belül mûveltek ketten, herényi tisztességû tettestársával, az nem is igényel kommentárt.

"Gondolj magadra, ha téged nagyon megfizetnének, vagy megzsarolnának, akkor tudnád képviselni mind annak az ellenkezõjét, amit képviselsz? Pl itt a fórumon! Ha azt képzeled, igen, akkor nagyon ostobának kell lenned."

Akkor nagyon ostoba vagyok. Szeretném ugyan azt hinni, hogy pénzért nem tenném meg, de bevallom, ezt nem merném 100%-ban biztosra venni az összeg nagyságának arányában, mert tudod az emberek gyarlóak.
Ha pedig az lenne a kérdés,hogy a fiam börtönbe vonuljon e vagy ne, akkor hajlandó lennék Kim Dzsong Il-rõl is leírni, hogy tõsgyökeres demokrata.
Az igen-igen valószínûtlen, hogy jobbról zsarolták meg DI-t, hogy ugyan dolgozzál már ellenünk egy kicsit, mert az nekünk olyan jó és hasznos! Ennyire nem lehetsz elfogult, hogy tényleg ezt gondold.
CsengoZoli 2010 febr. 25. - 07:48:59
(10499/14087)
Semmi mondanivalóm...
Márhogy nekem nincs semmi mondanivalóm,mikor leírtam egy konkrétumot,hogy pl. miért nem tartottam sosem liberálisnak egy SZDSZ-t!
Bezzeg neked van mondanivalód aki úgy indít "Okoska" és folytatja, egy a témához egyébként abszolute nem kapcsolódó nevetségers Orbonviktorozással illetve ebben a hozzászólásodban kijelented,hogy ennek meg annak tartassz... :)
Ezigen,ezmár mondanivaló! :)
És énvagyok az, akinek semmi mondanivalója csak lejáratom a másikat :)
Meszagkám, néha végezhetnél némi önvizsgálatot javadra válna!
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 25. - 06:37:34 4/10
(10498/14087)
mondanivakód=mondanivalód. :)
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 25. - 06:20:57 4/10
(10497/14087)
Jó lenne inkább te gondolkodnál el, mert ez már nem csípkelõdés, hanem ..... .de mivel mindig is ügyeltem a modorra, azt teszel a pont helyére amit akarsz, én meg annak tartalak aminek. :P
Semmi mondanivakód, csak a másik lejáratása.
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 25. - 02:32:19 10/10 Előzmény filiszteus
(10496/14087)
filiszteus!

Hát jó, én leírom ezredszer:

At SzDSz volt a leginkább elveihaz ragaszkodó párt ez talán még a Miép-rõl, s esetleg a Jobbikról mondható el(azokat nem szeretem, mert nekem az is fontos milyen elvekhez hû valaki, a hûség nem elég),
Azz SzDSz eleve olyan értelmiséigekbõl alakult, akik ellenezték (fenemód) a ”létezõ szocializmust”, piadesztálra emelték a polgári demokráciát. Így nem csoda, hogy vehemens polgári érték orientáltságuk folytán a legantikommunistábbak voltak(amíg ui. a polgári demokrácia legjelentõsebb kerékkötõje a kommunisták voltak(MSzMP)). A rendszerváltás után úgy ítélték meg(sztem helyesen), hogy a polgári demokrácia ellen a bukott kommunisták már nem léphetnek föl, azt egyértelmûen jobbról fenyegetik, ezért balra tolódtak(a fejlemények a mai napig õket igazol(t/j)ák).
Ez nagyon logikus, s én ugyan mástól így még nem hallottam, de pl. Debreczeni minden könyvébõl ezt a tanulságot lehet levonni. Különben gondolj a fizikára: egy inga szélsõségesen kitér balra, aztán elengeded, elõször átlendül jobbra(elvileg azonos távolságra), s csak igen hosszú idõ múlva csillapodik a lengedezése(minden kilengés jobb- vagy bal szélsõsség!) Folytatva az ingás példát, az SzDSz csillapítani akarta a kilengéseit.

Kérit, Dávidot, Debreczenit nem lehet egy lapon említeni. Król megírtam a véleményem, D és közte a fõ különbség, hogy K pálfordulása igen könnyen leleplezhetõ, még én, a laikus, is megtettem néhány hsz-szal korábban. D okfejtéseit még objektív logikával senki nem cáfolta(nem, hogy nem cáfolták meg, de még csak nem is cáfolták).
Król meglehetõsen nyilvánvaló, hogy érdekbõl vált lovat, mivel logikátlan a magyarázata, kettõjük közül a logikusan indokló Drõl hiszi el komoly ember, hogy õszinte elvei vezérlik. Az egy más kérdés, hogy a jobboldalnak melyik rokonszenves(a másik értelemszerûen ellenszenves).
DI esete: Lehe, hogy megzsarolták, nem emlékszem, melyik oldal volt ebben sáros, rémlik, a jobb(ez újból rossz pont nálam). Ahogy politizál, az szerintem igen tisztességes és elvi, errõl már megírtam, hogy az egyetlen tisztességes magyar jelenlegi jobboldali társaság.

DI és DJ esetében elég ostoba föltételezés, hogy érdekbõl cselekednének, ezt életszerûtlen, ostoba naivítás még csak föl is tételezni. Gondolj magadra, ha téged nagyon megfizetnének, vagy megzsarolnának, akkor tudnád képviselni mind annak az ellenkezõjét, amit képviselsz? Pl itt a fórumon! Ha azt képzeled, igen, akkor nagyon ostobának kell lenned.
CsengoZoli 2010 febr. 24. - 23:16:58
(10495/14087)
Gratulálok ehhez az értelmes hozzászóláshoz,megint sokat hozzátettél a konkrét példához :)
Nemunalmas még ez a mindenért az Orbán a hibás hozzáállás? :)
Te még komolyan veszed magad?
10/10
Rahel 2010 febr. 24. - 23:10:38 10/10
(10494/14087)
Hali!

-Na még tarthat egy kicsit a farsangi idõszak, de utána leesnek majd az álarcok!!:))
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 24. - 22:07:21 4/10
(10493/14087)
A 12904-edre kérdeztem rá, hogy +ez is humor (12922)"
offtopic
filiszteus 2010 febr. 24. - 22:04:59
(10492/14087)
???????????????

filiszteus | Válasz | Elõzmény (kgyuri0)ma 09:58 | 12932/12936
"Orbánéknak leáldozott és DJ ügyesen váltott."
A 2002 utáni idõszakra gondoltam természetesen.
Tényleg nem értem az elfogultságodat. Debreczeni és Dávid jobb belátásra tértek, megjavultak, Kéri pedig haszonlesésbõl váltott?
Állíthatnám az ellenkezõjét is, de legyünk tárgyilagosak, mindhárman köpönyegforgatók, akik oda húzódnak, ahol a hatalom.
Dávid Ibolyát egyszerûen megzsarolták a fia kábítószerügyével.

Ott az elõzmény: Gyurinak válaszoltam.
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 24. - 22:04:37 4/10 Előzmény CsengoZoli
(10491/14087)
Okoska, Kóka volt már miniszterelnõk? Orbán lettõt vesztett, azt mégis nélküle f*ngani nem mernek. :)
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 24. - 22:00:42 4/10 Előzmény filiszteus
(10490/14087)
Használd máskor az elõzmény gombot, mert én nem ehhez szóltam hozzá. Dávid engem hangyányit nem érdekel, de abban az ügyben, amiért a mentelmi jogát fel akarták függeszteni, nem õ a bûnös szerintem.
10/10
Rahel 2010 febr. 24. - 21:10:16 10/10
(10489/14087)
-Hát nem csak nem lenne értelmes, de nem is lenne igazságos!!:))
CsengoZoli 2010 febr. 24. - 10:10:14
(10488/14087)
"Az SZDSZ a tökéletes elvtelen hataloméhség pártja volt világéletében."
Tökéletesen egyetértek,de számomra a csúcs az volt,mikor a Hír Tv leleplezte a belsõ választási csalásukat.
Elõször magukból kikelve,habzó szájjal fenyegetõztek (nyílván tudták,hogy mi az igazság és ez fájó pont volt), majd mikor kiderült az igazság,akkor nagynehezen puffogva új választást írtak ki, végül a vesztes Kóka ígyis frakcióvezetõ maradt :), õ akkorsem mond le! :)
És ezt a pártot hitték sokan liberálisnak, Orbánt meg diktátorozzák :)
Vicc...