Téma: Heti hetes

offtopic
fredi60 2010 febr. 26. - 13:12:48
(10527/14087)
Ami engem illett, már régen megtettem. ;)
CsengoZoli 2010 febr. 26. - 12:29:14
(10526/14087)
Igen az sok jóra vezet,mikor egy ország nem fél kicsinek lenni,gratulálok! :)
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 26. - 11:21:33 4/10
(10525/14087)
Akkor döntsd el magad, a saját helyzeted, környezeted alapján. :) Itt úgy is ez folyik. :)
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 26. - 11:20:13 4/10
(10524/14087)
Mármint korábbi önmagához képest lojális? :) Jó lenne ha nem félnénk már kicsinek lenni. :)
offtopic
fredi60 2010 febr. 26. - 11:04:47
(10523/14087)
Egy figyelemre méltó, és szerintem objektív cikk a két párt kiadványaival kapcsolatban.


Az alapállítások nagyjából pontosak, a következtetések viszont tele vannak csúsztatással és nehezen igazolható kijelentésekkel az elmúlt 8 év kormányzati teljesítményérõl szóló, most megjelent fideszes és MSZP-s kiadványokban. Az egyikbõl az rajzolódik ki, hogy minden sokkal rosszabb lett, a másikból az, hogy minden sokkal jobb. Látszólag mindkét párt igazat mond, a valóságban azonban úgy csûrik-csavarják a statisztikai adatokat, ahogy az nekik jó.
http://www.origo.hu/itthon/valasztas2010/kampanynaplo/20100225-a-fidesz-es-az-mszp-az-elmult-nyolc-evrol.html
offtopic
fredi60 2010 febr. 26. - 10:54:20
(10522/14087)
A végén még a következõ kormány hozza majd helyzetbe az oroszokat. Pedig õk aztán nem komcsik. Meg nem balliberálisok.
Muhaha. :DD

A Vedomosztyi címû orosz üzleti lap pénteki számában "Magyar szenvedélyek" címû rövid írásában orosz tisztségviselõket idézett, akik szerint a Szurgutnyeftyegaz Mol-részvényeit el kell adni, vagy ki kell várni a magyarországi választásokat, "lehetséges, hogy változik a kormány, és lojálisabb lesz Oroszországhoz".
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/komment/20100226-lojalisabb-kormanyt-remelnek-orosz-tisztviselok.html
offtopic
filiszteus 2010 febr. 26. - 10:43:18
(10521/14087)
Adjál tippet, hol lehet ennek utánanézni. A Te információid szerint, milyen szinten volt titkár? Raj, szakasz, hadosztály?
Vagy Gyurcsány, Bajnai, Gönczi János szinten?
9/10
ondok 2010 febr. 26. - 10:27:15 9/10 Előzmény filiszteus
(10520/14087)
Nézz csak utána,mert Orbán biza a seregben Kisz titkár volt.
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 26. - 07:53:25 4/10 Előzmény CsengoZoli
(10519/14087)
Nosza, tedd meg! :)
offtopic
filiszteus 2010 febr. 26. - 00:57:48
(10518/14087)
Bocsánat. Jól mondod 2005-2006-ban. Azért elég érdekes, hogy pont az ellenzékben lévõ OV-ban ismerte meg az antidemokratát és a kormányon lévõ gyurcsányiban a demokratát.
Ne haragudj, nem fogom elolvasni a könyvét, rövid az élet, fontosabb dolgaim is akadnak. Figyelemmel kisértem OV pályáját, magánemberként is ismerem valamennyire. Nem hiszem, hogy DJ könyve alapján kellene megitélnem.
Ha esetleg nagykoalíció lesz, összeáll a barátaiddal, na akkor fog megváltozni a véleményem róla. De nem hinném, hogy ez bekövetkezhet, bármennyire is lejti násztáncot, OV-t dicsérgetve Bajnai.
offtopic
filiszteus 2010 febr. 26. - 00:48:56
(10517/14087)
Nekem egykutya mind a három. Majd kiváncsi leszek a magyarázatotokra, ha DJ is újból elkezdi szeretni OV-t.
Honnan veszed, hogy OV KISZ titkár volt? Az apja párttitkár volt, de õ sem fõállásban, hanem fõmérnökként, vezetõként. Szerintem ez egyáltalán nem mérhetõ az ávéhás szülõkhöz.
Azonkívül nem OV nevelte OGy-t, hanem fordítva.
9/10
ondok 2010 febr. 26. - 00:45:01 9/10
(10516/14087)
Lényegbevágó ,jobbos lelkületet megvilágító kérdéseidre sosincs válasz , nem véletlen.
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 26. - 00:44:55 10/10
(10515/14087)
Azt szoktál mondogatni jobboldali pártkatonák, hogy nem lehet véletlen, hogy DJ pont a válassztási kampány elõtt lett kész új könyvével(Mint ha ez valami fõben járó elfajzottság lenne, a MagyarVizsláról pl nem emlegették megróvólag, hogy választási kampány kiadvány: na persze,az „egyenlõ mérce”!).Lám: ha van rajta kalap, akkor azért, ha nincs rajta kalap, akkor azért… Szerinted meg DJ 2002-ben pálfordult OV ellen. Szerintem tévedsz, vagy tudatosan hülyítesz, 2002-ben jelent meg az OV-ról szóló könyve, amelyben még lelkesedik érte, de azt még korábban írta meg. OV ellen csak 2005-6-ban fordul. Szerinted, mert be akart nyalni Gyurcsánynak, sztem meg azért, mert megismert egy valódi demokratát GyF személyében, s párhuzamosan egyre jobban kiismert egy antidemokratát OV személyében. Ez csak nézõpont ill. személyes indulati kérés.
A lényeg mindenképpen az kell(ene) legyen, mit ír, milyen érvei vannak. Hülyeség is tõlem, hogy belemegyek ilyen idétlen vagdalkozásba. Cáfoljátok meg amit ír! Egyetlen betûjét sem cáfolta meg senki!
Amíg ellenbizonyítás nincs el kell fogadni az egyetlen létezõ objektív igazságnak, teljesen mindegy is, mikor, milyen körülmények között írta. Ha netán bal-lib megrendelésre írta volna, nagyon sok pénzért, egészségére, jól írta, ha úgy gondoljátok, nem, nosza tessék megcáfolni! Ha netán bosszúból írta volna, mert a mocskos rágalmazás kiborította, egészségére, jól írta, ha úgy gondoljátok, nem, nosza tessék megcáfolni!

Akkor ezek szerint féreértelmeztelek, s mégis csak OV-fan vagy. Renbdben, úgy néz ki sok örömben lesz részed, soha nagyobban ne legyen!
Ami engem illet, én még meg lennék lepve, ha „ha DJ ismét megvilágosodik és nyit OV felé”.
Te úgy gondolod, én meg így. Nem vagyunk jósok, várjuk ki.
9/10
ondok 2010 febr. 26. - 00:42:38 9/10 Előzmény filiszteus
(10514/14087)
nem adok egy Debreczenit és DI-t egy Kériért ,mert egész más kaliber más kategória .csak Kéri(nameg Orbán)volt pl Kisz titkár .
CsengoZoli 2010 febr. 25. - 22:15:05
(10513/14087)
Nemhosszú az,beérem egy rövid önvizsgálattal is! :)
offtopic
filiszteus 2010 febr. 25. - 21:34:40
(10512/14087)
Tényleg nem voltam elég érthetõ? Nem a mostani szituációról beszéltem, KÉTEZERKETTÕRÕL! Akkor áldozott le OV-nak és világosodott meg hirtelen Dídzséj bajuszka.
Most fut a lova OV-nak és nem leszek meglepve, ha DJ ismét megvilágosodik és nyit OV felé.
Egy szóval nem utaltam rá, hogy utálnám OV-t. Nagyon tehetséges politikusnak tartom és egyáltalán nem bánom, hogy nagy valószínûséggel ismét õ lesz a miniszterelnök.
Valahogy Ti is túlélitek, legfeljebb felirattok Magatoknak valami antidepresszánst. Jó éjt, megyek nézni A Fábryt.
10/10
offtopic
kgyuri0 2010 febr. 25. - 21:20:23 10/10 Előzmény filiszteus
(10511/14087)
Még azt is jelzem, hogy DJt nem a pedofiliával akarták zsarolni, hanem az „obligát” váddal az ügynök múltjáról,csak hát ez annyira átlátszó és bizonyíthatatla rágalom lett volna, hogy az aktivistákat maga OV tette takarékra: Rájött a lelkem, hogy megdöglött a dakota ló. S leszállt róla legott. A vitéz!!!
A a pedofilia csak a lihegõ ebek(HankisÁ&BayerZs) magánszorgalmából került elõ: adalék a ficeaszközeli értelmiség jellemrajzához. Ja, kérem, nem csak a MDFnek vannak címeres szinpatizánsai, igaz a ficesznyikeken kevésbé lehet üdítõen röhögni, de aljasak fnejetlenül.
És a lényeg:
Ma hallozzam, a Ficesz 63%, a MSzP 18%, a Jobbik 15%.

Akkor hogy van ez? A bégetõ csõcselékbe becsatlakozó, a 63%-os gyõzteshez fölzárkózó Kérit egy lapon említed DI-vel, aki 5%-ért küzd, és DJ-vel, aki ebben a pártban tevékenykedne? Ép eszeden vagy?
Összekeverni az érdekbõl a többséggel bégetõt azzal, aki elvei mellett kitart a szinte biztos vereség esetén is!
Ez igen! Ez aztán a polgári morál!
De tényleg?
Már megint a torz fejtetõre állított jobbos gondolkodás: a fogalmaknak(a szavak jelentésének) figyelmen kívül hagyása, sárba tiprása. Na, mire is hajaz ez? Úgyvan! Orwell: 1984.

Úgy látom, egyben szinte egy húron pendülünk, igaz ugyan, hogy más kiindulással, de mindketten utáljuk OV-t. Szerintem én utálom jobban. Az, hogy „orbánéknak leáldozott” az legföljebb a mi kis közös fantazmagóriánk, én azért tudomásul veszem, hogy egy lóizét áldozott nekik le. Te is elmulasztottad ezt elmagyarázni, elterelted a figyelmem dávidozásal, debreczenizéssel. Nyilván ezt a „leáldozott”-dumát azért nyomtad be, mert félig-meddig érezted, hogy nem stimmel, az mdf-eseket elvtelenséggel , õszintétlenséggel vádolod, amikor éppen halálugrásra készülnek, ahelyett, hogy szépen betagozódnának a Nagyvezír gyõztes bégetõ nyájába(ha az érdekeiket néznék, ez lenne!), ezért próbáltad Orbánékat vesztesnek beállítani,. De hát ez marhaság!
offtopic
filiszteus 2010 febr. 25. - 19:51:04
(10510/14087)
A régi vicc különben Karinthy Frigyes egyik humoreszkje, de nem húzható rá DI esetére. Szerintem egyikünk sem tudja és nem is fogja megtudni a teljes igazságot. Amit én tudok: a fiát elkapták Amerikában kábítószerrel, hazai NBH-s segítséggel el lett sikálva az ügy és ezzel fogják balról DI-t. Te mást tudsz, miért vagy biztos benne, hogy A Te verziód az igazi?
Mielõtt erkölcsi magaslatodról a porba sújtanál, olvasd el, mit írtam pontosan.Nem azt írtam, hogy pénzért bármire hajlandó lennék, hanem azt: " Szeretném ugyan azt hinni, hogy pénzért nem tenném meg, de bevallom, ezt nem merném 100%-ban biztosra venni az összeg nagyságának arányában, mert tudod az emberek gyarlóak. "
És javaslom, Te is akkor legyél majd annyira biztos Magadban, ha visszutasítottál mondjuk 20 000 000,-Ft-ot.
Rendben van elfogult vagyok az SZDSZ-szel szemben, utálom õket, mint a gölödint. Most jó?
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 25. - 18:51:42 4/10 Előzmény CsengoZoli
(10509/14087)
Á, hosszú.
4/10
offtopic
meszag 2010 febr. 25. - 18:48:21 4/10
(10508/14087)
Miért ne lenne értelme. :)
Leírtam, én nem kerestem, a tv menüben nincs aláhúzva, ez tény, pedig nem egy ritkán vetített filmrõl van szó, mert azt rögtön a keresõvel kerestetem én is.

Ha ott nincs aláhúzva, akkor elsõ körben én is azt hinném, hogy nem lehet hozzászólni.

Tehát mindkettõtöknek igaza van, csak Gyuri indulatosabb a kelleténél néha. Máskor meg olyan türelme van, amilyen nekem sincs. :)