Téma: Heti hetes

Csengõ-zoli 2010 szept. 20. - 19:45:56
(11727/14087)
Ok,ok alattad írtam is :)
Na a lényeg a lényeg,hogy ma sem rosszabb minimálisan sem,mint volt :)
Sõt,nyomába nem ér az MszP médiahadjáratának az ami most folyik.
Ezsejó,azsejó csak mondom, hogy nem kell elhinni,hogy ma bármivel is diktatórikusabb a rendszer,mint volt,sõt :)
szonya1 2010 szept. 20. - 19:45:50
(11726/14087)
Hoppá, egyszerre írtunk:)
Bocsi, most nincs több idõm. Jó éjt!
szonya1 2010 szept. 20. - 19:43:43
(11725/14087)
Nem ugyanarról beszélünk. Senkit ne távolítsanak el, ne tegyenek anyagilag lehetetlenné koholt vádak alapján! Ezt még magyarázni kell 2010-ben?!
Elég baj, hogy nálunk ennyire függenek az újságírók a politikától:(
Csengõ-zoli 2010 szept. 20. - 19:41:50
(11724/14087)
Félreolvastam.
Az valóban nem menthetõ ha valakit hamis vádakkal akarnak bemocskolni.
Csengõ-zoli 2010 szept. 20. - 19:16:38
(11723/14087)
Nem,nem vagyok igazságtalan.
Ha valaki elkötelezõdik egy párt mellett,akkor nincs min csodálkoznia,ha a változások mentén repül.
Nem gondolom,hogy ez jó,de sajnos szinte törvényszerû és ha belegondolsz valahol érthetõ is, hisz mindenki a saját köreit igyekszik megerõsíteni.
Mikor Bárdos a TV2-höz került,repült a fele tények csapat!
Sajnos akármennyire is szeretnénk nálunk semmi sem független a politikától és mint láthattad az MSZP érában ez 100szor durvábban jelenvolt.
Csak azért írtam amit írtam,hogy ne keseredj el,nincs itt a világvége :)
szonya1 2010 szept. 20. - 19:09:31
(11722/14087)
Kezdesz átmenni igazságtalanba. Nem menthetõ, ha valakit jogtalanul, hamisan megvádolva próbálnak meg eltávolítani, ez független kell legyen az illetõ ideológiai felfogásától.
Amúgy itt egy példa arra, hogy hogyan igyekeznek anyagilag lehetetlenné tenni azokat, akik nem kellõen lojálisak az Orbán kormánnyal, a pártatlanság nagyobb dicsõségére:
http://www.hirszerzo.hu/cikk.vasokol_lesujt_az_mti_orban_kritikusaira.167224.html
Csengõ-zoli 2010 szept. 20. - 19:01:22
(11721/14087)
Nézd Szonja,ha valaki párt ember,akkor számolnia kell azzal,hogy ahogy jött úgy is fog menni.
Amiket meg leírtam, azok az eltávolításuktól teljesen független dolgok és tények.
szonya1 2010 szept. 20. - 18:58:35
(11720/14087)
Nehezen tudnék veled vitatkozni, mivel nem nézem jóformán egyiket sem, sem az MTV-t, még kevésbé a TV2-t és az RTL-t, na jó, ez utóbbin a HH-sel kísérietezem, amíg el nem alszom:) Továbbá a különbözõ helyszínelõ típusú filmekre szoktam odakapcsolni. Az utóbbi két alkalommal még a szombat esti "tehetségkutatókba" néztem bele, de onnan is garantáltan továbbmegyek, mihelyt elkezdik a soha véget nem érõ reklámokat.
Abból az idõbõl viszont vannak halvány emlékképeim, amikor Jusztot és Bárdost aljas módszerekkel, igazságtalanul megpróbálták ellehetetleníteni,hamisan megvádolva õket, úgy hogy nem a legjobb példa, ha az õ esetükre hivatkozol.
Csengõ-zoli 2010 szept. 20. - 18:32:15
(11719/14087)
Nézd , ha valaki most a média elfogultságáról beszél azon csak nevetni tudok :)
Egyrészt nemtudom egyáltalán létezik-e elfogulatlan média –hisz semmi sem fekete vagy fehér-másrészt nálunk ilyen sosem volt,tán nem is lesz :p
Attól kéne kiakadni ami az echon vagy a hír-en megy? Netán a közszolgálatin az új riporterek verték ki a biztosítékot nálad??

Nos,akkor csak pár apróság:

Anno a Nap-Kelte az demokratikus volt? :)
20 azaz húsz évig gazdagítottunk egy magánembert (leírni is nonszensz) közpénzen.
Olyan mûsorvezetõkkel,mint Aczél Endre vagy Orosz József :P
Ez demokratikus volt? Hol vagyunk ettõl ma?
Ilyen õskommcsi balosokra keltünk nap mint nap,de persze az aztán demokratikus volt,ugye? :)
A végén jobbos politikus már egyáltalán meg sem fordult a mi kis Nap-Kelténkben, de kárpótolt bennünket Hiller sármos mosolya és Lendvai gyönyörû,bársonyos hangja :)
Õk gyakorlatilag ott is aludtak szerintem , volt egy külön kis kuckójuk az Angol utcában :)
Kérdem megint,hol vagyunk ma ettõl?
Tegyük hozzá 89-tõl 97-ig nem voltak még csak kereskedelmi tévék sem,tehát szerintem mondhatjuk,hogy nem kis befolyással bírtak :)
Az MTV-nek, -amely tele volt (van) egykori komcsi besúgókkal,akik jutalmul kapták ezt az állást- olykor 5 milliós nézettsége is volt,ami ma már elképzelhetetlen.

Node kereskedelmi tévék:

Megalakulásuk 1997,azaz Horn kormány.
Talán ennek is köszönhetõ az õ „elfogulatlanságuk” :)
Az RTL-t és a TV2 vezetõit sem mondanám kõkemény jobbosnak :)
A Tv2-ben az elõzõ érában ki is volt a híradó fejese? Bárdos András :)
Nos, õ Gyurcsány Ferkó személyes jóbarátja. (nem én találtam ki, felvállaltan)
Tehát az egyik legnézettebb kereskedelmi tv híradójának fejese a regnáló miniszterelnök személyes jóbarátja volt!
De ugye ez demokratikus volt? Ebben nem látunk semmi kivetnivalót?
Bezzeg,ha most Orbán valamelyik közvetlen barátja kerülne oda,micsoda diktátorozás lenne,jóóó ég! :)
Mindezek mellett ott van még pl az ATV-is, ahová a kipaterolt NapTvseket mentették :)
Pl: Juszt Laci drága,akinek Medgyessy személyesen intézte el,hogy visszakerüljön az MTV-be!
Nem én állítom! Õ nyilatkozta anno a Frizbiben,vissza lehet nézni!
Érdekes,ekkor senkitõl nem hallottam,hogy DIKTÁTÓÓÓÓÓÓÓÓÓR! :)
El tudod képzelni ugyanezt ma? Ha Orbán intézné el valakinek személyesen,hogy visszakerüljön az MTV-be,mi lenne? :)
Na,nem akarom ezt tovább ragozni,csak még egy icipici apróság:
A Hír tv 2003-ban kezdett sugározni, az Echo pár éve,mindkettõ csak kábelen fogható…
Jóéjszakát gyerekek… :)
4/10
offtopic
meszag 2010 szept. 20. - 18:22:11 4/10
(11718/14087)
Akkor nézd a korrektúrát. õk nagyokat röhögnek, pedig totál gusztustalan.
szonya1 2010 szept. 20. - 18:14:03
(11717/14087)
Nem ez zavar, hanem a túlzott egyoldalúság, az a felfogás, amikor a maguk szemében a gerendát sem látják meg, valamint némely gusztustalan hsz, amiket jobb lenne kimoderálni.
Csengõ-zoli 2010 szept. 20. - 17:44:08
(11716/14087)
Így van,most kell szídni pártatlanul OV-t :)
Csak azt nem értem,hogy ha a hírt és az echot pártosságuk miatt nem fogadod el,akkor miért csodálkozol,ha valaki ugyanígy elfogultsággal vádolja a heti7-t? :)
szonya1 2010 szept. 20. - 17:40:56
(11715/14087)
OK, rosszul fogalmaztam, tévesen általánosítottam, elnézést.
De ha igaz, hogy a humor ellenzéki, akkor éppen most jött el a HH ideje:)
Csengõ-zoli 2010 szept. 20. - 17:18:10
(11714/14087)
Én nem akarom megszüntetni a heti hetest,nincs vele bajom.
Már közel sem nézem annyit,mint régen,engem is eléggé idegesít az elfogultságuk.
Hogy nem azért,mert Orbánt szídják,azt jól bizonyítja ,hogy akkor lettem nagy rajongójuk,mikor õt szapulták.
De mi ezen a fura?
Farkasházy anno kijelentette,hogy a humor mindig ellenzéki!
Namost, ez speciel csak akkor nem volt igaz,mikor az MSZP volt hatalmon, akkor nagyon kormánypárti volt :) szemére is hányták :)
Szerintem nem kell csodálkozni azon,ha sok embert felidegel ez a sok seggnyalás,ami itt folyik, még akkor is ha bevallottan elfogultak! :)
Hogy az újságíróknek mi a dolga,abba meg sz.tem ne menjünk bele, a te érdekedben :)
szonya1 2010 szept. 20. - 17:12:28
(11713/14087)
Az Info Rádiót nem ismerem, nem tudom, mennyire van alárendelve a fideszeseknek. De érdekelne, hogy kitõl és mit kérdeztek. Fel tudnád idézni?
szonya1 2010 szept. 20. - 17:09:34
(11712/14087)
Dehát nem az lenne az újságírók dolga, hogy minél pontosabban tájékoztasson bennünket, hogy feltárják az ok-okozati összefüggéseket, és igen, hogy leleplezzék az ostoba és kártékony cselekedeteket? De nem ám olyan féloldalasan (és bizony olykor kifejezetten rosszindulatúan, ellenségesen), mint ahogy az említett két tévében teszik. Ezek ettõl válnak számomra hiteltelenekké. Ti a HH-t szidjátok, pedig ebben a mûsorban értelemszerûen nem a tényfeltárás, a komoly oknyomozó munka a cél, hanem a visszásságok felmutatása. Lehet õket azzal vádolni, hogy részrehajlók, ezt nem is tagadják. De miért kellene kiirtani az egészet, miközben a naivat adva kérdezitek, hogy mi a baj a jobboldali elkötelezettségû, Orbánékhoz a végsõkig lojális médiumokkal.
Csengõ-zoli 2010 szept. 20. - 16:42:54
(11711/14087)
Mert ettõl lenne demokratikus? :)
szonya1 2010 szept. 20. - 16:13:17 Előzmény robicsek2
(11710/14087)
Adós maradtál egy névvel. Tudsz példát mondani, amikor Orbánon élcelõdött volna bárki is a Hír v Echo tévében?
10/10
Rahel 2010 szept. 20. - 15:54:56 10/10 Előzmény szonya1
(11709/14087)
-És megint elõjön az a megállapítás, hogy minden kérdésnek van értelme, még akkor is, ha esetleg vissza nyal a fagyi!!:))
4/10
offtopic
meszag 2010 szept. 20. - 15:30:30 4/10
(11708/14087)
korod szerint a fideszre nem emlékezhetsz, azok polt miatt úszták meg