Téma: Heti hetes

zee944 2008 máj. 01. - 22:32:37
(487/14087)
Nekem a Mussolinis összehasonlítása viszi a prímet. ;)
1/10
issti1 2008 máj. 01. - 22:18:37 1/10
(486/14087)
Csak egyvalamire lennék kiváncsi: te majd akkor is ilyen nagy átéléssel dicsõited Gyurcsány vezért, ha már a saját pártja is kirúgja alkalmatlansága okán -megjegyzem, már nem sok van odáig hátra..?

A "masirozó nácik" hsz.-odhoz inkább nem is szólnék, az magáért beszél..
Gondolom a 40 darab, koncertjeggyel ki nem szolgált társuk okán demonstráló hungarista -kontra cca.2000 ellentüntetõ esetére célozhattál, felteszem. Hát valóban, egész megrettentem!
1/10
issti1 2008 máj. 01. - 22:11:02 1/10
(485/14087)
Most azért jól becsüljük meg ám magunkat, mert ondok pajtás megint megmondta nekünk a frankót: szintiszta valóság minden szava!
Igyátok!! ;o)
zee944 2008 máj. 01. - 22:04:54
(484/14087)
:D
3/10
C.s.I. 2008 máj. 01. - 22:01:21 3/10
(483/14087)
Hol láttál nácikat, bennék egyet. Jól jönne iskolába menet... Pórázon vinném és azzal ijesztgetném a... khm... fémkereskedõket, igen. Fémkereskedõket. Na de most komolyan, hol vannak?
9/10
ondok 2008 máj. 01. - 22:00:30 9/10 Előzmény issti1
(482/14087)
Hát az csak természetes ,hogy a te értékrended az kell hogy legyen mindenkinek a vezérlõ csillaga.Én azért óvatos lennék azzal ,aki ilyen butaságokat hord össze ,hogy Gálvölgyi, Hernádi stb pálfordulása... Ugyanis ez egy humoros mûsor,amiben nem jellem a fontos,de speciel ez nem is igaz.
9/10
ondok 2008 máj. 01. - 21:54:41 9/10 Előzmény borzi84
(481/14087)
Nem is tudtam ,hogy Gyurcsány Brüsszelben beavatkozást kért volna a náci veszély miatt,mondjuk MO megszállását,mert az lett volna pariban Orbán támogatás megvonási kérelmével.Ráadásul itt már tényleg szemérmetlenül masíroznak is a nácik,aki bizony nyiltan támogatják a mai jobboldalt.

Járai a szakmában egyértelmûen nem tekintély,minden mérvadó közgazdász élesen bírálta kamatpolitikáját,külföldiek is!
Hogy egy nevesincs lapban megválasztották az "év bankárjának",ahol kizárólag abból a szempontból díjaztak ,hogy melyik bankár úgymond a "legfüggetlenebb" a kormányától,azaz melyik tesz annak leginkább keresztbe .Ebbõl a szempontból Járai tényleg élen volt.

Van egy óriási különbség ,amit én "sulykolok" azok igaz tények,vagy talán nem az MSZP adta meg a 13. havi nyugdíjat? stb...

Azt elhiszem ,hogy az Önhöz hasonló beállítottságúaknál közútálatnak örvendenek a miniszterek,és hogy ennek nagyon "örvendenek is az ellendrukkerek,sõt szítják is,de azért a rajongva szeretett vezérüket sem nagyon csipi az ország,ha már kétszer is valagba rúgta.

Nem láttam az ominózus Estét,de párszor láttam már Gyurcsányt beszélni,és van egy rossz hírem : klasszisokkal jobb szónok mint a "jobboldalon" bárki.Slágfertig,nem papírból olvas elõre mások által megírt beszédet mint pl Orbán.Hogy "szende szûz",nem tünt kirívónak,viszont nézze meg egy Fidesz naggyûlésen Orbánt : ugyanolyan fintorokat csinál,ugyanúgy rángatózik mint Mussolini,ha ez a név mond valamit.
Dehát az élet be is bizonyította ,amit mondok ,hiszen a 2006-os vitában lemosta a vezért,és megkockáztatom soha nem mer többet kiállni Gyurcsánnal vitázni,pedig ha olyan hazug ez a Fleto,akkor miért nem olvas be neki szemtõl szembe? Nem õ csak úgy szeret vitázni ,ha nincs ellenfél.Általában a Fidesz nem szereti ,ha valakinek ellenvéleménye van ,mert pl a Napkeltébõl is kirúgták az összes olyan riportert ,aki nem hagyott minden fideszes hazugságot komment nélkül.
3/10
C.s.I. 2008 máj. 01. - 19:42:47 3/10
(480/14087)
Érdekes védekezés. "Nem értettél meg". Hagyjuk.
Dantes 2008 máj. 01. - 18:57:34
(479/14087)
De, arról beszéltem. Csak nem értettél meg. Hagyjuk.
3/10
C.s.I. 2008 máj. 01. - 18:32:04 3/10 Előzmény Dantes
(478/14087)
Abban a hozzászólásban véletlenül sem errõl beszéltél.
1/10
issti1 2008 máj. 01. - 18:00:05 1/10
(477/14087)
Én nem tudom, mert én nem vagyok "az emberek", én csak azt tudom hogy jobboldalon is vannak nagy kretének, meg ballib oldalon is: a kreténeket(vagy másképp mondva a krónikusan hibát elkövetõket) kritizálni kell, akár jobb, akár baloldaliak -pláne ha hatalom van a kezükben. Szivesen kritizálnám Orbán autópálya beszerzési ügyleteit, vagy a kis g*nnygóc Rogánt, de ez most nem aktuális: most nem õk vannak soron.
A kakiba most nem õk tologatnak minket.

Ha pedig te Gálvölgyi, vagy Hernádi (akár Hajós) kasszacsörgésre -megrendelésre történõ pálfordulására annyit mondasz "na és" arra nem tudok mit mondani - illetve csak annyit, hogy eltérõ az erkölcsi értékrendünk.
Én mindenesetre a továbbiakban is az enyém mellett tenném le a voksot -neked is javaslom megfontolásra!
Dantes 2008 máj. 01. - 17:58:10
(476/14087)
Igen ezt mondtam. Mert téged nem háborít fel, ha egy ember azt mondja másokra hogy zárjuk õket munkatáborba a véleményük miatt?!

Szerinted ez rendben van?

Ha neked ez rendben van, nincs mit mondanom.
3/10
C.s.I. 2008 máj. 01. - 17:16:31 3/10
(475/14087)
"Engem, ez zavar, senkit sem bháborít fel ,ha idiót.. egy khm ember ilyenekkel viccelõdik? Ha komolyan mondta még rosszabb!" - Vagyis szerinted õ inkább ne, mert közfelháborodás lesz folyamatban. Vagy inkább szeretnéd, hogy lenne. Valami ilyesmi.

Mellesleg ha a "tõletek" szóval arra utaltál hogy fideszes vagyok akkor megint nem talált. Az élet nem fekete és fehér. A hangomat meg nem emeltem fel, ez egy fórum szóval nem is lenne értelme.

Azt akarod, hogy békén hagyjalak, mégsem vagy békés. Amerika komplexus?
Dantes 2008 máj. 01. - 17:03:09
(474/14087)
Mit cáfoltam? Hagyjá má engem békében!
Mondtam én olyat ,hogy nem lehet akármelyik oldalt bírálni?
Nem mondtam.
Épp ellenkezõleg!
Úgy hogy vegyél vissza a hangodból, rendben?

Nem tudom mi jogon adsz olyasmit a számba amit mondtam! Ne hazudtoljál már meg!

Különben meg jellemzõ ez hozzá állás...tõletek.
3/10
C.s.I. 2008 máj. 01. - 16:50:51 3/10
(473/14087)
Sikeresen megcáfoltad magad. Szóval ha a 'másik' oldal viccelõdik ezzel az oldallal, na azt ne. De ha ez az oldal viccelõdik a másikkal, az nem baj, az a probélma, hogy ezt nem értjük meg. Ebbe még sikerült - korábban - beleszõni a szólásszabadságot, egyre jobb.
Mellesleg olvastam azt a két sort ami moderálva lett, úgyhogy inkább ne.
Dantes 2008 máj. 01. - 15:11:51
(472/14087)
Erre meg azt mondom, na és? Én az elõttrõl nem ismertem a politikai véleményüket.
Mellesleg nem õk lennének az elsõk akik gyökeresen váltanak a nézetükön.
Mellesleg tudod ez úgyvan ,hogy amikor Hajós a Fidesz tv-nél, akarom mondani Hír tv-nél, Gyurcsány ellen beszélt, kapásból neki estek mindenki, hogy hogy merészel a jobb oldali Tv-nél beszélni.
Hm.
Azóta persze mivel továbbra is a HH- állandó szereplõje bizonyos körök szerint õ is ,,csak egy komcsi".
Akkor most ez hogy van?

Meg mondom én, egyszerûen szerintem akkor is arról van szó, hogy a jobb oldalt ne merészelje senki se bírálni mert irgum-burgum.
Így vélekednek az emberek, és lhet magyarázni ,hogy nem, de bizony így vélekednek.
Dantes 2008 máj. 01. - 15:07:20
(471/14087)
Nem káromkodtam. Csdak megkérdeztem az illetõtõl, mormális-e ha olyanoakt ír, hogy embereket munka táborba kéne zárni.
Engem, ez zavar, senkit sem bháborít fel ,ha idiót.. egy khm ember ilyenekkel viccelõdik? Ha komolyan mondta még rosszabb!

Az viszont igaz, hogy a szinvonal folyamatosan csökken a mûsorban.
De ettõl függetlenül ami igaz az igaz, már elõs adások után voltak olyanok akik azért szidták ,mert nekik más a politikai nézetük, mint a mûsorban szereplõknek. Az emberek többsége igen is ezért szidja õket.
Mint ahogy általában: ,,más a véleményed? Dögölj meg! "
Ma ez van ebben az országban, de ebbe nem akartam bele menni.

A lényeg, az egy dolog, hogy a mûsor nem tetszik, lehet is bírálni sõt kell is, de azért vannak határok! mert más a bírálat, és más az undorító sárdobálás, és mocskolódás.
A kettõ nem ugyanaz.
1/10
issti1 2008 máj. 01. - 12:34:44 1/10
(470/14087)
Néha azért mulatságos igy felülrõl megfigyelni azt, ahogy nagy bölcsen megbeszélitek egymással a nagy igazságokat, tudomást sem próbálva venni arról a tényrõl, hogy nagy igazságotok úgy viszonyul a tényleges valósághoz, mint az általatok preferált irány támogatottsága: eléri, sõt néhol meg is haladja az 5% -ot! Kb. ennyien hisznek még ennek a politikai- ideológiai vonulatnak a helyességében, igazságában.
Ebbõl mindenképp érdemes lenne néminemû tanulságokat levonni.
Nemde? ;o)
1/10
issti1 2008 máj. 01. - 12:16:25 1/10
(469/14087)
Bocsánat, de annak ellenére, hogy alapvetõen egyetértek azzal, amit irsz, egy dologra újólag fel kell hivjam a figyelmet: e mûsorban nem a jelenlevõk szabad véleménynilvánitásáról van szó - ismerheted Gálvölgyi, Hernádi, stb.. mûsorba válogatás elõtti megnyilatkozásait-világnézetét: egyszerûen pénzért mondják azt, amit tõlük elvárnak. Ez a gusztustalan benne!
Mert ha Gálvölgyi, Hernádi, stb. a HH szereplés elõtti idõkben is ilyen szájtépõ balos lett volna, hát azt mondom, amit te. Csakhogy itt nem errõl van szó -s ez a nagy különbség!
Moldávia bánata 2008 máj. 01. - 11:56:02
(468/14087)
Hát ja, néha én is úgy érzem, mintha a Csehov Sirályának egyik címszereplõje lenne. ;)