Téma: Heti hetes

Zolkó 2007 febr. 05. - 16:11:11
(67/14087)
És szerintem a poénok kb. fele Teddy feldobott labdáiból jön össze. (És most megsértõdtem chief Brody helyett):))))
Zolkó 2007 febr. 05. - 16:00:20
(66/14087)
Csak beleszólok már:) Farkasházy nagyon jól ismeri önmagát, és biztos, hogy régen túlvan már azon, hogy csesztetik a raccsolása miatt. Pont hogy õ az, aki állandóan feldobja a labdát a történeteivel, tudván, valaki (Bajor):) úgyis le fog rá csapni, és beleköt. Ezzel õ nagyonis tisztában van.
3/10
felh 2007 febr. 05. - 15:36:19 3/10
(65/14087)
Honnan tudod, hogy a többiek mit gondolnak a beszólásairól? Intelligensek és a kamera elõtt nem kezdeményeznek balhét. Egyébként nem csak Jáksó volt nála célkeresztben, hanem pl. Teddy beszédhibáján is hosszan szórakozott. Gondolom csak merõ tiszteletbõl.
3/10
felh 2007 febr. 05. - 15:28:28 3/10
(64/14087)
Farkasházy és kedvence a Heti Hetes :DDD
3/10
felh 2007 febr. 05. - 15:27:09 3/10
(63/14087)
köszi a nyeltani ellenprzést :D
3/10
felh 2007 febr. 05. - 12:52:59 3/10
(62/14087)
A tisztelet ott kezdõdik, hogy nem folytom bele a másikba a szót.
Bajort szerintem is hanyagolni kellene. Távollétében Gálvölgyi is másképp viselkedik.
3/10
felh 2007 febr. 05. - 08:41:42 3/10
(61/14087)
Véleményem szerint a mûsor húzóembere Farkasházy Tivadar. Önálló véleménnyel, kifejezõkészséggel, humorral rendelkezõ ember.
Bajorról egy pszichológus ismerõsöm mondása jut az eszembe: "aki nem tud építeni, rombol".
Babette 2007 febr. 05. - 08:18:11
(60/14087)
Szerény véleményem szerint, van amiben igazad van. Bajor tényleg kiégett már ebbõl a szerepbõl, de azt megcáfolnám, hogy a Hajós-Alföldy páros csökkentené a mûsor színvonalát. A Kiszel Tündés és Gyõzikés Rómeó&Júlia csak poén volt, és pont arra mutatott rá, hogy semmitmondó, buta "sztárocskákkal" bármit el lehet adni, és ez a színvonal Magyarországon, ami - remélem sok mindenki szerint - gyalázat!
A Hetihetes talán nem olyan, mint hajdanán, de a témák és a közönség is újul. Szerintem jólesõ érzés vasárnap este a hét buta történései után nevetni ezeken és más szempontból is megközelíteni.
Gabor84 2007 febr. 05. - 06:55:46
(59/14087)
Hát én a stáb helyében a Bajor-Gálvölgyi párost már régen kitettem volna. Öt témából max egyhez ha hozzászólnak, ráadássul azt is olyan színvonalon hogy "odaröffentenek" valamit aztán kész. Egész adás alatt mást sem csinálnak mint a többieket kritizálják, ráadásul nem tudom hogy Bajor honnan veszi a bátorságot hogy folyton beledumál mások mondandójába, sõt még a szerencsétlen "lenyomingerezett" Jáksónak sem hagyja felolvasni a szöveget.
Az Alföldi-Hajós páros sem jobb, akik Gyõzikével és Kiszel Tündikével a fõszerepben készítenének Rómeót és Júliát.....
Hernádi meg Farkasházy legalább tudnak viselkedni és nem térnek el folyton a témától.
Facing.the.Plastic 2007 febr. 05. - 00:54:00
(58/14087)
agreed!!!! Bár mondjuk én a kezdet kezdetétõl nem szeretem, és nem is nézem..csak párszor kukkantottam bele, de az sem ragadott meg...
sbs 2007 febr. 04. - 22:00:14 Előzmény Facing.the.Plastic
(57/14087)
Szerintem tök színvonaltalan az egész mûsor! Réges régen szerettem, de ez már nem az igazi. ERÖLKÖDÉS az egész! Teddy megalázásáról nem is beszélve. Nem híányozna ha nem lenne többet ez a mûsor!!!
Mayki 2007 jan. 01. - 14:56:28
(56/14087)
Sziasztok!
Ma új díszletben lesz az adás!!!
Mayki
Facing.the.Plastic 2007 jan. 01. - 14:40:00
(55/14087)
köszi..megis néztem...

na most jöhetnek a kövek.... mert ez egy korrekt beszéd volt...
habár semmi haszna nem volt...de legalább mégis :):):):):)
Facing.the.Plastic 2007 jan. 01. - 13:59:08
(54/14087)
vagy esetleg az a gond, hogy a hírhedt, rettegett HÍR TV-ben szerepelt??? Hát hogy tehette ezt??? Mi vezérelhette erre a szörnyû tettre???

:):):):):):)
Facing.the.Plastic 2007 jan. 01. - 13:56:37 Előzmény SzeZsu
(53/14087)
na igen..mert sose nézek tv-t mennyi mindenrõl maradok le!!!! uramatyám, mit mondhatot, vagy nyilatkozhatott szegény magyar állampolgár (elv)társ Hajós András, hogy egy demokráciában, ahol elvileg (hangsúlyozom, ELVILEG) szabadon alkothatunk és mondhatunk véleményt???
dorcika 2007 jan. 01. - 01:29:44 Előzmény turandot
(52/14087)
Végre egy jó idõpontba adták, Szilveszter éjjelén úgyse nézné senki. :)
turandot 2006 nov. 25. - 21:47:18
(51/14087)
Többségében nem okoz csalódást a mûsor. A helyzet adta poénok és az irónia összecsengése üditõen tud hatni sok esetben. Teddyt és Jucit nagyon kedvelem, Verebes és Havas azért hiányzik. Hajós különvéleményét is elfogadom. Õ akkor ezt úgy látta és fontosnak tartotta elmondani azon a helyen, ez szive joga. Szerencsésnek tartom,hogy továbbra is ott poénkodik és elviseli a többiek élcelõdését. Talán jó példa arra is, hogy nem kell egymás torkának esni, ha idõnként mást gondolunk napjaink nem is egyszerû történéseirõl
SzeZsu 2006 nov. 25. - 20:09:17
(50/14087)
T. Hetihetes!
Amióta a mûsor létezik, soha egyetlen egy adást ki nem hagytam:)... bár mostanság nagyon késõi idõben van a mûsor:(
Sajnálatos módom, amióta egy a hüle hajós (szándékos a kisbetûvel irás!) szeptemberben önhatalmúlag, mint magyar állampolgár? nyilatkozott a hirtvben, azóta megnézem, hogy kik lesznek a hetihetes vendégei...és ha hajós is szerepel, akkor inkább átkapcsolok bármi más tv csatornára.
szégyen gyalázat, hogy akkor...és ott magánemberként (is) kiadott-közvetitett nyilatkozatott tett.
szégyelheti magát hajós!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jobban járt volna, ha tv-s nyilatkozata elõtte vett volna 5 mély levegõt( közben a múltjára..és a családjára gondolt volna!)!
hajós elásta magát a MAGYAR!!!!!!ember elõtt...innentõl kezdve õ és(sajnos!) a zenekara is leirta magát a két 0 = WC szintre!!!(klozet)
ezekután is mindig megnézem kik lesznek a mûsor vendégei, és ha hajós is köztük lesz, akkor sajánálom....de inkább a mtv1-et vagy animel planetot fogok a távkapcsolón nyomni:)))
mejoc 2006 nov. 24. - 22:18:43
(49/14087)
Köszi Realizer, azért mégse dugja mindenki a párnája alá a fejét, és ha nem is lehet átlátni teljesen mert már akkora a korrupció, de legalább belátja hogy mi folyik magyarországon.

Amúgy a mûsor nem lenne rossz, csak ha már tudja az ember mi folyik a szinfalak mögött (és esetleg nem ezen kellene viccelõdni hogy magyarország eladósodik, amit elõbb-utóbb a nép fizet ki, persze itt nem a politikusokra gondoltam :D), akkor már nem lehet nézni ezt az állszent mûsort.

Csak azt nem tudom hogy a tényeket hogy nem látják az emberek, ill. tudom a megtévesztések miatt, média szórólap, fõleg ha a szórólap hátuján még TESCO-s utalvány is van :D

Köszi Zolkó hogy rámgondoltál Farkasházy szerepében, de úgy érzem hogy nem lennék rá alkalmas, amúgy régen õ volt az egyik kedvencem, Jucus a másik. :)
De nem értek egyet Farkasházy médiában írt cikkeivel. De a raccsolás az jóláll neki :D Persze Havast is ki kellene találni ha nem lenne.

Na, miben vagyok eltévedve Herby, egy kicsit bõvebben, mert így nem tudok rá reagállni, vagy nem azért írtad hogy felvilágosíts hogy miben tévedek?
Herby: "mejoc... El vagy te tévedve."
Herby aki azt hiszi hogy nagyot mondott :), hú vagy ez én lennék :D
Boszi 2006 nov. 05. - 06:53:22 Előzmény Falconmaster
(48/14087)
Szia. Igazad van, de sajnos szerintem, ha ilyen kultúráltak lennénk, nem itt tartanánk. :-(