Téma: Hilal Saral

hanga549 2017 jan. 23. - 21:41:38
(337/1897)
Nagyon jól írtad!! Ez nem az a sorozat, amit házimunka, fõzõcske, gyereknevelés mellett félszemmel bámulgatni lehet. A reklám meg egyenesen BÛN egy ilyen sorozatban. Megbontja a történetet, kizökkent a hangulatból és még sorolhatnám.
Letöltöm az egész hetit és vasárnap megnézzük egyben. F....s szinkronnal, de legalább reklám nélkül Ez lett a döntésem.

Ja, és még valami: úgy tudom, hogy a törökök a farkincás g-t nem ejtik. Tehát az "ErdogGán" is baromság. Miért nem volt jó az Erdoán?
hanga549 2017 jan. 23. - 21:36:09
(336/1897)
Hiába, akinek ennyi segítõkész barlangi ablája van, az szomorú ember nem lehet. Így hát én sem vagyok az. :) HÁLÁSAN köszönöm, hogy a segítségemre szaladtatok!!
Hatalmas ölelés és simi Nektek! :) :*
maryriddle 2017 jan. 23. - 21:27:30
(335/1897)
10: https://docs.google.com/file/d/0B_KJeuXMwKI7TmtrMlpkWHFXSDg/view
11: https://docs.google.com/file/d/0B_KJeuXMwKI7Um5ET2ZUdDdDOUk/view

Én kigyûjtöttem anno a linkeket mert az én böngészõm is összeomlott tõle (meg én is) ha valamelyik nem jó még szólj(atok).

Ja mankos nem emlékszem már hogy találtál-e külön letölthetõ feliratot, de a pakisztán oldalon az is fent van
https://www.facebook.com/notes/engin-akyurek-fans-pakistan/bir-bulut-olsam-with-english-subtitles/724746037627590/
hanga549 2017 jan. 23. - 21:25:05
(334/1897)
Óhhh, de köszi!! :) Nekem a 10-11 hiányzik. De már le is töltöttem (foltosan) YT-ról, úgyhogy ne vacakolj a feltöltögetéssel.
hanga549 2017 jan. 23. - 21:23:14
(333/1897)
Ja, és napi aktuális: Kerim szinkronon konkrétan SÍRTAM ma. :((((
Komolyan mondom, ehhez már mûvészet kell, így el ba...(rmol)ni egy ilyen baromi jó sorozatot egy oda nem illõ hanggal.

Gratulálok a készítõknek.
hanga549 2017 jan. 23. - 21:18:10
(332/1897)
Hiába, aki keres, az talál. (Lehet, hogy el kellene mennem aranyat ásni?).
Ennek a kis huncut Enginnek van egy pakisztáni universal fan clubja is, ott ráleltem a drive-ra. A 10-11-es bölüm nincs fent sajna, de azt a kettõt meglesen homályosan.
hanga549 2017 jan. 23. - 20:54:15
(331/1897)
HELP!!! HELP!!!
Valaki legyen szíves segítsen.
Az Istennek nem tudom, honnan kaptam le Buluthoz a nem elhomályosított videókat. :((
Szerintem nem Engin FB oldalról, mert az azon lévõ BBO videókat be sem tölti a gépem, rögtön össze is omlik a Mozillám.
Mintha valami jegyzet fájlban lettek volna a linkek, de ezt sem találom. Én hülye csak a 9. részig töltöttem le a múltkor, és most nézném tovább, de nem találok hozzá vidit. :((
Valaki....valaki...valaki.......
Michonne 2017 jan. 23. - 11:16:17
(330/1897)
Mikkelsennel érdemes próbálkozni. Óriási figura, ösztönös, ezer arcú színész a drámától a romantikán át az abszurdig. Leszámítva néhány mellényúlását én szinte mindent láttam tõle, és általa ismertem meg több olyan skandináv rendezõt és színészt, akit egyébként biztosan nem.

"ÖK: Ó, szóval Bejgli asszony negatív lesz? A 3. bölüm fragmaniban meg mit mûvelt már házas asszony létére?"

Ó de még mennyire, hogy negatív!;) … külföldi nézõi kommentekbõl leszûrve Eysan 2.0 már most…

Remélem, hogy kicsit többet és pláne tartalmasabbat tudunk majd meg róla a továbbiakban, azon túl, hogy egy bohókás gazdag lány, aki doki feleség szeretett volna lenni. Lenne a karakterben bõven potenciál, de egyelõre eléggé 2bites zombinak láttatják…

megnéztem a fragit: most már kimondhatjuk hangosan Bejgli egy házasságtörõõõõõõõõõõõõõõ!;)

Tádádám Fatmagül promo a Mokkában:

http://tv2.hu/musoraink/mokka/228311_fatmagul-tabudonto-sorozat-hetkoznap-delutan-a-tv2-n.html
maryriddle 2017 jan. 23. - 10:09:32
(329/1897)
Szép hétfõt!
Icerde-Coskun rajongóknak ajánlom figyelmébe ezt a csodás oldalt:
https://www.instagram.com/taktakla
Tak tak taka tak
maryriddle 2017 jan. 22. - 21:42:19
(328/1897)
Ja totál bûnözõ ábrázata van :-)))
Sajnos én is megint olvasgattam a napokban.... Nem idézek, de olybá tûnik van akiknek elképzelhetetlen hogy 15 bölüm (kb. 2 hónap) alatt nem omlik egy megerõszakolt lány a támadóinak cinkosának a karjaiba....
maryriddle 2017 jan. 22. - 20:26:27
(327/1897)
Na rábeszéltetek, én is megnéztem Kata Katalinos filmjét. Kelet-európai filmben ritkán csalódtam még, itt is megkaptam amit vártam. A sok töröközés után jól esett már egy ilyen igazán giccsmentes naturalista dráma. A színésznõ alakítását imádtam! Különösen azt a szenvtelenül odavetett a barátodat megöltem-et, a csónakos monológot meg kétszer is megnéztem annyira jó volt.
A boxeralsó hiánya meg,... igen... tudod Réci az európai mûvészfilmbõl ez ugyanolyan kimaradhatatlan elem mint törököknél az elhálatlan házasság :-))
Michonne a te filmjeidet is könyvjelzõztem köszi. Mads Mikkelsentõl még nem is láttam semmit, pedig már rég akartam tõle valamit mert mindig csak magasztaló kritikákat olvasok róla.

ÖK: Ó, szóval Bejgli asszony negatív lesz? A 3. bölüm fragmaniban meg mit mûvelt már házas asszony létére?
Egyébként a Barbie-bátyó mint potenciális õsellenséget el is felejtettem, szóval mégis lehet hogy lesz itt egy kis "nem lehetünk egymáséi" drámázás. De én is remélem hogy nem viszik túlzásba az ilyesmit.

Szerintem a TIMS is érzi hogy ez kicsit rétegsori, és talán az is akar lenni. De ne hamarkodjam el... Én mondom, a külföldi vásárlóerõkben azért bízom.
Michonne 2017 jan. 22. - 00:35:25
(326/1897)
Sziasztok,

Kata, köszi a filmajánlót, szeretem az érdekességeket és nekem ez mindenképp az volt.
Türelem és idegzet kell hozzá, de megéri a ráfordított idõt. A csónakjelenet és a poharazgatás óriásira sikerült! A színésznõ néha ironikus játékát szoknom kellett, de jól tolta. A kiskölköt nagyon csíptem. A képi világ mondanom sem kell, hogy varázslatos.
Örök igazság: erõszak erõszakot szül, és mindenki mindenkihez kapcsolódik.

ÖK és a sötét tónusok: nem véletlenül említettem a skandináv vonalat, az ottani krimi-dráma sorozatokban fedezhetõ fel hasonló fényképezésmód, tempó, színek, a kicsit távoli karakterek, ezért is ugrott be már az elsõ bölüm után (és most eszembe jutott a sok skandi elmaradásom jááááj, no majd egyszer: )

Ömer-Elif kémia témában egyetértek.
És hogy Barbiból mit fog kihozni? hmmm nem tudom…vannak fenntartásaim:) Egyelõre még úgy néz rá mint egyetlen Kenjére, szóval távol még az ostoros domina:))
vagy olyat ne is akarjak?...hihi

Mary,
Örülök, hogy neked is feltûnt Daghan mami, sztem is nagyon ott van a színésznõ.

„Mint önjelölt forgiíró,egyébként én úgy csináltam volna hogy legalább 18 éves legyen amikor Daghan ellen tanúskodik, így nem lesz akkora dráma szerintem, egy kislányra csak nem fognak annyira haragudni.”

Nem rossz felvetés, viszont így Selvi negatív karakter lenne, arra meg ugye ott van Bejgli.
És talán nem is az a célja az írónak, hogy a Selvi - Daghan közti viszony legyen túl drámai még az elején, hanem elsõ körben inkább a Daghan – Beril, illetve Selvi-Yilmaz vonalon, hiszen érzelmileg ilyen felállásban kötõdtek egymáshoz a gyilkosság idején, és a nagy felismerések után elõször ezen felosztásokban kell nagy drámáknak lennie. Az írók helyében én a Selvi-Daghan párosnál nem lovagolnám meg túlzottan a koronatanú momentumot, mármint nem erre helyezném a hangsúlyt a kapcsolatukban, még ha ezen a szálon is kapcsolódtak össze elõször.

Nézettség:
Elnézést, én voltam, aki bekavart a jó helyezéssel, de én a webes jelenlétre gondoltam nem a tv-és mérésre, ahol valóban 9. lett az elsõ rész, és a 2. bölüm pedig még rosszabb, és sajnos tudom, hogy ez a mérvadó a jövõt illetõen.
Az online mellett szerencsére a youtubes eredmények sem rosszak, 1. bölüm több, mint 1 millás nézettség/hét (persze tudom, hogy ez nem live és inkább külföld). Nagyon úgy tûnik, hogy az ÖK réteg dizi lesz, és ha így nézzük, akkor viszont nem is olyan rosszak ezek a számok.
Korrekt kis alternatíva csütörtök estére a többivel szemben, persze a kérdés az, hogy a TIMS mennyire játszott erre az opcióra és kategóriára …..( bár ha készakarva csütörtökre rakta, akkor bármi lehetséges).

Fatmagül szinkron:
elsõ ránézésre sántított Dolmány Attila, mint Mustafa, írtam is, hogy én õt Kerimnek adnám.
Bezzeg a lottó számaim nem jönnek be ennyire…ahhh

Búcsúzóul Kata után szabadon én is movie linket hozok, rögtön kettõt, hátha valakit érdekel:
Az elsõ a Templom a dombon címû film, melyet pár hete ajánlottak. Háború feldolgozás, megbocsájtás témakör. A film rettentõ lassú, néha üresnek tûnõ, de mégis mély, nulla szájbarágással, oda kell koncentrálni. Itt a porton egy interjút is találtam a rendezõvel: http://magyar.film.hu/filmhu/magazin/hosok-vagy-aldozatok-templom-a-dombon-szerbia-balkan.html

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=S-pRhPBjlok

A másik pedig - és ezt már régen hozni akartam csak mindig elmaradt - egy Vinterberg mozi, mégpedig a Jagten címû film. Csinált már ettõl jobb mozit V., de mégis ajánlom megtekintésre. Témakör: nyugati tömeghisztéria, vélt pedofília, áldozattá válás.

http://www.filmtett.ro/cikk/3301/thomas-vinterberg-jagten-a-vadaszat

https://www.youtube.com/watch?v=TdkM2sVOBIg
hanga549 2017 jan. 22. - 00:31:06
(325/1897)
Pálinkás jóestét mindenkinek!

Kicisit eltûntem, bocsi, de dolog van, munkahely meg egy kész tébolyda. Mindig azt hiszem, hogy hülyébb emberek már nincsenek, és mégis rendre rám tudnak cáfolni.
Ugyanez vonatkozik a fórumokra. Tulajdonképpen csak a helyszín más. :))
Te jó ég, tényleg ilyen kommentek jönnek Fatmagülre? És az a Paramparca ennyire jó? Kár, hogy még egyet sem láttam belõle. Vagyis nem kár, mert nem is érdekel.

Icerde Cagataynál szerintem is komoly lehet a baj, ha már a helyettesítés is felröppent. Vagy csak tesztelik, mi lenne, ha a srác tényleg kiesne, mit szólnának a nézõk egy cseréhez, és kit javasolnának. Kenan nevét meg mondjuk csak csalinak dobták be, mert szerintem nagyon nem illene Caga helyére. Mindegy, elõbb-utóbb úgyis kiderül. Mindenesetre jobbulást kívánok Saprnak.

Elborzadva olvasom a Fatmagül szinkronos véleményeiteket. Bevallom, én még nem tudtam magam rászedni, hogy belelessek, mi várható. Hétfõn viszont megtudom, ugyanis kénytelen leszek nézni, annyit pofáztam róla a férjemnek, hogy ezt LÁTNIA kell. Õ meg sajna utál olvasgatni (bár Kuzeyt vévigolvasta), úgyhogy nézzük együtt meghitt kis családi programként a TV-ben. :))

Buluttal is le vagyok maradva, pedig az is nagyon érdekel.
Engines sorira sem volt még idõm. Megvárom, miket írkáltok még róla, aztán meglátom, mi lesz nálam a sorsa.

És jéééé, egy Burak Catalgali!! Mit keres ott Anne-ban? :O Még mintha a szerkója és a haja is ugyanaz lenne, mint KG-ban. :))
maryriddle 2017 jan. 21. - 23:03:24
(324/1897)
Tímea, ha erre járnál... már rég akartam neked mutatni valamit. Emlékszem említetted hogy az elsõ részt láttad az Annéból, gondolom nem folytattad, de most hoztam neked egy kis kedvcsinálót. Új szereplõt kaptunk ugyanis. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=BA_ISfT-i-A

:-))))
maryriddle 2017 jan. 21. - 20:43:55
(323/1897)
Fatmagül videó alatti komment: emiatt a hülyeség miatt tették át szombatra a Megtört szíveket :-)) Egyébként nem értem a TV2-t mi ez a nagy sietség mostanában, hallottam a Kösemet is heti 4*25 perces részekre kurkították nehogy beérjék a török vetítéseket. Ha már napi sorozatot akarnak csinálni a heti egybölümös sorikból miért nem akkor veszik meg a amikor már teljesen leforgatták? Bezzeg szegény KG-nkat harmadik nekifutásra sikerül csak leadni....

Kerim hangja szörnyûûû... Valamelyik hülyegyerek karakterhez illett volna inkább ez a szinkron. Meryem abla rikácsolása szintén szörnyû. Selimet még eltalálták. Münir bey viszont nagyon hasonlít az eredetire. Mukkadesre leszek nagyon kíváncsi. Meg a képarányra, mert eredetileg 4:3-mas volt az elsõ évad, az elõzetes viszont 16:9-es.

Megnéztem az ÖK nézettségét és tényleg kilencedik lett csak totalban. Valami más kategóriában volt harmadik, értelmiségi vagy fiatal értelmiségi rétegben asszem. Abban lehet reménykedni hogy Engin népszerûsége miatt több ország lecsap a sorira. A Kösem heti összesítésben olyan 50. szokott lenni, de olvastam hogy valami 90 országban megvették, így megéri nekik folytatni. Szegény TIMS-es sorikat valamiért nem értékelik a törökök...
maryriddle 2017 jan. 20. - 23:59:09
(322/1897)
Jó estét!

Na végre sikerült megnéznem az elsõ részt az Ölene Kadarból. Igazából mindent elmondtatok már elõttem az elsõ bölümrõl sok újdonsággal nem tudok szolgálni. Az alapsztorit elsõre kicsit lerángott csontnak éreztem, talán kicsit szappanyosnak de a megvalósítása egyáltalán nem(tûnik annak egyelõre). Amiben igazán különlegesnek látom - egy török sorozathoz képest - amit ti is kiemeltetek, azaz a magával ragadó képi világa és a lassú-lassú nagyon lasssúúúú jelenetei.:-) És én sajnos ebben is vélem a sorozat alacsony nézettségének az okát (én úgy olvastam az elsõ rész 9. lett).... Ezekben az Icerdés, Dirilises, Kara Sevdás stb maffiózós (de még az Anne is pörgõsebb ennél), Katát idézve tachikardiát elõidézõs sorik idejében nem engedheti meg magának egy dizi hogy 5 teljes percig(!) ne történjen benne semmi. (Lemértem, ennyi idõbe telt amíg Fahriye bejutott és várakozott a böriben!)
A karakterek egyelõre nekem is olyan semmilyenek. Daghan mamival (és színésznõvel) szimpatizálok most, remélem hogy nem csak klasszikus török mami szerep jut majd neki. Ami az alakításokat illeti, még nem tudom most még nagyon senkinek nem kellett villognia talán Enginen kívül. Fahriyét mondtam, nem tartom teljesen alkalmatlan színésznõnek (nagy szerencséje a hangszíne), de szenvedélyesebb jelenetekben nehezen tudom elképzelni... Na meg nehezen tudom elhinni hogy õ egy frissen végzett ügyvédleány.., kicsit vehették volna csitrisebbre a figurát szerintem... Mint önjelölt forgiíró,egyébként én úgy csináltam volna hogy legalább 18 éves legyen amikor Daghan ellen tanúskodik, így nem lesz akkora dráma szerintem, egy kislányra csak nem fognak annyira haragudni.
Levendula úrral fejre amúgy remek kasztingot csináltak, kevés ellenszenvesebb képû török színészt láttam még, az alakításáról mindent elmondtatok:-)
A 2. részt még nem néztem, megvárom az angol fordítást.

Egyébként ilyen zsebkendõárus gyerekek ezek szerint tényleg vannak Isztambulban? Már két sorozatban láttam.

Icerdével jól elmaradtam, a 13. résznél tartok. A fülbevalós ügyvéd most érkezett meg nálam. Hát izé... brrrrrr.... ijesztõbb mint Coskun, de a színészt én is nagyon bírom. :-)
Viszont nálam a fõ atyaúristen most már hivatalosan a vörösképû Alyanak. Elképesztõ figura. Szegény színésznek mennyire fájhat a torka egy-egy rész leforgatása után:-)

Köszi Réci a Burak Denizes az infót. De sajnos még mindig rosszul vagyok a partnernõtõl meg az egész soritól... mindig beleszaladok valahogy, már házasság is meg volt, de még mindig ott tart hogy bámulja Burak Denizt mint egy félistent. Szerintem igazából is bejön neki, mert csak ebben hiteles:-)

Köszi Kata a filmet, belenéztem érdekesnek tûnik, könyvjelzõztem, csak el ne felejtsem.
Michonne 2017 jan. 20. - 14:37:00
(321/1897)
muhahaha: ...nem csak nekem tûnt fel ez a fantasztikus alakítás..:))))

https://j.gifs.com/MjXKm3.gif
Michonne 2017 jan. 20. - 14:34:50
(320/1897)
Sziasztok!

Munkafronton nálam is beindult az év…

Megértem a dizi poblémádat... a törökök közül én is csak ÖK-át nézem, bár a tegnapi részre még nem volt teljességgel idõm, csak gyorsan átpörgettem....
Réci te nézted? ha igen, neked mennyire volt tiszta ez a gyerekes rész? Létezik mini Daghan, vagy nem? Random szláv fordításból azt vettem ki, hogy Bejgli a böriben azt mondta a dokinak, hogy elvetélt, de a vacsora közben a férjével mintha arról beszélgettek volna, hogy a gyermeket megszülte és örökbe adta(?)….
remélem az universalosok gyorsan fordítják a 2. bölümöt is, hogy érthetõ legyen ez a rész.

A számok, ha jól tudom csak a tv-és nézettségre vonatkoznak. A tegnapit nem tudom, de az 1.bölüm netes nézettsége viszont, ha jól emlékszem benne volt az elsõ 3-ban, ami egy preminél nagyon jó pozíció. Ki tudja, talán a tv-és is felhúzza majd magát, bár valóban a csütörtöki vetekedés a Tuba-Kivanc, illetve Berguzar- Halit párosokkal nem egy könnyû meccs, mondhatni necces.
És egy nagyon pöppet a 2. részrõl: nagyon örültem, hogy a szívemnek - no és a retinámnak - oly kedves skandináv noirt képesek voltak tartani, továbbra is eszméletlen jó és egyedi a hangulata, a színei, a tempója. Mekkora volt már a hármas követés az utcán?!…
A 2. részre kaptunk új szereplõket, illetve flashbacket is bõven, egyre többet tudunk a karakterekrõl, a mit-miért-és miért úgy-ok is körvonalazódnak. A már fentebb említett gyerek szál mindenképp érdekesebbé tenné a történetet, mint ahogy az Ezelben is, remélem bekerül.
Ami nagyon szimpatikus és marasztaló számomra, hogy szinte egyáltalán nem „õrjöngnek” benne a szereplõk (a legutóbbi KPA-as élményem után csupa felüdülés) és viszonylag letisztult, intelligens, nyafi mentes, érett felnõtt karaktereket kaptunk (jó, persze ez mindenképp török viszonyításban értendõ természetesen).
Nincs „túl hangos”, „túl ordibálós” feelingje a nézõnek, szeretem ahogy egymással beszélnek a szereplõk.
A színészi alakításokra nem nagyon térnék ki újból, egy kivétellel nagyon jó volt ebben a részben is mindenki (Daghan anyuka különösen).
A kivétel persze ismét ugyanaz a valaki ….. hmmm tudja valaki, hogy Sarp Levendoglu mit szív? Enervált és kritikán aluli volt megint...:)
Nem tudom, hogy ez rendezõi utasítás, netán így van megírva a karaktere, vagy ennyire béna, de õ nekem mindenképp kakukktojás….mindenesetre jót nevetgélek rajta annyira nem tudom hova tenni szegényt.

A zene telitalálat, imádom mind az original, mind a beemelt más elõadóktól származó soundtracket.
yessss again: https://www.youtube.com/watch?v=hIFohBZlnyU

Réci, említetted a young popet, én nézem, bár nagyon az elején vagyok még, sokat nem is tudnék ezért írni róla, olyan alkotás, ami ülepedést igényel nekem mindenképp, viszont ajánlom figyelmedbe a sorozat portos topicjában bogbandy jan. 19-én írt bejegyzését, ami egy tökéletes szösszenet, összegzés.

Puszi nektek!:)
maryriddle 2017 jan. 16. - 21:29:17
(319/1897)
Kerestem róla cikket még, annyit tudtam kivenni gugli fordítóval hogy a májával vannak gondok, (zsírmája vagy májmegnagyobbodása van) és a munka, stressz most nem tesz jót neki. Na de ilyen fiatalon... Hát nem tudom... Remélem hogy csak túloznak az újságírók, mint általában. Bár így hogy már a helyettes neve is felröppent, gyanús a dolog...
Ha így van, szerintem nem Sarp szerepére jönne, ilyen gagyi színészcserét nem nézek ki Ulucból (ha csak nem átmûteti magát Sarp:-)) hanem kiírnák (gondolom kinyírnák) Sarpot, és valahogy behoznák Kenan karakterét. Mondjuk Mahir megunta a trabzoni pásztorkodást és visszajött folytatni a leszámolást az isztambuli kabadayikkal:-) Akkor viszont teljesen más irányt venne a sorozat, és a testvérdrámának lõttek, ami nagy kár lenne. Ha eleve Kenannal indult volna a sori jobban örültem volna mint Cagataynak (persze nyilván 40+ évesen õ nehezen alakított volna egy végzõs rendõrtanoncot, és akkor kicsit más lett volna az alapkoncepció), de így azért sajnálnám elvéreztetni Sarpeiünket. De persze az egészség a legfontosabb, ha tényleg ilyen komoly a gond vele akkor nem kéne erõltetni Cagatay legényt.

Az Engin-Barbie sorira még nem volt idõm, meg szinte semmire, de láttam már van angol felirattal EA universalon. Megpróbálom a héten megnézni aztán döntök a sorsáról.
Illetve találtam egy ilyen oldalt (bár lehet csak nekem újdonság) ahol szintén fent van, meg mások is, Réci a Songülös sorid is. http://totinix.com/
hanga549 2017 jan. 16. - 12:38:45
(318/1897)
Hogy mik vannak??!!! Vagyis hogy mik nem röppennek fel (kérdés, hogy ez igaz-e)??
(Mankos, hegyezd kicsi füleidet.)
Szóval éppen most olvasom, hogy valami gebasz van Cagatay egészségével, és hogy emiatt Icerdeben állítólag Kenan- Ezel -Mahir váltaná.

Törökül esetlegesen tudó barlangtársaimnak :))) ajánlom figyelmébe az alábbi cikket: http://www.haberingundemi.com/magazin/cagatay-ulusoy-icerde-dizisinden-ayriliyor-mu-h586487.html

Na most, ha ez tényleg így van, akkor viszont komoly gond lehet a fiúval, állítólag kórházban is van/volt. Sajnálnám, sajnálom, picit aggódom. Mert bár Mert a favoritom, de azért õt is kedvelem.
Bevallom õszintén, én elég nehezen tudom Kenant képzeletben beilleszteni ebbe a szerepkörbe. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy nem találnám rá alkalmasnak, csak fura lenne.