Téma: Hilal Saral

maryriddle 2019 febr. 20. - 22:32:05
(1317/1897)
Selam!

Örülök hogy tetszettek a Valentínos kártyák, biztos kellőképp megköszöntétek a feladóknak :-) kivéve Tímea abla....

TimCag ask: Te aztán jól odamondtad! :-DD De tökéletesen egyetértek veled. Én sem értem mit eszik ezen az Oktayon, nem méltó ez a szerep hozzá. Ami a lájkot illeti, hát nem tudom mit tudott ezen belájkolni. Lehet hogy kicsikét beletapostál az egojába, és így álcázza. :-D De az is lehet hogy flörtöl ;-) A lényeg hogy tényleg olyanok vagytok mint két ex ;-D

HS-ből még nem néztem végig az aktuálist. Én hülye az AK-t választottam tegnap esti programnak, és hát persze hogy megint 1 perces szerepet kapott a gerillám! YETER!!! Ez végig így lesz?, mert akkor végigpörgetem törökül oszt kész. Ezt leszámítva ez a rész tetszett eddig a legjobban, de Ali müdürt inkább nem merem méltatni nehogy kapjak Tímeától....de ugye most volt az erotikus fejszétverés? Hát nem vadultam be tőle, de értem hogy aki igen az miért ;-DDD

Cukorova:
Michonne ne csináld már!!! Ne feledd a sötét barlangban vagy. Teljesen vállalható :-) Majd ha olyanokat írsz mint "Demir jól bánik a nőkkel" (aranyköpés KG-s időkből) vagy "kijárt már Demirnek egy romantikus éjszaka érts nemierőszak Züleyhával" (aranyköpés BBO-s időkből) és "hisztis hálátlan Züleyha miért nem szereti ezt a tündéri jóképű kis Demirt?" akkor figyelmeztetünk hogy szerezz be egy párátlanítót mert túl nagy a rózsaszín köd. De az már tényleg a feltört inda kategória lenne szerintem. :-)
Pontosítok a mondatomon, undi faktor ellenére Demir vonzó férfi és a sármja egyértelmű. Nekem is bejön, csak hát annyi van már a számláján az undorítóságokból hogy ez esetemben inkább fekete és nem rózsaszín ködöt von elé, ami legtöbbször eltakarja a sármját, de néha néha azért én is meglátom. Szóval nem mint férfi vonz, hanem mint karakter, ez a finom agresszíó és elegáns pszcihopata stílusa lenyűgöz. A negédes "romantikájától" viszont forog a gyomrom.
Anya-fia pajta jelenet nagy volt, Hünkar mami hatalmas színésznő. Nem gondoltam volna, hogy Demir ennyire nyíltan tud beszélni az anyjával a szerelmi gyengeségéről és a nagy szégyenről vagyis hogy tisztátlan nőt vett el (ha Yilmaz azt mondta hogy Allah színe előtt megesküdtek az ugye egyértelműen szexuális kapcsolatot is feltételez) szóval ez azért nem jellemző a török mácsókra (Cengonak milyen morbidat hazudott, ott már elröhögtem magam kínomban). Pszichológia hallgatók jókat csámcsoghatnának ezen az anya-fia kapcsolaton az tuti :-)
Szerintem is valószínű hogy tudja, hogy nem az övé a gyerek, ahogy nézte az újszülöttet mintha lett volna valami fura a tekintetében. Kíváncsi vagyok ez milyen hatással lesz a babacimságára a későbbiekben...

A Demir - Cengo kémia nekem is feltűnt :-) Cengo olyan szépen tud rá nézni ahogy egy mexikói főhős sem néz a szívszerelmére. Viccen kívül ha nem török sorozat lenne simán meggyanúsítanám Cengot hogy szerelmes, főleg az első részbeli szerelmetes monólógja után. De szintén éreztem egy kis szikrát Fekeli baba és Yilmaz között is a böriben :-) Őt egyébként nagyon bírom, nagyon jó szövegei vannak. Már ott a szívembe lopta amikor amikor lenyűgözte Yilmaz "nem vagyok koldus" beszólása.

Hünkar asszonyságon én már nem tudok kiigazodni. Néha még előjön ez az első bölümös a nagyasszonyi jóság, de nem tudom eldönteni hogy ez egy felvett szerep kiegészítő az eleganciájához vagy őszinte jóság van benne, mert máskor meg vérfagyasztóan érzéketlen. A munkások körülményei lehet hogy túlzás, de lehet hogy mégsem véletlenül ábrázolták így, ki akarnak vele fejezni valamit.

Züleyhán szintén nem tudok kiigazodni már. Gondoljátok, hogy a terhessége miatt maradt Yilmaz vélt halála után? Valahogy nekem összeegyezhetetlen ez a vegetatív életmód azzal a Züleyhával, akit az első két bölümben láttunk. Az első két bölümös Züleyha az én fejemben fogta volna magát és megszökik akár terhesen is megpróbál boldogulni. Az értem hogy Yilmazért miért tűrt, de most miért is? Legalább fenyegetnék valamivel, de úgy látom nem. Ez most erős lesz tudom de Yilmaz halála után az hogy Demir ágyában marad, és tűri bármit tegyen vele, nekem már kicsit Yilmaz emlékének a megcsalásának határát súrlolja legalábis Yilmaz szemszögéből én így érezném. A gyerekért mindenre képes egy anya szép gondolat, de a Bates Motelnek szerintem hosszútávon inkább mérgező hatása lenne szegény kis Adnanra... Ha nem lenne török sorozat én is Stockholm szindrómára gyanakodnék, de lehet így sem kizárható :-) Mert sokszor olyan kellemes mosollyal tűri ahogy Demir tapizza (még olyankor is amikor Demir nem látja az arcát), hogy teljesen zavarba jövök tőle. Török sorozat lévén azt azért nem tudom elképzelni, hogy beleszeret Demirbe, akármilyen népszerű is a "pár" a bujtatott hímsovinizmus ellenére a "szeress bele egy nemierőszakoló (én annak tartom Demirt) nőverőbe dolog szerintem képtelenség egy tévésorozatban. Vagy ha meg is történik, az tuti nem egy gyönyörű szerelmi sztori lesz lufikkal és naplementébe gurulós kabrióval. Esetleg úgy tudnám elképzelni ha Züleyhát rosszlányt csinálnak, és Yilmaz lenne végül az áldozat.

"Apropó mit szólunk a gonosz pokróc, ám ha a helyzet úgy kívánja meg, akkor kis kacér dög Saniye és a folyton vagy zabálni, vagy kufircolni akaró Gaffur házaspárhoz?). :)))"
Hááát a 7. részben Gaffur "jakuzzis" jelenetét nagyon-nagyon nem szerettem volna látni. Szegény színésznő... Egyébként a kacér jelenetek az egyetlen amikben mosolygásra késztet Saniye, egyébként folyamatosan csak agresszív gondolatok járnak az eszemben akárhányszor feltűnik a színen. Pedig csípem sokszor intrikus nőszemélyeket, pl. Sermint, de Saniyétől rosszul vagyok.
Gaffurt csípem, és nagyon jó színész.

Legkedvencebben még mindig Sabahattin doki bácsi. Folyamatosan meg szakad érte a szívem és olvadozok a jóságán, ha egy fokkal esztétikusabb színész alakítaná szerintem ő lenne a 2. török legény akibe szerelembe esnék :-)
Timea Hakmen 2019 febr. 19. - 22:32:31
(1316/1897)
Exférjem megkapta hivatalosan is a kis elbocsátó szép üzenetét. És belájkolta. Belájkolta a bánatomat. Ezek után ne mondjátok, hogy nem egy érzéketlen jégcsap! Elnézést a TimCag ask szurkolóitól, de ezúttal tényleg BITTI. Én nem leszek olyan, mint Cemre.
Mérgemben visszakövettem Alpot instán.

Kerimnek fentebb vannak a gödrei, mint kéne, Hüseyinnek meg "ráncgödrei" vannak, de nem rosszak. Amúgy jelenleg mindenki gödrét szebbnek tartom, mint a nevétseíromle lyukait.

HS aktuális rész megnézve. Sok elemezni való most nincs azt hiszem, aranyos rész volt, kedvencem a Hülya vs. Mahir vs. Nilay jelenet, Hülye és Mahir mint két ex. XD
Melekkel kapcsolatban vajon lemaradtam valamiről? Miért enyhült meg hirtelen?
Apropó, Melek főnöke, szerintem kicsit idős ahhoz, hogy Melek osztálytársa legyen, de nekem tetszenek a gülükéi. :)

A Birkan video engem sokkolt. XD

Kenan állítólag akupunktúrás kezelésen volt a plasztikai sebésznél. Látszik, hogy kis piperkőc, én még képeken keresztül is érzem róla a Dolce Gabanne / Armani Luis Vutton, alármilyen (nem tudom mit használnak az elitek) parfümillatot. De nek jól áll. :')
hanga549 2019 febr. 18. - 19:47:32 Előzmény hanga549
(1315/1897)
Minekutána megnéztem az 1. részt kiderült, hogy ő mégsem gerilla. :)))
hanga549 2019 febr. 15. - 18:21:32
(1314/1897)
Khmmm... Csak szólok: újabb gerilla a láthatáron... ;))
Sila sorozat.
hanga549 2019 febr. 15. - 17:24:26
(1313/1897)
Nem kicsit kellett ezen sem összeszednem az államat... ;)
hanga459 2019 febr. 15. - 14:03:51 Előzmény maryriddle
(1312/1897)
Óhhh, drága Szív, ez minden vágyam! ;)(Hálás köszönetem Mary ablámnak a Drágám üzenetének eljuttatásáért).

Köszönöm a jókívánságokat, sokkal jobb a kezem állapota, köszönhetően a tapasznak és a lórúgásnyi fájdalomcsillapítóknak - és annak ellenére, hogy a kézmerevítő ortopédiai segédeszköz használatát jelenősen elmismásolom.) Nem mentem táppénzre, mert otthon sem bírnám ki úgysem, hogy csak üljek kinyújtott jobb kézzel, így a Michonne-féle kényszer dizinézés is elmaradt.

Michonne, nagyon szívesen közkinccsé teszem a török HS srt-ket, viszont nekem nem sikerült letölhető videókat találnom hozzá, amikhez beilleszthetném, így nem tudtam használni. :(( A Kanal D oldalán vannak fent a részek, azonban csak 5-6-7 darabban. Ha Ti esetleg tudtok lelőhelyet, akkor ne tartsátok magatokban. Michonne, így is kellenek a felirat fájlok? Jelezd, kérlek, és felvesszük a kapcsolatot. Elvileg van nekünk egy barlang mappánk, ha még emlékeztek rá. Itt nem tudom megosztani, mert fogalmam sincs már, hol találtam anno. A gépemre van lementve.

"No és a sok-sok ilyen után piheg (nekem őszintének tűnt) az ágyánál majd Züheyla. "
Én is láttam ezt a videót, és az van, hogy nekem is őszintének tűnik. Sőőőőt, most belekukkantottam a legfrissebb bölümbe, itt 2xháromszöget le is sittelik (!!!! Mankos, figyi!!!! Börtön-kórház.... :)))))))) És hát ott is nagyon szenvedő feje van Zülysnek. Szóval nem tudom... Viszont bőg még mindig feszt, úgyhogy tuti, hogy kihúzott szemű Csillagszem sem közömbös még neki... Franc sem érti ezt a betonkemény nőt (nem az a leány, aki adja, hanem aki ÁLLJA). ;))
Amúgy legutóbbi résznél szomorúan állapítottam meg, hogy kifejezetten untam, a fennmaradó időben meg idegesített ez a Gülten. Ahogy tapadt Yilmazra, mint a bélyeg, bámult egész nap könny áztatta szemekkel, közben meg jó veszélybe is sodorja az ostobája, és nem Csillagot, hanem a jóságos doki bácsit is - már el is kezdődött a pletykás és rém rosszindulatú konyhai személyzet között a suskus. (Apropó mit szólunk a gonosz pokróc, ám ha a helyzet úgy kívánja meg, akkor kis kacér dög Saniye és a folyton vagy zabálni, vagy kufircolni akaró Gaffur házaspárhoz?). :)))

És erősen úgy néz ki, hogy valamiféle ASK van, vagyis volt és még még mindig van anyós és maffia papa között. Ésésés valami döbbeneteset tudtak meg a 19. bölüm végén maffiapapitól, aki könnyes szemmel egy Jean Claude Van Damme-os rúgással jutott be a házba és zavarta meg a Demir család étkezését és nyugalmát. Mivel hang nélkül néztem, így nem tudtam török nyelvtudásomra hagyatkozni (figyelitek, milyen nagymenőben nyomom?), DEEE CSAK nem az fog kiderülni, hogy 2xháromszög a maffiapapa fia? Vagy hogy Züleyha a lánya? :O :O Mindenesetre valamin nagyon kiakadtak és így is lett vége.

Mary, hatalmasak a Valentines üzik, Selamon sírtam, mind képileg, mind üzenetileg... :))))) Hasonló érzelmeket váltott ki belőlem Michonne Cupoidója, illetve a szirmokat dobáló Casanova. :))))

Timea abla, ÉÉÉÉÉNNNNN felismertem!!! :))) Az a profil (és nózi) semmivel össze nem téveszthető. Vay vay vaaaayyyyyyy!!! Hát mit csinált ő itten? Ultragigaszexi!! (szívecske hegyek). Nekem nagyon furi így bajusz nélkül, és nem tudom eldönteni, hogy így a jobb, vagy úgy. De az a TEST! Ahhh...
Hurrá, hurrá, péntek van és HS nap. Alig várom. :))))
Michonne 2019 febr. 15. - 12:56:24
(1311/1897)
Kücük Pasa (eskü nem néztem meg a kommenteket)
jót tett neki a kor és a szőr.
Timea Hakmen 2019 febr. 14. - 20:28:14 Előzmény maryriddle
(1310/1897)
Postáskisasszonynak köszönöm a fáradozást (mondjuk ilyen utóiratú levelet még jó, hogy nem hajított a kukába, ügye?), a levél feladójának viszont küldöm mélységes felháborodásomat! Csak 1000??? Hát, ennyit érek én?
Köszönöm a Cupido küldöncöt Michonne, ezután a mai sértés után végképp remélem, hogy hamarosan eltalál engem is az a nyíl.

Ki ismeri fel a táncos(és fekvő)fiút?
https://www.youtube.com/watch?v=lJDwPChXoBk
Michonne 2019 febr. 14. - 17:48:29 Előzmény maryriddle
(1309/1897)
Michonne 2019 febr. 14. - 17:47:28 Előzmény maryriddle
(1308/1897)
Michonne 2019 febr. 14. - 17:45:15
(1307/1897)
Iyi günler Ablák!

siettem ahogy tudtam..

Ollééééé mindenkinek happy Vali napot: https://tenor.com/view/valentinesday-gif-7788626
Ultra romantikusoknak: https://youtu.be/6YkBrGXgZO0?t=28
Külön kérésre pedig Timié ebben az évben a barlang horror Cupidoja: https://i.imgur.com/NrIJ5Hf.jpg

És a legfontosabb, hogy Big tessekür a mi fáradhatatlan Marycimünknek a szerelmetes lapok hajnali (!!!) továbbításáért ismét (az én céda esetemben mindjárt duplán). Oltáriak az üzenetek ebben az évben is, még jó hogy van egy kreatív postásuk;) Engedelmeddel csinálok belőlük kollázst és majd kitesszük a barlangfalra (de csak holnap mert ma duplán elfoglalt leszek …ahhh).
Nagyon remélem, hogy az amorózók hálásak a fáradozásaidért, ha nem akkor szólj, mert behajtom rajtuk.


mankosy 2019 febr. 14. - 10:30:54
(1306/1897)
ez jólesett köszi :-)

jókat nevettem a szövegken, nagyon találóak :D
maryriddle 2019 febr. 14. - 00:33:58
(1305/1897)
S végül postáskisasszonyt is eltalálta az az egy évvel ezelőtt kilőtt Cupido nyíl.
*könnycsepp*
maryriddle 2019 febr. 14. - 00:27:44
(1304/1897)
Selamfriend. Épp akkor értem oda amikor bedobta a kártyát a postaládába, nem tudtam már megállítani ne haragudj Tímea abla. :-(
maryriddle 2019 febr. 14. - 00:25:51
(1303/1897)
Michonne 2. Nagyon népszerű lettél ;-)
maryriddle 2019 febr. 14. - 00:25:07
(1302/1897)
Michonne 1
maryriddle 2019 febr. 14. - 00:24:11
(1301/1897)
Mankosnak is mert biztos imádja ezt a napot ;-)
maryriddle 2019 febr. 14. - 00:22:28
(1300/1897)
Postaládáink idén is megteltek Allahnak hála. Postáskisasszony pedig nem restell hajnalban munkába állni.
Michonne 2019 febr. 13. - 22:47:14 Előzmény mankosy
(1299/1897)
Szió,

A last kingdom nekem is kimaradt eddig, pedig a másik oldalról közelíti meg a szász-viking konfliktust, szóval biztos nem rossz, a kritikák sem húzzák le, az imdb szám is elég szép. Továbbra is listás.

DA:
„(rajtam kívül sztem midnneki látta már, még anyám is :D)”

az enyém is XD sőt Ő még a kastélykertig is eljutott, beljebb már nem sikerült, mert valamit renováltak és zárva volt a látogatók előtt. És ami a sorozatot illeti, ha nem fogott meg az első, akkor nem tudom mennyire fog a többi, én kb. a 3. évadig lelkesedtem, utána már kevésbé kötött le, az utolsó pedig 2015 óta a gépemen porosodik.

Poldark
Ezek után bele kellett nézzek a soribarin… uhh hálát adok az égnek, hogy nézhetjük eredetiben. Ross és Elisabeth valóban nem rossz, de Demelza…. és főleg a legelején gáz nagyon, George Warleggan pedig nyávogás helyett dörmög. Tragédia.

Az állapotfrissítéseden jót nevettem, igazán barlang kompatibilis :D
mankosy 2019 febr. 13. - 12:37:46
(1298/1897)
állapotfrissítés :D