Téma: Hilal Saral

mankosy 2019 febr. 13. - 09:26:08 Előzmény Michonne
(1297/1897)
Szia!

Vikingek 5. évad még még csak letöltve, mivela párommal néztük eddig, elég nehézkes összegyeztetni, de nézni fogm.. JRM miatt is
Kolléganőm a The last kingdom-ot ajánlgatja ( a párja statisztál is benne) , egyenlőre nincs rá érkezésem, de majd talán

tegnap meg ma offoltam magam melőból, elkezdtem a DA-t (rajtam kívül sztem midnneki látta már, még anyám is :D) első évad pipa..egyenlőre nem tudom hova tenni, nem fogott meg benne ezidáig semmi vagy senki, bele is aludtam 1-1 részbe , de kivárok ..vagy nem az én sorzatom lesz, az is lehet

Beleolvastam múltkor is a Porton- a poldark tpikba és ott valaki egekig magaszatla a Poldark szinkronját....belenéztem, bár ne tettem volna..Ross még elmegy de Demelzának Balsai Móni wtf????
Alapjáraton bírom nagyon a csajt, de ide pont marhára nem ő kellett volna

na léptem

bye

erika: jobbulást

Michonne 2019 febr. 13. - 00:01:12
(1296/1897)
Uppsz ez lemaradt még az első üziből

Bir ask iki hayat: http://images.vfl.ru/ii/1549910636/969fe8d4/25352381.gif
Dudu is ott volt: https://twitter.com/TvDunyasii/status/1095033713640042496

HS-el talán holnap, ha végzek a 16.-al is, bár tényleg mindent olyan jól leírtatok, max ismételni tudok.

Jó éjt.

Michonne 2019 febr. 12. - 23:58:55
(1295/1897)
Cukurova (Spoilert tartalmaz!):

Mary tárazz be daedalonal, mert az undi faktort fokozandó gondolom észrevetted, hogy a sunyi nézés mellé bejött a szájrángás is, meg az állandó izzadás és további lelki terror aka Demir bey.
Napi gyónás: azért a rózsaszín ködön át látom ám a vesztem, és fogok én még mindent tagadni a „feltörték az indám” dumával:D Vállalhatatlan tudom.
„Meg volt a jobbhorog romantikus legény ami a Demírünk. Aferin Züleyha. Cemre ettől tuti 3 hónapra kómába esett volna.”
HAHA, mellesleg, nekem is ezt kellett volna tennem, és akkor talán nem égetném magam ezzel az alakkal. Ujj témánál levegőt sem vettem, pedig jó pár elmebeteget láttam már.
No és a sok-sok ilyen után piheg (nekem őszintének tűnt) az ágyánál majd Züheyla. Persze annyira még nem ment el az eszem, hogy ezt szerelemnek lássam, de mindenképp fura. Stockholm szindrómát kizárom, mert ez még mindig egy török szappan, és mert fogja itt majd Züleyha kidagadt erekkel közvetlen közelről Demir bey arcába üvölteni, hogy: „Yilmaz benim kocam!!!” Mivel nem kétséges a síron túli szerelme Yilmaz iránt, ezért a tippem (vagy csak a lelkiismeretem kívánja így már nem is tudom:D), hogy említett jelenetnél szánalom lesz a háttérben inkább, Demir bey így vagy úgy, de meg fog törni…. már pityeregni is láttam, mint Mustónkat annak idején (ahhh tudom le kéne szokjak a kiváncsiskodásról).
A 7-t még nem néztem meg, a 6 viszont pipa, hozta a szintet, elhagyván kicsit a szerelem-esküvő témakört, egyre jobban teret kap az anya-fia burkolt ki az Úr a hásziendán csatározás is, ami már az eleje óta érezhető volt. Nem mentegetésképp, de ilyen erőszakos és fojtóan szerető Anya mellett, nem csodálom, hogy pszicho lett Demir beyből (és az apját még nem is láttuk XD), és az sem meglepő, hogy a felségein csapódik le az elfojtása (gondolom az elsőt is lájtosan de terrorizálta). Mary, kíváncsi vagyok, hogy az 5-ből, hogy tetszett az anya-fia pajta jelenet. Én behaltam rajta, ismét áthatotta az egészet a BS feeling, fenomenális volt, amikor Anne feltette a nagy kérdést („a gyerek a tiéd?”) és még az ég is dörrent egy nagyot haha, na meg a végén ahogy ölelkeznek, és külön-külön az arcukra közelít a kamera, majd ezeket megkoronázandó Anne a szobájában szépen levezeti, hogy tulajdonképpen a fiacskája őt is átejtette a palánkon. Ejj de jó volt. Hünkar bár láthatóan le volt nyűgözve imádott fia „zsenialitásán” azért azt is rögtön levette, hogy taktikát kell váltani Demir uralhatatlan külön utas politikája miatt. Apropó gyerek téma, ugye nem vettük be, hogy Cukurova Maverickje magának haluzza a gyerkőcöt?! Sztem azzal is tisztában van egyébként, hogy steril. Annyit járt a fejlett nyugaton, csak betévedt egy orvoshoz…hehe Persze inkább meghalna, hogy ezt bevallja.
De vissza kicsit Hünkarra, Mary a tömegesküvőnél én is felszisszentem:) pöpp déja vu: https://youtu.be/eNo9lGvn5wM?t=57 grrrr A munkások borzalmas életkörülményeit egy kicsit túlzónak találtam, sok mindent kinézek Batesékból, no de ez már tényleg a legalja.

„A legijesztőbbek mégis börtönigazgatóval való telefonálgatásai,ledöbbent az a hidegvér amivel kinyiratná Yilmazt. Mi a célja ezzel? Ha Yilmaznak annyi, gondolja hogy Züleyha ottmarad a ficsakájával?

Szerintem itt még ő sem tudta mit akar igazán, ill. Züheyla reakciója is kiszámíthatatlan volt, majd az idő igazolta, hogy a gyászoló lánnyal jobban járt volna, mint az élő szerelméért harcoló mátkával.
Egyébként börtönigazgató a legjobb pillanatban megy szabira, besírtam rajta a 6-ban.

A 6. rész majdnem végig anya-fia erődemonstrációjáról szólt, a bálba indulós résznél megért egy misét, ahogy Hünkar Szultána dívaként kivonult a kocsihoz, az utána következő jelenet pedig stílusosan az Anyósülés címet is megkaphatná. Művészet ahogy Züleyhát totálisan kirekesztik a társalgásból, sőt a világukból is alkalmanként, amit persze a lány tökéletesen érzékel és jót röhög rajtuk kínjában, főleg az anyósa féltékenykedésén. Züleyha egy porcelánbaba, akit mutogathatnak a nagyvilágnak, no és aki megszüli a Cukorka örököst persze. Kár, hogy Cengo nem tud szülni, mert akár őt is elvehette volna Demir bey, annyira imádják egymást, kihozta a böriből a nászéjszakán, családi vállalkozásba is bevette, benne bízik meg a legjobban, szépeket mondanak egymásnak a természet lágy ölén, holdfényben, bagoly huhogás közepette. Ez egy tökéletes kapcsolat, hadi bakalim. Na jó, bevallom az esti sütögetős nosztalgikus dumcsikat nagyon bírom, és ilyenkor Demir bey legalább nem akar ujjakat levágni:) De visszatérve anyára és fiára, hangosan felnevettem, amikor Demir finoman helyre tette, hogy majd ő foglalkozik az üzlettel, a kedves mama meg inkább kötögessen a leendő unokának, Anne feje tanulmány volt:)

Züleyha,
„Züleyha: VAYYYYBEEEE!! Ebben a kényszerházasságban való szüzességörzés miatti főhősnőket erkölcsi piedesztálra pakoló világban kíváncsi lennék egy olyan főhősnőnek a megítélésére, aki nem szűzhártyát őriz, hanem ellnkezőleg lefekszik egy másik férfival a szerelméért. Na ehhez kell igazi lelkierő, nem az erényövhöz.”

Tökéletesen megfogalmaztad, egyetértek.
A hozzáállása 6 résznél, kb. azt az ívet járja be egyébként, amit előre vetített neki az anyósa korábban, azaz „a gyerekéért mindenre képes egy anya”. Így Yilmaz „haláláig” láthatóan tűr, utána meg már csak túlél ebben a frigyben. Az „igazi házaspáros beszélgetés Demirel” jelenet viszont érdekes volt, kicsit ki is esett a jégcsap szerepből. Azért azt sikerült szerencsére nem lelőnöm eddig a tuben, hogy mikor fogja megtudni, hogy Yilmaz él, de gondolom robbanni fog. A nagymamás snittek nagyon aranyosak, szegény pára, ahogy odabújik hozzá.
Csillagszemű Yilmazról én sem tudok többet írni, jó lelkű, de sajna palimadár. Nem tudom mit szánnak majd neki az írók, és mennyire tud gerinccel kijönni a harcból, ami előtte áll. A köztük lévő nagy ask miatt remélem, hogy nem rontják el Őt, azért, hogy Züleyhát esetleg Demir felé tereljék. Az új ismerős Böri Babának a szeme sem áll jól, tuti lesz köze a Szultánához vagy a Cukorka farm tagjaihoz régről, gondolom ki nem hagynának az írók egy ilyen lehetőséget.
Nézzük ki van még, ja, Sermin, huhh elég latinosra vette a figurát, mérgezett puding, kígyómarás, mi jöhet még LOL Gülten nagyon nagy forma volt, hogy egy suhintással kinyírta a dögöt.
Betülre kíváncsi vagyok, bár szegény doki, ha ezek ketten egyszerre szívják a vérét tuti lelöveti magát Demir beyel.
Gülten, igen, a levelek nem lettek elküldve ez tény, a nagyját elégette és abból csippentett ki egy kis fecnit Gaffur, de ha jól láttam rejteget egyet a ládikájában még. Reménytelenül szereti Yilmazt, butus fejjel, azt hihette, hogy ha fiú nem olvassa el őket, akkor fájni sem fog neki Züheyla sorsa alakulása, én arra hajlok, hogy ezzel inkább Yilmaz lelkét védte nem pedig Züheylat akarta bántani. Mindezektől függetlenül persze nem volt szép tőle, és biztos lesz ennek még böjtje rá nézve.


Michonne 2019 febr. 12. - 23:37:16
(1294/1897)
Sziasztok,

Erika,
„Illemhely Menedzser”: Isztambul imázsfilm újratöltve, meghaltam!:)
Kórságok: nálam jó pár éve a gégegyulladás volt ilyen alattomosan vissza-visszatérő makacs kis dög. A Bugrás ajánlást köszi, felírtam. A Kadin sajnos nem jött végül össze a hétvégén, de rajta vagyok az ügyön. A HS török sub elérhetősége esetleg megosztható itt? Bár már ezerszer elátkoztam magam, hogy ennyire előre néztem a részeket, jobb lett volna veletek haladni. Kivanc pocija, aha értem, szóval mégis csak műhájci, legutóbb SAK Mustafánál láttam hasonlót, bár az jóval nagyobb volt és fele ilyen élethű:) Stylist tyúk: köszönöm, imádom, hogy Michonneként mindent megtehetek;) (Btw a való életben fele ennyire sem vagyok ám vérmes:D)
Erika Abla olvasom az ínhüvely nyavalyád, most én mondom, hogy Gecmis olsun!

Timi,
„Oh, azt megköszönném, de vigyázz, általában többre értékelem az állatok, mint a férfiakat (no zoofília) szóval azért nem adom oda akárkiért szegényeket.”

Abszolút megértelek, körültekintő leszek.

Mary,
Szóval henna yok, brühühü pedig már egészen beleéltem magam https://www.enigma-mag.com/wp-content/uploads/2017/02/henna.gif izééé ööööö ééés egy tömegesküvő maybe?:)
Lecsekkoltam gerilla házaspárt, a nej előre gondolkodott azzal a temérdek gonoszűző amulettel a háttérben? nem is rossz nem is rossz…:)
Na jó, néha tehetünk engedményeket és a nagy betűs igaz szerelmeket ne nyírjuk, és ahogy látom náluk sanszos a téma Mary, bár azon a vidéken nem ismeretlen a többnejűség, szóval még az is lehet, hogy jól megférnétek egymás mellett. Rosszalkodó tütüs sztájlisztokra viszont szabad vadászni (Erikától már meg is kaptam a tűzparancsot..hehe), egyébként nagy a nyomás mostanában rajtam, tegnap az új film premin is 23éves-modell-színésznő-Denizke csimpaszkodott rajta (https://www.instagram.com/p/BtxT7b9lyEs/), és akkor csodálkoztok, hogy Demir bey karjaiba omlok, nehéz az amazonok élete no…

Mankos,
Nézed még a Vikingeket? Én lazán átaludtam az évad folytatást, ilyen sem volt még, 11 rész barbárság vár rám, de fogalmam sincs hova suvasztom már be őket.
Neked is gecmis olsun ha még betegeskedsz.
hanga549 2019 febr. 12. - 20:47:52
(1293/1897)
(Csak azért szóltam, nehogy azt higgyétek, leléceltem megint. ) :) :(((
hanga549 2019 febr. 12. - 20:45:53
(1292/1897)
Drága abláim! Kicsit nem jövök pár napig (ínhüvelygyuszkó - jobbos). :( Ezt is bal kézzel pötyögöm. Hüseyn fotó imádás, GB nekem is törpécske kicsit (de nem nagyon, majd lemérjük, Mary, vagyis csak te). :))) Hoşçakal! :*****
maryriddle 2019 febr. 11. - 23:33:12
(1291/1897)
Még egy kis geri, de ne nézzétek hosszasan!
Azt akartam tőletek GB-nézők kérdezni hogy nektek is alacsonynak tűnik a sorozatban? Ez az egy problémám van vele., mintha kicsit törpe lenne.

Még valami: a bajszos tanárbácsinak szerintetek is pedo érzelmei vannak a hugica felé? Nagyon zavarbaejtő volt ahogy lagzi előtt végigmérte.
maryriddle 2019 febr. 11. - 23:22:45
(1290/1897)
És ha már volt szó a mosolyokról, szerintem is mindkét kardesnek nagyon vonzó és jellegzetes mosolya van. És az feltűnt hogy mindketten gödröcskések? (jó, nem Selamfriend-szintű gödrök de azért tatlik)
maryriddle 2019 febr. 11. - 23:08:07
(1289/1897)
Hanga ablának és minden Hüseyin abi fannak. Bár én is abimként szeretem inkább, szakállal egész jóképű, kár hogy a diziben nem így van.
maryriddle 2019 febr. 11. - 23:05:52
(1288/1897)
Cukurovával az 5. rész felénél tartok. Meg volt a jobbhorog romantikus legény ami a Demírünk. Aferin Züleyha. Cemre ettől tuti 3 hónapra kómába esett volna.
"Ha még egyszer leveszed a gyűrűdet levágom az ujjadat" -fej. (Ezeknek az ATV-s soriknak valami ujjfétisük lehet.) Először tátva maradt a szám, de aztán nem bírtam ki röhögés nélkül ezt a fejet.
Mankos így közelről sem jön be? Tényleg nagyon Kenanos aurája van leszámítva a psycho vonalat.
Ha sajnos otthon maradsz esetleg adhatnál neki egy esélyt, Kenan bey biztos olyan féltékeny lenne hogy rögtön aláírná az első szembejövő diziszerződést ;-)
maryriddle 2019 febr. 11. - 22:48:48
(1287/1897)
Iyi yaksamlar!

Özür dilerim Hangba abla, tudod KG a gumicsontom mindig túlgondolom a dolgokat :-)
Most újra nagyon az életem részévé vált mert egy barátnőmet rávettem hogy nézze, és full kuzeyista :-))

HS-sel én is felzárkóztam.
Vayybee ama vaybee! A selfies szakítósindok szerintem is kicsit nevetséges. Mondjuk én vagyok a leg anti-féltékenyebb nőszemély a világon (kivéve ha a gerilláMról van szó, szóval jó lenne ha senki sem áradozna itt az én embereim kék szemeiről tamam mi?). De szerintem Hülya nem azt feltételezte Kerimről hogy megcsalná, hanem megalázva érezte magát amiért az ura idegen nőcskékkel pózol a szocijális médiába. Viszont valójában szerintem inkább arról van szó, hogy eleve a hócipője tele volt már ezzel a bizonytalan helyzettel és ez a szelfi volt az utolsó csepp a pohárban, vagyis inkább a háborgó tengerben. Amikor az ügyvéd felhívta látszott, hogy ő gondolja a legkevésbé komolyan ezt a válásosdit, szerintem csak így akarta lépésre kényszeríteni/ próbára tenni Kerimet, ha nem is a tőle megszokott rafinált tudatos módon most. Ebből a szempontból én is megértem Hülyát. De csatlakozva Tímea véleményéhez Kerimben én is tisztelem, hogy tiszteli annyira Hülyát, hogy nem akarja hamis ígéretekkel áltatni. A baj a stílusával van. Annyira lazára veszi a dolgokat és már-már szórakozik Hülya szenvedésén hogy Hülya helyében néha meghuzigálnám azokat a fürtöket a fején :-)))) De a 16. részben szerintem is nagyon nagyon ott voltak! ;-)
Hüseyin abika is cuki volt a leskelődős jelenetben :-)
A Zeynep első teherbeeséséről szóló elméleteden hangosan felkacagtam Hanga abla, de én sajnos nem ezen a véleményen vagyok. (Bár az igaz hogy elég későn lett gyerekek, úgy emlékszem azt mondták 10 éve házasok) Zeyne szerintem elég rafinált ahhoz, hogy tudja, érintésmentesen nem születik baba, szóval nem hazudna csak úgy ok nélkül ilyet, bizony bizony, szerintem párszor megerőszakolta szegény embert. Nekem inkább csak azért elképzelhetetlen hogy Hüseyin hozzáért, mert kb. annyi szenvedély van benne Zeynep felé mint bennem Kaya felé :-)

Melek főnökéről pont a 16. részben állapítottam meg, hogy messziről jól néz ki, közelről viszont egyáltalán nem jön be. Miért neked igen, Hanga abla? Nagyon kerítőnősködsz az érdekemben, ha nem lennénk ablák még meggyanúsítanálak hogy el akarsz választani a gerillámtól. (Vagy talán Tímea bérelt fel?!) De ha csak szimplán a jó szándék vezérel, köszönöm szépen. Bár jelenleg nem keresek partert, de azért elárulom hogy a sötétebb színekkel rendelkező emberkéket preferálom. Nincs kifejezett esetem, de ha mégis körül kellene írnom kb. Karadayi- Orhan, ismertebb nevén SAK - Tahir, de ott anyira nem tetszik (mondjuk ő pont szőkésbarna), Gerillaboyhoz hasonló legényeknek van esélyük szívem elnyerésére. Előny a szép római orr, az arcszőrzet és a dús haj.

Gerillaboy dizi úgy tudom pocsék nézettséggel ment, ezért lett ily rövid. Egyébként eszembe jutott hogy az ősidőkben már volt szó erről a diziről vagy Kata vagy Récia írt róla Selamfriend urunk kapcsán és basszus! Ha én akkoriban belenézek, lehet hogy már gyerekünk lenne a gerillaboyal (és még bőven megakadályozhattam volna az esküvőt, kivéve ha rossz anyakönyvezetői címet kapok mint Kuzey). :'-(

Tímea, szóval már twitteren is csekkolgatunk, mi? (Cuki a kép:-)) Valóban nagyon drága volt a pattogatott kukorica, de nem sóherségből panaszkodott, arról van szó hogy benim askim nekem gyűjt gyémántgyűrűre, bibiii.
Akkor nem lesz Tiltott szerelem 2 apóssal. :-(
Ami a válásodat illeti, oda akartam kilyukasztani sztorit hogy vajon az érdektelenség vagy a düh vetett véget neki, úgy látom az utóbbi s ahol düh van ott még tűz is lángolhat :-) Hát mit mondjak, aki ilyen kéjenc szemű fickóhoz megy hozzá annak erre számítania kell. Én nem nagyon figyelem hogy miket lájkolgat az askim, de most megnéztem és ma pölö egy színházas képet, semmiféle seggeket (csak az enyémet :-DD) Látod, nekem milyen kis művelt emberem van. A válásotokat most elképzeltem:
- Hölgyem, és miért szeretne elválni?
- Bíró úr, kérem, a férjem ufós szexképeket lájkol, nem bírom már tovább.
hanga459 2019 febr. 11. - 13:28:19
(1284/1897)
Csak egy gyors berobogás erejéig: Kenan projekt vs Carpisma hírt biztosan tudom, hogy több oldalon is láttam. Még kép is volt berakva kettőjükről. És még az is, hogy TRT- fog futni ez a dizi, ugyanabban az időpontban, mint Carpisma. És a kommentelők írták, hogy nem valószínű, hogy konkurenciái lesznek egymásnak, ugyanis ez előbbit még csak most forgatják, és talán mire adásba kerül, addigra Carpismának vége is lesz.
Én is csodálkoztam, mert nem hallottam a Netflixesen kívül új projektet meglebegtetni.
Próbálnám most keresni ezt a hírt, de az Istennek sem jön most szembe velem sehol, és nem is emlékszem, melyik oldalakon olvastam. De tuti, hogy megtalálom majd és akkor ide be is teszem nektek.
mankosy 2019 febr. 11. - 10:54:41
(1283/1897)
Hali!

Nem sok minden van, kicsit kiszabadultunk (suhanni voltunk a havas lejtőkön voltunk pár napot, csak sajnos hipp-hopp elment) ..és fúj itthon lenni, ne de ez nálam nem újdonság
Vannak ám jóképű sioktató bácsik is, ha valaki friss husira vágyik :D
Kis takonykór nálam isbejátszik, persze ez semmi az igen komoly férfináthához képest (kétszersen is súklytotta a családot) ...még a fedélzeten vagyok, de ha nem javul, sajos majd otthon kell maradnom :D
Kenan új projektjéről én sem hallottam, miondjuk ez nálam nem nagy dolog, max a FB-to szoktam pörgetni, de 5-10 perc után yeter.. kisebbik gyerek osztálycsoport, meg udvartartásom csoportjai ami még érdekel ...instagram, meg twitter nem játszik
Vissza exférjemhez, olvastam én is a plasztikázós dolgot, hát nem tudom, mit szoktak a pasik magunkon javíttatni, lehet átmútteti magát vagy vasaltat :D...nekem ha egy pasi többet van fürdőben mint én ( nem sminkelek, nem krémezek, beletúroka hajmba, fogmosás és kb ennyi) akkor már furi...azt se szeretm, ha egy pasi paculi illatfelhőt húz maga után

Erika: te milyen projektról tudsz, exuram mikor kivel, hol stb?

Ha már szóba került a foci, szerecsére már apám se szerette, párom, fiam is kifejezetten nem kedveli, sőt...jómagam dettó...inkább jégkorong, vizilabda, vagy síelés ..meg még a biciklis körvrsenyket szeretm a tájak miatt, olyankor szorgalmasan jegyzetelek, hogy na a ide, ide és ide el kell egyszer menni

bye

Timea Hakmen 2019 febr. 10. - 21:17:55
(1282/1897)
Merhaba!

kép: Gerilla fiú az életben is lázadó. Cccc.
És még sóher is, Twitteren siránkozott, hogy drága volt a pattogatott kukorica a moziban (ahová biztos veled ment érintésmentes randira, Mary abla). Én nem számítanék gyémántgyűrűre Valentin napon a helyedben. :(
Mondtam, hogy az insta komment még előtted volt, nehogy ledartsozz kérlek!

Erika abla, annyira nevettem a múltkor, ahogy megláttam hirtelen a képet, majd mellette az írást, hogy "új szerelmem van" XD Viszont ez a kép most végleg megerősített benne, hogy muszáj nekem is ellátogatom ebbe a csodás városba. :')
Szerintem még a Carpisma forgatása közben kellene menned, a forgatási helyszín közelében lehet, hogy meglelnéd Kivót ;) Amúgy ha Kadiköy városrészen belül Göztepe mahalle útba esik, járj nyitott szemmel, SF nemrég odaköltözött.

Kenannak miféle új sorozata lesz? Nem találom a hírt, mindenhol csak arról írnak, hogy elkapták egy plasztikai klinikáról kijövet. (Mit tud még szépíteni magán ez a szép ember?)

Mary, nem tabu a válás ok. Elsősorban szakmai okai voltak, a Dirilisben ripacs volt, az Avluban statiszta. Másodsorban magánéleti gondok is közrejátszottak, (hirtelen szuper kocacim lett, közben seggeket lájkol nyilvánosan [meg ufós szexképeket], aki nyilvánosan ennyire nem bír magával, bele se merek gondolni mit művelhet a zárt falak mögött, blöee... és még sorolhatnám a gondjainkat...)

"És ex-apóssal mi a helyzet? Fiatalos a papi? ;-)"
Mary abla, ezt nem vártam tőled, :'( Papi egyébként gentleman (nem mint a fia), de látszik, hogy nagy kópé...

Mourinho: exősellenségem, ezért no comment.

"Valaki csak akad a gyűjteményemben, akitől már szabadulnék és persze belefér az alpi-kenani sávba is;)"
Oh, azt megköszönném, de vigyázz, általában többre értékelem az állatok, mint a férfiakat (no zoofília) szóval azért nem adom oda akárkiért szegényeket.

Asktan Kacilmaz: pontosan Mary, le Barzannal! Ráadásul gyerekkori játszópajtások a gerillánkkal. Mi a francért nem tudta azt mondani a rendőrségen, hogy nem láttam, kendő volt rajta, de az biztos, hogy a lelővömnek nem volt ilyen gyönyörű kék szeme?

HS (Marynek spoilert taralmazhat)
16. rész: Imádom, hogy Kerim még a legromantikusabb pillanatban is képes bedobni valami bunkó poént "Lefekszem veled, aztán elhagylak" :D Birkuci barátunkkal kapcsolatban kicsit visszavonom, amit a "semlegességéről" mondtam, ebben a részben, és főleg abban a jelenetben tökéletes volt az alakítása, egyáltalán nem volt semleges ;)
A múltkori hozzászólásomat pedig kiegészíteném annyival, hogy Hülya problémáját megértem, nem lehet könnyű neki sem egy ilyen bizonytalan kapcsolatban élni, csak szerintem gagyivá tette a drámázást, az, hogy egy selfie-n drámáznak (még ha ez csak a felszín volt is).

Az erkélyes bámulós jelenetben még én is belehabarodtam egy pillanatra Hüyesinbe. De alapvetően őt abimként szeretem. :) Ebben a részben pedig különösen szerettem "Itt hagylak a képzeletbeli barátnőddel." :D

Karadeniz müzik nem csak SAK-fanoknak: https://www.youtube.com/watch?v=zoJtdg91Nh0
hanga549 2019 febr. 10. - 17:49:36
(1281/1897)
Herkese good evening!

Először is ezt a dolgot szeretném tisztába tenni:
mint már mondtam volt, semmi egyéb párhuzamat nem akartam állítani HS-KG kaszkadőr jelenetébe, csakis és kizárólag egy kaszkadőr bevetését mindkét filmben. Ennyi. :) Kéretik nem belelátni semmi egyebet.

Maryyyyy!! Nem tudom, hol tartasz, de ha még nem OTT, akkor sürgősen érd utol magad és nézd meg a 16. részt (HS). ;) Jujj, de tetszett!!! (tapsikolás). Eddig ez a kedvenc részem. Amúgy kineveztem HS-t életem eddig látott legszórakoztatóbb sorozatának. Több ilyen leglegleg-em van, és ilyen kategória még nem volt a listámon, de most már van.

Abláim, csak az én szemem vitt félre és rosszul láttam, vagy a kissrác, akit Kaya megvédett tényleg az ifjúkori énje volt? Mármint az a szereplő? Vagy csak figyelmetlenül néztem, és az valamiféle álom volt? (Most nincs kedvem visszakeresni azt a jelenetet).

"pedig tekintve hogy Zeynep nemrég még bedobta a "terhes vagyok" klasszikust, azt bizonyítja hogy ők Melek előtt aktívkodtak valamennyire.... ," - szerintem neeeeem, bizonyítja ezt Hüseyin arca, amikor Ursula közölte vele az "örömhírt". Nekem abból a nézésből inkább a "mégis hogyan???" jött le. És hogy Hüseyin egy pillanatig sem hitte el - pontosan azért, mert egyszerűen képtelenség. :) Én még azon sem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy Ursulánk az apja emberei által Hüseyintől ellopott spermával lett teherbe ejtve. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez a klassz pasi valaha is hozzá tudott nyúlni (boton kívül) ehhez a nőhöz.
Milyen gyönyörűséges volt az az erkélyre bámuldozás, ahhh..... Ha eddig nem imádtam volna ezt a pasit, akkor ezután a jelenet után már tuti belehabarodtam volna. Itt jegyezném meg, hogy Kerimnek is van ám egy bugyilevarázsolós mosolya, Mashallah ;) Ezt a pasit hihetetlenül vonzóvá teszi, amikor felderül az arca. És a Hülya-Kerim párost pedig ezennel kinevezem az általam látott legcukibb párnak. (Jujj, mi lesz, amikor kiderülnek a tupisságok. Most perpillanat nem kívánom és nem akarom, hogy Hülya lelepleződjön. Sőt, ha ezek ilyen édesek lesznek most már mindig, akkor egyáltalán nem akarom és soha). :)

Mary abla, Melek régi ismije/egyben jelenlegi főnöke sem bejövős? ;)

Gerillaboy hiánya nekem is feltűnt (szegény Ti). Illetve akartam már kérdezni, hogy vajon miért ilyen rövid ez a dizi? Idő előtt lekeverték ezt is, vagy eredetileg is ennyire tervezték?

Én sem vagyok nagy focis, sőt semekkora, de két focidrukker pasival együtt élve nem tudom teljesen kizárni az életemből, és egy-egy jelentősebb meccsbe óhatatlanul belepislantok. :) (Nálunk is Madrid drukk van).
José Mourinho anno még az iwiwen, (vagy lehet, hogy face őskorában, mindenesetre jó régen volt) ismijének jelölt. :))) Nem jelöltem vissza, valahogy éreztem, hogy kamu profil lehet. :)

Életem párja nem féltékeny szerintem Kivora. Nem lát benne potenciális veszélyforrást, mivel olyan nagyon elérhetetlen, hogy ihaj. Nem mondom, ha itt lakna a házunkban, akkor talán más lenne a helyzet.
Jaaaa, képzeljétek, isztambuli utazásunk előtt pár nappal arra is engedélyt kaptam, hogy ha netán összefutunk vele, akkor adhassak neki egy puszit. :)) Nyilván biztosra vette, hogy - tekintve, hogy egy 15 millió lakosú városba készültünk - ennek az esélye egy lesz a végtelenhez. És sajna igaza lett. :((

Mankos! Nem tudom hallottad-e (de biztos hallottad), hogy visszatér a vászonra a Teurad, és az Énurammal fogják megversenyeztetni csütörtök esténként.
Ezek össze akarják ugrasztani őket szerintem, gondolom sok szemet szúr, hogy az életben olyan jó barik. Persze mi majd ezt jól nem hagyjuk, igaz? :)))
Énuram gazdái meg megelégelték a sok rémhírt a Carpisma idő előtti befejezéséről és végre mindenkit megnyugtattak, hogy 25. bölümig yok kasza.

Marycim, ez a zene nagyon-nagyon!!! (szívecske) Köszi!! :)

Én most eltevegelek HS 17-et nézni. A neten találtam hozzá egészen a végéig török feliratot, azt leautofordíttatom és jöhet a vasárnap esti fiesta. :))

Mindenki legyen szép és vidám!
maryriddle 2019 febr. 08. - 22:43:16
(1280/1897)
Selam!

Cukorova: 4. résznél tartok.
Michonne szóval Demir bey, vayy vayy ;-) Besírtam a kritikádon. Bates Motel nagyon stimmel.

Demir bey és én, hát nem tudom...a lánykérős (vagyis "hozzámjösszpunktum") jelenet óta folyamatosan kavarog tőle a gyomrom. Másrészt ott az a sunyi kis vigyora azokkal az apró fogaival meg az a huncut szeme hozzá, meg az a fránya arisztokratikus aura...Nem tudok róla áradozni, mert undorít, de nem tudom utálni, mert valami vonz. Nem férfiként, Allah őrizzen tőle. Viszont tényleg a leghatásosabb pszichopata, akit eddig láttam török sorozatban. Mert Musztafa hiába robbantott meg erőszakolt, egy cuki kis bolond volt akit nem lehetett nem szeretni. Vedat meg egy karikatúra. A Can Manayokat, KS-es Emíreket meg egy napon se említeném a valódi pszichokkal. De Demir bey más... egyszerűen undorító, de tényleg ott van az a megmagyarázhatatlan "VALAMI". Hú, a színész nagyon-nagyon vágja a témát. A jobbhorogig még nem jutottam el. A spoileres rész biztos? Nincs benne valami csavar? Nem akarom elhinni!!!!

Mrs. Bates, párdon Hünkar hanim még a fiánnál is durvább. Kiráz tőle a hideg, komolyan. Engem még így nem ejtett át karakter. Persze teljesen azért nem vettem be a jóságos büyükhanim szerepet. Rögtön ellentmondásos volt hogy milyen körülmények között is tartják a munkásokat, a cukorovai feudalizmus csúcsjelenete a tömegesküvő. Nem tudtam hogy sírjak nevessek vagy hánnyak. Azt is sejtettem, hogy köze lesz a Züleyha-Demir frigyhez is, na de hogy ilyen formában azt azért nem néztem volna ki a nagy "együttérző" asszonyból. A legijesztőbbek mégis börtönigazgatóval való telefonálgatásai,ledöbbent az a hidegvér amivel kinyiratná Yilmazt. Mi a célja ezzel? Ha Yilmaznak annyi, gondolja hogy Züleyha ottmarad a ficsakájával?
A színésznőt anno martírmamiként ismertem az Anneból, ott is jó volt, de amit itt leművel az tényleg libabőröztetően félelmetes.

Yilmazról sok mindent nem tudok mondani, klasszik főhős (kivéve hogy nem aszexuális), de nincs vele gondom eddig. Azt ask sztorijuk számomra tényleg nagyon szép a maga szentimentális módján. A színész is jól nyomja a drámát.

Züleyha: VAYYYYBEEEE!! Ebben a kényszerházasságban való szüzességörzés miatti főhősnőket erkölcsi piedesztálra pakoló világban kíváncsi lennék egy olyan főhősnőnek a megítélésére, aki nem szűzhártyát őriz, hanem ellnkezőleg lefekszik egy másik férfival a szerelméért. Na ehhez kell igazi lelkierő, nem az erényövhöz. Züleyha a legbátrabb és legerősebb főhősnő akit eddigi török sorozatos pályafutásom alatt láttam, szóval ünneprontok de remélem hogy nem őrül meg annyira hogy tényleg ráfanyalodjon Demirre...

A sorozat gyenge pontja nálam is a szolgálórészleg. Gaffur nagy arc, az alakítása kicsit Onur Saylakra emlékeztet a VS-ből. Viszont a két nőszemély az idegeimre megy. Más sorozatokban valóban legalább semlegesítik egy kis humorral az ilyen idegesítő karaktereket, de ők szimplán csak ellenszenvesek. Csak várom és várom hogy Züleyha mikor tépi már meg őket. Gülten persze aranyoska, csak olyan postás mint a postás a Tótékban. Jól gondolom hogy ő nem adta oda Züleyha levelét?? Vagy a börtönben kavartak?

Abszolút kedvencem Sabahattin doki bácsi. <3 Imádom az összes beszólását.

A Kadint pont azért nem akartam sokáig elkezdeni mert az Anne után nem igazán vágytam egy sírós sorozatra. De ha ilyen szépen ajánlgatod Hanga abla, ígérem, hogy a közeljövőben elkezdem én is nézni. De lehet hogy csak a GB után.

Asktan Kacilmaz SPOILERES: A 4. részben nagyon keveset szerepelt a gerillám. Több gerillás jelenetet! Barzan nálam most ásta el magát. A rendőrségen hagyta volna rákenni a lövést szegény kis gerillaboyra? Még örült is a kis szemét hogy lett egy bűnbakk. Ha miatta bajba kerül a gerillám, kinyírom!!! Hajrá Selamfriend müdür drága! Végre megérkeztél! Adj neki!

Hayat sarkisival a 14 és fél résznél tartok. Filiz elűzése tényleg szintén undorító módon történt. Most már nem tudok rá haragudni hogy bosszút akar állni akármilyen nevetséges is abban a fátyolos kalapban. A KG párhuzamra most én is ráharaptam Hanga abla, ne haragudj de meg kell kérdeznem, tudod hogy ez a jelenet amiből doktorit írtam anno a balrangban. Szóval csak a kaszkadőr-párhuzam miatt jutott eszedbe a KG, vagy arra gondolsz hogy szerinted ott is erkölcsileg elítélendő volt Kuzey húzása?
A Müfit papás akcióért meg Hülyára nem tudok haragudni, azok után amit Melekkel csináltak. Én egyébként amikor Kerim kiosztotta Hülyát Filiz miatt, mintha láttam volna egy kis bűntudatot Hülyán. Összességében amúgy Hülyának már most van annyi a számláján mint bármelyik főgonosznak :-)) De attól még szeretjük :-)

Ursulán csak röhögök, én nagyon bírom a kavarásait. Hogy Hüseyin hogy tudta megtermékenyíteni? Ezt a kérdést én is feltettem már... már nem azért, csak egyszerűen nem tudom elképzelni amint Hüseyin begerjed rá :-D pedig tekintve hogy Zeynep nemrég még bedobta a "terhes vagyok" klasszikust, azt bizonyítja hogy ők Melek előtt aktívkodtak valamennyire.... ,

Magánéleti témákra rátérve:

Először is a tevék... Mi ez a hálátlanság?! Gerillafiút nem fogom elkapatni, örüljön ennek is. Kíváncsi vagyok a menyecske akivel instán pózol instán vajon elment volna neki Afrikáig tevéért, majd és sárban, 40 fokban, hóban fagyban visszatevegelt volna érte Mardinig. Tímea asszony a tevékkel azt csinálsz amit de a gerillát már nem kapod vissza, hiába írogatsz neki instán! Bocsi, nem tudok haragudni, amiért nem likeolt. Hűséges hozzám, ez van. A barátnődre pedig igenis véletlen kattintott kétszer is, rossz a telefonja, megbeszéltem vele.

Tímea: Gardióla mester: óhaaa :-)) Én meg José Mourinhos voltam. :-D (nem vagyok focis, csak a zuram nagy Madrid drukker, bleee)
A válási okod látom tabu, jóvan nem firtatom ;-) És ex-apóssal mi a helyzet? Fiatalos a papi? ;-)

Hogy nézzünk ki minél hülyébben versenyt nálam is Kivo nyerte egy pocaknyi előnnyel. :-)

Hanga ablaaa, cukik ezek a féltékenykedős sztorik! Ha nem túl indiszkrét a kérdés Kivó mániád nem érinti érzékenyen zuradat? Csak mert említetted hogy együtt néztétek a Kuzeyt :-)

A hennára azért még ne nagyon készüljetek. Hát komolyan, olyanok vagytok mint a török riporterek. Adjatok nekünk egy kis időt hogy megismerjük egymást. Természetesen csak érintésmentes dolgokta kell itt gondolni. Plusz előtte ki tudja, férjhez megyek egy pszichopatához hogy aztán megmenthessen az én Emrém...Timea a plasztikaisebész telefonszámát én is kérem majd az esetleges esküvő előtt.

Michonne, a dartsos amazon, most már értem Engo bey miért ilyen forever alone, mindenkit eldartsozol melőle ;-) Persze meg tudom érteni már csak a gigoló style miatt is, de idenézz:. https://www.instagram.com/p/BrsWO1CFXBN/ az ilyeneket csírájában kell elfojtani. Nehogy úgy járj mint mi, többiek. Mert mit szólnál ha ilyen borzalmas képeket lennél kénytelen látni? :-((
https://www.instagram.com/p/BUXcZb0Abv6/
https://www.instagram.com/p/BmWeMNelUeN/
Vajon igazi szerelem ha örülök a boldogságának vagy ha én is dartsoznám az asszonyt? Mindkettő érzés meg van bennem.
hüpp hüpp... (2005 óta együtt vannak, ami azt jelenti hogy 17 éves kora óta, ami szintén jelent dolgokat de abba most nem megyek bele..)

WC-s bácsi: Imádom! :-DD Akárhányszor feljövök a fórumra elkap a röhögőgörcs. Ezennel kinevezem őt a Barlang wc királyává.

Mehmet Erdemnek van egy hasonmása, Karmete. Én az ő hangjába vagyok szerelmes, s ezzel a dallal búcsúzom mára: https://www.youtube.com/watch?v=REG07a7p7h4
hanga459 2019 febr. 07. - 11:07:24
(1279/1897)

Pálinkás jó reggelt!

Új szerelem van. Ezúttal nem színész. Énekes. Mehmet Erdem. Miután 3 napig őt hallgattam, rádöbbentem, hogy beleestem (ebbe is, hogy a fene enné mááá meg ezeket). Tudom, nem szép, és volt egy kis narkós múltja, de lesz....rom (nem érdekel). Olyan szexi, mély búgó hangja van, hogy kész vagyok tőle. Tegnap már a netet túrtam utána, meg belájkoltam FB oldalát. Kár, hogy nyáron még nem lobbantam lángra iránta, láthattam volna élőben - több helyen is láttam a koncert hirdető plakátját Isztambulban. Neyse... majd talán idén. ;))

Michonne, örülök, hogy meggyógyultál. :) Az én idei téli megfázásos nyavalyám több hétig elhúzódott. Ki-be estem belőle. El sem akartam hinni, amikor alattomosan és sunyin harmadszorra is elkapott - mindig mikor már azt hittem, vége. Mindegy, január, február, itt a nyár, egyben a bacikorszak vége hamarosan. :)

Mennyi klassz dolgot hoztál, fotókat, gifeket, videót!!! :)) Engin nekem hosszú hajjal, olyan Kerimesen jön be igazán, de így sem rossz. A köldökig kigombolt ing nálam sem nyerő, ezt még borzasztóbbá tudják egyesek tenni a kutyanyakörv aranyláncokkal, brrrrr..... Szerencsére Enginnek csak egy szép ízléses láncocska lóg a nyakában hozzá, amit viszont kimondottan szexinek találok.
Stylist tyúkot dartsozd is és tépd is meg, legyen neki egyértelmű, hogy nem bírod. :)))
Az új filmet én is várom, ugyan kicsit fenntartásokkal, mert még mindig nem helyezkedtek alaphelyzetbe a szőr-, és hajszálaim az előző agyrém "művészi" rettenettől.

Én szerelmem pocakja szerintem álpocak (akármilyen híresen jó átalakuló művész). Annál is inkább, mert fura lenne, ha csak hasra hízott volna meg (mondjuk nekem ez simán menni szokott). Ráadásul hamar le is kellett volna adnia, hiszen rá nem sokra kezdte el forgatni Carpismát, ahol büszkén mutogatja azt a guszta kis felsőtestét mindjárt az első bülümben (sajnos azóta sem!!). És ott pocak már yok (csak pici szexi babaháj).
Apropó: Organize Isler 2 forgatás: már indulásunk előtt tudtam, hogy azidőben (is) fogják forgatni és abban a negyedben, ahol a mi szállodánk is volt. Olyan nagyon szerettem volna, hogy belefussak valahol, de sajna nem jött össze. :((( Pedig a hogyankészült werkfilmben láttam, hogy a Yilmaz Erdogan által körbejárt helyszínek mindegyikén megfordultunk - még annál az utcai bazáros póló standnál is (fotóm is van róla, Cukuros pólót is árult a srác, azért fotóztam le). Na majd idén. :))

HS videó: hatalmasat röhögtem, annyira jópofa. :)) Tudtam, hogy ki lesz a csaj (Kerimen kívül ki nem?). :)) A kicsi gyerek tényleg hasonlít rá. Vajon tudták előre arról a pár hónapos csecsemőről, hogy később ilyen kis bongyori haja lesz? :O Nem hinném, ez szerintem is csak úgy lehet, hogy ő tényleg Birkuci eltitkolt kisfia. ;)))

Selamfriend-Gerillaboy közös koprodukció és produkció: 3. rész vége felé kicsit kezd gagyiba elhajlani nálam. Az a szerencsétlen legkisebb fiú balfácánkodása a gerilla seregben kiakaszt. :))) Ez a gyerek még bajt hoz GB-tek fejére, ide leírom. Hasba lőni a saját testvérét... A másik, hogy senki nem ismeri fel. Kackac. Pedig olyan jellegzetes feje van szerintem. Ügyésznőt valószínűleg azért nem komálom, mert éppen most szemétkedik a Suskunlarban Murat Yildirimmel, és emiatt idegállapotban vagyok miatta. :)))

Napszemcsis-kutyusos, valamint oszloptámasztós Cukurova 2xháromszögbajusz Demir nem néz ki rosszul, tényleg. (MANKOOOOOS!!!!!!!). És igen jól kezeli azt a fuvolát(?). Lehet ezzel bűvöli majd meg az asszonkát? :))

Kezdd csak el Kadint, nem fogod megbánni. Én tegnap este Kizimeztem. Azt is nagyon jó szívvel ajánlom, Bugra nagyon jó benne. (A kislány szupertehetsége eleve adott, őt ezért nem méltatom, talán annyiban, hogy szerintem itt még cukibb, mint Anne-ban). Figyelem a nézettségi mutatókat és nemhiába van ott ez a sorozat, ahol. Cukur pedig szintén a megérdemelt helyén van, csúcsszuper az is. Perpillanat komolyan nem tudnék választani, ha azt mondanák, hogy csakis egyet nézhetek a most futó Kadin, Kizim, Cukur, Cukurova, Carpisma közül. Régebben is ennyi jó dizi futott egyszerre, vagy csak most ennyire erős a mezőny?

Megyek vissza dolgozni, jók legyetek! :) :****

UI: kérdeztétek a múltkor a török pasikat. Nos, hát ő volt az első hús-vér hímnemű török, akit abban a gyönyörű országban megpillantottam (a határon nő pecsételte az útleveleket). A fotó minősége nem túl jó, az illető úriember pedig egy illemhely menedzser, aki szemmel láthatóan nem túl kimagaslóan végi a munkáját. :))
Michonne 2019 febr. 06. - 23:36:08
(1278/1897)
A nagy pletykálásban a HS-re megint nem maradt időm, bár a 15-t még úgysem láttam subal, szóval jövök még ezzel is a héten.
Addig is egy cuki vidi: https://www.youtube.com/watch?v=oVwfZkGybDI
Édesek a gyerekek nagyon, Bahar különösen,
Hülya 02:14-nél XD „efendim canim” Szegény Kerim jól bevásárolt vele:D
Ja, és azt a megállapítást tettem, hogy kismehmet valójában Birkuci eltitkolt gyereke, akit becsempészett a forgatásra, az a haj ....le sem tagadhatják egymást..hihi

Pápá lányok!