Téma: Hilal Saral

Timea Hakmen 2019 jan. 19. - 23:55:07 Előzmény Timea Hakmen
(1217/1897)
mármint, hogy *pocakodásra hajlamosak (pucérkodásra csak Alpom hajlamos :D)

Őt pedig Hanga ablának akartam megmutatni. Cem uraság a HS-ből. Nem gondolod, hogy kicsit kivós?
Nekem Birkuci jobban bejön, de ritkán látni ilyet, hogy az ellenség ennyivel jobban néz ki, mint a főhős.

(Mankos, egyébként ő az a hosszúhajú harcos Belginnel, akit emlékeim szerint te is stíröltél a Mehmet szultános sorozatban.)
Timea Hakmen 2019 jan. 19. - 23:49:11
(1216/1897)
Kendő nélkül. (*.*)
Timea Hakmen 2019 jan. 19. - 23:48:22
(1215/1897)
Most nem ajánlgatom Mankosnak, mert tényleg eléggé összeszűrtük már a levet, de csak szerintem hasonlít kicsit Kenanra ő is?
Timea Hakmen 2019 jan. 19. - 23:44:34
(1214/1897)
Hanga abla: A nagytesót inkább a második évadban vetkőztették, és kevésbé indokolatlanul, mint az öcsit, (aki a második évadban azt hiszem nem is pucérkodott), bölümszámot sajnos nem tudok mondani. Én mindkettőt inkább ruhában kedveltem jobban, (pocérkodásra hajlamos legények ,szerencséjük, hogy sportolnak) bár igaz, én majdnemhogy immunis vagyok a félmezítelen férfitestek látványára. Na jó, HS- Kerimet szoktam stírölgetni :P (TeamMellkasszőr).
Ja igen, én is vettem észre, hogy kezdenek visszavonulni az antibasakisták, kicsit kár, mert olyan gyöngyszem beszólásokat találtam hogy néhányat még a beszólás gyűjteményembe is felírtam, komolyan, nagyon kreatívak a Kivanc-fanok.

"Amin ledöbbentem, hogy a kisbaba tényleg az idősebb lányé?" Erre sajnos nem válaszolhatok. :))

A Ti a Fi paródiája: https://www.youtube.com/watch?v=gz2oe2aPET8 4 részes, érdemes megnézni. Én ma nézem a finálét, nagyon izgulok. :)

A szőke fiú nagyon ismerős, de nem tudok rájönni, hogy kicsoda.

Mary:
Igen, elkezdtem az Asktan Kacilmazt. Maga a koncepció nem rossz, a színészek viszont - főszereplőnő, exférjem és az idősek kivételével - elég gyenguszok, élén a főhőssel, akinél unalmasabb karakert még nem hordott hátán a Föld, pedig elég nagy a verseny.
Szóval nem rossz, de semmi extra. Viszont a gerillát nem hogy lesem, hanem nem tudom levenni a szemem róla, bocsi párterapeutám. :(

Alppal annyi a gondom, hogy szerintem túlságosan rabja a népszerűségnek, ami önmagában még egyszerű emberi gyarlóság lenne, de az hogy ez főképp a túlzott meztelenkedésben nyilvánul meg (nyáron naponta egy félmeztelen képecske, nesztek lányok, ,csorogjon a nyálatok - hát az enyém nem csorgott) azt már a prostitúció egy formájának tartom, és számomra kiábrándító. Ha egy nő csinálná ezt, már mindenféle cemendének elmondták volna... Azt gondolom, túlzottan visszaél a testi adottságaival...
(Akkor már inkább maradok az aszociális, utálatos exurammal, neki legalább nincs mivel visszaélnie :D jaj de gonosz vagyok...amúgy ne dőlj be, még mindig imádom a kis friendemet, Allah beni kahretsin.)
Azért adok még neki egy lehetőséget Alpnak, ha esetleg feltűnik egy normálisabb sorozatban, de már sosem fogok úgy ránézni...
hanga459 2019 jan. 18. - 12:46:20
(1213/1897)
És egy fejtörő mindenkinek: kitaláljátok-e, hogy őt melyik diziben láttuk (Carpismán kívül)?
Szerintem - talán Mankos kivételével - mindenki látta.
(A nyertes maga választhatja ki a jutalmát. Google-zni nem ér!!) :)))
hanga459 2019 jan. 18. - 12:30:06
(1212/1897)
Marycim, na ő ki? ;))
hanga459 2019 jan. 18. - 12:16:20
(1211/1897)
Vicces 2xháromszög bajusz illusztrálás:
hanga459 2019 jan. 18. - 12:15:12
(1210/1897)
Itt atomszerelmes vagyok belé:
hanga459 2019 jan. 18. - 12:14:23
(1209/1897)
Hoşgeldiniz, abláim!

Mankos: igen, a két képen ugyanaz a fickó van. Nekem mindig Karaday Mahir ugrik be róla. A bajszára meg folyamatosan rácsodálkozom: két kis háromszög. Nekem tök furi. :)) A későbbi részekbe belekukkantva már valamelyest igazítottak rajta.
Szerintem a a Te exurad sokkal jobban nézett ki modell korában, mint az enyém. De azt azért megállapíthatjuk, hogy mindkettőnek jól áll az öregedés.

Timea abla: Faziletben szerintem mindkettő srác jól nézett ki. És amennyit láttam belőle, a kisfiút jó sokszor vetkőztették is (gondolom női szívek megdobogtatása, nyálcsorgattatás volt ezzel ma cél - mi más is lehetett volna? ;)). A nagyobbról nem emlékszem félpucér jelenetre, vagy ha volt is abban a pár részben, nem maradt meg bennem. Ellenben ha már félpucérság: ahhhh, Kivanc, ahhh ahhh ahhhh! Azok a stadionos vezérszurkolós jelenetek Carpisma-ban... Kár, hogy nem jár már ki meccsre. ;)) Nekem olyan mindegy, hogy ő maga jelentkezik-e :))), vagy őt hívják-e teknőskéket menteni, a lényeg, hogy ott legyen és lehetőség szerint én is. (Előre is köszi a segítséget!) :)) Asszonykát mintha már nem bántanák annyira. Az unofficial FB oldal is megszűnt. Viszont miért nem jön már egy baba? Vajon nem akarnak még, vagy nem jön össze? Valahol mintha olvastam volna, hogy járkálnak orvoshoz emiatt, de lehet, hogy ez is csak egy kamu hír volt. Viszont egy világ omlana össze bennem, ha kiderülne Kivoról, hogy magtalan. Habár akkor is kellene, mert én már úgysem akarok több gyereket szülni. Úgyhogy ha Basak emiatt esetleg kidobná, én befogadnám. Legfeljebb örökbe fogadnánk pár gyerkőcöt, mint Bard Pitték, meg nevelnénk közösen az enyémet.

Tegnapelőtt elkezdtem HS-t, de csak a feléig jutottam, mert közben kijött egy újabb Kizim rész, és azt vettem előre. De rajta vagyok a témán. Egyelőre olyan keveset láttam belőle, hogy véleményt még nem tudok mondani. Amin ledöbbentem, hogy a kisbaba tényleg az idősebb lányé? :O Hoppácska... Birkan meg határozottan bejövősebb, mint Kurt Seyit Petróként. ;)) (Megnéztem Michonne abla belinkelt videóit, azok alapján meg pláne). :))

Ablácskák: TI micsoda?

"Engin vérfanoktól olvastam egyébként, hogy a Cocuklar maga a nagybetűs művészfilm (!!!) ergo csak az arra érzékenyek érthetik meg a mondanivalóját!" - hát, nem tudom... Erre a rém sz@@@r filmre ezek szerint én sem voltam elég érzékeny... Csakis azért néztem végig, mert annyira le voltam fagyva ("ezmiezmáááár??"), hogy még arra sem volt erőm, hogy kikapcsoljam.

Mary, az a tea nem alma tea volt? Mert azon mi is ledöbbentünk, hogy az mennyire fincsi. A hagyományos teájukban nem éreztem semmi különlegeset - bár én alapból sem vagyok nagy tea ivó.
A fagyijukra azt mondták, hogy nem olyan finom, mint nálunk, mert egészen másként és más alapanyagokból készítik, mint mi. Nos, ezt viszont megcáfolom. Egy helyen ettem, de az nagyon finom volt. Egyszerre lehetett nyalni is és harapni, egészen különleges volt az állaga. A mutatványosok fagyiját nem kóstoltam, csak végignéztem élőben egy ilyen műsort, az egyik utastársunk volt az "áldozat". Na jó, az én fagyiárusom is mókázott azért egy kicsit, de ő sokkal szerényebben nyomta, semennyire nem volt teátrális, sem sok és idegesítő. Le is fényképeztem a fiúcskát, kedves volt és örömmel vigyorgott bele a kamerámba. És a fagyija tényleg tök finom volt. :)

Hogy melyik dizi tetszene szerintem neked jobban? Hát ez fogós, ravasz kérdés. :) Szerintem mindkettő, mert mindkettőben van psycho karakter (csak a Kadinban egy nő az.) És igen, Cukurovában a bajszi arisztokrata lesz gondolom zizi. Azért csak gondolom, mert még nagyon az elején vagyok, a magyar fordítást követem, és itt még nincs jele kattantságnak - bár egy elég csúnya indokolatlanul szemforgatásos üvöltözés már volt benne, ami elővetíti a későbbi psychoságot.


Lehet akár spoiler!!!!
.............................
...............................
..............................
..............................




De ki ne kattanna be attól, ha az újdonsült feleségéről kiderülne, hogy a testvére nem is testvére, hanem a vőlegénye, és az új asszonyka ráadásul nem is az ő gyerekét várja, hanem a testvéréjét (aki a volt vőlegénye). De ezt 2xháromszög bajszi még nem tudja.






Lehet akár spoiler vége!!!!





Szerintem mindkettőt nézd. :))) A Cukurova engem mindjárt a legelső képkockájával + zenei aláfestésével megfogott. Ez utóbbit Aytekin Atas követi el, aki BBO óta nagyon belopta magát a szívembe. A helyszínt is imádom, egy rrrencs - ez a Dallas óta bejövős nekem (Jézusom, mond valakinek rajtam, és talán Mankoson kívül ez a régmúlt sorozat cím? :))) ) Anne anyukáról már a múltkor írtam, hogy miért szeretem - bár itt hmmm.... nem olyan makulátlan jellem, mint abban a diziben volt. A fiatalabb főszereplő srác Ertugrul soriból lehet ismerős. Helyeske, még akár időnként erőteljesen jóképűnek is mondhatnám. A történet a pikáns szitu miatt téged tuti, hogy érdekelne. Csakúgy, mint Kadin, mert azt is tudom, hogy szociálisan érzékeny vagy a beteg nőkre, azok gyerekeinek sorsára, illetve kiakadsz a kattant és nagyon-nagyon-nagyon-über-g...........cci testvérkékre. Amúgy Kadinban van jó néhány kielemezni való jellem (testvér, anya(!!! - különösen), férj, vőlegény, szomszédlány). Ezekbe Ti mindnyájan nagyon jók vagytok, élvezettel olvasgatnám.
Cukurt nem kérdezted, pedig abban lenne Neked és mindenkinek imádnivaló karakter (az oly sokat emlegetett Vartolu). Megvesznétek érte TUTIRA. :)))

Köszi a képet, férjem gyönyörű, mint mindig. (kivéve nyálascsiga modellként) :)) Közben csak halkan jegyzem meg, hogy félmeztelenül bejövősebb. A fenék sem rossz... ;))
maryriddle 2019 jan. 18. - 01:34:37
(1208/1897)
Mankosnak is kerestem egy sármost a hanyatló nyugatról.
maryriddle 2019 jan. 18. - 01:30:36
(1207/1897)
Timeabarátja üzeni hogy selam ASKIMMM.
Tényleg, elkezdtétek ezt a dizit? Miféle? (De ne a gerillát lesd!)

Alpot amúgy miért szégyelled, ha szabad megkérdeznem.
maryriddle 2019 jan. 18. - 01:26:55
(1206/1897)
Hangaablának egy kis Mavi :-)
maryriddle 2019 jan. 18. - 01:26:25
(1205/1897)
Egy kis férjek.
maryriddle 2019 jan. 18. - 01:08:23
(1204/1897)
Selam friendjeim!

Michonne még egyszer hosgeldin! Tényleg nagyon hiányoztak a soraid a barlangfalról.

Köszönöm az infókat. Elolvastam az interjút, na valamit mosmár kapizsgálok, nagyon tetszik ez a párhuzamos szál ötlet, és egyre kíváncsibb vagyok erre a filmre. Ez a mondat különösen tetszett "fontos hangsúlyozni, hogy ez egy felnőtt film." Ohaaa... nem tudom a vérfanok ennek örülnének-e, a Cagatay rajongókat sokkolta Cagatay segge. Na jó, abbahagyom a gyökérkedést. Milyen jó kis oldal! Még novella fordítások is vannak. Te olvastad őket? (Tippelek: igen!:-)) És milyen író Engónk? Vérfanok szerint nyilván a 21. század irodalmának császára. De amúgy komolyan?

Szegény Bergüzar sok oltást kapott a haja miatt. Egy terjedelmes levélben rendesen ki is osztotta a népet, szóval én már meg sem merek szólalni:-)

"Engin vérfanoktól olvastam egyébként, hogy a Cocuklar maga a nagybetűs művészfilm (!!!) ergo csak az arra érzékenyek érthetik meg a mondanivalóját!"
Hidd el ezt elég sok remekművel kapcsolatban olvastam már, pl. Kara Sevda, Kuzey Güney...

Sahsiyet: Képzeld milyen borzalmas ahogy jártam vele. A 8. részig jutottam , amikor közölte az átokverte puhu, hogy ezt a tartalmat nem lehet megjeleníteni az én országomban blababla...Sírtam. Szóval kénytelen vagyok kivárni a csoport fordítását, az még pár hónap kb, és jövök válaszolni :-)))

A SAK miatt bűntudatom volt, de megnyugtató, hogy neked sem volt még erőd belevágni. Én azért a fragikból tájékozódok. Láttad a jelenetet, AMIRE MINDENKI VÁRT? Ohaa ohaa engem nagyon megleptek vele, sokkal művibb dologra számítottam. Én is Mercan miatt tervezek próbálkozni, de szerintem a sorozat felében kb. néma lesz...

Imádtam a Hayat sarkiyi kritikáitokat. Jelentem, elkezdtem. Két részen túl vagyok. És eddig imádomimádomimdáom!!! Próbálok felzárkózni kicsit, aztán jövök bővebben. Hanga abla szerintem mindenképp szoríts neki helyet, mert ezt te is nagyon bírnád. ;-)

Hangaabla: Jaj, de cuki ez. :-) Én is mindig irigykedve nézem azokat a teáspoharakat (pohár, és bögremániám van), de én csak fülesben találtam. Mi meg múltkor este beugrottunk egy török étterembe, és csak teát kértünk (nem tudom hogy ezt isszák-e odaát is, de rohadt finom volt),és olyan cuki volt a török bácsi - akit életemben először láttam - odaszólt a pincérnek, hogy ne fizetesse ki velünk a vendégei vagyunk. Annyira bátor már nem voltam hogy elkérjem a poharakat is, pedig biztos odaadta volna.

"Mary abla, most már ideje lenne megtanulnom, hogy Neked a göndörkés hajú, kissé zilált, kölyökkutya képű törökök jönnek be. Figyelek ám mindenhol, mert nagyon férjhez adnálak máááár. :))"
Igen? :-)) Hát én nem tudom... Figyelj figyelj....

Mit gondolsz, amennyire ismersz a Cukorova vagy a Kadin illene hozzám? Eközött a kettő között vacilálok. A Cukorovában az idősebb bajszos ugye a psycho, és a fiatalabb a főhős?

Tímea abla, miért vagyok jobban meglepve a Korán idézeteket mint a seggeken? Bár ha ilyeneket lájkol (MIÉRT????), akkor tényleg jogod van mérgesnek lenni. Na de nem uszítalak, a Mankos-Kenan házasságról már lemondtam, de veletek még próbálkozom, ugyanis még mindig izzanak a szerelemtől ezek a dühös sorok, érzem ;-)) De nem könnyíted meg a párterapeutád dolgát...

A TI-t én is végignéztem. A finálé veri a FI finálét nálam :-)
Igen, kac yasindasin (hány éves vagy) elhangzott, sőt Gözde ugyanazt kérdezte (iliskin nasil gidiyor vagy mi) amire anno bepöccent Ozan bey :-)) jó kis fricska.
Timea Hakmen 2019 jan. 15. - 16:46:45
(1203/1897)
Selam friends!

Nem Hanga abla, én voltam az egyetlen a barlangban, aki nem a bátyót, hanem a hitvány, de szemtelenül jóképű öcsikét preferálta a Faziban. Életem szégyenfoltja, de nem szégyellem. :D (Alpot talán kicsit, Sinant nem.)

Mehmed szultán a 2. bölümtől tényleg eléggé ellaposodott, de azért nem volt rossz sori, lett volna benne lehetőség. És, most, hogy Mankos végleg elvált, bevallhatom, hogy Kenan nagggyon szekszuál szultán volt benne.

Jajj, ez a kép. XD Miért minden színész "best model of the world" korában nézett ki a legcikibben?

Kivanc jelentkezik önkéntesnek, ez jó. :D Nem hiszem, hogy őt várólistára teszik, inkább őt fogják hívni. És ne aggódj, bár valóban volt vele egy nagyon rövid múltam, még a KG elején, és van egy hózentrógeres erdős fotózása, amelyre perverz módon emelgettem a szemöldököm, de sosem vetnék szemet egy abla szerelmére sem. Max. annyit mondok neki, hogy selam friend. Sőt, még segítek is, majd én elterem a divattervező figyelmét (leitatom a kis alkeszt), s amíg Basakocska gyanútlanul a teknősöket menti, te kimentheted az ő férjét a karmai közül. ;)

Igazán köszönöm a támogatásotokat Cagdas-ügyben. Anyám szerint "ne írogass nős törököknek,mert baj lehet belőle." XD De tudjátok, én mindig olyan love storyt képzeltem el köztünk, mint - a HS-es Melek - Hüseyin, meg hogy Sezen Aksu - Biliyorsun számára búcsúkodunk a reptéren mint Yagiz és Hazan, szóval ez a selam friend komolyan kiölt belőlem minden romantikát. Undok, sótlan, töketlen jégcsap. BITTI.
Ne aggódj Mary, nem volt szégyenlős a kis 17 éves szaúdi. Exuramnak biztos egzotikus volt. Ha már seggek, a románcuknak épp azok vetettek véget: a lány halálosan felháborodott azon, hogy Cagdas bey seggeket meg Korán-idézeteket lájkolt instán ramadánkor. XD

Michonne, annyira jó újra olvasni téged!
Billy Skarsgard aztánt teljesen kiment a fejemből, de köszi, feljegyeztem a másik sorival együtt. A Sahsiyetet szintén.
Reméltem, hogy Maryvel majd közösen rábeszélünk majd a Hayat sarkisira, örülök, hogy nem kell. :)
Nekem ez a sorozat már az életemre tör. A legutóbbi részben úgy röhögtem SMK-hasonmás Atif womanizer unokaöccsén, (különösen amikor megy le Zeynep a lépcsőn, és "na, ez valami más!" :DD) hogy beszorult a levegő a bordáim közé és azóta is fáj. :D
Szokás szerint tökéletesen összefoglaltál mindent, és külön örülök, hogy te sem mentél bele mélyebben Hülya erkölcsi elemzésébe, mint sokan...Nehéz felmenteni ezt a kis önző manipulátort, de szerintem annyira felesleges fennakadni is rajta, hiszen éppen ez a dizi lényege. Ez a sorozat pont attól tökéletes, hogy mindenki ilyen tökéletlen-normálatlan. Még a gyerekek is furák :D . "a kis Bahar is nagyon ari, de néha félek tőle, mert hajaz Chucky babára, főleg ha Kaya eteti" jajj, ez a mondat sem tett jót a bordafájdalmamnak XDD Én nagyon bírom Zeynepék lányát is. :D A két abszolút kedvenc nálam BADE ("Sülissal" való kapcsolata mindent visz :D papucs :D), meg Bayran papa, aki az összes stand up comedyst kenterbe veri. De mindenkit imádok a szolgálókon át a főszereplőkig, kivéve persze Filizt, akinek az élettörténetét néha én is sajnálom, de csikorog rá a fogam, akárhányszor megszólal hogy "kehhhim", ááá XD Én próbálom spoilermentesen nézni, de azért leskelődtem, és evettt, abszolút egyetértek az intim jelentekkel kapcsolatban is, (ma már ezt nem tehetnék meg a török tv-ben szerintem), ugyanez az érzésem nekem is, ezt a profizmust sokakból hiányolom... nem akarok célozgatni kedves Deniz Baysal... Cigbörekes csírizes csókjelenet *.* - best török csókjelenet :D, annyira passzolt hozzájuk. A későbbi történések nem ismerete nélkül viszont azt be kell vallanom, számomra Hülya-Kerim inkább a "hot and cute faktort" képviseli (a bontakozó szerelmüket nem vitatva), míg a szívet megdobogtató, nagy ask számomra a Melek - Hüseyin kapcsi egyelőre. Mártir Melek sokszor eléggé idegesítő, (különösen ahogy Kayával bánik) nem vitatom, de én csípem a kissé flegmatikus stílusát. Hüseyint is egyre jobban kedvelem, kis cuki, és tisztelem a(z egyelőre) megnemalkuvása miatt. Egyetlen gondom a színész, aki pedig egyébként jól átadja a karakter lényegét, de valahogy miatta marad el mégis az a bizonyos heves szívdobogás... Akkor ezek szerint sokat fognak még senyvedni, jaj nekem, felkészülök...
A Memós jelenetek CSOK-nál is erősebb hatását személyesen is meg tudom erősíteni. ;) (Nem vagyok terhes - ha esetleg anyám titokban olvasná a fórumot XD)

Jaj, a TI-t is teljesen elfelejtetem. De még ma nekiállok! :D
mankosy 2019 jan. 14. - 19:40:47
(1202/1897)
hogy meg ne fázzatok ebben a hideg, szeles időben, egy kis forró tea:
mankosy 2019 jan. 14. - 19:36:38
(1201/1897)
erika abla: hogy tisztuljon a kép, a két képen ua a pasi van? ..sajnos azt kell mondanom, hogy bármennyire is prőbálkoztam a sima bajusz nem jön be, ellenben egy bajusz-szakáll kombó ( világosabb színben mlg jobb, de a sötét is belefér9 , egy jó garbóval, farmerrel és bakanccsal..na az már be tud indítani
nem csak te férjednek volt "rettenetes " külseje: https://www.youtube.com/watch?v=qPQfmLrmSm8
hanga549 2019 jan. 14. - 17:08:37
(1200/1897)
Ez még Mankosnak. Így néz ki a sorozatban.
hanga549 2019 jan. 14. - 17:06:17
(1199/1897)
Szijjjasztok! Eseményekkel teli volt a hétvége megint... De most itt vagyok.
Marym, hát kérlek szépen mindenféle nyelven + kézzel-lábbal ment a kommunikésön odakint. :)) Volt abban török, angol, magyar(!). Mert hogy meglepően sok török árus tudott magyarul, nem is egynek Pesten is van üzlete. Apropó, imádták, amikor megszólaltam törökül. De egyébként az angollal is szépen boldogultak. Valahogy mindig összehoztuk, hogy megértsük egymást, nnna. :))
Visszafelé egy határmenti gyorsbüfést még Allahhal is megáldattam, mert adott ingyé 3 teáspoharat. :)) Azúgyvolt, hogy összevásároltuk még az eget is, de a tulipános teásszettet az utolsó napra, annak is hazaindulás előtti utolsó órájára hagytuk. Csakhogy rossz irányba indultunk el (zuram javasatára!) a metrófeljáróból, és sikerült rendesen elkeveredni. Mire megtaláltuk a szállodához vezető visszafelé utat (a nagy nehezen megtalált villamossal is sikerült az ellentétes irányúra felszállnunk), már éppen annyi időnk maradt, hogy felkaptuk a csomagokat és irány volt a busz. Így nem tudtam Isztambulban megvenni a teás szettet. Csoportvezető mondta, hogy ne búsuljak, mert a határ előtt van egy diszkont, ott úgyis megállunk, hogy mindenki elszórhassa a megmaradt líráját (nekünk elég sok maradt). És ott TUTI lesz teáskészlet. Nos, hát nem volt, ki volt fosztva az egész üzlet, lévén, hogy már éjfélre járt az idő. Már majdnem feladtam, amikor észrevettem, hogy a diszkont épületében volt még egy gyorskajálda, én pedig odarohantam a pénztároshoz, és elmagyaráztam, hogy én egészen egyszerűen nem mehetek haza teás ibrik nélkül, mert így és így jártam, és szeretnék vásárolni 3 db-ot a készletükből. Először azt mondta a srác, hogy azt sajnos nem lehet, de egyszer csak észrevett az üzletvezető (kijezazőrültnő??), odajött, és megkérdezte, mit akarok. Neki is elmagyaráztam, mire lekapott a pultról 3 poharat és a kezembe nyomta. :))) Ki akartam fizetni, de intett, hogy nem kell. És akkor következett hanga ablátoktól a könnyes szemmel elrebegett a "Allah raz olsun!" Többször is, mert az akartam, hogy nagyon áldja meg. :)) Szóval így értettük meg egymást, én és a törökök. :)

Mary abla, most már ideje lenne megtanulnom, hogy Neked a göndörkés hajú, kissé zilált, kölyökkutya képű törökök jönnek be. Figyelek ám mindenhol, mert nagyon férjhez adnálak máááár. :))

Mankos!!! Neked viszont kinéztem Kenan helyett pótkeréknek az ínséges időkre,és míg újra meg nem jelenik Bir Zamanlar Cukurova Demir Yaman-ját. (És ahogy itt éppen képeket keresgéltem neked, hopp, szembe is jött velem egy ilyen hasonlatosságos fotó. Nézd csak! Nem bejövős?) Amúgy a sori is jó, a 70-es években játszódik.

Michonne ablacim, ez a fotó a férjemről egyenesen rettenetes. Erre a korszakára nem vagyok büszke. Mint egy nyálas csiga. Boaaaa.... :))) Egyébként Sahsiyetet én is elkezdtem. Csak annyira lassan haladt a fordítása, hogy nem győztem várni, és közben meg jöttek a jobbnál jobb dizik, így abbamaradt.
HS viszont egyre jobban érdekel, sikerült felcsigázni, úgyhogy amint lesz szabad kapacitásom belevágok. Ez már biztos. Ma estére remélhetőleg Kadinból sikerül naprakésznek lennem (hú, nagyon jó!! A készítőknek sikerült megalkotniuk a török sorozatok, sőt, a filmtörténelem leglegleglegundorítóbb női karakterét! Fatmagül Mukó ehhez képest egy tündérbogár). Ha addig nem jön Kizim új része, akkor ez fog következni.

Most le kell lépnem, majd még jövök. :)
mankosy 2019 jan. 14. - 14:33:28
(1198/1897)
Hali lányok!

erika: a szultánosból a 2 részt engsubbal néztem , aztán kezdték a magyart és úgy döntöttem lusatásgából bevárom....
offok michonne: halvnyabb már a Poldark, rég volt ....az boztos fog hiányozni E. karaktere, az új évad előtt majd újranézem a 4. évadot.....az írünket is eléggé hanyagolom, csúnya csúnya hűtlen kislány vagyok
EDR: hétvégén megsirattam Fabrizió grófot, a hülye kirohanásai ellnére bírtam, az a sori se a rgi onnantól, aza nápoyli vonal uncsi...mivel még a Sólyom és galamb-os G. Berruti szedtem le az Elisa lányát, így adja magát, hogy az egészet végignézem...közben rájöttem léáttam Preziosit már filmekben is a Mine vagantin kívül pl. Férfiak nők elle és a fordítottja is, csak valamiért már nem úgy maradnak meg nevek meg filmcímek, mint régebbel...ez gáz??.. (ha mér Özpetek a Napli velatat leszedtem, engsubbal)
A Medicis sorozat is le van töltve, még nem kezdtem el, hát nem villanyoztál fel, láttam mér a 2. évad hunsubjai is kerülnek fel..R. Madden GOt ban én nem ráizgultam, de Hamupipőkében aranyos volt :D..van valami Testőrös sorozata, nem láttam nyilatkozni nem tudo , de láttam, ogy nyert GG-ot (Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama), bezzeg az kis szerelemem a Patrick Melrose ért nem kapott (vmi Versace sori főszereplője nyert) pedig drukkoltam.. nem baj nálam tuti befutó az a sorozat..ha már rövid sorik, leszedtem a Very english scandalt is
eléggé a filmekre koncentráltam csak, szal ráállok a sorozatokra, se sri se száma amiket leszedtem
ez a Harlots miylen?

a kosztümös filmekben-sorik sierének megfejtettema titkát: az apsik qurva szexik azokbana bő ujjú fehér, ingekben, főleg mikor kicsit hanyagul elül szét van nyílva, vagy éppen vetkőznek

on....nincs nagyon semmi

max még annyi, hogy a repülőn az ablak mellet szeretek ülni és csak odaejegy is elég :D ...szállásnak megteszi egy kunyhó, áram vagy áramfejlsztő legyen, laptopot, meg a tárat viszem...pár hónapig elleszek