Téma: Hilal Saral

Récinew 2020 ápr. 19. - 11:03:10 Előzmény maryriddle
(1617/1897)
Nem volt fáradtság egyáltalán. Sőt nagyon belejöttem az első évadba. :-) még tovább is nézegettem. De megint az történt, hogy elfelejtettem Müjgant :-). Valahogy eleinte a vele történt eseményekkel párhuzamosan mindig történt valami izgi a Yaman bírtokon és elterelődött a figyelmem. Pl amikor megtudta, hogy az a bizonyos régi szerelem Zuleyha akkor levette a gyűrűt és elment és igen sajnáltam is nagyon. Egy szerelmes nő volt és az ő szintjén pityergett is. Viszont Zuleyha ezért hogy ez kiderült sokkal durvább büntit kapott a pondróktól. :-( Megint gyerekelvétel zsarolás, hamis újságcikk és számtalan más hibáztatás okolás.....
A rész amit említették az az eljegyzéses lövöldözés volt...én is azt a részt kerestem de kicsit hamarabbi pillanatot. Zuleyha bekopog, Yilmaz ajtót nyit... és amikor az első lövés eldördül Yilmaz Zuleyhát és a gyereket védi nem Müjgant. És dzt a kamera jelentőségteljeden mutatja Müjgan is realizálja sőt szarul is érzi magát és szerintem ez is egy olyan pont, amikor érzi tudja, hogy Yilmaz érzelmei nem bármikor előtörhetnek a mélyről. Későbbiekben Yilmaz a tudatos énjével ezeket elfojtja de mint a vulkán kész előtörni. Müjgan remélte, hogy el tudja feledtetni de szerintem végig valahol tudja. A másodil evad előtt utáni részekben olyan naívnak mutatták de ezt az eskűvő az izgalmak és a reményt jelentette véleményem szerint és emberi érzések szerint ez teljesen oké így. A mostani részeket ha nézed jön Mukkades na majd ő felrázza Müjgant. Hogy ez jo e vagy nem az kb mindegy is de szembesíti Müjgant a legborzasztóbb rémálmával, hogy hol tűz volt ott parázs veszélyes és ebbe fog szegény Müjgan megégni. A személyisége meg makacs ezt többször mondták is. Az első eljegyzés utan visszaadta a gyűrüt megfontoltan de a visszahúzasa az apja miatt volt majd megint levette Züleyha miatt szóval szerintem akkor sem volt túl egészséges lelkileg :-) de az akkor nem volt szerintem gáz érthető volt es kellett a dráma. Viszont a féltékenysége már a moziban is megvolt és nekem ez mutatta a 2 évados őrületét. Yilmaz ölelte kedveskedett és ezt mondta a színésznő kapcsán a pasik főleg Yilmaz zsánereiről, hogy a Zuleyha típust kedveli. Na ott Yilmaz is kicsit pillogott. Ezt most így nem tudtam jól leírni de nekem ez a pici jelenet annyira jelentőségteljesnek tűnt.
Na güle güle Adana....
maryriddle 2020 ápr. 18. - 23:14:27
(1616/1897)
Jajj, sajnálom Réci hogy ennyit fáradtál miattam, igazán nem kellett volna annyira nem is fontos. Nem a 38. részről beszéltem. Ez azután volt hogy Yilmazt lelőtte Demir az eljegyzés után. Amikor ott felviszik Yilmazt a szobájába és Müjgan ápolja Yilmo félálomban Züeyha nevét mondogatja. Erre értettem hogy Müjgan már lehet ekkor rájött az igazságra mármint hogy Yilmaz még mindig Züleyhát szereti, csak önmagát is becsapta. De ezek szerint akkor a későbbiekben elfelejtették ezt a momentumot és nem vágja hogy miért ilyen közömbös vele Yilmaz. Ja azt olvastam hogy Menekse 2 lesz belőle kb. :-D
Récinew 2020 ápr. 18. - 17:31:40
(1615/1897)
Szóval a 38 végén van, hogy Müjgannak meg akar Yilmaz mondani valamit.... és majd a 39 folytatódik. Mary, tehát a kérdésedre a válasz. Itt Müjgan azt tudja, hogy Züleyha volt Yilmaz régi szerelme és hogy Demír miatt elhagyta Yilmazt és hogy Yilmaz Müjgannal új boldogság reményében házasságra lépett megvolt a nászéj és azóta ő csak érzi, hogy valami fura dolog van. De nem tud még arról hogy Yilmaz tudja az igazságot.

Próbáltam valamit válaszolni.
Récinew 2020 ápr. 18. - 17:23:04
(1614/1897)
Sziasztok, megint itt. Huuhh. Tegnap annyira elkezdtem gondolkozni, hogy Müjganoztam éjszaka. A szinkronos részekből válogattam mert pont mostanában vannak ezek a fontos részek. A 70 részben van, hogy Yilmaz vacsira várja Müjgét és gyűrűje is van tehát meg akarja kérni. De Müjgant elrabolják. Másnap bepótolják és Müjgan visszautasítja. Akkor még nem tudja, hogy ki volt Yilmaz nagy szerelme csak hogy valaki. De a szövege szerint ennyit mond, hogy Yilmaz még mindig nem felejtette el és nem akar csak pótlék lenni. Mert ha nem lenne már szerelmes akkor a sebhelye sem fájna és nem is emlékezne rá. Nos ez valami olyan önsors beteljesítő dolog volt.

Mary, belenéztem még a 38 részbe is mert itt kérdezted, hogy mit tud Müjgan?
Récinew 2020 ápr. 18. - 13:53:01 Előzmény mankosy
(1613/1897)
Jó oké.... nem sokat aludtam nem fogtam fel. De ha van magyarod az még jobb.
mankosy 2020 ápr. 18. - 12:16:37
(1612/1897)
meglett a magyar feliratos is közben
mankosy 2020 ápr. 18. - 11:35:52 Előzmény Récinew
(1611/1897)
azt láttam, hanem hogy honnan van a link, hol esd ki osztja meg...pl a köv. részt honnan tudhatom meg, hogy fent van valahol..köszi
Récinew 2020 ápr. 18. - 10:08:16 Előzmény Récinew
(1610/1897)
Az angol feliratosat az ok.ru-ra töltik. Az első rész A 18:27 kommentemben van a link.
mankosy 2020 ápr. 17. - 22:43:09 Előzmény Récinew
(1609/1897)
lemaradt: az engsubos linket hova teszik fel?
mankosy 2020 ápr. 17. - 22:32:26 Előzmény Récinew
(1608/1897)
lányom (11!) szokta mondani, hogy egy férfinak legyen kockahasa :D

nálam ez kb így volt volt exuram mint Ezel mikor tv ben ment , volt egy viszonyunk..de véget ért a keleti kiküldetésem és hazajöttem (nem néztem akkor több törököt, nem tuodm utólag miért)....és szintén nem röhög :D majd jött Kivo mint Mehmet pici affér...még mindig nem röhög :D .....aztán jtt jó pár sorozat egyikből a másikba, volt jobb meg kevésbé jobb és megint betoppant exuram a K-val ( ajjaj true love ).de a nagy szerelmek csak a képernyőn tartanak a sírig.. volt egy két törör rövidebb liezon pl Engin majd exurammal szép csendben elváltunk, de barátok maradtunk (jaj de szép)...jelenlegi ask (majdnem ajjaj) még friss régebben csak flörtölgettünk
dél amerikai vagy mexikói kapcsolatom nem volt!
legeslegelős filmes fellángolás: 14 évesen MD (Smaragd románca Corvin mozi )
ki tudja, lehet a következő kapcsoltam bollywodi lesz?????
exuramnak megüzentem, hogy valamikor esetelg összefuthanánk

mennem kell vár sevgilim, megyek vissza IG-t nézni....előbb annyira röhögtem, hogy párom szólt nem tud aludni..mondjuk pont nem az én bajom :D :D
Récinew 2020 ápr. 17. - 20:54:59
(1607/1897)
Mankos, egyébként szerintem te tökre hűséges vagy így is szerintem. Neked van Kenan... én már az elsőre nem is emlékszem :-) ( egyébként tök vicces mert lehet Ezel volt vagy Kivó Mehmetként.... nem röhög....)
Récinew 2020 ápr. 17. - 20:52:17 Előzmény mankosy
(1606/1897)
Ezzzz jooooo. A pasik tényleg csak azt néznék... :-) nagyon fiatal koromban intellektuális társasággal művészmozi előadás után a fiúkák véleménye..... jó film volt, jó volt a nőci segge :-))
De igen szerintem pasira is bukunk és a karakter is vonzhat vagy tényleg az egyik miatt vonzó vagy elfogadható a másik is.

Ezek után beteszem neked a Yemines pasi felsőtestét :-) ajándékul... csípővonalát feszülős nacóban csak a korhatár miatt nem :-)

Hát a nagy filmes szerelmekbe meg mindbe kicsit bele kell halni, amolyan Karádi Katisan aztán a show must go on... jön a kövi :-)
hanguktaekwondoo 2020 ápr. 17. - 20:38:17 Előzmény Timea Hakmen
(1605/1897)
Ez valami kínai koprodukció? Azok rínak így, ha megy az asszony. A falon ott van, hogy nihao 你好
mankosy 2020 ápr. 17. - 20:07:41 Előzmény Récinew
(1604/1897)
haha..ne mert mintha én nem lennék pasifaló..jó olyan igazi eddig nem sok volt,inkább többéjszakés vagy nyári kalandok mindeféle körökből ..ha komolyabb török, akkor meg meg az exuram (ilyen tekintetben első és emlékezetes) és talán a mostani ..mittudomén---majd később kiderül ..karatere is válogatja, hogy adott hmínél mi jön ki belőle..mindig kicsit homályos volt, hogy most emberbe vagy karaterbe, vagy egyikből jön a másik illetve fordítva...vajon férfiaknál ez ugyanúgy működik ellentétes irányba (nem tudom elképzelni, hogy néznek egy sorozatot vagy filmet ls nem csak a csöcsökre figyelnek a nőknél)
Récinew 2020 ápr. 17. - 19:48:12
(1603/1897)
Ja még a 100 ftos kérdésem? Sancar kést rántott és vérnyom volt? Utaltak rá, hogy az mitől volt? Vagy csak megjött Akinnak a nagy koplalásba??? :-)
Récinew 2020 ápr. 17. - 19:44:36 Előzmény mankosy
(1602/1897)
Ja én ismerem magam. Fél év mire jön a második évad én már fel is dolgozom el is felejtem... Who the fuck is Gediz??? :-))) Addig hatszor szerelmes leszek török szépfiúkba, karakterekbe... én már csak ilyen csapodár vagyok ;-)
mankosy 2020 ápr. 17. - 19:36:42
(1601/1897)
Köszi..SK-n röhögtem, annak ellénére hogy kvázi nemrég fejeztem be, de már gonolkodni kellet, hogy beugorjanak a dolgok, még egy két néven is kellet gondolkodni..nem mondom hogy mínusz még egy néző, de ez azért eddig sz@r volt kicsit.....hát mindekinek más jelent a szerelem.....van aki még annak is megbocsájt aki veri vagy mégsem :D (kakaskukorékolástól függ)
smúgy a recept a következő: értesítések némítása, de inkább követés leállítása és nincs gond, ami kell azt meg megvan....izé vagyok??
Récinew 2020 ápr. 17. - 19:30:50
(1600/1897)
Na még a 15 rész.... nem tudom nekem fura volt. Mintha minden oké lenne vihogunk, randizunk a hut nál, tortázgatunk jó oké akkor legyen igy engem már ez sem zavart a 14 rész után elfogadtam volna, de hogy a szezonzárós nagy drámai sirás rivás Menekse gyereke miatt legyen nekem valahogy klisés volt.
Ez a gyerek dolog egyáltalán nem kell nekem. És innen tényleg felejtsük el az első részt és a nem hitt nekem és megerőszakoltak, megaláztak, piros szalag és sziklaugrás........ mert ez már nem ez a dráma. Itt a továbbiakban csúnyagonoszMeneksegyerekeGedizesakin lesz a szerelmesek ellen. És erre nem vagyok kiváncsi. Gediz zárója pedig 'a kicsit örülök, hogy Menekse terhes és Nare kidobja Sancart' brühühüüüüü ÁÁÁÁÁÁ hagyjuk, tényleg... minusz egy néző from Hungary... tök mindegy, a többieknek tényleg jó szórakozást és a sorozatnak nem akarok rosszat. Neshli, Engin és Uraz nem tehetnek róla. Legyenek sikeresek és boldogok.

Na megint túltoltam...

Mindenkinek további kellemes karantént.
Récinew 2020 ápr. 17. - 19:19:43 Előzmény mankosy
(1599/1897)
Szerintem csopit ajánlani nem bűn és szerintem ott nagyon jó fejek az adminék... Ne engedd el a kezem csopi.
Récinew 2020 ápr. 17. - 19:17:30
(1598/1897)
Michonne, sjnálom a munkahelyre beszaladgálást. Valahol ismerős nekem mindig az kellene ami bent maradt és a hazahozott több kilóbáyt az nem megfelelő sosem :-)
Számitógép bedöglés nálunk is játszott. Uram gépe adta meg magát a céges. De a vicc benne, hogy ő nem koronás homoffiszos, mert ő már kb 2,5 éve nyomja alapból is a homét. Neki a kora miatt adta meg magát a gépe. De most a legújabb prototipust kapta.

Na és végezetül egy kis SK. Eddig csak Mankos finiselt és nem tudom, hogy az olvasás pillanatában a többiek hol tartanak, igy próbálom részenként.

13. elején volt a nagy pillanat. A Sancar mindent megtud. Kb 20 perc volt úgy unblokk és nekem hatalmas csalódás én többet vártam és nem feltétlenűl szinészileg hanem ugy összességében, bár ez a csorog a könny és bámulunk kicsit szerintem túl lett tolva. Ahogy Nare vigasztalta biztos romantikus volt értem a koncepciót és hogy Nare volt Jimmynk múzsája a Jó asszony mindent megbocsát cimű műben :-) de nekem annyira de annyira visszás volt az a jelenet, hogy abba kellett hagynom az elején az élőt :-( én nem igy képzeltem az egészet. A rész további részében valahogy Sancar bűnbánata Akin megölni akarásában manifesztálódott és sajnáltam, hogy annyira nem kúsztak rá a lelki részére. Az alkotóknak fontosabb volt, hogy sancarról eltereljék a hangsúlyt és elkezdjék Gedizt befeketiteni. Nare hazamebt és rögtön átterelődött a micsoda barát az aki megvigasztalja Narét gondolat, ésaztlattadhogymegfogtaazarcát :-.))) (Bocsi az egybeirásos hülyeségeimért ). Majd Gedizéknék sancar vihog Mügével és Gediz anyuval.... mi vaaaan??? Hát na ja. 13 rész még Kavrukról szólt, sajnáltam ám kegyetlenül úntam szegénykémet. A végén mindenki láthatta, hogy Gediz megsimizi Nare arcát.. feszültség tetőfokán mindenki várta, hogy Sancar ÖLNI FOG. A részben egyedüli élvezet Menekse abi alias Torrente arca okozta, amikor beállt papparadzinak. Eszméletlen arcokat vágott. Kifotóztam.....

14. rész ahol a fotós rész lecsapódott. Sancar nem ölt nem volt Othelló (egyébként az Még Othellónak is megvolt Nare gondolat és Sancar előadás sirva röhögős volt már akkor is, szerintem ők is hülyére röhögték magukat rajta.). Nárénak is hitt, hogy nem azért bujt oda Gedizhez és ez Sancar jellemfejlődése, hogy HITT. Most komolyan ez szép és jó, de akkor most ennyi elég is Narénak most akkor már love van mert Sancar hisz... mindegy közelgett a koronás ördög (Covid19) és kapkodtak oké elfogadom. 14 részről nem szivesen többet mert Rayen közlegény is izgalmasabb volt. A detektiv csapat Nare-Elvan-Zehra trióval lepipálta Charlie angyalait. Gediz Elvan beszélgetés gáz volt és Mary erre gondoltam, hogy itt kezdték Gediz sötét oldalát piszkálni. Bár csattogófogú Enginesek már akkor kikezdték, hogy Gediz csak Naréval kedves és Mügével is milyen mocskosul bánt Akin ügyben, ellenben Sancar a jó tesó támasza volt Zehrának pedig Zehra is hazudott Sancarnak. Szerintem össze nem hasonlitható a két eset de tök mindegy nem akartam összeveszni Miss Floridával. 14 részig Neshli előadása tetszett viszont amit ott művelt nekem nem jött be.... a nagy fás eset... a "Csók kórktum liheg liheg csók kórktuuuum liheg liheg"..... nekem nagyon szini előadásos volt és nem tetszett a gondolat hogy azt mondta, hogy megbocsátok ha itthon maradsz? Mi vaaaan? Piacon vagyunk, alkudozunk??? Na itt kellett leállitanom újra, nyilván megnyugodtam Melek miatt tette. A piknik nekem fájdalmas volt Melek miatt, a nyakelvágós meg kicsit izléstelen de mindegy a 2 óra 30 nál a szép résznél THE ENDE lett avagy KONYEC FILMA :-) Gediz kakaskodása nekem is már a szánalmas kategória főleg hogy az alkotóknak az volt a legfontosabb, hogy a fragiba beletegyék azt a picurka részt, hogy Gediz el akarja venni Nárét!!! Istenemmm hogy minden fórumharcnál sirva röhögtem ha ezt a frázist használták. Mintha a nőcik árucikkek lettek volna önálló akarat nélkül na mindegy. Menekse vinnyogásos performansza a végén maga a tragédia. Ez a nő többet szerepet nem kap sehol sem.