Redfield 2007 dec. 21. - 15:54:19 Előzmény Squito
(68/228)
Dr. Genya (Mike Myers) kellett volna. :)
Squito 2007 dec. 21. - 15:50:48 Előzmény Squito
(67/228)
Bocs sipka, gondolom nem úgy értetted a zsebest... igen, õ az a "fogd meg a zsebemet" fickó :S
Squito 2007 dec. 19. - 15:31:41 Előzmény sipka
(66/228)
@sipka: Õ Teodore 'T-Bag' Bagwell a Szökésben (jópár bûntettet követett el). Akire te gondoltál, az David 'Tweener' Apolskis, õ lopta el (vissza) Scofield óráját az egyik õrtõl (elcsórt egy [tudtán kívül] nagy értékû baseball kártyát).
damien 2007 dec. 19. - 15:19:58
(65/228)
lol, mintha kicsi én lenne az austin powersbõl :D
Squito 2007 dec. 19. - 15:16:51 Előzmény Anit
(64/228)
@Anit: nagyon jó képet találtál! Nem is értem azokat, akik Vin Dieselt akarták Mr. 47-nek. Persze van macsós mogorva tekintete, karizmatikus meg minden, de Õ inkább akcióhõs, 47es pedig szereti csendben (profin) elintézni a dolgokat. Jason Statham meg el volt sajnos foglalva a War-ral, ami szintén rohadtjóra sikeredett film! Csatolok is egy képet azoknak, akik Vin Dieselt látták volna Mr. 47-ként.
10/10
hola 2007 dec. 12. - 22:11:21 10/10
(63/228)
Szerintem az csak fogja be a száját, aki nem is játszott a játékkal vagy meg sem nézte filmet!Szerintem nagyon király lett a film,aki nem játszott a játékkal annak persze rohadtul nem mond semmit a történet,de akkor mi a fenének ír véleményt olyanról amirõl fogalma sincsen??
Amúgy meg a fõszereplõ Timothy Olyphant nem egy kölyökképû senki,39éves,és ha az aki fikázza venné a fáradtságot, hogy utánanézzen,az tudná, hogy rengeteg jó filmben játszott, hogy csak példának említsem az Álomcsapdát,vagy az õsszel moziba került Die Hard 4-et...De aki nem ért hozzá annak úgyis hiába magyarázom.
Vin Dieselrõl meg annyit,hogy aki ismeri a 47-est, az tudja, hogy Vin Diesel alkalmatlan lett volna a szerepre,mert alacsony és kigyúrt az igazi hitmanhez képest,és bamba ábrázata van,Hitmané pedig érzelemmentes,a kettõ nem ugyanaz...Olyphant szerintem tökéletes választás volt minden téren. Szerintem nagyon eltalálták a filmet,én az összes Hitman játékkal játszottam,és mondhatom, hogy le a kalappal a rendezõ elõtt,mind a történetet,mind pedig a szereplõ válogatást illetõen.És a rosszallók bánatára, a Hitman-fanok örömére pedig azzal a hírrel szolgálhatok, hogy a fõszereplõvel aláirattak további 3részt, szerintem Luc Besson jobban érti a dolgát mint sok okos itt a fórumon...Csak ajánlani tudom mindenkinek a filmet!Aki pedig ismeri a játékot is annak nem fog csalódást okozni!
7/10
norton15 2007 dec. 08. - 18:18:38 7/10
(62/228)
Nem is volt rossz film, de mégegyszer nem nézném meg. Ha Timothy Oliphant fején túltetted magad, akkor elviselhetõ.
smalldave777 2007 dec. 08. - 14:02:52
(61/228)
Hi!

Jason tényleg sokkal jobb lett volna erre mivel már a szállitó 1 jellegében is hasonlított agent 47-es karakterre!Nem láttam a filmet de nincs tul sok kedvem megnézni ezzel a bárgyú arcú akárkivel.....
A mikis képet köszi :D! Remélem sikeresen kinyirtál mindenkit!ha mégsem akkor segitek :D!

Dave
sipka 2007 dec. 06. - 18:31:10
(60/228)
BOLDOG MIKULÁST!!!!! :))
5/10
Tomute 2007 dec. 06. - 15:05:20 5/10
(59/228)
Középszerû film, ötlet nem sok, pocsék szinkronnal (mintha Cobra 11-et néznék…).
"Csúcsfejek" fõszereplõvel - enyhén zavaró.
Nem sajnáltam, hogy vége...
Anit 2007 dec. 02. - 19:08:17
(58/228)
jah és a legaranyosabb beszólás:
Mikor a csajszi meztelnül flangál és arra vár, h jól megadja már neki az emberünk....

Hitman- Öltözz fel!
Nika- Miért?!

szegény lány, õt sajnáltam a legjobban :)
Anit 2007 dec. 02. - 19:03:55
(57/228)
Nekem csak a játék demójával sikerült elszórakoznom, amit -ahogy a kritikában is írják- taktika kell hozzá és tervezés. (Elég sokszor kellett vele játszanom ahhoz, h teljesítsem a küldetést:)). Tehát nem vagyok Hitman-fan, a filmre viszont már nagyon kíváncsi voltam. A fõszerepet viszont Jason Stathamra bíztam volna, mert ez a mostani ember....hát..már a bizonytalan járásával sem utalt arra, hogy õ valaha gyilkolt volna, inkább valami szerény, szûz, de-próbálok-menõnek-látszani-a-tetkómmal pasi látszatát keltette. A film amúgy tetszett, tényleg csak a fõszereplõ cseréje lenne elõnyös.
szisszko_ 2007 dec. 02. - 14:49:45
(56/228)
Nekem is tetszett:) Mondjuk annyira nem birtam azokat a véres jeleneteket:) Timothy meg nagyon jól játszott, remélem mostmár több filmben is látható lesz.
prunco 2007 dec. 01. - 13:31:07
(55/228)
Nekem tetszett, bár mint nõ nem igazán csípem az ilyen akciós-lövöldözõs filmeket, csupán a párom miatt mentem el vele megnézni. Na ahogy beültünk a moziba és elkezdõdött a film egy fordított helyzet alakult ki. A párom végig kínlódta, volt hogy bebóbiskolt, én viszont amint megláttam a fõszereplõt (Timothy Olyphant) tudtam hogy nem is lesz olyan rossz ezt végig nézni. Hát mit ne mondjak az egész film alatt totál rávoltam izgulva a bérgyilkosra, eszméletlenül jól nézett ki. Szóval, a csajoknak üzenem, hogy ha másért nem is de Timothyt menjetek el megnézni, mert nagyon ott van mint pasi. És a film is szuper volt, tetszett. :-)
10/10
Meditor 2007 nov. 30. - 23:18:31 10/10
(54/228)
Nna.Eddig ez a legjobb film amit videójáték alapján készítettek és kész!

Bár volt egy-két észrevételem a filmel kapcsolatban de félre ne értsétek inkább kötözködés(lásd.94%-ra értékelem a filmet:) )
Észrevettétek hogy egy jelenetben amikor a 47-es elõször elrabolja a csajt és faggatja annak egyszer csak az arca jobb oldalára kerül a sárkányos tetko aztán más kameraszögbõl veszik és megint a bal oldalán van.
Na ez volt a baki.
1.)Aztán mikor a nagy csete-patés lövöldözés megvolt 47-esnek egy kis vérplacsni kerül az ingjére,de mire visszaér a szállóba eltûnik(jó lehet, átöltözött)
2.)A csajnak ugyebár van egy piercieng-je a ööö... arcán
aztán egy bizonyos résztõl kiveszi.Utánna mikor mutatják se lyuk, se heg ami arra utalna,hogy volt ott valami (oké,oké ragasztva lehetett)
3.)Viszont.Azt tudjuk,hogy bérgyilkosunk kopasz,már csecsemõ kora óta.A filmben viszont a fejbõre kicsit fehérebb mint a fején mindenhol másutt a bõr,tehát az emberünknek volt haja csak a film kedvéért letolták ugyebár.

Na ennyit a kötözködésrõl.Szerintem egész jól eltalálták a játék hangulatát.A színészekben nem csalódtam kicsit sem és dícséret a rendezõnek amiért végigtolta a játék összes részét.
E-gábor 2007 nov. 29. - 01:56:23
(53/228)
Hát nekem volt szerencsém (vagy inkább balszerencsém) megtekinteni ezt a filmet. Ahogy olvastam a hozzászólásokat már elõre tudom, hogy nagyon ki fogok lógni a sorból ezzel a hozzászólással. Nekem nagyon nem tetszett ez a film, az ember többet várna egy akció-filmtõl, fõleg egy ilyan alapanyagú filmtõl, probálták telerakni párbeszédekkel amik sztem nagyon siralmasra sikerültek, modnjuk ezen lehet soakt rontott a magyar szinkron, arrol már nem is beszélve hogy a film urolsó 20 percében orosz szinkron ment mert valamit össze kevertek, de ez már inkább vicces volt, mert számomra a film értékébõl semmit nem vont le (az addig látott kicsit több mint 1 óránnyi anyagon nem volt mit rontani). Én inkább éreztem azt a film alatt, hogy "istenem mikor lesz már vége mert mindjárt elaslzom", mint azt hogy "alig ültem be és már vége is lett mert nagyon pörgött a film". Az egyetlen dolog amit pozitívumként tudok megemlíteni a filmel kapcsolatban az Timothy Olyphant , várakozásaim ellnére elég hitelesen alakitotta a figurát. Összegezve ez volt ebben a honapban számomra a legrosszab mozis élmény amiben részem volt(1408, Beowulf, A királyság), de hát ízlések és pofonok.
Sonador 2007 nov. 28. - 22:50:57
(52/228)
Én tegnap láttam a filmet. A játékkal nem játszottam. Viszont a film nagyon tetszett nekem. Beültem a moziba -> elkezdõdött a film és csak azt vettem észre, hogy vége. Pörögtek az események. Jól megcsinálták a jeleneteket. Hát le a kalappal. Nagyon jó film. Ajánlom mindenkinek! ;D
Zophael 2007 nov. 28. - 17:54:00
(51/228)
de, 47 egy klón. mindenféle bûnözõzsenik génjeibõl rakták össze és ezermillió van belõle. és ha jól emlékszem egy romániai intézetben csinálta valami német nevû doki.
sipka 2007 nov. 28. - 15:44:39
(50/228)
Még nekem sem volt szerencsém megtekinteni a "Hitman"-t, de az általam feltett képek (a 3 különbözõ színészrõl) állitólag ebbõl a filmbõl valók.... Tehát kérdésedre válaszolva: Igen!! Benne lesz "Zsebes" is!!! :) A most feltett képemen pedig Timothy (mint a 47-es ügynök) látható... Azzal az injekciós tûvel (amely úgy néz ki, mint egy mûanyag csont) a szájában tisztára olyan hatást kelt mintha egy kutyát játszana :DD
Zsütz 2007 nov. 28. - 14:24:47
(49/228)
A helyesírási hibákért bocs. XD