7/10
kiralyfifi 2008 febr. 23. - 22:59:01 7/10
(88/228)
Nézheto nem nagy szam! Nálam 7
kriszti79100 2008 febr. 23. - 22:14:46 Előzmény bujka
(87/228)
Nagyon jó kis film 9,9
Alternat 2008 febr. 21. - 14:20:52
(86/228)
Megnéztem kétszer a filmet. Akár hogy is néztem, számomra nem akart kiemelkedõ lenni. Nem volt jobb, mint bármelyik normálisabb akció film, lehet hogy mondjuk ezt a témája nem is engedte meg. Pedig örültem volna, hogyha látok benne valami extrát (a játékadoptációs érzésen kívül). Viszont sok embertõl hallottam, még a film elõtt, hogy de kár, hogy Timothy Olyphant játsza a fõkaraktert, aztán amikor elkezdték játszani a filmet, egyre több helyrõl hallottam vissza a pozitív csalódást. Nekem is pozitív volt, jól állt neki a fõszerep.

Egyszer-kétszer meg lehet nézni...
8/10
bujka 2008 febr. 17. - 11:31:42 8/10 Előzmény wolody
(85/228)
A film nagyon jó lett, érdemes megnézni. A fõszereplõ amúgy tényleg nem hasonlít a játékban lévõ szereplõre annyira. Kicsit olyan gyerekfeje van.:D
10/8
wolody 2008 febr. 13. - 11:57:19
(84/228)
Hát, igen, a nõ itt is csak bekavar... :-)
Jó kis film volt!
leopard26 2008 febr. 11. - 23:39:04
(83/228)
A játékot nem kellett volna reklámozni vele a szállodás résznél,de azért jó volt
bree-gee 2008 febr. 11. - 22:34:32
(82/228)
"Nem volt rossz film, de nem is kiemelkedõ"- tökéletesen egyetértek az elõttem szólóval.
Amúgy az életben nem hallottam a játékról, úgyhogy ehhez nem tudom hasonlítani.
4 oka volt, hogy megnéztem:
-Timothy Olyphant
-Dougray Scott
-Robert Knepper
-Henry Ian Cusick
Mind a 4et nagyon szeretem, és meg kell dícsérni õket, jók voltak, különösen Timothy, a nagy átváltozó.
Szegény Robert szinkronhangját nagyon elrontották.Pedig azt hittem, hogy a Szökésben rossz a hanga, és nem jöhet rosszabb.Hát de.
edelweiss 2008 febr. 06. - 14:29:04
(81/228)
Nem volt rossz film, de nem is kiemelkedõ, szerintem ugyanez jellemzi a játékot is, jó vele játszani, de azért nincs az hogy nem bírom abbahagyni. Timothy viszont szerintem nagyon jó volt, sosem gondoltam volna. A sikoly trilógia is nagy kedvencem volt ,ott annyira nem voltak fontosak a szerepek. Ezt a bérgyilkos figurát tényleg jól hozta. Szerintem a szerelmi szálat nem kellett volna beletenni, hanem ahelyett még több megbízást.
8/10
G87 2008 febr. 04. - 22:33:56 8/10 Előzmény Noncsa
(80/228)
Én játszottam a filmet megichletõ játékkal.
Szerintem jól eltalálták ezt a filmet. Nekem tetszett... Mondjuk kicsit eltúloztak benne pár dolgot, de így is 8/10
Noncsa 2008 febr. 03. - 00:01:33
(79/228)
Én nem ismerem a játékot, ezért lehet, hogy nem is kellene igazán véleményt nyilvánítanom itt, de mint akciófilm nekem bejött.
Bár a zsaruk nélkül még jobb lett vna. Elég bénán nyomták az interpolosok, fõleg a néger srác a mikrofonjával, meg h. a kommandósok lifttel utazgatnak :D
Amikor egymaga ment lenyomni mindenkit és a kamera követte, azok a jelenetek jók vtak, na meg a csajos részek :P
ja és a zene is izgis volt sztem, hasonlított a videójátékokban szólókra
Bárkinek fogyasztható!
Dannius 2008 febr. 02. - 17:47:50 Előzmény tarzi84
(78/228)
Persze szórakoztató és én sem bántam meg hogy megnéztem, még a történet se olyan rossz, csak az a baj hogy nem hitmanhez illõ. Még így összeségében is az eddigi legjobb játék adaptációnak tûnik. Szerintem egy külsõ személõnek (márnint aki nem játszott a játékkal) két problémája lehet, hogy miért minden bérgyilkos kopasz öltönyös figura és hogy miért nem olyan látványosak az akciójelenetek (vagy mondhatni lenyûgözõek), mint a bourne trilógiában.
10/10
tarzi84 2008 jan. 28. - 20:24:18 10/10
(77/228)
Nekem tetszett a film, szerintem jól sikerült. Lehet én vagyok kis igényû, de engem szórakoztatott és nálam ez a legfontosabb egy filmnél. Én észrevettem a játékból vett elemeket. Persze a zongorahúrt én is hiányoltam, de volt helyette más:) Összeségében nem bántam meg hogy megnéztem sõt:)
Dannius 2008 jan. 26. - 17:29:58
(76/228)
gyenge film lett.... Kevert történettel és a játékhoz is alig van köze.Sajnos az akciójelenetek sem sikeredtek valami jól. Próbáltak koppingatni innen-onnan de így a bourne ultimátum mellett esélye sincs. Timothy tényleg nem bizonyult annyira rossz hitmannak bár nem nézi ki belõle az ember a kemény srácot, az alakítása nem volt idegeítõ, viszont maga a történet nem hitmanhez illõ, ha más akciófilmhez rakják ezt a sztorit még hagyján..
D4K 2008 jan. 24. - 18:13:02
(75/228)
Nem csak a szereplõk jó része jött sorozatokból, de a jelenetek egy része is. A legelején a kiképzésének apró részletei a Sötét angyal c. sorozatból vannak kiollózva. Ezen erõteljesen meg is lepõdtem.
nadinho42 2008 jan. 22. - 16:44:46
(74/228)
sztem jó film lett... és az az Audi... :)
leopard26 2008 jan. 16. - 12:25:42
(73/228)
Nagy poén a teraszos jelenet,mikor belibben a szobába és a két gyerek éppen hitmanezik
10/10
remay 2008 jan. 06. - 23:22:04 10/10 Előzmény King Diamond
(72/228)
ez 1 nagyon jó kis film let!
nagyon jó szinészi alakitásokal!
jó történetel sok fordulatal!
zseniális
9/10
King Diamond 2007 dec. 25. - 23:34:25 9/10
(71/228)
Szerintem is jó film lett ez. Ugyan a játékot annyira nem ismerem, csak a második részével játszottam, de nekem tetszett az egész történet, szereplõk, cselekmény, szóval minden. A 47-es szerepében a srác véleményem szerint még ugyan megállta a helyét, nem tudom persze, hogy Jason Statham vagy Vin Diesel mennyiben lett volna más, de nem is ez az érdekes, mert nem õk kapták meg a szerepet. Robert Knepper-nek külön örültem, hogy látom egy másik szerepben, teljesen más filmben is a Szökés után, habár sajnos szerintem õrá már sokan csak T-Bag-ként emlékeznek és fognak is emlékezni, pedig itt is megállta a helyét az orosz nyomozó szerepében.
Nem feltétlen kellett volna szinkronizálni, feliratosan sem lett volna semmi baj vele. 9/10
mrkajtar 2007 dec. 25. - 00:04:39
(70/228)
nem is értem, hogy lehet 8as átlag feletti ez a film. Ez egy tucatfilm, abból is csak középkategória. unalmas, sablonos, aki teheti kerülje.
sipka 2007 dec. 21. - 16:50:59
(69/228)
Szerintem nem David Apolskis a "zsebes", ahogy azt te állítod... S ezt azért merrem ilyen határozottsággal kijelenteni, mivel rengeteg magyar, és angol honlapra felmentem, ahol megemlittik a "Szökés" címû sorozatot, és annak szereplõit, amelynek alapján most már biztosan állíthatom: JÓT ÍRTAM. (Be is szúrok még egy képet a "Zsebes"-t játszó színészrõl.)
Lehet, hogy véletlenül arra asszociáltál, hogy David Apolskis a "Zsebes" becenévvel rendelkezõ karakter, mivel állandóan ellop valamit... De nem.
Még ide másolok, egy mûsor leírást a 2. évad 17. részérõl (vagyis a most szerdán leadott epizodról): "Michael és Sara felkeresi Henry Pope-ot, hogy segítsen visszaszerezni egy információt, ami a Társaság lebuktatására szolgál. Mivel lánya betegsége rosszabbodik, ezért Golyó úgy dönt, hogy feladja magát. Sucre és Maricruz újra összejönnek. ZSEBES MEGLÁTOGATJA GYEREKKORI OTTHONÁT!!!!!"
Remélem az apró félreértéseket ezzel le is tisztáztuk :)

UI: Húúú.. Kéne írni valamit a "Hitman"-rõl is, mert még kitörlik ezt a hozzászólásomat... Szóval: A Hitman tök jó!!!!! (S most mindenki döntse el, hogy a játékra, vagy esetlegesen a filmre gondoltam.. :DD