BonFire 2008 máj. 12. - 15:09:38
(5/105)
Még egy: "Ki öli meg Európa nagy konyhafõnökeit". Valami eszméletlen nagy baromság az is, és nagyon szórakoztató, viszont azt sem láttam 30 éve. Filmmúzeumja nem mindenkinek van, és azonkívül az a csatorna egy rakás trágyadomb. Öncélú mûvészfilmek garmadája (tisztelet a néhány kiváló kivételnek, mint Öveges professzor). Nem véletlen, hogy alig nézni valaki...
BonFire 2008 máj. 12. - 15:05:25 Előzmény bobi64
(4/105)
Na, kábé én vagyok így vele. Én is kábé 30 éve láttam, de csak annyi ragadt meg bennem, hogy valami nagyon blõd film. Most megnézem újra.

Mellesleg nem ártana néha az ilyen régi filmeket is idõnként levetíteni, nem árt, ha a mai generáció is megismeri, hogy azért régen is lehetett jó mozit csinálni. Nem kellett benne lövöldzöni, benzinkutakat robbantani meg effélék, mégis jó volt.

Most ugrott be egy idõben ide vágó klasszikus, a "Languszta reggelire" c. vígjáték. Az is nagyon blõd, és azt sem láttam 30 éve. Szeritnem azt is megérné levetíteni.

Vagy, harmadik tippnek a "Lator" (The Thief) c. olasz vígjáték. Oltári nagy film az is :))
Ibcsi54 2008 máj. 09. - 15:16:13
(3/105)
Nahát ez az egyik kedvenc filmem! Egyszerûen bûbájos.( ha ezt lehet egy filmre mondani, de megfelelõbb jelzõt most egyszerûen nem találok). Mindenkinek örömest ajánlom nekem nagyon tetszett! Már nem is tudom hányadszor nézem meg.
bobi64 2008 máj. 07. - 19:54:24 Előzmény perry
(2/105)
gyerekfejjel láttam de kedvenceim közé tartozott mindig. kb. 30 éve nem láttam. most bepótolom.
perry 2008 máj. 05. - 10:57:45
(1/105)
Wyler habkönnyû mozija annyi szellemes dialógussal és kedvességgel, hogy csak szeretni lehet. Persze 1966 és akkor én nagyon szerelmes voltam , bár ez magánügy. A hölggyel együtt néztem meg de titkon bele szerettem Audrey Hepburn-be, is. :)
Mára már ez e film is klasszikus, jó szórakozást hozzá.