Téma: Holdfény

10/10
T42 2008 okt. 10. - 19:07:10 10/10 Előzmény T42
(476/1456)
Kedves topictársak, mondtam, hogy Moonlight ügyben a hasonló cimü magyar lapot kell olvasgatni, két oldalt is ajánlanak letöltésre , ahova nem kell regisztrálni . Megpróbálom berakni, hátha nem moderálják ki, a IsohuntPONTcom-ot vagy a mininovaPONTorg-ot ajánlották, a magyar felirat meg szintugy letölthetõ a fenbt emlitett magyar fan-site-ról.
10/10
T42 2008 okt. 10. - 11:02:54 10/10
(475/1456)
Cicó, te is beszélöl angolul valamennyire, ugyi ?

Mert ha meg tudnám úgy csinalni, hogy legyen a videjón felirat, akkor mintegy nyelvórának is fel lehetne fogni a dolgot.Mármint angol nyelven + angol felirattal, attól csak okosodnánk, nem ?
10/10
snoopycica 2008 okt. 10. - 10:26:15 10/10
(474/1456)
Így-így!!! Egyetértek!!!! :D
Minél többet vetkõztetni...
10/10
T42 2008 okt. 10. - 09:59:44 10/10
(473/1456)
Na ugy látom, a Whiteoutban se lesz föszereplõ, mert valami puhap...cs amcsi a ffi fõszereplõ, de azt mondják, ez egy nagyobb szerep. Hát nekem mindegy, fõ- vagy mellékszerep, csak mutogassák minél többet, beszéltessék meg ha lehet vetkõztessék :-)
10/10
T42 2008 okt. 10. - 09:58:02 10/10
(472/1456)
Azt hiszem találtam megfelelõ konvertert, csak ez céges laptop amin irok, ide nem akarom telepiteni, de majd az egyik gyerekem gépén hétvégén nekiállok.Már ha a kisded elmegy bulizni ...
Találtam egy NAGYON vaditó részt az Oyster farmban, hátha valamilyne megosztóra fel tudnám tölteni.
Viszont jelszóval védett helyre kéne vagy olyanra, hogy ne nézegesse az összes perverz ( elegen vagyunk rá mi , perverzek :-)))
olgo9 2008 okt. 10. - 00:42:29
(471/1456)
Így, így! Holnap úgyis találkozunk! :-)
10/10
snoopycica 2008 okt. 10. - 00:40:27 10/10
(470/1456)
Igen, erre már nekem is rá kellett jönnöm!!! :D
Alex? Biztos cuki! Kedves, aranyos, sármos és figyelmes! Most épp Holly Valance-al jár... Õ volt Lola, az 500 éves vámpírcsaj!!!! Biztos szórakoztató társ a mi kis vámpírunk! Irigylem Holly-t, de nagyon!!! De kívánom nekik, hogy legyenek boldogok!!!!!

:D Igen, én is! Hamar reggel lesz!!! Én leszek...

Vámpíros álmokat és Holdfényes éjszakát!!!!
olgo9 2008 okt. 10. - 00:33:35
(469/1456)
Jaja, az elsõ szerelem jelentése relatív, sosem tudhatom, nem-e hátra van még az elsõ vagy megvolt vagy elmentem mellette, most úgy érzem megvan, aztán majd meglátjuk!
Nem tudom Alex fiú milyen lehet az életben, de remélem jó fej, és akárki is lesz szíve választottja, az nemcsak gyönyörködhet benne, mint oly sok szépfiúban, hanem boldog is lesz vele. Mókás kis arca van, humoros fiúnak tûnik az interjúkból, hátha õ a kevés kivétel egyike...

Na miután saját fiúinkat és közös imádottunkat ilyen mélyen kiveséztük, asszem nyugovóra térek... holnap a szüleimnél vendégeskedem, de azért majd megpróbálok egy keveset írni ide! :-)
Szépséges vámpíros, Alexos-Mickes, édes álmokat mindenkinek!
10/10
snoopycica 2008 okt. 10. - 00:28:47 10/10
(468/1456)
A jó pasikkal az a baj, hogy csak kívülrõl jók!!!!! A párom hála Isten rajong értem, és ez számomra új, mert eddig egy pasim sem rajongott értem!!!! Szerettek, de kész!!! Nem éreztem mellettük különlegesnek magam! És ami a legfontosabb, nem tudtam önmagam lenni!!!! Mindig úgy éreztem, hogy megjátszom magam! És picit így is volt!!! Mert tuti kinézetû pasi, elvárják, hogy a barátnõje is olyan legyen!!! Márkás ruhák, tûsarkú éjjel-nappal, talpig smink, stb. Én nem ilyen vagyok! Szeretek csinosan öltözni, szeretem a tûsarkút, de a sportcipõt meg a melegítõt is és néha nincs kedvem sminkelni... Amúgy sem mászkálok éjjel-nappal sminkbe!!! Jobban szeretem ha nincs rajtam!!! Márkás ruhákra meg nem költök, mikor ugyanazt megkapom egy-egy helyen olcsóbban, csak nincs rajt a márkajelzés!

Én mikor összejöttem a párommal, azt hittem már túl vagyok az elsõ nagy szerelmen!!! Nem voltam! Mellette jöttem rá, hogy annak köze nem volt a szerelemhez!! Ennek most van!!! Ez az!!! :D Az igazi nagy!!!!
olgo9 2008 okt. 10. - 00:19:39
(467/1456)
Na ez az! Nekem is volt egyszer egy nagyon szép fiúm...és nagyon nehezemre esett kirúgni, de megtettem...kétszer is! Mert önmagát szerette, engem meg csak egy kicsit. Persze azóta már én is azt vallom, hogy Olgit csak Olgi szereti a legjobban, de azért elvártam volna némi rajongást. Hát a mostani babámtól megkapom kamatosan, és szerintem leginkább ebbe szerettem bele, abba, hogy szeret! Mondják, hogy a nõk csak az elsõnél szerelmesek a pasiba, utána már magába a szerelembe, rám igaz. De ami plusz, hogy a páromat nagyon tisztelem, mint embert, a szép fiút meg nem tiszteltem, nem volt, miért...
10/10
snoopycica 2008 okt. 10. - 00:13:48 10/10
(466/1456)
Én nem értem a pasikat! Szerintem Charlize Theron jó nõ! Szép az arca, kedves, van kisugárzása! Párom szerint: "ja, elmegy!" Hát, én pasi lennék tuti rávetném magam... Õ nem! Hm! Az én volt pasijaim szerinte rondák!!! Ja! Ok! Szerintem meg az õ exei is...
Örülök, hogy bennem látta azt, ami miatt leragadt nálam! :D

Tényleg nem a külsõ számít!! Nekem voltak kinézetre olyan paisim, akiktõl a lányok rögtön ledobták volna a bugyit, én meg rövid idõn belül búcsút mondtam nekik, mert hatalmas nagy tahók voltak! Beképzeltek, azt hitték minden csajt megkaphatnak... Kösy szépen, ilyet nem kérek!!!! Az én Nyuszim más!!! Benne a belsõje fogott meg!!! És olyan édin udvarolt!!! :D Nem kapkodott el semmit, türelmes volt és várt mikor érzem én is azt, amit õ!!!!! És éreztem!!! És még mindig érzem!!!! :D
olgo9 2008 okt. 10. - 00:05:23
(465/1456)
Ja, ez nálunk is így van és fordítva. Bár õ amúgy sem hajlandó mondani semmit a palikról...kérdem tõle, na szerinted milyen pasi? Mire õ: én nem járnék vele! - tényleg, na ne mondd? Az ízlésünk csajok terén is tök más, aki szerintem jó, szerinte nem, aki szerinte igen, szerintem nem annyira, csak kevés esetben egyezünk! De arra már rájöttem, hogy nem mindig a külsõ számít. Van valami hhmmmm, meg grhhh dolog, amit mi nem látunk, de õk igen! :-)
10/10
snoopycica 2008 okt. 10. - 00:01:37 10/10
(464/1456)
Õ buliba tényleg nem arra figyel!!!! Utcán megnézi õket, de tudom, hogy én vagyok neki az igazi! :D
Múltkor az egyik csaj buliba, barátnõmet támadta le a mosdóba, hogy látta, hogy páromnak adott puszit, és szeretné elkérni a számát... Barátnõm meg mondta neki, hogy ott a barátnõje (én) kérd el tõle!!!
De a csajt már elõtte kiszúrtam, igen feltûnõen próbált volna flörtölni...

Nálunk általába, aki szerintem jó nõ, az párom szerint ronda!!!!
olgo9 2008 okt. 09. - 23:54:53
(463/1456)
Na bezzeg az enyém. Meg nem csalna (legalábbis nem tudom elképzelni és nem tudok róla), de hiúnak nagyon hiú, és imádja, ha valami csaj nézi, kicsit oda is szokott pillogni, de amióta az egyik csaj ezt annyira komolyan vette, hogy majdnem rámászott úgy, hogy én is ott voltam a buliban, azóta nem mer páváskodni! Láthatta a következményt, kissé meg is haragudtam, amúgy én is mindig stírölöm a csajokat, meg van, hogy én hívom fel a figyelmét egy jó fenékre...csak kíváncsiságból..vajon neki is jónak tûnik, ami nekem?
10/10
snoopycica 2008 okt. 09. - 23:54:27 10/10
(462/1456)
Nálunk is!!! A szobám erkélyajtaja...
olgo9 2008 okt. 09. - 23:51:57
(461/1456)
Láttam, jól nyomta...ha jobban meggondolom, nálam is van pár javításra szoruló ajtó! :-) Nálatok is gondolom....
10/10
snoopycica 2008 okt. 09. - 23:51:16 10/10
(460/1456)
Nekem is csorgott, aztán átkerültem a túloldalra!!!! Átéresztem mit érezhetnek a zenész barátnõk, amíg a párjuk zenél...
Sajnos nem mindig tudok ott lenni, de ha nem vagyok ott talán még nyugodtabb vagyok!!!! Ha látom a nyálcsorgatást felhúzom magam és az én kedvem is el van rontva!!! Ha meg nem látom, annyira nem rágom magam rajt!!!! Páromba pedig megbízok!!! Sosem csalna meg!!! Észre sem veszi buliba a csajokat, mindig én szólok neki utána, hogy "te, az a csaj egész este bámult, meg kerülgetett téged"!
Õ nem veszi észre, én meg stírölöm a csajokat, melyik néz rá...
10/10
T42 2008 okt. 09. - 23:49:46 10/10
(459/1456)
Nem tudom, igy szembõl nem ismerem fel, mert a székes jelenetben egész más oldalát mutatta :-)

Viszont az imént AO'L felcsavarozott neki egy ajtót. Mármint a zsanért. Na ja, a profi tudja, hogy kell benyalnia magát a csajnál...
10/10
snoopycica 2008 okt. 09. - 23:46:53 10/10
(458/1456)
24 töltöttem szeptemberbe! :D Egy év!!!!
Én is!!! Én tuti, hogy gyereknevelés mellett is fogok idõtszakítani arra, hogy leüljek megnézni egy jó filmet, vagy sorozatot, elolvasni egy könyvet... És szeretném, ha az igazán jó sorozatokat a gyerekeim is megnéznék...velem!!! :D
Engem is anyukám szoktatott! Sorozatok: Simlis és a Szende, Waczak Szálló stb! A jó filmekre szintén õ nevelt: Van, aki forrón szereti (azóta is nagy kedvenc), Macska a forró bádogtetõn, Niagara, Az úrak a szõkéket szeretik, Mary Poppins...
Szeretném ha ezeket majd a gyerekeim is látnák, és értékelnék!!!
olgo9 2008 okt. 09. - 23:43:39
(457/1456)
Hát igen. Amikor elmegyek egy koncertre és a zenészeken csorog a nyálam, valahol a végén mindig eszembe jut, hogy ezt az embert is várja valaki haza, és nem lehet jó neki, mindig várni! De te legalább akkor ott tudsz lenni, van, akinek nincs ilyen szerencséje, mert mondjuk már van bébi vagy messzire koncertezik a pasi. De biztos a te édi pasid is tudja, hogy ki mellett a helye, a csitrik meg csak visongjanak! :-)