Téma: Holdfény

olgo9 2008 okt. 26. - 23:13:14
(796/1456)
Ohó! Bizony, nekem az van még mindig! :-)))))))))))) De errõl a Twilight-ról lemaradtam, mi ez? Vámpíros könyv? Tiniregény? Angolul vagy magyarul? Nem mindegy. Angolul olvasni még nem biztos, hogy merek, ahhoz kell még egy kis tanulás...:-)))))))))))))
10/10
T42 2008 okt. 26. - 23:04:26 10/10
(795/1456)
Hohó!!! Most jöttem rá, hogy neked még õszi szünet van !!!

Én meg beleolvasgattam a Twilightbe, hát biztos tetszeni fog az összes tinilánynak, sõt valószinüleg meg fogom nézni, de fényévekre van a Harry Pottertõl ( ami a nem alszol, nem eszel, nem mosdasz, gyerekeket elküldöd a nagymamához és napokig izgatottan keresgéled az ismeretlen szavakat a szótárban ) ja és 4 könyvön át szenvednek hogy lehet-e szex vámpir meg ember közt. Jó, tudom ez nem a Káma-Szútra, de amióta Buffy-t végigkinlódtam, nem szeretem a sokepizódosra/kötetesre nyújtott nézõ/olvasóidegelést.
olgo9 2008 okt. 26. - 22:42:13 Előzmény T42
(794/1456)
Óh, te szegény! Együtt érzek ám veled, még van egy hetem, de már most nehéz a gondolat, hogy aztán dolgozni kell!
Ma végig néztem angolul az egész Moonlightot, és bizonyos részeknél bizony kicsordultak a könnyeim, nagyon jó, nagyon jó, még milliószor meg fogom nézni! :-)))))))))))))))
10/10
T42 2008 okt. 26. - 15:42:51 10/10 Előzmény olgo9
(793/1456)
Áh... sajnos csak 6 nap volt, most már megint húzom az igát...
10/10
T42 2008 okt. 26. - 15:39:32 10/10
(792/1456)
Nem tudom melyike gondolsz. Ezeket találtam :


The Mortal Cure S1Ep12


Your Guardian Angel by The Red Jumpsuit Apparatus .. played at the beginning of the ep. Red Jumpsuit MS

School's Out by Alice Cooper .. played at Logan's place

Wrap Me In Dreams by Deep Sounds ..when Cynthia's in tub of ice Here

Quicksand Thievery by Natalie Walker ..played when Beth meets Celeste at the restaurant Here

Gone to My Head by Crawlspace ..when Mick talks with Joseph about the vampires

Ice Cream by New Young Pony Club .. played when Mick goes to meet Josef, when he's getting a massage

Goodbye by Jessica Lowndes .. when Beth is at Buzzwire checking her email from Josh.

All Fall Down by One Republic .. played when Mick is human.. eating and sleeping on couch.
Ruby001 2008 okt. 26. - 11:21:38
(791/1456)
Sziasztok!Én is nagyon imádom ezt a sorozatot,azóta nézem miota a viasat elkezdte adni,és a zenei is nagyon tetszenek,amihez kapcsolodoan lenne egy kérdésem,pontosabban a 12. részben a 31.percnél indul,amikor Beth a gépe elõtt ül,ha vki látta és ismeri ezt a számot ,tudna nekem segiteni ?Elõre is köszönöm!
olgo9 2008 okt. 25. - 23:11:41 Előzmény snoopycica
(790/1456)
És még valami...remélem, jó volt a fiúd koncertje és szétcsaptál az õrjöngõ tinik között, ilyenkor lélekben mindig veled vagyok, remélem, érzed, ahogy küldöm a pozitív energiákat! :-)

T 42, ha olvasol majd, kérdezem, szabin vagy még? Esetleg újra hasznos munkás lánya lettél a társadalomnak? A lányaidnak kellemes õszi szünetet! Sok Odaát nézést! Azt is meg kell majd néznem egyszer! :-))))))))))))))

Hát akkor hölgyeim (és esetleg uraim, bár még nem találkoztunk itt úrral, vagy igen?) szépséges, vámpíros álmokat kívánok! Sajnos holnap is csak ilyen késõn kerülök géphez, de nem baj, majd mindig írok kis monológokat, mint most! :-) Bona Notte!
olgo9 2008 okt. 25. - 23:06:55 Előzmény snoopycica
(789/1456)
Különben nagy látványosság lehettem a taljánoknak, a fehér bõrömet, a szeplõimet meg a szõkés barna hajamat néha úgy megbámulták, hogy már én éreztem kellemetlenül magam, és nem szégyelltek jó kedvûen mosolyogni hozzá...csak remélni tudom, hogy nem kinevettek, hanem különlegesnek tartottak...ebben a tudatban ringatom magam azóta is! :-)))
Amúgy persze én is megcsodáltam õket, a barna bõrüket, hajukat és a fekete szemüket, de nekem nagyon tetszenek!

Na de ennyi volt, szép volt, jó volt, bedobtam a vállam fölött a pénzt a Trevi kútba, tehát még visszatérek egyszer oda...remélem! De most már újra Moonlight lázban égek, holnap fogom angolul megnézni a 10., 11., 12., 13. részt és amit nem értek, lefordítom, majd újra megnézem. Tudom, nem mindnyájan értetek egyet a kíváncsiságommal, de elhatároztam és így lesz! Holnap! Nemsokára! :-)
olgo9 2008 okt. 25. - 23:00:20 Előzmény snoopycica
(788/1456)
No de az olasz fiúk! Tényleg nagyon szépek, és az étlapos dologgal egyetértek. Megnézem a felhozatalt, de otthon vacsorázom - szokták mondani! :-) Amúgy ezek az olaszok mindenütt ott vannak, hogy Rómában, az nem meglepõ, de ma, hogy melegünk legyen kimentünk a helyi gyógyfürdõbe meleg vízben ázni, hát nem egy rakás olasz vadász henyélt mellettünk? És volt egy, de olyan, de olyan helyes fiú, férfi, úgy 30 lehetett, hogy csak néztem, mint éhes kis macska a kis csibét...pár ajtócsapkodást rászántam volna...csak úgy olaszosan! :-)))))))))))) No persze Alexnek még mindig nem ért nyomába, de amíg nem mehetek Ausztráliába, addig megteszi! :-))))))))))))))
olgo9 2008 okt. 25. - 22:56:14 Előzmény snoopycica
(787/1456)
Hát igen! Rómában jobb idõ volt, mint most itthon van, és minden bizonnyal még most is melegebb van náluk...Amikor tegnap reggel felébredtem és kimentem anyukáméknál (mert most itthon itthon vagyok) a kertbe, majdnem befagyott az a bizonyos, pedig 18 fok volt, de a római 27 után a nekem még HIDEG! Vagy már! :-)
10/10
snoopycica 2008 okt. 25. - 14:07:18 10/10 Előzmény T42
(786/1456)
Tényleg jó az ötlet! Hogyan is telhetne kellemesebben a karácsony, mint õrülten szexi vámpírunk társaságában... Azt hiszem én is szavadalmaztatom az ötletet! Barátnõm leszedett nekem még egy-két sorozatot netrõl, amik még anno tini korom nagy kedvencei voltak, a Moonlight mellé csapom õket, és Kellemes Karácsonyt!!!! :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 25. - 14:04:05 10/10 Előzmény olgo9
(785/1456)
Igen!!!!!!!!! Többszörös orgazmus az tény!!!! :D
Nekem is mondhatná....
10/10
snoopycica 2008 okt. 25. - 14:02:46 10/10 Előzmény olgo9
(784/1456)
Üdvözlet innen Magyarországról! :D
Irigyellek titeket a szép idõ miatt, itt bizony nagyon hideg van! Páromék este zenélnek, és én bizony az esti bulihoz felveszem a télikabit... :D
És azt már nem is mondom a jó pasik miatt mennyire irigyellek... Na, félre ne értsétek, páromat nem cserélném le, de attól, hogy vegetáriánus vagyok az étlapot azért én is megnézem... :D

Legközelebb Ausztráliába kell mennetek! Ne aggódj, én is rossz földrészre születtem...
:)))))))))))
olgo9 2008 okt. 25. - 00:37:41
(783/1456)
Nos gyors visszatérésem után, most gyors beájulok az ágyamba! Bár holnap alhatom, de mégis befáradtam és álommanó már vár! :-) Vámpíros álmokat a szépséges vámpírunkkal! :-) És nagyon kellemes szombatot! Már az van 37 perce! :-)
olgo9 2008 okt. 25. - 00:24:52
(782/1456)
Igaz! Milyen jó ötlet! Karácsony utáni szabadnapokon én is leginkább csak nyûglõdöm. Illetve megyünk családlátogatni, de ha viszem a laptopot, akkor még ez is feldobható! :-) Kivéve persze, ha beszélgetni kell, mert akkor elég illetlen lenne közben filmet nézni. :-) Bár a Moonlight borított már nálam pár forgatókönyvet...:-)))))))))))))))
10/10
T42 2008 okt. 25. - 00:03:25 10/10
(781/1456)
Pont jókor váltottak, amikor már kezdtem kicsit unni az eddigi két elõzetest.

Az jutott eszembe, ha jön a december vége, kiéheztetem magam és majd csinálok egész nap Holdfény-nézést. Utálom a Karácsony utáni napokat, mert a gyerekeim elutaznak, a munkahelyemen meg bolondokháza és túlóra van az év végi zárás miatt, már vagy 10 éve ilyenkor vagyok a leghullább. Most meg majd betárazok Moonlightból, esetleg a Fõnök második évadát is megveszem és tökéletesne ki fogok kapcsolódni :-))))


Bocs az off-ért :-)
olgo9 2008 okt. 24. - 23:42:05
(780/1456)
Ja, és láttam a Viasat új elõzeteseit, kettõ újat is, mindkettõ nagyon jó, fõleg, ami úgy kezdõdik, hogy áll Mick nagy elhatározással és azt mondja: Szerelmes vagyok! Hát nem háromszoros orgazmus egy ilyen pasi szájából ilyet hallani? Nekem abszolut! :-) Megyek is és megnézek pár videót! Puszi nektek csajok! És vámpíros jó éjszakát! :-) Cupp!
olgo9 2008 okt. 24. - 23:38:09
(779/1456)
Másrészt elolvastam az eddigieket, tiszta öröm vagyok, hogy így fellendült a fórum. A sok vámpíros film, amit írtatok...felérõl még sosem hallottam. És azok tényleg annyira jók? De jelenleg egy tölti ki a szabadidõmet, a 3 napos, pontosabban 4 napos elvonó után ma már megnéztem az egyik részt, csak hogy enyhüljenek a tüneteim, de elõre még nem kalandoztam. Azonban azt hiszem, nem fogom kibírni szerdáig és fogok, csak elõtte le kell fordítanom a szövegkönyveket. :-)
olgo9 2008 okt. 24. - 23:35:05
(778/1456)
Ciao! Szóval Rómáról annyit, hogy végig szép idõnk volt, ott bizony végig 27 fok volt, és bár tegnap esett, mégis meleg maradt az idõ.
A fiúk és a lányok is nagyon szépek, azt az erõs barna hajukat imádom és a szúrós tekintetüket, fõleg a fekete szemûeknek. De a vámpírunkhoz foghatót nem találtam, olyan tipus nem rohangált. Minden bizonnyal ilyen fiúk csak Ausztráliában teremnek! :-) Ó mindig is tudtam, hogy rossz földrészre születtem...:-)))))))))))
10/10
snoopycica 2008 okt. 24. - 20:26:16 10/10
(777/1456)
Ne spanoljatok megint fel, hogy elõre belenézzek az elkövetkezõ részekbe... :D