Téma: Holdfény

10/10
snoopycica 2008 nov. 09. - 17:04:16 10/10
(956/1456)
Aha! Nem rosszak, bár én az ilyen nagy és ennyire sok tetkóért nem vagyok oda, de rajta jól áll!!!!!!
10/10
vikocia 2008 nov. 09. - 17:00:59 10/10
(955/1456)
Pedig milyen jók a tetkói! Bár fura lett volna, hogy egy vámpír sebei begyógyulnak, de a tetkók megmaradnak végül is az is egyfajta sérülés, de akkor is!
10/10
snoopycica 2008 nov. 09. - 16:28:37 10/10 Előzmény vikocia
(954/1456)
Azt hiszem a többiek nevében is mondhatom, hogy örülünk, hogy újra köztünk vagy és jól vagy!!!!!!!
Tényleg jó kis bosszút álltál!!! :D Ezt nevezem!
Ne aggódj, nincs gond a látásoddal... Lesminkelték neki!!!
10/10
vikocia 2008 nov. 09. - 16:18:45 10/10
(953/1456)
Helló mindnekinek, kiengedtek végre a kórházból, én meg bosszúból hogy nem láttam a szerdai részt megnéztem az összeset! Jó, kis bosszú, mi?
Apropó, a szerdai részben nem láttam edzés közben Mick tetkóit. Most én vagyok vak, vagy tényleg eltakarta valamilyen smink? Azért nem volt utolsó a látvány!!!
És mi ez a jó könyv, amit olvastok? Én is kérem, please!
10/10
snoopycica 2008 nov. 09. - 16:17:03 10/10
(952/1456)
Konkrétan nem hiszek bennük, mert inkább csak a fantázia szüleményének tartom õket... Viszont, ha valaki meggyõzõ bizonyítékokkal tud szolgálni... :D

Az energiavámpírokban viszont feltétlenül hiszek!!!!! Egyik barátnõm pont az.... :D
Kérdés: az energiavámpír is számít???? Bennük "hiszek", léteznek... Tanusíthatom!!!!
olgo9 2008 nov. 09. - 10:55:16
(951/1456)
T 42! Rajta vagyok a témán, már olvasom az említett történetet, elején vagyunk, de már messzirõl lerí Edward Cullen-rõl, hogy vámpír! És a lányka már összeesett a vértõl, pont most olvastam! Persze, persze, nem ezektõl az adottságoktól függene a vámpírság, ha lennének vámpírok! De mint írtam, megnyugtató a gondolat, hogy nincsenek, mert ha õk lennének, mások is lennének, és miután évekig tartott leküzdeni a gyermeki félelmeket, nehéz lenne feldolgozni, hogy hiába harcoltál, az mind van, tehát nyugodtan félhetsz! Igazából az Odaát c. sorozatban is azért szoktam sûrû szünetet tartani - nem tudom a lányaid, hogy vannak vele - mert egy idõ után már annyira a démonok világában érzed magad, hogy tényleg rebeg a lámpa fénye, tényleg jönnek a fura zajok, és úgy érzed este, hogy bizony nem vagy egyedül a sötétben! :-) Persze, ha jönne Samy meg Dean, az jó lenne, de egy sárga szemû démon? Kell a halálnak! :-)
10/10
T42 2008 nov. 09. - 00:58:45 10/10
(950/1456)
olgo,neked tényleg el kell olvasnod a Twilight-et, mármint mind a négy könyvet, ugyanis a föszereplõ lány az elején már a vércsoport-meghatározáshoz szükséges pár csepp vértõl is elájul, a végére meg az se igazán okoz gondot, hogy elötte letépik egy vámpir karját illetve motorozás közben elzúg és be kell stoppolni a fejét ...

Úgyhogy még neked is komoly esélyeid vannak, hogy hozzászokj a vérhez :-)))
olgo9 2008 nov. 09. - 00:22:48 Előzmény snoopycica
(949/1456)
Cica, én meg pont fordítva mûködöm...addig nem hiszek el semmit, amíg nem láttam a saját szememmel. Tudom, túl racionális vagyok, pár esetben tettem kivételt, de jelen esetben ez igaz! És bevallom, kényelmesebb is így, ha hinnék a vámpírokban, nem hiszem, hogy mernék magam kóricálni az utcán éjszaka vagy úgy egyáltalán...hiszen nem mindenki Mick St John...ha van jó vámpír, van rossz vámpír, és akkor már léteznek egyéb barátságtalan lények, ami meglehetõsen kellemetlenül érintene így életem derekán! :-))) Maradjunk az embereknél szerintem, azokból is elég sok a sz..ar, szemét alak! :-(
olgo9 2008 nov. 09. - 00:19:43
(948/1456)
Csak óvatosan az önként jelentkezéssel...lehet, hogy gkate többe tud, mint mi...és így szerzi a jelentkezõket! :-)
Hehe...meglepõdnél, ha beállítana, hogy na tesókám, azt mondod, vámpír lennél...nesze...megkapod! Szó szerint szívás lenne...nem?
olgo9 2008 nov. 09. - 00:18:10
(947/1456)
Helló!
Na...ne hogy már csak a tinilányoknak lehessen ábrándozni...én mihelyt meglátom kedvenc vámpírom..elábrándozom...no nem a vámpírságról...valami másról! :-))))))))))))))
A High Scool Musicel-es dologgal egyetértek, természetesen! :-)
Amúgy pedig T 42, én is szeretem az éjszakát, mondjuk elájulni azonnal elájulok, ha levesznek tõlem egy ampulla vért, de azt hiszem mindez csak annyit jelent, hogy nem egészen átlagos a bioritmusom és kevés vért termel a szervezetem, vagy valami hasonló...messzemenõ következtetéseket én se vonnék le...:-))))))))))
10/10
T42 2008 nov. 08. - 23:16:20 10/10 Előzmény olgo9
(946/1456)
Akkor én vámpir vagyok, mert nem mehetek napra ( sz..rá égek, sõt napszúrást is kapok ) valamint olyan a bioritmusom, hogyha nincsenek kötelezettségeim ( munka, család ) akkor éjjel vagyok a legvirgoncabb, legszivesebben hajnalig fennt vagyok. Mindig valami olyna munkáról álmodtam, ahol éjjel dolgozhatnék.Ja és dolgoztam pár évig kórházban , jól birom a vért. Amikor mütétekre mentünk be, akkor az elején szédültem, de hamar elmúlt és utána már szinte felvillanyozott. Hmmm.....nagyon gyanús kezdek lenni magamnak :-)))))


Na komolyra forditva a szót, szerintem tinilányokat könnyen megzavarhatnak a vámpirtörténetek - mivel rám is nagy hatással van némelyik, pedig én jóval idõsebb és tapasztaltabb vagyok. Engem kikapcsol a a napi stresszbõl és feltölt energiával egy jó könyv vagy film oszt annyi. Legalább addig sem gondolok a környezetszennyezésre. De az nem jó, hogy valaki a serdülõkor nehézségei elõl teljesen a fantáziálásba menekül. Bár vámpirokról fantáziálni még mindig jobb, mint a High School Musical 3-ról :-)))
10/10
gkate 2008 nov. 08. - 22:45:58 10/10 Előzmény olgo9
(945/1456)
Erre én is rákérdeztem (mármint hogy kit neveznek vámpírnak ) engem is meglepett a válasz, hogy hát arra gondolnak akikrõl a történetek szólnak. Félreértés kizárva. Talán még meg is lepõdtem, hisz nemleges választ vártam (valahogy így: á, dehogy léteznek, csak mese )Ennek ellenére én úgy vagyok vele, majd ha szembe jön egy, akkor hiszem.
10/10
snoopycica 2008 nov. 08. - 21:05:24 10/10
(944/1456)
Errõl nem tudok nyilatkozni, mert nem láttam a filmet, de hiszek Neked... :D
10/10
snoopycica 2008 nov. 08. - 18:03:21 10/10
(943/1456)
Kösy! Egész használható oldal... De azért ennyi helyre kiírogatni...
10/10
snoopycica 2008 nov. 08. - 17:46:58 10/10
(942/1456)
Bocsánat, nem elhiszem, hanem nem zárkózok el minden eshetõségtõl...
10/10
snoopycica 2008 nov. 08. - 17:45:09 10/10 Előzmény gkate
(941/1456)
Hát, én nem is tudom! Úgy vagyok vele, hogy amíg valaki nem bizonyítja be az ellenkezõjét, addig elhiszem! Én a Tündérekben is hiszek! Azt sem bizonyította senki, hogy nem léteznek... :D
Pár éve én is fordítva mûködtem. Éjjel buliztam meg csavarogtam, nappal aludtam... De jött egy isteni pasi (párom) és feladtam a csavargós énem, és inkább esténként-éjszaka összebújunk és nézünk valami filmet! Mondjuk ez nem igaz a hétvégére... Mert ugyebár olyankor párom zenél...
Ez egy jó kérdés... Tényleg mindig vonzónak ábrázolják a vámpírokat! Lásd. Angel, Interjú a vámpírral, Moonlight... Ezen még nem gondolkodtam miért van...
10/10
snoopycica 2008 nov. 08. - 17:39:49 10/10 Előzmény olgo9
(940/1456)
P.S. I love you?! Az nagyon jó film! Tetszett!!!!!! Szerintem egy tök édi történet...
olgo9 2008 nov. 08. - 12:49:43
(939/1456)
Ja, és a miért olyan szépek a történetekben a vámpírok kérdésen már én is gondolkodtam...és nekem úgy tûnik valami ilyen vonzó csábító szerep is kapcsolódik az õ rejtelmes alakjukhoz. Draculát sok film ábrázolja a gyönyör és a szerelem mesterének, ami amúgy sok megítélés szerint bûnös dolog, és cserébe, hogy ezt megéljék a hölgyek..ugye a legtöbb filmben megharapják õket. Itt az egyetlen logika talán az, hogyha vámpír leszel és felerõsödnek az érzékeid, akkor naná, hogy mindent - hangsúlyozom MINDENT - erõsebben érzel! :-)))
No de a mi vámpírunk nem így vonzó, a mi vámpírunknak az emberi oldala vonzó, ahogy õ is mondta a 11-es részben, az a kérdés, hogy hogyan birkózik meg egy halhatatlan a halandó érzéseivel...vagy hogy egyáltalán vannak neki ilyen érzései! :-))))
olgo9 2008 nov. 08. - 09:58:34
(938/1456)
Nos, attól függ, mit neveznek a szakemberek vámpírnak? Azt aki nem tud aludni este és nappal teszi azt, akiknek érzékeny a bõre a napra? Vagy tényleg azt gondolják, hogy vannak vérszívók az emberek között, akik csak emberi vérrel táplálkoznak és ami a legfontosabb halhatatlanok. Ha ez igaz, akkor nagy áttörést fedeznének fel, viszont tuti nem tudják bizonyítani. Ez olyan, mint az ûrlények, sok sztori van róluk, de azokat sem tudják bizonyítani.

Én személy szerint nem hiszek ilyesmiben, hajlamos vagyok csak a szememnek hinni, sajnos az eddigi negyed száz éves tapasztalatom azt mutatja, hogy nemhogy vámpírok nincsenek, de még csak olyan pasik sem, mint Alex! Mármint külsõre lehet, de amilyen karaktert megformál, tehát Mick, na olyan NINCSEN! Eddig...megerõsítem eddig...de még találkozhatunk...:-)))))))))))))))
10/10
gkate 2008 nov. 07. - 22:22:57 10/10 Előzmény olgo9
(937/1456)
Sziasztok, az Alkonyat fórumba beleolvastam, van egy Izabella fedõnevû amerikai vagy nem tudom milyen csajszi, kerek perec megkérdezi dinka-e hogy hisz a vámpírokban. Ti hogy vagytok vele? (azt még nem néztem mit írtak neki válaszul) "Szakembertõl" azt hallottam léteznek. És túl sok story van róluk,szóval nem zörög a haraszt...Szerintetek?
Én imádom az éjszakát, eleve bagoly típusú ember vagyok, nem vagyok egy nagy kajás, hát a napot eléggé szeretem, de most már úgyis egyre inkább takarni kell magunkat elõle (pedig vámpírok se vagyunk). Volt már hogy elgondolkoztam a dolgon. Vajon miért ábrázolják õket mindig szépnek, vonzónak?(a legvonzóbb tudjuk ki...) Ma megrendeltem neten a Twilight -ot könyvben, ha lesz a moziban, elhívom a barátnõm és megnézzük. Kíváncsi vagyok rá!