Téma: Holdfény

10/10
snoopycica 2008 dec. 09. - 17:53:37 10/10
(1276/1456)
Nem is rossz az ötlet! :)
Hiába marad itt nekem DVD-n mind a 16 rész, azért az már mégsem lesz az igazi! Hiányozni fognak a szerdai Holdfényes éjszakák... ;)

Mibõl gondolod, hogy amiatt kaszálták el Alex-et??????
10/10
T42 2008 dec. 09. - 16:59:48 10/10
(1275/1456)
Azt hiszem holnap vezsek egy üveg pezsgõt és elbúcsuztatom szegény Moonlightot. Ráadásul úgy érzem, hogy részben a Twilight miatt kaszálták el a sorozatot és ettõl iszonyú lelkiismeretfurdalásom van :-(((
10/10
snoopycica 2008 dec. 09. - 14:52:03 10/10
(1274/1456)
Sziasztok!
Gondolom velem együtt mindenki szomorúan vette tudomásul, hogy életünk egy szakasza lezárul holnap este!? Végére ér kedvenc vámpírunk kalandos sorozata... Vegyes érzések vannak bennem! Egyrészt örülök, és hálás vagyok a Viasatnak, hogy összehoztak minket Mick St John-al, másrészt szomorúan veszem tudomásul, hogy holnaptól bizony üresek lesznek a szerda estéim! Valami/valaki nagyon fog hiányozni! Gondolom nem csak én vagyok ezzel így?! Nem baj, fel a fejjel lányok! Adjunk hálát, hogy megismerhettük és 16 héten keresztül velünk volt és színesebbé tette hétköznapjainkat! :)
DVD lejátszókat, számítógépeket pedig beizzítani és azokon továbbra is lehet gyönyörködni eme jól sikerült férfiegyedben! :)
10/10
snoopycica 2008 dec. 05. - 17:47:08 10/10
(1273/1456)
Szomorú a tudat, hogy jövõ héten látjuk a TV-ben utoljára kevenc vámpírunkat! Azért írom, hogy a TV-ben, mert gondolom velem együtt már mindenkinek megvan az egész évad otthon?! :)
Tehát Kedves Társaim, jövõ héten fekete szerda... Lelkileg készüljön mindenki!
10/10
vikocia 2008 dec. 05. - 14:55:32 10/10
(1272/1456)
Helló mindenkinek! Nem tudom látta-e már valamelyikõtök az August Rush címû filmet, én most nézem és ki van benne?
ALEX! kis szerep, de jó:) Egyébként a film is az.
olgo9 2008 dec. 04. - 19:44:40
(1271/1456)
Hát igen, minden szempontból nagyon jó kis részen vagyunk túl. A gyerekkérdés pedig még az emberi kapcsolatoknak is marginális pontja, nemhogy egy vámpír-ember vegyes párosnak! Szerintem ez egy csomó más vámpíros történetben is elõkerült már vagy fog. Angel-nek pl. lehetett és lett is gyereke, Mick világában nem lehet, bár ki tudja, ha ember az anya...a Twilight-ban meg mintha mondta volna valaki a múltkor, hogy lesz vegyes bébi, amit persze meg sem hallottam, mert nem szeretném tudni, amíg el nem olvasom majd! :-) Mindegy, Mick apucit el tudnám képzelni, ezért is kár, hogy nem folytatódik a sztori, nem jönnek elõ már soha ezek a lehetõségek, pedig érdekes lenne megtudni, mi lenne ha...Jaj, nem tudom feldolgozni, hogy jövõ héttõl nem lesz szerda este Mick-kel programom, persze legalább tudom nézni Dr. Csontot, de ez sovány vigasz! :-(
10/10
molnaril 2008 dec. 04. - 07:56:50 10/10
(1270/1456)
Hát igen...Mick Õ csúcs azokkal a könnytõl párás szemekkel amikor a majdnem fiával beszélt.
És mikor Bethnek elmesélte a háborús történetét és Beth az mondta nem elitélendõ amit tett ha az szerelem volt .. mert az volt? Mick erre: azt hiszem az volt.Amúgy észrevettétek hogy Mick elõzõ nagy szerelmei mind sötéthajú nõk voltak? És most itt van Beth aki szõke.

Gyerekkérdés: na itt Mick megint hozta a formáját, újjab félelmét, szorongását fogalmazta meg, hogy esetleg miért nem jöhet össze Bethel.

Josef most nem szerepelt annyit de abba kevéske idõbe is sikerült becsempészni egy kis humort.
olgo9 2008 dec. 03. - 23:18:10
(1269/1456)
Na, mit szóltok? Hát nem döbbenetes, hogy majdnem apuka lett Mick? Durva lett volna, igaz? De a legszebb mondatot megint Beth kapta...a család nem csak a DNS. Sõt, néha tényleg nem a vérségi kötelék a legerõsebb...ebben a részben imádnivaló tekintetei és arcvonásai vannak a mi vámpírunknak...és persze másik kedvencünk Joseph sem utolsó már megint.
Jövõ héten az utolsó rész, egyrészt szuper lesz, majd meglátjátok, másrészt borzalmas, mert valami véget ér, azért mi remélem, itt még találkozunk vagy más fórumokon! :-)
olgo9 2008 dec. 03. - 22:02:24 Előzmény snoopycica
(1268/1456)
Ó, mindjárt itt az est fénypontja! Az egyetlen, az örök, az annyira Mick...St....John! :-))))

És persze a kandallóról nekünk is romantikus képek ugranak be, bár amióta nézem ezeket a vámpír fiúkat, már a hideg dolgok is izgatónak tûnnek! :-)))))))))))))))))))
10/10
snoopycica 2008 dec. 03. - 12:02:41 10/10
(1267/1456)
Bocsi, nem engedelmeskedik néha a gépem, és ezt véletlenül sikerült bevarázsolnom... :)
10/10
snoopycica 2008 dec. 03. - 12:01:46 10/10 Előzmény olgo9
(1266/1456)
:)))
Köszönöm szépen megértéseteket! Azért jövök, ha tudok! :) Igen, tervbe vettem a sok egyéb beszerezendõ mellé... :)
De most komolyan! Mondjátok azt, hogy nektek egy kandallóról nem ilyen romantikus képek villannak be?!

És a legjobb! MA ESTE MOONLIGHT!!!!!!!!!!!!!
10/10
snoopycica 2008 dec. 03. - 11:59:50 10/10 Előzmény olgo9
(1265/1456)
Helló te szerelmetes cica! Megértjük ám a távolmaradást, aztán tényleg be kellene szerezned egy kandallót, mert látom már el is ragadtak romantikus fantáziáid, talán meg kellene õket valósítani! :-)))))))))
olgo9 2008 dec. 02. - 21:06:11
(1264/1456)
Helló te szerelmetes cica! Megértjük ám a távolmaradást, aztán tényleg be kellene szerezned egy kandallót, mert látom már el is ragadtak romantikus fantáziáid, talán meg kellene õket valósítani! :-)))))))))
olgo9 2008 dec. 02. - 21:04:56
(1263/1456)
Jaja, tudom, hogy ennyire nem terjed a hang! :-)
De a 30-as kollegináért meg egyenesen irigyellek, köztem és a többi tanárnéni között átlagosan 20 év van, senki nem olvas ilyesmit, az egyetlen korban hozzám hasonló is annyira komoly, hogy még ajánlani sem merném neki a könyvet, mert lehet megkövezne...:-) Jó nektek, hogy tudtok errõl beszélgetni, igazat megvallva én meg csak veled tudok errõl beszélni T 42, bár azt is neked köszönhetem, hogy egyáltalán a látóterembe került. No nem baj, hétvégén nagy parti lesz nálunk, majd lehet ráveszem a barátnéimat, ugyan olvassák már el, bár azok meg annyira dolgoznak, hogy levegõt venni sincs idejük! Na mindegy, az angol 2. részt meg nem adom fel, most is megcsinálok még egy óravázlatot, aztán tûzök fordítani és majd lesz valahogy! A baj az, hogy minden részletet meg akarok érteni, a lényeg megvan elsõ vagy második olvasásra, de úgy zavar, hogy nem értek meg minden részletet, hogy azzal bajlódom! Lehet ezért nem haladok vele...
10/10
offtopic
snoopycica 2008 dec. 02. - 20:46:35 10/10
(1262/1456)
Sziasztok! Nem vesztem el, csak leköt az Élet! :)
És persze az én kis Szerelmem! :) Ami egy nagyon jó dolog! De itt vagyok, nem vesztem el... :)

A kandalló-témához annyit, hogy nekem is nagyon bejön, és biztos én is szereltetek egyet majd a saját kis házamba... Alex-é szerintem valami mû, kétlem, hogy igazi atüzelésû lenne! Elég meleg Los Angeles... Õ meg vámpír... Fagyasztóban alszik, nem hiszem, hogy a hûvõs estéken a kandalló elõtt üldögélne?!
De nekem majd igazi kell! Olyan romantikus lehet, egy hideg, téli estén összebújni a pároddal, a kandalló elõtt egy forró teával vagy kakaóval a kezetekben, miközbenodakint esik a hó... Hm! Nekem is kell kandalló!
10/10
T42 2008 dec. 02. - 20:36:42 10/10
(1261/1456)
Segitenék, dehát nem tudok Tatára lekiabálni...
Vigasztaljon az, hogy 2.-3. olvasásra össze szokott állni az embernek a fejében a történet. Esetleg próbáld többször elolvasni az egyes fejezeteket és egyre jobban fogod érteni.

A kolléganõm is meghülyült ( 30 körül van, bölcsész, általában nem szokott "nyálas" dolgokat olvasni )
Most meg a nem érdekli semmi más, nem takarit, nem néz TV-t , már az sezavarja, ha a párja otthon dolgozik este, legalább addig is olvashatja a New Moont. Általában a " ez egy fércmü, tiszta hülye vagyok " mondattal kezdi a társalgást, ami általában Edward és Bella kapcsolatáról szokott köztünk folyni :-)))
olgo9 2008 dec. 02. - 19:41:22 Előzmény T42
(1260/1456)
Ja, és a másik oldalon nem reagáltam, de ide írom, hogy sok szerencsét a fogorvoshoz holnap T 42 és ha túlélted, ajándékozd meg magad egy kis Robert Pattison-féle Edward Cullen élménnyel! :-)
Bár vigyázz, le ne késd a másik kedvenc vámpírunkat, aki holnap az utolsó elõtti részt játssza el nekünk a Viasat 3-on. Érzitek lányok az elmúlás fanyar izét? Mi lesz velünk nélküle? Remélem, már mindenki bespájzolta a dvd-ket! :-)))))))) Én igen!
olgo9 2008 dec. 02. - 19:33:11 Előzmény T42
(1259/1456)
Meg kell nézzem már azt a filmet, de még nem sikerült hozzá feliratot találnom, és anélkül meg nem fogom érteni rendesen. De nemsokára téli szünet, komolyan megnézem akár angolul, ha másért nem Alex põreségéért...ah, de szépen mondtam :-)))))
Jaj, nem hiszed el T 42 mennyit szenvedek! Fordítom a Twilight folytatását, de hát kevés vagyok én ehhez, és hiába van a páromnak középfokúja, még õ sem mindig tud segíteni...persze nem adom fel, csak nagyon lassan haladok, márpedig megöl a kíváncsiság, de már-már szó szerint. Meg a filmet is megnézném újra, mert mint írtam, nem tudtam teljesen koncentrálni, de nem adják a környéken még...a szemetek. Szerinted mennyi idõ, amíg megérkezik a dvd?
10/10
T42 2008 dec. 01. - 20:14:50 10/10 Előzmény olgo9
(1258/1456)
Alex az osztrigafarmban smink nélkül van és helyenként alig ruhában meg egyszer meztelenül is ( Jóisten áldja meg érte a rendezõt :-) és igen szemet gyönyörködtetõ látvány úgyis. Igaz azóta eltelt pár év, de az csak használt neki, mint a nemes italoknak :-PPP
offtopic
könnycseppek 2008 dec. 01. - 20:14:49
(1257/1456)
Látom, hogy közben láttad, de azért nem semmi ötleteid vannak a biora;-D
Nekem is fura volt elõször ez a megnevezés, de végülsi...:-)