Téma: Holdfény

10/10
snoopycica 2008 okt. 01. - 16:52:28 10/10
(96/1456)
Talán nincsenek megelégedve az amerikai sztárocskákkal?!

Hát, ha a DVD-nek akkora sikere lesz, én elképzelhetõnek tartom a folytatást... De aztán ki tudja!!? Mondjuk én örülnék neki a legjobban az biztos!!!
Ezt a mai napot várom már egy hete, és végre elérkezett!!! Este Moonlight!!!!
10/10
T42 2008 okt. 01. - 16:00:14 10/10
(95/1456)
Fura, hogy az amcsik ennyi szereplõt "importálnak", annak az uj CBS sorozatnak, a Mentalistnak is ausztrál a fõszereplõje, a Pure Blood fõszereplõje Anna Paquin ausztrál vagy új-zélandi ( a Zongora cimü filmben gyerekként szerepelt, az szép film volt )
A Moonlightban volt ugye ausztrál, brit...

Azon gondolkodtam, mi van, ha kijön a DVD tengerentúlon meg Ausztráliában és viszik mint a cukrot ? Akkor már nem csinálhatnak segget a szájukból a gyártók, hogy na mégis legyen második széria.. a diszleteket lebontották, a szinészeket szélnek eresztették...
10/10
snoopycica 2008 okt. 01. - 12:23:39 10/10 Előzmény T42
(94/1456)
Engem is, hogy nem csak én!!!! :D

A sorozat????? Pedig minden pénzt megér!!! A legtutibb sorozat, amit eddig láttam!!! És láttam már jópárat!!!! Semmi sem megy könnyen, és néha Murphy is beleszól a dolgokba, de ha ez az évad ilyen pehsorozat közepette készült el, elképzelem milyen lenne a második normál, gördülékeny forgatással!!!! Nagyon-nagyon király!!!!!!

Nem értem ezt a hercehurcát a film, meg a DVD körül!!! DE tuti, hogy egyszerû reklámfogás van a háttérben!!!! Mindenesetre érdemes lenne folytatni a soozatot, mert biztos vagyok bent, hogy lenne rá kereslet...
10/10
T42 2008 szept. 30. - 23:07:35 10/10
(93/1456)
Vigasztal, hogy nemcsak én vagyok feledékeny :-)))

CBS azt nyilatkozta, hogy a szereplõkkel elégedett, csak a show ( mármint a sorozat ) nem jött be.
Viszont amit Alex O'Loughlin irt, hogy kész pechszéria volt a forgatás, elfogyasztottak 4-5 szövegkönyvirót, lecserélték a teljes stábot az elsõ pilot visszajelzései alapján ( csak õ maradt ) közbejött a forgatókönyvirók sztrájkja stb na ehhez képest a sorozat szerintem szuper.
Mi lett volna, ha nyugodt körülmények közt készitik ? :-)

Az is rejtélyes, miért nem akarják a tengerentúlon kiadni a DVD-t, majd állitólag év végén vagy a jövõ év elején. A rajongók elég dühösek, hogy Európában megjelenik még az õsszel, de ugye õk azt hiába rendelnék meg, nem tudják lejátszani a régiós szabványok miatt. Azon gondolkodtam, talán promóciós-marketing okokból húzzák az idõt, mert ha a szereplõk valamilyen más feladatot kapnak, akkor jó alkalom annak a bejelentésével egyidõben elkezdeni a Moonlight forgalmazását. Se Jason Dohringról se Alex O'Loughlinról nincs hir, csak egy bemutatásra váró film Alexnél, de ott se fõszereplõ. Sophia Myles kicsit más eset, õt Európában sokat foglalkoztatják.
10/10
snoopycica 2008 szept. 30. - 21:38:30 10/10
(92/1456)
Végülis én is azért szedtem le az elsõ három részt mert nem láttam! Mikor elkezdték nyomatni, hogy lesz, memorizálás, hogy szerda, új sorozat, meg kell nézni hátha jó lesz! Elfelejtettem!!! Háromszor!!! A negyedik részt sikerült elkapnom!!! Nagyon tetszett, leszedtem, hogy ezt nekem muszáj megnéznem... Innen indultam el én is lefelé...
Azóta ha szerda=Holdfény!!! Már nem felejtem el!!!! Sõt, megfertõztem a páromat és a barátnõmet is!!! :)

Azt hiszem mindketten elmondhatjuk, hogy függõk lettünk és nem is picit!!!! :D
10/10
T42 2008 szept. 30. - 19:24:16 10/10
(91/1456)
Én csak azért kezdtem nézni az epizódokat a neten,mert az elsõ kettõt nem láttam. Terveztem, hogy megnéztem, de nem állt még be az agyam arra, hogy <szerdán tiz óra TV bekapcs>

Na ezt bepótolandó elkezdtem visszanézni és akkor nem volt megállás a lejtõn, tovább néztem azzal az indokkal, hogy biztos elõbb utóbb sz@r lesz. De nem lett :-)
Van amit csak németül találtam meg, azt meg alig beszélem és egyébként se jó a youtube videók minõsége, szóval megnézem szerdán is + megvárom az éjszakai ismétlést is és elõrendeltem az amazonon, tiszta hülye vagyok :-)
10/10
snoopycica 2008 szept. 30. - 18:46:02 10/10
(90/1456)
Igen! Nem akartam lelõni a poént, ezért nem néztem meg a többi részt! Persze, azért bele-bele kukkantottam az elõzetesekbe neten, de nem akarok elõre menni, inkább várok hétrõl hétre! Így izgi!!! :D
Már fel vagyok készülve... :)

Így lehet igazi függõvé válni, és én már az elsõ rész óta az vagyok!!!!
A legjobb sorozat, amit életembe láttam! És már láttam párat... :D
10/10
T42 2008 szept. 30. - 18:28:42 10/10 Előzmény snoopycica
(89/1456)
Ezek szerint te még csak a múlt heti részekig láttad ??????

Húú....akkor készülj fel mindenre. Komolyan :-))

Párszor a sztoriban, mármint az adott epizód kerettörténetében van néha kicsit laposabb rész de aztán jön olyan is, hogy az államat azóta is szedegetem fel
:-)))))
10/10
snoopycica 2008 szept. 30. - 17:03:13 10/10
(88/1456)
Én elfogult is vagyok picit, mert már a VM-ban is imádtam!!!! De ha nem láttam volna másik sorozatban, akkor ebben lopta volna magát a szívembe!!!! Be kell valljam, mikor elkezdték reklámozni a Holdfényt a Viasaton, maga a sztori tetszett, de mikor megtudtam, hogy Jason is játszik bent, az volt a hab a tortán!!!! És rengeteg hab!!!!!!!!! :)) Tényleg zseniális színész!!! Biztos, hogy több nézõt vonz, mint egy öreg fószer... Legalábbis fiatal lányokat biztos!!!! Engem vonz!!! :D Ha nem nézték a rajongói Amerikában a sorozatot, JÓ HÜLYÉK!!!!! Majd megbánják!!!
Fantasztikus színész! IMÁDOM!!!!
Lesznek nyálas jelenetei??? Hmmmm?! Érdekes!!! Alig várom!!!
Igen, a "meleg helyzetrõl" én is olvastam!!! De behatóbban nem, inkább kivárom!!! Úgy lesz izgi a történet!!!! :) Pedig nem bánnám ha a õszereplõ két úriember néha-néha villantana valamit!!!!! :D:D:D

Már csak azért is bekaphatják, mert nincs folytatás!!!!!! Ez nagyon nagy gonozság az igazi, fanatikusokkal szemben!!!!!
DE legalább holnap már szerda...
10/10
T42 2008 szept. 30. - 16:47:48 10/10
(87/1456)
Mivel egy részt se láttam a Veronica Marshból, egy kicsit sem vagyok elfogult Jason Dohring irányában, de ebben a sorozatban zseniális. Az õ rajongótábora vajon nem nézte a sorozatot ? Gondolom azért cserélték le a korábbi trailerben látható öreg szivart Jason Dohringra, hogy több nézõt szerezzen, nem ?
Fogalmam sincs milyen más szerepben, de itt eszelõsen jó. Tényleg az az érzésem, hogy ez a pasi már a múlt században is itt élt. Fiatal, de mégis kortalan. Még a "nyálas" jelenetei se nyálasak ( ha még nem láttad, akkor nem spoilerezek ), sõt van amivel kivivta a legjobb gay jelenet hetero filmben vagy valami hasonló jelzõt :-) legalábbis a youtube-on ezt irták és miután végigvakoskodtam az oda feltöltött részeket, én is hangosan helyeseltem. Mondjuk némelyik jelenetnél a 18-as karikát is kitenném, pedig mindenkin rajta marad a ruha
:-)))

Úgyhogy a CBS bekaphatja magának, én megrendeltem a DVD-t, sõt ha a tengerentúli DVD kijön és azon jó extrák lezsnek, akkor azt is megveszem :-)
10/10
snoopycica 2008 szept. 30. - 15:47:12 10/10
(86/1456)
:)))))))))))
Haha!
Paris Hiltonnal soha nem viccelek!!!! :)))
Igen, tényleg van! Keresi új legjobb barátnõjét!!!!!!!! Lehet jelentkezni!!!!! :))
10/10
snoopycica 2008 szept. 30. - 15:46:11 10/10
(85/1456)
Doktor Addisonból sikerült az elsõ részt végignéznem, azóta egyet sem!
Igen, tény hogy a Szellemekkel suttogó sikeréhez nagyban hozzájárult Hewitt tehetsége és sokoldalúsága is! Valószínûleg másik sorozatszínésznõvel már nem ilyen lett volna, és szerintem ezt a szerepet valahol neki találták ki!
Egyetértek, hogy a végére már nagyon belemélyedtek Bûbájoséknál a misztikumba, de én azért végignéztem az összes évadot, és bármikor újra megtenném! De az idõsíkok váltogatása szerintem is teljesen felesleges! Van épp elég gond a mi világunkba is, nem kell azért másikba menni! :P
Ó igen, Buffy!!!! Imádtam! Szinte az összes részt láttam! Az egy felejthetetlen sorozat az biztos!
Hasonlóképpen néha nekem is erõlködést jelent, hogy felidézzem egy két sorozat elõzõ heti történéseit!
Imádom a sorozatokat, le tudnak kötni, de azért vannak olyanok amiket azért nem vállalok be!!! Ilyen például a Barátok közt, Jóban rosszban, és még sorolhatnám!!
Ez a baj a Viasattal!!!! Ha nem tudnak mit leadni, elkezdenek egy sorozatot elõrõl! DE olyat, amit már legalább kétszer leadtak!!!! Például Szívek szállodája!!! Most kezdték el elõrõl kb. negyedszerre!!! Nagyon szerettem a sorozatot, de már annyiszor végignéztem az összes évadot, hála a Viasatnak és az unalmas óráimnak, hogy ha meglátom már egyenesen hányingert kapok! Így kell megutáltatni egy klassz sorozatot a nézõkkel!!!! Helyszínelõk dettó ugyanez! Kívvülrõl fújom már az elsõ 3 évadot!!!! Pedig az egy fantasztikus sorozat, de lassan már azt is az unalomig játszák, meg kezdik elõrõl!!!

Én nehezen tudnám elképzelni kis romantikus fõhõsként, tiszta ártatlanul! Neki szerintem jól áll ez a picit rossz, picit jó! Csakúgy mint Jason Dohringnak! Õt is csak ilyen se nem rossz, se nem jó szerepekben tudom elképzelni! Ez áll jól neki is! De azért érdekelne, hogy milyen másik szerepeket szánnak még nekik a továbbiakban!
:)))))))) Ez tetszik! Én mondjuk meg nem sírtam, de érte még azt is vállalnám! Megérné... :)))))))))))))))))))
De igaz ami igaz, egy hõsszerelmes szerepben azért megnézném!!!!!!!!!!
10/10
T42 2008 szept. 30. - 15:31:38 10/10
(84/1456)
Jesszus... tényleg van olyan sorozat, hogy ki Paris Hilton legjobb barátnõje :-)

Azt hittem viccelsz, cska kiváncsiságból kerestem rá :-)

gondolom milliók nézik :-) ennyi idióta ...
10/10
T42 2008 szept. 30. - 13:25:34 10/10
(83/1456)
Na Doktor Addison az végképp nem.. egyszer néztem belõle vagy 10 percet, azóta kerülöm. Az is igaz, hogy a Szellemekkel suttogó nagyságrendekkel jobb, de valószinüleg amiatt, mert Jennifer L.H. jó szinésznõ.

A Bûbájos Boszorkák tetszett, de csak az elején.
Belenéztem a mostani nemtomhanyadik seasonba, de ott már megint az a sefülesefarka misztikus összevisszaság volt, ami azt sugallta, hogy a forgatókönyviróknak nagyon kell erõlködnie, hogy kiszüljenek valami újabb gonosz warlockot vagy fordulatot. Onnét szoktak elromlani az ilyen sorozatok, amikor a szereplõk mindenféle más idõsikokba kezdenek mászkálni és ott is ragadnak. De az elsõ kb kéttucat rész remek.

Hmm tulajdonképp igy visszagondolva a Buffy is fantasztikus volt a mostani sorozatokhoz képest.Sok évvel ezelõtt láttam, de még mindig emlékszem egyes részekre.
Van olyan a msotani sorozatok közt, hogy már a következõ hétre elfelejtem, mi történt benne :-)))

A helyszinelõk némely részét most adják tizennyolcadszor a viasaton :-( Bekapcsolom a TV-t, megnézem az elsõ öt percet és megmondom, ki tette bele a holttestet a kéménybe , mi derül ki a hullacsócsáló kukacokból, aztán elkapcsolok egy másik adóra.Kezd unalmas lenni, annyiszor adják.

Kiváncsi vagyok, a Moonlight után Alex O'loughlin milyen szerepeket fog kapni. Kivehetnék már a "rosszfiu" kategóriából. 7,5 millió nõ meg meleg amcsi nézõ sirta tele miatta a párnáját, csak kiérdemelt ezzel romantikus szerepeket :-)
10/10
snoopycica 2008 szept. 30. - 11:04:14 10/10
(82/1456)
Szeretem a sorozatokat, de egy kettõ azért tényleg túlzás! Valóságshowkból van elég, de az amcsik tényleg imádják õket! A számomra abbszolút kiakasztó valóságshow: Paris Hilton keresi legjobb barátnõjét!!!!!!! :/ Könyörgöm!!!!! Azért ez már egy picit sok!!!!! Nem hiszem el, hogy ennyire nem tud már magával meg a pénzével mit kezdeni!!! Jótékonykodjon!!!! Annak legalább haszna is van!!! Még egy nõt nem láttam, akinek ekkora feltûnési viszketegsége van!!!!
Helyszínelõk rendben van, fõleg a Las Vegasi! Mondjuk én szeretem a Miami helyszínelõket is!!! De amit a Viasat csinál a Helyszínelõkkel az is túlzás... Már kb. 25* kezdik el vetíteni... Tengerészeti helyszínelõk béna, New York-i: ha nincs más a TV-be!
Grace klinika (Grey's Anatomy) szintén csak ha nincs más, de még akkor is inkább egy jó DVD-t választok! Igen, az gáz lehet ha valakinek van fogalma a dolgokról és közük nincs a valósághoz a filmben elhangzottaknak! Én semmit nem értek az orvosláshoz, de még így sem lettem rajongója! Aztán megcsinálták belõle a Doktor Addisont! Gondolom az amcsik egyik nagy kedvence lett, pedig még gázabb, mint a Grace klinika!!!
A Szellemekkel suttgót szerettem!! Egész jó kis sorozat, de ha választani kell inkább a Bûbájos boszik! De amúgy azzal nem volt bajom, de azt belátom, hogy a sztori és az alapötlet, hát igen! Kicsit abszurd! Ezért inkább a Bûbájos boszik! Akkor vagy rugaszkodjunk el jobban a valóságtól, vagy semennyire...
10/10
T42 2008 szept. 29. - 23:39:34 10/10
(81/1456)
Hát amilyen sorozatokat az amcsik imádnak.... én nem is csodálkozom.

Nézegettem a CBS aktuális sorozatait.Elõször is valóságshow orrba-szájba, Helyszinelõk vég nélkül ( na jó, a Las Vegas-it én is szoktam nézni, de ki a fene nézi mindhármat? A Grey's Anatomy, nem is tudom mi a magyar cime, a Vészhelyzet után ment, de annyira bugyutának éreztem és volt szakmailag is tele volt full hülyeségekkel( sokáig dolgoztam sebészeten ) ... ja meg a Szellemekkel Suttogóból adják már a 4.szezont. Erkölcsös házasságban élõ szende amcsi asszonka cseveg a közjó érdekében a szellemekkel. Ezzel tudnak könnyen azonosulni az ottani nézõk :-)
10/10
snoopycica 2008 szept. 29. - 22:47:16 10/10
(80/1456)
:)
Megtettem! De mikor én nyomtam már a harmadik helyen állt!!!!! :(((
Pedig az elsõn kéne neki lennie...
10/10
T42 2008 szept. 29. - 21:59:16 10/10 Előzmény snoopycica
(79/1456)
Találtam egy US közvéleménykutatást arról, hogy melyik volt a szezon legszivbemarkolóbb sorozat-törlése és itt a 2. helyen van a Moonlight. Szavazz te is, én is nyomkodtam párat :-)

http://tvdramas.about.com/b/2008/06/04/what-was-the-most-heart-wrenching-cancellation-of-the-season.htm
10/10
snoopycica 2008 szept. 29. - 20:10:39 10/10 Előzmény T42
(78/1456)
Nem vagyok nagy James Bond rajongó, de az elõzõ Bondok inkább, mint a mostani! Én nem is láttam még más filmjeit, de az is lehet, hogy csak nem rémlik... Alex teljesen más súlycsoport!
Hát, igen nem lehet egy lapon említeni Amerikát és Európát filmezés szempontjából sem!
Nálam Alex nagyon nyerõ, csakúgy mint Jason és az egész sorozat! Mostanába valahogy a szerda a kedvenc napom... Most is alig várom már, hogy szerda legyen és persze Moonlight!!!!!
10/10
T42 2008 szept. 29. - 13:12:01 10/10
(77/1456)
Hát ebbõl a mostani Bondból elég nehéz volt szexis figurát csinálni, korábban jó munkásember szerepekben láttam és hiába erõlködtem, akkor is csak a gyenge Sean Connery-utánzat arckifejezése emlékeztet nyomokban James Bondra.
Alex O'Loughlin sem az a helybõl Pierce Brosnan, nem is várom el, de azért civilben is nagyon vonzó pasas.

Ahogy visszaolvastam az US kritikákat, talán a prüd amerikaiak nem igénylik Tv sorozatokban azt a fajta erotikát, ami a Moonlight-ban van.
Sophia Myles nyilatkozta valahol, hogy Európában minden rendezõ pucér jelenteket akar tõle,folyton küzdenie kell ellene, itt meg szigoruan figyelnie kellett arra is, nehogy a mellbimbója átlátszódjon a ruháján...