Téma: Holdfény

10/10
snoopycica 2008 szept. 29. - 12:03:04 10/10 Előzmény T42
(76/1456)
Én a 4. rész után töltöttem le netrõl az elsõ hármat... Ugyanis már mikor elkezdték nyomatni, hogy lesz a Moonlight gondoltam, hogy hát ezt mindenáron meg kell nézni, de mindig elmaradt és végül a 4. résznél sikerült! Itt kezdõdött a függõség! Másnap gyorsan net, mert ezt nézni kell!!!!!! Így töltöttem le az elsõ három részt, amit azóta annyiszor megnéztem, hogy fil ilyet még nem ért!!!! ;)
Nekem abszolút nyerõ a magyarhang!!! Bár az angol eredeti is tetszett, hiszen két ilyen sármos pasinak csak jó hangja lehet!:)
Na, végre lenne egy sármos, szexis, iszonyat jóképû Bondunk!!! Nins bajom a mostanival, mert nem láttam a vele készült Bond-filmet, biztos nagyon tehetséges, de én nem indulok be rá!!! Alex-re már be tudnék!!!! :)))))
El is tudnám képzelni õt, ahogy azt mondja azon a szexis hangon: "my name is Bond, James Bond!" ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Még a hideg is kirázott!! :) Úgyhogy, igen azt hiszem ebben teljesen egyetértünk!!!!
10/10
T42 2008 szept. 29. - 10:53:37 10/10
(75/1456)
Sophia Myles-nak is adhatnának valami jó szerepet mozifilmben. Bár õ eléggé foglalkoztatott szinésznõ igaz nem elsõsorban a tengerentúlon.

Nem olyan mesterségesen elõállitott szexbomba mint a hollywoodi "sztárok" többsége.
Grey 2008 szept. 29. - 10:32:06 Előzmény 168535
(74/1456)
Ez igaz, valóban volt egy ilyen CSI: Moonlight terv, de ez már akkor, miután a sorozatot leállították és pedzegették, hogy egy másik csatorna megveszi. A második évad eredeti terve akkor született, amikor még nem volt szó arról, hogy leállítják. Alex O'Laughlin új sorozatáról még nem tudni, mi a címe, csak annyit, hogy egy évre szóló szerzõdést írt alá, s olyan producerrel dolgozhat, mint Mark Gordon (Grey's Anatomy, Private Practice, Criminal Minds...).Állítólag arra is lehetõsége lesz, hogy mozifilmben is játszon.
10/10
T42 2008 szept. 28. - 13:49:58 10/10
(73/1456)
Sajnos én nem vettem fel az eddigi részeket. Még soha nem vettem fel sorozatokat :-) nincs is külön DVD ironk, max lejátszunk filmeket. Bár annyira szexis a fõszereplõk hangja, hogy inkább letöltögettem a szövegkönyveket és ha esetleg nem lesz felirat az angol DVD-n, akkor legalább meglesz papiron.
Tulajdonképp nem rossz a szinkron, a német szinkron is jól sikerült, de mégiscsak jobb az eredeti hang.

Olvastam, hogy Alex O'Loughlin-t James Bond szerepére is esélyes volt, de túl fiatalnak tartották. Hát... lehet Daniel Craig idõsebb, azt se kétlem, hogy jó szinész, de nekem szexis James Bond kell, õ pedig nem igazán az, hiába tettek rá némi izmot. Attól még nem lesz belõle Sean Connery . A Moonlight alapján Alex jobb lett volna.
Lehet, hogy fiatal, de hangjától meg a nézésétõl leesik a nõnemü nézõkrõl a bugyi :-)
10/10
snoopycica 2008 szept. 27. - 20:54:33 10/10 Előzmény T42
(72/1456)
A Las Vegas-i helyszínelõket én is imádom!!!!! :) Igen, Alex nagyon sármos lenne helyszínelõ szerepben!!! ;) De õ bármilyenbe az... Jason pedig, hát, valami hasonlóan szarkasztikus, ám vicces bûnöldözõként...
Elvonási tünetek? Egy nap megnézem 3* a gépen lévõ részeket, Alex-al álmodok, alig bírom kivárni, hogy szerda legyen... És még tudnám sorolni!!!

Igen, Sophia Myles szerintem is nagyon jó színésznõ!!!! Nem az a tipikus amerikai színésznõ! Nem az a cicababa típus!!!
10/10
T42 2008 szept. 26. - 20:17:51 10/10 Előzmény snoopycica
(71/1456)
Na akkor meséld el, milyen tünetekkel kell még számolnom, mert én 41 éves vagyok és kedvenc müsorom eddig a hiradó meg a történelmi dokumentumfilmek voltak, nem számitva 30 évvel ezelõtti rajongásomat Winnettou iránt.
A helyszinelõk különben nem rossz, de csak a Las Vegas-i t szoktam nézni, mert érdekes a szereplõk jelleme. A "hány kukac kel ki X idõ alatt az oszló holttesten" problémák a sorozathoz tartozó szükséges rosszak. Olvastam, hogy Grissom helyére tervezgetik. El tudnám képzelni bármelyik kedvenc vámpirunkat helyette, egye fene akkor a kukacos hullák se zavarnának :-)

Sophia Myles meg azért tetszik, mert olyan sokféle ebben a sorozatban, kicist más mint a tipikus hollywoodi sztárok. Itt csak pár rész van amiben eszelõs bombanõ, mert ott épp annak kell lennie, de van amikor kimondottan lepukkant, karikás szemü, ahogy épp a történet megkivánja. Szóval olyan európai szinésznõszerü....
10/10
168535 2008 szept. 26. - 19:20:04 10/10 Előzmény Grey
(70/1456)
Én is olvastam valahol a neten ezt a történet-tervet, de állítólag a CBS inkább valami CSI jellegû dolgot képzelt el folytatásként és nem tudtak megegyezni.

Én is belenéztem a The Shield-be, tényleg borzalmas.
10/10
snoopycica 2008 szept. 26. - 17:32:27 10/10
(69/1456)
:))))))))))
Valaki függõ lett!!!!! És most nem magamra gondolok!!!! :) Én teljesen megértem, ugyanis beleszerettem a sorozatba és persze a fõszereplõ pasi is megérne egy két ajtócsapkodást!!! MINDKETTÕ!!!!!!!! Én megoldottam úgy, hogy barátnõmet is függõvé tettem és apukája épp most kajtatja nekünk neten az évad részeit... :)

Szerintem különösebb nézettségi probléma nem lehetett, hiszen aki egyszer megnézi, szerintem nem fogja tudni abbahagyni és ez alól miért pont az amerikaiak lennének a kivételek?!
10/10
T42 2008 szept. 26. - 16:40:41 10/10
(68/1456)
Ha minden igaz, november közepén postázzák nekem Amazonék a DVD-t , 8+ óra tömény Moonlight és végre lesz felirat is, nemcska 80-90 %-át fogom érteni :-)
Addig is megrendeltem más DVD-ket, amiben Alex O'Loughlin játszik. Röhögök magamon, mert sose szoktam drágán DVD-t venni max. kölcsönkérem. Egyáltalán nem vagyok se mozi se sorozatfüggö, sõt éve óta nem néztem romantikus filmeket... most meg behülyültem mint egy 16 éves, pár részt németül bogarásztam össze a youtubon brrr...

Azért sem értem a nézettség problémát, mert az ausztrálok biztos nézik, a britek biztos nézik a két fõszereplõ miatt, csak az amcsik nem nézték ?
10/10
snoopycica 2008 szept. 26. - 15:32:02 10/10
(67/1456)
Igen, egy dúsgazdag mozisztár fiát játsza! És IGEN!!!!! Ugyanilyen szexisen szarkasztikus, SÕT még ennél is jobban!!!!!!! Egyszerûen imádnivaló volt a sorozatban! Ajánlanám, hogy nézd meg, de sajna tegnap volt az utolsó rész!!! :( Bánatomra! De állíthatom, hogy abba szarkasztikusabb, szexis, vicces és egyszerûen nagyon édi volt!!!!
Mármint a vámpíros szerepet??
Engem nem érdekel ki bulizza ki a folytatást, csak valakinek sikerüljön, mert enyhén szólva fanatikus lettem és sikerült a páromat is megfertõzni!! :)
Egy cseppet sem erõltetett! Sõt, szerintem fantasztikus!!
Hétrõl-hétre a kedvenc napom a szerda, és megõrülök olyan lassan mennek a napok... :))
10/10
T42 2008 szept. 26. - 15:24:49 10/10
(66/1456)
Kicsit offtopic, de milyen Jason Dohring a Veronica Marsban ? Azt tudom, hogy valami gazdag fiu, de ott is ilyen szexisen szarkasztikus ?
Egyébként ami interju a neten fennt van, úgy tünt, kedvelte ezt a szerepet. Õ valami nagy szcientológus familia tagja. Azt se bánnám, ha a szcientológusok buliznák ki a sorozat folytatását :-)

Felrótták nekik, hogy Sophia Myles a brit, Alex O'Loughlin az ausztrál akcentusával kinlódott, pedig
nem érezni, hogy erõltetett lenne a játékuk.A következõ epizód különösen jól sikerült, nagyon várom a szerdát.
10/10
snoopycica 2008 szept. 26. - 15:09:49 10/10
(65/1456)
Egyet kell, hogy értsek, szerintem is jobban állna Alexnek a szexis szépfiú szerep...
Jason Dohringot imádtam már a Veronia Marsban is, és ebben a filmben sem csalódtam benne!
10/10
T42 2008 szept. 26. - 14:50:01 10/10
(64/1456)
Milyen sorozatban kapott szerepet ??? Én csak azt olvastam, hogy igényt tart rá a CBS, mert a nézettséget ugyan keveselte, de a szinészek teljesitményével elégedett volt, végülis valami People's Choice awardot is kaptak.
Örülnék, ha foglalkoztatnák, csak ne ö legyen az ügyeletes rosszember, mert sokkal jobban állt neki ez a szexis szerep :-)

Sophia Myles meg tök jó szinésznõ, õ biztos nem marad munka nélkül.

Jason Dohring is tetszik, bár én nem vagyok Veronica Mars rajongó, úgyhogy én eddig nevét sem ismertem, de itt kimondottan tetszik. Vicces, szexis, bár angol eredetien jobban ütnek a poénjai.
10/10
snoopycica 2008 szept. 26. - 14:02:02 10/10
(63/1456)
:((((
Pedig tényleg jónak ígérkezik!! Nagyon sajnálom, mert függõségemet ez a 16 rész nem elégíti ki...
És lehet tudni a sorozat címét?
Grey 2008 szept. 26. - 13:26:13
(62/1456)
A történet, amelyet a második évadra terveztek, nagyon jónak ígérkezett. Kevésbé foglalkozott volna Beth és Mick kapcsolatával, jobban az emberek és a vámpírok kapcsolatára koncentrálódott volna. Szerepelt volna egy olyan csoport, amely tagjai a vámpírokat figyelik (hasonló a Hegylakóból ismert Figyelõkhöz), s Micknek választania kell, ki mellett áll, vámpír vagy ember? Sajnálom, hogy nem forgatják le. Jó hír viszont, hogy a rajongói nyomásra Alex O'Laughlin újabb sorozatban kapott fõszerepet.
10/10
snoopycica 2008 szept. 26. - 12:22:07 10/10
(61/1456)
Igen, ez így van!! Végre nem az az Angel-ös vámpírfilm, ami túl van spilázva hihetetlen lényekkel! Ennek a sorozatnak nagyon jó az alapötlete, a cselekménye, klasszak a szereplõk és még sorolhatnám!! Teljesen belezúgtam magába a sorozatba! Kár, hogy csak 1 évad készült...
10/10
T42 2008 szept. 25. - 23:34:13 10/10 Előzmény snoopycica
(60/1456)
Az AXN-en megy Alex O'Loughlinnal a Shield , féltucat részben szerepel, gondoltam megnézem , de borzalmas... gettó,bünözök, agressziv rendõrök,gyilkolászás. Mármint nem Alex borzalmas, hanem a sorozat.

Úgyhogy szerintem nem(csak) a szereplõk miatt jó a Moonlight, hanem a történet miatt is .
10/10
snoopycica 2008 szept. 25. - 19:57:55 10/10
(59/1456)
Azt hiszem függõ lettem...
10/10
T42 2008 szept. 23. - 09:08:51 10/10
(58/1456)
Hmm.. akkor arról lemaradtam :-(

Igaz, a youtube-on különbözõ nyelveken megnéztem majdnem az összeset és novemberben már lehet kapni a DVD-t. Jó húzós lesz az ára, de ezt mindenképp megrendelem. Hátha mégis lesz season2, ha sokan megveszik.

Nem vagyok nagy sorozat-fan, de ebbe azonnal beleszerettem. Néztem a kritikákat, azt rótták fel hibájának, hogy korábbi sorozatokat koppint ( pl Angel )
de nekem az Angelbõl csak pár rész tetszett, többségében túl zavaros és misztikus volt, azokkal furcsa tüskés meg más világból való lényekkel.
Grey 2008 szept. 23. - 05:59:08 Előzmény T42
(57/1456)
Éppen tegnap volt a PRO7-en az uccsó két rész.