Téma: Holdhercegnõ

kymara 2009 nov. 15. - 11:56:30 Előzmény hold-hercegno
(9/109)
Kb.1 hónapja néztem meg dvd minõségben, feliratosan. Nagyon jó kis történet.
hold-hercegno 2009 nov. 14. - 20:03:23
(8/109)
hold-hercegno 2009 nov. 14. - 20:02:32 Előzmény dideridoo
(7/109)
Áruljátok már el, hol láttátok a filmet?
Sehol nem vetítik még.
Ha illegális letöltés útján néztétek meg, akkor kérem a port.hu szerkesztõségét, törölje ezeket a hozzászólásokat.
A port.hu mozi oldalán ne népszerûstük az illegális letöltést.
Holnap (vasárnap) lesz a premier, szeretettel várunk mindenkit csütörtöktõl a mozikban.
Magyar szinkronnal, gyönyörû képminõgben.
Garantáltan nagy élmény lesz az egész családnak!
Üdv:
a forgalmazó
Ilovecooking 2009 nov. 11. - 12:03:40
(6/109)
Tényleg azt hihetné az ember, h ezek a fantasy filmek egymásról koppintanak (Gyûrûk ura, Narnia, Ez a film, amit még nem is láttam, na meg harry potter), de ha rákeresünk az eredeti könyvekre és íróikra, még viccesebb... Mert Tolkien meg a narnia írója, C. S. Lewis nagy barátok voltak, mindketten oxfordi professzorok, ott nem is meglepõ a hasonlóság (habár meg kell jegyezni, h Tolkien volt az idõsebb), de ez a fenti történet mindkettõnél hamarabb jelent meg, szóval az írónõt igazán nem lehet plágiummal vádolni... De ami még ennél is viccesebb, h ez az írónõ is Oxfordban nõtt fel, az apja, majd õ is oktatott ott. Hiába, azok az ódon kollégiumi épületek, gótikus kápolnák mindenkibõl kihozzák a fantsyírót... Mindezek után egyedül szegény J.K. Rowlingot vádolhatnánk bármilyen koppintással, de szerintem õ se tehet róla, mert ha ezeken a regényeken nõ föl valaki Angliában, tehet róla, h várkastélyokról, varázslókról meg miegyébrõl képzeleg?
10/10
Gigix 2009 nov. 03. - 17:12:22 10/10 Előzmény dideridoo
(5/109)
Nem hiszem, hogy koppintásról lenne szó, ugyanis ez a film egy 1946-ban írt történet alapján készült, míg az elsõ Narnia könyvet csak 1950-ben adták ki... Amúgy meg miért is lenne koppintás...? Sok filmben és történetben szerepelnek még oroszlánok. Azok sem koppintások.
10/10
Szívkirálylányka 2009 okt. 28. - 15:22:01 10/10
(4/109)
Nagyon tetszett. Már a vége felé féltem, hogy nem lesz happy end. Szerencsére nem így történt.
6/10
RixosWalerius 2009 okt. 27. - 09:52:38 6/10
(3/109)
Közepes... nekem nem tetszett igazán, szokásos fantasy 'gyûjtsd össze az 5000. holdtölte elõtt...'
10/6
dideridoo 2009 okt. 26. - 21:43:29
(2/109)
éppen most néztem meg
nemvalami nagy durranás, kivéve hogy magyarországon a turai kastélyban forgatták, ezen kellemesen meglepõdtem, viszont egyáltalán nem ilyen, hanem sokkal rosszabb álllapotban van a kastély...mind1..
a film története nem annyira kielégítõ, már az elején tudtam hogy mi lesz a vége. Egyszerû, semmi nem-várt-fordulat vagy meglepetés nincs benne. A vége sem anniyra jó mint ahogy képzeltem hogy lesz, bár egész látványosra sikerült, már majdnem elkezdtem volna izgulni h hu most milesz de aztán vége is lett....
sztem eléggé lekoppintották a narniából az oroszlánt, kivéve hogy ebben fekete...
6/10
Cullangka 2009 okt. 26. - 21:01:15
(1/109)
én msotakarom megnézni, ha valaki tud valamit róla írjon, rossz vagy jó tapasztalat mind1:)