jennifermesser 2008 jún. 27. - 18:13:46 Előzmény Missy89
(43/223)
én felvettem mind a két részt kazira,és a mait is veszem,ha érdekel írj a
jennifer.messer@hotmail.com címre
ha valaki szeretne otthonról dolgozni egy kicsit,az is írhat erre a címre
mindenkinek jó nyarat,sziasztok
PS: HAVE A NICE DAY!!!!
10/10
Edit23 2008 jún. 24. - 20:45:20 10/10
(42/223)
Nagyon köszi! :)
offtopic
total.sec 2008 jún. 24. - 20:25:00 Előzmény Edit23
(41/223)
Hát órákon át keresgéltem **moderálva**A felhasználó nevére kattintva megtalálható a Privát üzenet küldése.**
10/10
JimmyCuervo 2008 jún. 24. - 17:48:33 10/10
(40/223)
jaja az engem is érdekellne!!!
10/10
Edit23 2008 jún. 24. - 08:22:54 10/10
(39/223)
Total!
Megtudnád mondani, hogy azt a pár részt hol találtad? Köszi!
9/10
Gemini24 2008 jún. 23. - 09:40:48 9/10
(38/223)
Sziasztok!

Elsõre, a könyv amit említettem nekem megvan. Angliában akadtam rá. Nagyon nagyon akciósan árulták 16 font helyett 1-ért. Csoda, hogy elhoztam? Az emberek ált az exklusiv képek miatt veszik az ilyen könyveket, tisztelet a kivételnek, hacsak nem fanatikus rajongók. Hát ebben a könyvben nincs túl sok kép, de annál színvonalasab írás. Amazon.com-on megvan. Csak is ajánlani tudom.

A sorozat második része: Eric Draven vs. The Crow egyelõre nem tudom, hogy fogják ezt megvalósítani, mert a szinkronszinész Kreszpó Rodrigó...hát? NEM JÁTSZIK A HANGJÁVAL!!!!!! FÁJDALMAS!! Attól függetlenül, hogy Mark Dacascos-ról kijelentették, hogy az egyetlen olyan ázsiai (hát meg még hányféle vérvonal) színész, aki a lábmunkán kívül, képes az arcizmait is mozgati, még nem adja vissza azt az elborult kettõs személyiséget, ami rejtõzik benne, ha a hangja nem játszik rá. Ez a legnagyobb problémám ezidáig. Elõre féltem a magyar szinkrontól és sajna nem alaptalanul. Szinkronilag nem ártana fejlõdünk a korral. Ha csak a japán animéket nézzük, amikért teljes szívembõl odavagyok: japán nõi szinkronszínész mérfüldekkel a magyar elõtt, játszik férfit, nõt, gyereket, öregapót. A magyar stáb meg fogja és a harcos fiú karakter leszinkronizáltatja egy nõvel. Félév széria után meg rájön, hogy hoppá, hiszen ádámcsutkája, van a "lánykának". Na ez kérem a másik kultúrájának a megnemértése. Vagy csak odanemfigyelés? Eric-nél inkább a második.

Nos, majd érkezem addig is ne felejtsétek "Anya- az Isten neve a gyermekek szívén és ajkán"
total.sec 2008 jún. 23. - 07:03:16
(37/223)
Nekem nagyon tetszik a sorozat,a Brandon Lee-s után azt hiszem ez lesz a kedvencem.A többi film nem igazán jött be eddig.Na jó talán a Vincet Perezes egy kicsit.
Csak sajna szerintem nem fogják kiadni nálunk DVD-n.Nem lesz akkora nézettsége.
A neten sem igazán találom csak pár részt.
10/10
JimmyCuervo 2008 jún. 21. - 21:33:39 10/10
(36/223)
Gemini24 !!!

Ha érdekell én most kerestetem ! Nekem is Tetszik!
nem hasonlítom semeik részhez most jojo kiváncsi vok a következõ részekre....
Szal ha többet tudok hol lehet megszerezni majd írok ... de am Te is szólj pls ha tudzs v.mit...
kösszi

"s im egyszerre ajtóm roppan,
Mintha egy kéz félve koppan - dobban ajtóm csöndesen..."
Missy89 2008 jún. 21. - 15:19:03
(35/223)
Csövi!Én kb. az utolsó 20 percben kezdtem el nézni....a második részt....ugyanis nem tudtam,hogy sorozatként leadják.-.-"
Nekem tetszett...és bánom h az elsõ részt nem láttam::)
Elõször nem tudtam mire vélni a dolgot...mentségemre legyen szólva,nem láttam az összes Holló filmet...és azt hittem ez az egyik része...mire kezdett leeseni h sorozat.xxxD
Várom a kövi részt.:)))
1/10
Efti1 2008 jún. 21. - 14:38:56 1/10
(34/223)
Hát ez egy kalap gané. ÉN imádom a Hollót a filmet (szigorúan csak az elsõt) James O'Barr eredeti képregényét és a Crown v2 képregénysorozatot is. De komolyan hol van itt a hangulat, a sötét beállítások, a gótikus háttér, Eric Draven misztikus szociopata figurája, ezek nélkül nem mûködik a Holló. Komolyan amikor az elsõ részben kizuhant az égbõl kipötem a sört amitt éppen ittam. Mekkora trágya ez már. Nem tudom kinek az agyábol patant ki ez a "zseniális" ötlet, de jobb lett volna ha inkább kisszékett csinált volna ezzel a lelkesedéssel.
Ja és ezt mind az elsõ két rész után mondom, mert ne várja senki hogy nézek egy szar sorozatot azért mert késõbb lesz benne pár jó ötlet, hiszen attól még a nagy része vacak. A Barátok köztöt sem fogom nézni csak azért hátha a végén mindenki közös rituális önygillkosságot követ el.
10/10
JimmyCuervo 2008 jún. 21. - 12:56:03 10/10
(33/223)
Hello Mindenkinek!

Olvastam a véleményeiteket hát megoszlakan a dolgok...
Van benne igazság is.. meg nem is... (habár én nem is tudtam hogy ez a sorozat létezik :( sajnos de az egész ugy kezdödött hogy hugomnak megmutattam az elsõ részt! persze szerintem is az a legjobb a 4. közül...
és pont tegnap este mikor megnéztük a filmet bekapcsoltam a tv-t és visszanézett rám a Hollo:) szal érdekesen vicces dolog volt mondom ez hogy lehet....:D)ma fogtam magam és utánna keresgéltem...
Én saját magam nagy fanatikusnak tartom láttam már 1000 eR az elsö részt de nem lehet megunni nagyon a hatása alá tud keríteni mindig.. De így vagyok a 2-3-4. résszel is!!!
Vélemény a sorozatrol.. nem todom még csak 1 részt láttam ha jol tudom a 2. at dehát lehet jo lesz ki tudja...

Szerintem: Az eredieinél nincs jobb viszont a 4. a Gyílkos Ima talán az ami igazán hasonlít rá sajnos 2 éve keresem a 4. részt de csak feliratosan van meg ...:(:(:(
Esetleg ha valaki tudna segíteni megszerezni annak nagyon örülnék ha kell bizonyos összeget is álldoznék rá!!!
AKI TUDSEGÍTSEN!
elöre köszi!
10/10
Edit23 2008 jún. 21. - 00:04:33 10/10 Előzmény Gemini24
(32/223)
Szia Gemini! Végre!
Hol voltál eddig? :)
9/10
Gemini24 2008 jún. 20. - 10:01:29 9/10
(31/223)
Hát úgy látom eléggé megoszlanak a vélemények a sorozatról. Azt reméltem kicsit jobb lesz a fogadtatása. Na de hát van ez így, nem mindenki szeretheti ugyan azt, de azért próbáljuk meg a kritikáknál figyelembe venni azokat, akiknek mégis tetszik a sori. A vélemény szabad, de azért a határokat vegyük figyelembe... ennyit a hegyibeszédbõl!

Ami a sorozatot illeti, tény, hogy nem adja vissza, Alex Proyas lényeges színeket nélkülözõ, melankólikus, elborult világát, de melyik sorozat az, amelyik képes teljes valójában visszaadni az eredeti hangulatát? Az elsõ film kultuszfilmé nõtte ki magát. (Az én gyerekkoromat ez a film határozta meg)És nem csak a fõszereplõ tragikus halála miatt, volt benne valami plussz, vmi megfoghatatlan. Ha többet akartok tudni a film hátterérõl és Brandon haláláról, ami egyébként megrázóbb mint bármilyen híresztelés és összeesküvéselmélet akkor érdemes utána járnotok ennek a könyvnek: The Crow: The Story Behind the Film by Bridget Baiss. Nagyszerû könyv, bár csak angol nyelven adták ki. Ha vkit érdekel tudok róla mesélni.

Azt hiszem mára ennyi, a ma esti új rész után majd még jelentkezem...
1/10
Shelly_Webster 2008 jún. 17. - 20:37:09 1/10
(30/223)
Nem láttam, és asszem, nem is fogom végigszenvedni.Az elsõ rész éppen elég volt belõle. Sztem csináltak egy átlagos sorozatot egy kiemelkedõ filmbõl.De attól még másnak bejöhet, csak sztem nagyon nincs egyszinten a filmmel.
10/10
Edit23 2008 jún. 17. - 18:33:42 10/10
(29/223)
Te is láttad már az egész sorozatot? Vagy csak az elsõ rész alapján nyilatkozol? De igazad van! Ízlések és pofonok... Maradjunk ennyiben!
1/10
Shelly_Webster 2008 jún. 17. - 16:38:16 1/10 Előzmény Edit23
(28/223)
Hát, ízlések, és pofonok...Való igaz, hogy nem kötelezõ nézni(élni is fogok e lehetõséggel), viszont az sem elõírás, hogy csak pozitív kritikát lehessen közzétenni. És egyébként nem én vagyok az egyetlen, aki az eredeti film besszennyezésének tartja ezt a sorozatot(és egyébként minden folytatását a témának), elég, ha kicsit visszaolvasol a korábbi hozzászólásokban. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy az eredeti film szépsége és magasztossága pont e kifejtetlenségében rejlett(pl Shelly alakja végig éteri, megfoghatatlan maradt, itt viszont a sok szerepléssel köznapivá válik az alakja),ezért nem volt sztem jó 5let a sorozatkészítés.De hát ugye a profit mindenek felett...
10/10
Edit23 2008 jún. 16. - 22:26:14 10/10
(27/223)
Sajna nem kaptam emilt! :(
Privátba megküldöm az emil címemet, jó?
9/10
tobywong 2008 jún. 16. - 11:30:09 9/10
(26/223)
EDIT23! Megkaptad az e-mail-t?
10/10
Edit23 2008 jún. 15. - 16:38:10 10/10
(25/223)
Én viszont egyáltalán nem csalódtam az elsõ részben.
Németül már láttam az egész sorozatot, és lehet, hogy elfogult vagyok a Mark Dacascossal (mivel nagyon szeretem ezt a színészt!), de nekem magyarul is nagyon tetszik.
Csináltak az elsõ film alapján egy sorozatot. Naná, hogy nem mindjárt az elsõ részben fog megoldódni minden! Ha végig néztétek a sorozatot, akkor leszek kíváncsi a véleményetekre. Mivel még nagyon sok minden fog történni!
De aki nem akarja, az ne is nézze! Végülis nem kötelezõ!
Mark viszont itt nagyon jól adja magát! És ha õ játszott volna a nagyfilmben is, nem mondom, hogy jobb lett volna (mivel Brandon is szuper volt), de vele is nagyon sikeres lett volna a film, ez tuti!!!
1/10
Shelly_Webster 2008 jún. 15. - 15:39:02 1/10
(24/223)
Asszem, ez a veszély nem is fenyeget...Bõven elég volt egyser ez a sokkhatás.Csak a szomorú,hogy a készítõknek egyáltalán nem számít a minõség, mondván, hogy úgyis el lehet adni...Ez mondjuk nem csak erre igaz, hanem általános jelenség, elég beülni egy Hollywood multiplex moziba.