juan1088 2007 dec. 30. - 15:57:24
(8/48)
Már lejárt a Resident Evilnél... legalább maradnál csöndben ha már ennyire nem értessz valamihez!Romero 30 évvel korábban forgatta az Élõhalottak éjszakáját Resident Evilnél, ami mellesleg jegyezzük meg, hogy egy hihetetlenül ötlettelen és szar film full 0 mondanivalóval. Én is szégyellem magam, hogy kiadtad a filmre a mozijegyet, mert ilyenek is megnézik.
verdeleth 2007 júl. 21. - 23:56:12
(7/48)
szokásos sz*r horror-zombi film egy cseppet sem ér többet a szintén duplanulla holtak hajnalánál Romero neve ugye klasszikus de ezt jól elbaltázta
marmyk 2007 jún. 19. - 15:13:03
(6/48)
Resident Evilt elég merész így felhozni, hisz ez az ember már 68-ba készítette a "egyszer csak föltámadtak a halottak, és zombiként ölték a népet" szóval akkor melyik is járt le? : )
Redfield 2007 febr. 12. - 20:07:26
(5/48)
Nekem jobban tetszett a 28 Nappal késõbb társadalomkritikája. :) A vége-felé miatt sokan utálják, de szerintem pont az teszi jóvá.
amatõõr 2006 aug. 10. - 15:49:43
(4/48)
Nem volt olyan szörnyû, de tényleg nem a kategóriának a csúcsa. Nálam a 28 nappal késõbb c. film vezet.
Retee 2006 máj. 24. - 09:36:18
(3/48)
Egyetértek az elõttem írókkal.. elképesztõen gagyi film, az ember nem életfilozófiát vár egy zombis filmtõl, itt meg néha azon röhögtem, hogy talán az evolúciót akarják bemutatni. Az ember elõdje a zombi ;) A "fõgonosz" embervezérrel pedig mintha Busht próbálták volna kigúnyolni.. politika meg minek az ilyen stílusba.
Newcastle United 2006 máj. 23. - 09:08:25
(2/48)
Értelemre ébredt zombik, már így is nagyon furcsa a dolog, de hogy Romero megpróbál még szimpátiát is kelteni irántuk, na az már nagyon bizarr. Ennek ellenére a zombirajongóknak érdemes megnézniük a filmet.
1/10
Bru 2006 máj. 22. - 22:14:27 1/10
(1/48)
Ez a film egy teljesen új és fenomenális helyzetet teremtett a nézõknek! Egy olyan helyzetet mint amikor a MiniMax-on fülünkbe jut az örömhír, hogy megjelent a legújabb Barbie modell, a hentes Barbie!!! Igen , igen !! Ebben a produkcióban elõször az egész filmtörténelemben megjelenik az okos, nyugalomra és a békés boldogságra vágyó zombi!!! Ez nem vicc!! A véres és idiõta filmközbeni cafatolás ellenérem mindenki készítsen zsepit a zsebébe mert szükség lesz rá amikor búcsút intünk a zombi csapatnak, akik felcsócsáltak egy egész város és szomorúan tûnnek el a habokba miközben a fõhõsünk a totális zombi kolónia megsemmisítési esélyét azzal a mondatával zúzza porrá hogy "Õk is csak egy helyet keresnek maguknak. Mint mi...".
Tehát mint mindig... boldogan élünk míg megnem halunk... Mi, az emberek, a kisnyuszikák, a barikák, és az aranyos végtagjauikat széthullató rothadó zombikák... Bájos.